Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XGirl

Dziewczyny chcące zrzucić 5 kg Jutro START 17.04. Nigdy nie jest za późno!!!

Polecane posty

Moge sie do was dołączyc ? czesto byłam na nowych topikach ktore szybko upadały... moze tym razem mi sie uda :-) Chciałabym schudnac pare kilo-jak kazda zreszta :-) Albo przynajmniej zrzucic troche tłuszczyku z brzucha, ud i posladkow :-) Kiedys wazyłam 72 kg.... Jakies 2 miesiace temu nawet 59 kg , a teraz 63 kg :-/ Leniwa jestem, ale mam nadzieje ze mi sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequilka22 ---> czesc 🖐️ co prawda nie ma u nas gospodyni (zalozycielki topiku) ale pozwole sobie powiedziec : witaj u nas :D napisz cos o sobie - jak schudlas?, co teraz stosujesz? do jakiej wagi dazysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki!!:) ja juz po sniadanku.>>jogurcik jeżynowo-waniliowy z otrebami wiec moze z 200 kcal na przekaske mam kiwi i mandarynke, a na obiad albo gotowany kurczaczek z warzywami alno same warzywa... otulona>>>jak zdrowko??moje kiepsko;/i najgorszy ten brak ruchu, poprostu zero!! a na co chorujesz??ja przez 2 dni choróbska tez nie jadlam nic.. sweetwvil>>gratuluje!!!:) i koniecznie musisz sie pocwalic soba;) jak nie chcesz na forum to na maile:)to Ty super laska musisz byc.a ile masz wzrostu??przypomnij mi....;) a gdzie sie podziala xgirl, aniołek??wracac!! nnataly, moj organizm tez tak na kawke reaguje, z tym ze ja juz od 2 lat nie pije...nie moge:( zle sie bardzo po kawie czuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o mnie to nikt nie pamieta 😭 hehe :) Kropelko -> też muszę sobie zapodać kiwi, mam straaaszną ochotę... A wczoraj wyjadłam wszystkie! :( Ja na śniadanie zjadłam sobie serek wiejski z łyżeszką miodu i 2 Wasy z serkiem topionym light i było MNIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratana --> tez lubie kiwonki :P ale najbardziej lubie mandarynki,grejpfruty i ananasy tylko swieze nie z puszki !!! pozatym jestem uzaleniona od ..... pomidorow ! aha --> ja tez nie licze kcal - wiem co ile ma, mam tabele ale nie mam zaciecia zeby liczyc (a wlasciwie zeby wszystko wazyc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
With love ==> Ja pomidorki to i owszem, ALE z cebulką pieprzem i solą :D Takie same to jakoś mi nie podchodzą... a grejpfruty ostatnio kupiłam sobie takie czerwone z florydy - normalnie niebo w gębie! Słodziutkie i pyszne... ale się skończyły w tempie ekspresowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_20
ja pije dziennie prawie 5l wody i to mnie zapycha al eczesto chodze do wc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
With Love Kropelka Rosy dzieki za powitanie. :-) Ja w sumie zadnej dietki nie stosuje, jesc mniej, unikac słodyczy i nie nawpychac sie na wieczór :-) I rzucic przeklete PEPSI :-) Poza papieroskami to mój nałóg . I zaczac jesc regularnie co mi nie wychodzi. Wiecej ruchu,,,, tylko leniuszek ze mnie. Kiedys lubiłam sprzatac i podobno pry tym sie chudnie, ale niestety mam takiego wrednego meza ze w mieszkaniu sprzatam to co trzeba i sie nie wysilam ponad miare bo i tak dostane ochrzan ze nic nie robie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequilka22 ---> ja nie pale ale za to cola :/ im wiecej jej pije tym bardzie mi sie jej chce ! a co do Twojego meza --> to co z nim jest nie tak ? jak to dostaniesz ochrzan , co to ma byc? no chyba, ze zartujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cola uzależnia :( Też to przerabiam na sobie... dobrze, że istnieje cola light :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
With love - jak sie tu zadomowie to sie dosc o nim naczytacie, a na razie nie chce sobie psuc humorku. Po prostu cham i tyle. Ale ja sie odwdziecze i wierze ze kiedys los sie obroci . Ktos tutaj pytał chyba o soki z błonnikiem ( mam nadzieje ze to tutaj czytałam) . Wlasnie wrocilam ze sklepu i kupiłam Tome pomarancza-banan-jabłko z błonnikiem. Cukier ma w sobie, ale to nic. Ja pepsi pije bo nic innego mi nie smakuje. Teraz doktorek mi zakazał pic, palic, jesc smazonych rzeczy ble ble... sam nie wie co mi jest. Ale przezyłam gastroskopie i to sie liczy :-) nie wiem czy sie moge wtracac, ale nikt sie na mnie nie pogniewa jak wieczorkiem bede pisac zawsze co zjadłam. Powiem wam ze to mnie motywuje i ograniczam sie wtedy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
Kropelka rosy --> mam 177 cm wzrostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequilka>>>jasne!!to nawet koniecznosc pisac co kto zjadł;)ja wlasnie pochlonelam 1 kiwi i 2 mandrynki male i troszke otreb z jablkiem, taka salatke sobie zrobilam...moze byc na przekske czy za duzo??? Dziewczyny ja tez uwiebiam cole, pepsi loght!!traktuje to teraz nawet jako swego rodzaju nagrode:) po obiedzie duza szkalneczka z cytrynka mniamm:) tequilka ile masz lat?? a Wy co jadlyscie na 2 sniadanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka wg mnie w sam raz :) Ja na przekąske zjadłam jabłko i troszke maślanki z otrębami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka ja 23 latka skoncze w grudniu :-) Ja dzisiaj rano na szybkeigo sucha bułke grahamke i przed chwila serek wiejski. za chwile ide robic sałatke z feta, tylko nie wiem jakiego kurczaka dac, ugotowanego czy usmazonego ......... wie ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obyło sie bez kuraka, bo byłam taka głodna ze nie wytrzymałabym zanim kurak by sie ugotował, a teraz z pieskiem na spacer....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u mnie sliczna pogoda dzisiaj :) zapowiada sie wieczorny duuuuugi spacerek ! dziewczyny jakie macie fajne przepisy na salatki (lub inne potrawy) z feta? ja uwielbiam fete, jem na kanapce, w salatce greckiej, w greckiej zmodyfikowanej, czasem sama (plaster) i to tyle :P moze macie jakies fajne, sprawdzone przepisy? jak tak to dawac :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na obiad 3/4 piersi gotowanej kurczaka, ogork zielony i starta marchewka i jak ocenicie?? teraz popijam cappucino>>50 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
with Love..ja czasami jak gotuje sobie waryzwka na parze, lub mrozonki to potem jak odsacze wode to do goracych dodaje fete pokrojona w kosteczke i przykrywam jeszcze pokrywka.Ta feta tak zmieknie, niektore kawalki s rozpuszcza troszke i ja to uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka --> no to dzisiaj podobny obiadek mamy, bo ja tez piers +brukselka mysle, ze obie zjadlysmy chudziutko :) a przepis ----> wow tego nie wymyslilam brzmi pyyycha !! koniecznie musze go wyprobowac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tequilka22 tez cie witam w naszych progach:) ja dzis na sniadanie mussli + kakao, potem była kawa, wydawało mi sie ze pije jej duzo ale widac potraficie wiecej:), na obiad miałam kalafiora i rybe, troche poskakałam na skakance i pokreciłam hula hop,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff wkońcu Kochane Motylki :-) ...przeżyłam dzień w pracy na red bullu , wyszłam po 18.30 z pracy... Na obiado/ kolacje zjadłam rybkę gotowaną na parze, poł ogóreczka, pół pomidorka z cebulką i 2 liście sałaty.. :-P pysznie...mmm...Kłade się zaraz spać bo po nieprzespadej nocy ledwo zipie... 36 h bez snu :/ Wszystko w biegu... nie miałam nawet czasu w pracy na pomyślenie o jedzonku... Jutro zaczyna się weekend majowy...także w pracy będę miała ranczo... na szczęście idę na 12.00 na nieszczęście do zamknięcia... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
With love ----> I zrobiłam jak mówiłaś ...zanim przeczytałam Twoją wypowiedz...heh red bull naprawde pomógł... z kawy zrezygnowałam... Po wczorajszym wyżłopaniu takiej ilości koffeiny... w kawie i coli light...wystarczy... Jutro oczywiście się skusze...na kawke z ekspresu w pracy...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnatally --> ciesze sie, ze pomoglo :) ja dzisiaj jestem wykonczona i nic juz mi sie nie chce, poczytam troche i ide do wanny :) dluuuuuga goraca kapiel z pianka + maseczka dotleniajaca a pozniej gazetka i do lozeczka :D 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zjadłam bulke grahamke, serek wiejski, sałatke z feta, i jogurt duzy... tyle a teraz co mnie czeka... kolejna wojna w domu. wyzywanie od wszytskich, ze mnie nienawidzi itp... w czwartek ma sie wyprowadzic, nie chce go zatrzymywac,ale chyba nie potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
With love ja tez jestem taaaaaaka padnieta.. zaraz idde do wanny na relaksującą kąpiel :) nnataly biedaczku jak Ty jeszcze funkcjonujesz. Wyśpij się pożadnie :D Teraz pozwole sobie napisac co zjadlam dzis :) Śniadanie: serek wiejski + łyżeszka miodu, 2 Wasy z serem topionym light Przekąska: troche maślanki + otręby, jabłko Obiad: Duszony indyk i kalafior Kolacji nie mialam kiedy nawet zjesc... A w ciagu dnia popijalam jeszcze soczek warzywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×