Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XGirl

Dziewczyny chcące zrzucić 5 kg Jutro START 17.04. Nigdy nie jest za późno!!!

Polecane posty

To taki chwilowy zastój. Za kilka dni organizm się zorientuje co się dzieje i kilogramy będą lecieć w zastraszającym tempie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnatally--> idę spać..:* do jutra!!nie smutaj kochana...wszystko się jakoś (musi) ułoży :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damaisa ----> Myślisz...? :-( bo ja już się podłamałam... nie wiem co się dzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnatally - nie myślę, ja to wiem ;D Trzeba przełamać wewnętrzną blokadę, poprostu. otulona_snem - chrom jest ponoć rakotwórczy. Naczytałam się o tym sporo na forach, jedni piszą, że działa na nich genialnie, inni nie czują różnicy. Najlepszym sposobem na ograniczenie chęci na słodkie jest poprostu unikanie słodyczy. Jestem wielkim żarłokiem, poważnie, a miałam tak, że śmiałam się na samą myśl, ze mogłabym zjeść batona. Wystarczy kilka dni przerwy, a ochota maleje, a nawet znika. Tylko jak przejść znowu przez te kilka dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, kupie sobie chyba ten chrom natally: i co? jak sie skonczylo z tym typem rozumiem cie bo ja non stop mam takie albo podobne historie od dzisiaj dieta scisla i nie pozwalajaca na zadne ustepstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem - a moze jakbys przetrzymala te wzrastajaca ochote to by bylo lepiej ? :> moze by zmalala w ostatecznosci ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzis piatek moj dzien wazenia waga pokazała 1kg (i troche ) mniej :) oby tak dalej, na sniadanie zjadłam jajecznice ale taka skromna, zaraz mykam do pracy tam przerwa 15 min wiec jakis jogurcik moze zdaze zjesc:) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jeżeli chodzi o ten chrom,to powiem Wam,że ja łykam i jest dla mnie skuteczny.(m.in. nie mam ochoty na słodkości a nawet nie chce mi się tak często jeść..)dlatego polecam:) dziś na śniadanko zjadłam 2jajka na twardo + wypiłam(prawdziwą:P)czerwoną herbatke.Prawdziwą, bo siostra wczoraj wróciła z Tunezji i kupiła mi po 10paczek czerwonej&zielonej :D:D-->inaczej smakują niż te nasze polskie ...;| Jak myślicie dobre śniadanie?czy czegoś brak,nadmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate moss + Kuraiko -----> Ach wydzwaniał i wypisywał jeszcze smsy, pojawił się koło 4.00 nad ranem, ale wezwałam policje i się skończyło... :-/ Ja na śniadanko zjadłam płatki z mlekiem 0,5 % Do końca dnia mam zamiar zjeść już tylko jabłuszko i kilka kiwi... Zaraz wskakuje na Twistera pokręcić się... Wczoraj kręciłam się 1,5 h non stop jestem z siebie dumna... Bolał mnie od kilku dni brzuch, nie wiem czy to zakwasy czy jakieś wzdęcia, ale po wczorajszej dawce ćwiczeń puściło :-D Dziewczynki powiedzcie mi... Czy sałatka (sałata lodowa, fasola czerwona, oliwki, cebulka i kurczaczek) jest okey...? Zamawiam ją często, bardzo mi smakuje...czy ona nie ma za dużo kalorii...? Oczywiście znajdam ją na śniadanie lub obiadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam problem byla u nas siostra mojego chlopaka pod moja nieobecnosc i zwrocila uwage na moje ksiazki o odchudzaniu i to forum powiedziala mojemu chlopakowi ze mam problem i to moze byc niebezpieczne itp i ze i tak juz jestem bardzo chuda ( dziwne bo nie mozna mnie nazwac chuda i jeszcze w dodatku ona to jest naprawde chudzielec, jest ciutke nizsza ze dwa cm a wazy moze ze 48 kilo, z tym ze ma 19 lat) teraz cala rodzina mojego chlopaka uwaza ze mam jakis problem ze trzeba mnie zmusic do jedzenia, moj chlopak mna pogardza ze cale moje zycie kreci sie wokol diety itp HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate moss ----> Musisz z nim porozmawiać, tymbardziej, że tak jak mówisz to prędzej jego siostra ma problem,a nie Ty... Ja strasznie nie lubie jak osoby drugie ingerują w moje życie. Skoro z dietą czujesz się dobrze...robisz to przedewszystkim dla siebie... Chociaż...czasami najtrudniej uwierzyć prawdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski... sorki że nie odpisuje na Wasze posty ale jestem tylko na chwilke... Od wczoraj mam niesamowitą ochotę na coś słodkiego. Aż nie mogę wytrzymać! Macie jakiś pomysł jak zabić to uczucie albo co słodkiego zjeść zeby nie przytyc? Dziwne jest to, że nie czuje głodu, tylko tą cholerną chęć na okolwiek słodkiego... :/ Na kolacje chyba zjem maślanke z musli może mi przejdzie... U mnie jak do tej pory dziś bez grzeszków. Tylko 2 kawy z mlekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, uspokoilo sie ale teraz bede musiala uwazac... wiecie ze w tej cholernej francji nie ma chromu w tabletkach... sa tylko jakies drogie preparaty poprosilabym kogos zeby mi wyslal ale nie mam kogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzisiaj zjadlam na śniadanie jabłko, obiadu nie było dzisiaj, przekąska, odrobina musli, kolacja zupka pomidorowa i wiecie co...mam taką ochote na chipsy ze zaraz zwariuję, obawiam sie ze nie wytrzymam i bede musiała pójść do sklepu i kupić najwieksza paczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) w koncu mam wolna sekundke !!! dzisiaj mialam sie wazyc --- przelozylam na jutro, bede sie wazyc w soboty! dzisiaj zjadlam nawt mniej niz zwykle, bo taki jakis zabiegany dzien byl...ale juz weekend :classic_cool: zaraz--> zmienilam dopisek w stopce i jak ulal jest odpowiedzia na Twoje pytanie he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co...moze bede sie dziwiła dlaczego nie chudne ale dzisiaj po raz pierwszy zlamalam sie i ide po chipsy.....nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się złamałam wczoraj :D Za to dzisiaj jestem z siebie dumna. Kurde, jak się nie ma czasu na jedzenie, to się nie je, i nawet się o tym nie myśli :/ Zjadłam kawałek pizzy i 4 kromki wasy z dwoma jajkami :D A teraz idę oblewać zakończenie roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damaisa --> no to udanej zabawy 🖐️ zaraz -->ehhh, ja tez w cholere lubie chipsy zwlaszcza paprykowe i cebulowe :P kurcze w sumie juz nie pamietam kiedy je jadlam, bo ostatnio bylam na etapie orzeszkow paprykowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chipsy.... slinka mi cieknie strugami :( też je uwielbiam... Ale są chyba jakieś z obniżoną zawartością tłuszczu, więc mozna się czasem pokusić :> ja własnie wrociłam z miasta, wszyscy jedli lody ale ja dzielnie wytrwałam i wypiłam sobie maślankę truskawkową :) Była pyszna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie rubcie tu checi na takie przysmaki:) ja juz po pracy zmeczona troszke ale ogolnie nie jest zle tak jak pisałam w przerwie zjadłam jogurt mussli teraz jabłko i tyle na dzis jutro chyba bedzie podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratana --> ja tez lubie maslanki owocowe :) moi faworyci to truskawkowa i owoce lasu ja jutro wybieram sie na calodniowa wycieczke z moim menem ;) wiec prawdopodobnie napisze cos wieczorem, najgorsze w takich wypadach jest jedzenie poza domem :/ ale zawsze (prawie) mozna zamowic jakas salatke z kurczakiem albo owocowa w niedziele planuje maraton po centrach handlowych - musze kupic pare rzeczy ale jakos nie mam natchnienia :I gdybym mogla kupowac rozmiar mniejsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze... i mi się zachciało czegoś pysznego mmm... chipsy też uwielbiam... mniam mniam... kurcze, ale zgłodniałam OoO NIE!!!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze my tu zamiast sie wspierac - robimy sobie ochote na dobre rzeczy :( a wlasciwie nie dobre a dobrze smakujace !! no coz :/ jezeli likier kawowy to wykroczenie (50-80kcal) - to ja znowu mam na koncie wykroczenie - wlasnie wciagnelam kieliszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moralniak.... zjadłam paczke chipsów i do tego pirko reds....porażka sumienie męczyło mnie do tego stopnia ze wylądowałam nad ubikacją...i jest troszke lepiej(lecz nie zachecam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moralniak.... zjadłam paczke chipsów i do tego pirko reds....porażka sumienie męczyło mnie do tego stopnia ze wylądowałam nad ubikacją...i jest troszke lepiej(lecz nie zachecam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie Was:) tak mi się jeść chcę..ostatni posiłek jadłam o 18 i aż mnie wsssysaaa;] ale wytrwam,wode pije ale mi nie załagodziła głodu ehh JEŚĆ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuraiko - co do czarnych dzinsow ;] mam ten sam problem. NIGDZIE nie ma. a jak są, to jakieś z cekinkami, pierdolnikami, czy niewiadomo co jeszcze. A ja już po imprezie ;D Śmiecha mam takiego, że szok. Ale przynajmniej się wyskakałam, ciekawe, czy waga drgnie ;P Dobrej nocki wszystkim i do jutra :D HAHA ! wstanę później to i mniej zjem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×