Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XGirl

Dziewczyny chcące zrzucić 5 kg Jutro START 17.04. Nigdy nie jest za późno!!!

Polecane posty

czesc gratulacje dla wszystkich ktore cos niecos zgubiły:) dzis na sniadanie zjadłam kluseczki lane na mleku teraz kawka zaraz mykam do szkoły, Kropelka*ROSY ja tez nienawidze sesji a to juz bardzo blisko fakt ze w tym semestrze to juz niewiele mam do zaliczenia ale jednak a powaznego stresa to bede miała pod koniec czerwca czeka mnie obrona nawet nie chce myslec miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny ! gratuluje wszystkim, ktore poczynily postepy ja jestem jednak w podlym nastroju :( dopadl mnie PMS :( jestem ciezka, brzydka i do niczego 😭 dlaczego do cholery faceci nie maja @ aniolek, radna, tequilka, kropelka,damaisa ❤️ kuraiko,otulona,paulusia ❤️ ps.niechcacy pominiete dziewczyny ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zjadłam dzisiaj jeszcze nic... Musze pozjadac resztki z lodowki... jak sie nie dietkowałam to arbuza moglabym non stop jesc, a teraz na diecie lezy juz 2 dzien i jakos sie zmusic na niego nie moge. kupiłam sok z tymbarku fit ananas i grejfrut... ja jak pale duzo to mnie ciagle suszy...:-( Ja juz czuje ze sobota i niedziela odpada z diety. W sobote jade na dyskoteke do energy i znajac zycie wypije za duzo... a w niedziele bedzie mnie kac meczył i tez bede jadła byle co... musze sie pilnowac... Co lepsze piwo czy wodka ? Chyba wodka- tylko ja pije zawsze kamikaze... Ide sprzatac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez stawiam na wodke :) ja lubie zubrowke z jablkowym, wszelkiego rodzaju likiery (uwielbiam kawowe) i winko polslodkie :P wogole lubie wszystkie drinki z palemka - takie mieszance typu pina colada, orgazm, tecza i inne ! wiekszosc jest niestety dosyc kaloryczna :I ale co tam, od czasu do czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty jestes
czesc dziewczyny..weszlam na ta stronke przypadkowo..i chcialam zapytac czy wie ktores z was jaka masc jest dobra na rozstępy..moja siostra mowi ze sa u niej straszne..cale uda..na posladkach tez sa..jeszcze chcialam sie dowieciec jaka masc byla by odpowiednia do antycelulitowa lub do ujedrnienia posldkow ud oraz brzucha..skuteczna i niedroga..choc cena nie wchodzi w sumie w gre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ale ty jestes\"- ja nie mam pojecia. Nie stosuje niczego a w sumie by sie przydało cos zakupic... A w ogole dziewczyny wczoraj na allegro kupiłam sobie duzy zestaw kosmetykow avon nowych za 100 (+15 wysyłka) . W sumie jest 35 sztuk :-) Zobaczymy co to bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty jestes>>>polecam lipometric vichy,avon solutions,z eveline tez dobre ale przy malych rozstepach i cellulicie tequilka>>>ja tez 2 mies temu kupilam taki zestaw za 75 zl i jestem b zadowoloawyszlo m i to nawet 60%taniej.wyslij linka:)pochwal sie zakupami;)ja uwielbiam kosmetyki... a teraz poluje na allegro na twistera, bo skakac nie moge bo mieszkam w bloku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequilka --jak moglas przy sprzataniu zlamac pazury? tzn.masz sam tips, zel czy akryl? moze milas juz duzy odrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zel mam... ostatnio uzupelnialam i mialam po bokach male pekniecia , a ze nie chcialo mi sie wymieniac to teraz mam... Ale jutro ide do roboty na 2 godzinki to prawie sobie zmontuje nowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D no tak naljlepiej miec swoje, ale nie zawsze jest taka opcja :) ja na szczescie nie musze nic kombinowac, bo od zawsze mam swoje mega mocne i nawet mnie wkurza, ze rosna tak szybko - bo co chwile musze robic manicure :/ ale kusi mnie zeby w tym roku na wakacje zrobic sobie frenchowa koncowke na paluszkach w stopach - tak do japonek czy innych sndalkow:) a ty tequilka masz tylko w rekach czy stopy tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko w rekach... Ja znowu mam taki problem ze obgryzam jak cholera . Dlatego tez tipsy mi sie łamia bo ciagle w nich \"grzebie\". Ale tyle dobrze ze tipsow nie obgryzam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam, ze moze mi doradzisz czy warto te pazurki w nogach :) a moze ktoras z dziewczyn ma, miala albo zna kogos ? ciekawia mnie opinie! moze zadam poscika na urodzie he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma miała... rozumie ze chodzi Ci o tipsy. Co bedzie jak bedziesz chciala ubrac np adidaski ? Ja raczej na to nigdy bym sie nie pisała. Ja juz ta dietke ledwo ledwo trzymam... Cały dzien chodze jakas rozdrazniona i wszystko mnie denerwuje. Na dodatek nawet jak cos zjem to głodna jestem... A dzisiaj w sumie zjadłam -3 kromki chleba zytniego z szynka -kawałek arbuza -kefir (120kcal) -2 kromki wasy i 2 wafelki ryzowe I ciągle chodze i zagladam do lodowki co by zjesc... :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sloneczko, nie tisy sam zel na szablonie, przedluzone moze 2mm, nie wiecej albo nawet nie ale na naturalnej plytce french permanentny :D ps. ja tez jestem w tym tyg. jakas nie tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!! Dzisiaj taka brzydka pogoda to sie chce bardziej jesc;) strasnzie mnie dzisiaj korcilo na jakiegos fast fooda albo cos slodkiego;/ a jak narazie to zjadlam: 1 chlebek waza z serkiem bialym 500ml jogurtu truskawkowego;)mmmm miesko z surowka herbatka vitax \"szczupła linia\" :) ale wczoraj miałam maly grzeszek;/ zjadlam z 10 chipsow lays paprykowych i to jeszcze o ....22;/;/ wiem wiem zle;) ale juz nie ebde obiecuje hehe;) jeszcze jeden grzesze...dawno nie cwicyzlam..dopadl mnie len ale mysle ze dzisiaj 30-40min poswiece na moje oponki:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie moje jedynie cwiczenia poza skakanka to łóżko:-) Jak jutro rano stane na wage i jak nie bedzie 61,5kg to nie wiem co zrobie,,, ehh... ja dzisiaj juz nic nie bede jesc, oprocz fasolki gotowanej ok 20-stej... a mezulkowi i tacie robie udzce z kurczaka ... celowo kupilam 4 szt (im po 2 ) zeby nie zjesc... Jak ja jestem na diecie to moj pies tez diete ma -bo przynajmniej nie stoji kolo mnie i nie sępi :-) i tylko na suchej karmie jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz na dzisiaj sie żegnam z wami. Wyłączam kompa bo nie moge od niego odejsc, a jak odejde to zaraz wracam.... Wstretny nałóg ;-/ Papa Do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! ja jestem tylko na chwilke.. nauka wzywa :( DZIŚ MIJA OKRĄGŁY MIESIĄC MOJEJ DIETY!!! :D jeszcze nigdy tak dlugo nie wytrwałam! a teraz szybciutka spowiedź: -3 Wasy z serkiem topionym light (razem 100 kcal) - 300 ml maślanki + musli ( ok 200 kcal) - 3 wafle ryżowe (105 kcal) - 4 kotlety sojowe, sałatka (sałata, pomidor, ogórek, papryka) - półtora jabłka i jak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem co to nalog komputerowy:) gorszy niz alkohol hihi ja na skakance nie szkacze bo mam niskkie zyrandole i malo miejsca w domku:( ale takie cwiczenia na posladki uda i brzuszek robie najlepiej jak ogladam tv;) ja dzisiaj zjem sobie tylko tunczyka z waza i koniec na dzis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atana a powiedz mi jak smakuja kotlety sojowe?:) bo czasami chcialam to kupic ale jakos nie mam przekonania ze to moze byc dobre;) a co myslicie o serze feta? nie zatlusty na dietke?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem szczerze ze nie lubie kotletow sojowych i ciezko mi opisac smak :) poprostu takie nijakie hih, fete uwielbiam, jem i polecam w diecie do salatek - pycha najlepiej kupic light !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jezeli chodzi o salatki to ja robie tylko taka z salaty pomidora ogorka i fety to wiem ze nie duzo kaloryczne;) bo uwielbiam salatke fyros ale to ma mega duzo kalorii:):) dobrze ze moge ejsc fete hehe uff;)a co jeszcze jecie takiego nieskokalorycznego na obiad? bo ja niestety mam malo pomyslow albo jak cos zrobie to nadaje sie do kosza;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotlety sojowe mają bardzo delikatny smak, ciężko to określić :) Ale ja obtaczam je w jajku i otrębach, potem smaże na oliwie z oliwek i doprawiam przyprawami do kurczaka - pychota!!! za serem feta nie przepadam więc się nie bede wypowiadac bo sie nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Motylki... Ja też ni przepadam za kotlecikami sojowymi, ale za to kotleciki z kalafiora... mmm... pycha... polecam... :-) U mnie babcia także zjadłam na obiadek małą miseczke rosołku i kawałeczek wątróbki z surówką... na szczęście nie zmusza mnie do pochłaniania posiłków ...ufff... With love ---> O ile nic nie pomieszałam to pytałas o pazurki... ja mam na stópkach... żel na szablonie z frenczem ...Nie stanowi to żadnego problemu kiedy nosze buciki kryte (sportowe itp) Przyzwyczaiłam się i chyba ciężko by mi było bez nich... Jeśli chcesz sobie zrobić to popieram, świetna sprawa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 18.00 zjadłam ostatni posiłek ... Jabłko oczywiście ... i zaczynam odczuwać głód... Lece zaparzyć herbatke... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz tez po kolacji:) zjadlam 2 chlebki waza i 2 cienkie frankfurterki drobiowe... chyba takie mozna co?:) kurcze niech mnie ktos wygoni do cwiczen bo jak narazie to cwicze paluszki na klawiaturze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×