Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość esmeraldaa22

jak niektore z was moga wziac slub z czlowiekiem z ktorym nie uprawialy seksu?

Polecane posty

Gość esmeraldaa22

jak mozna kupic kota w worku na cale zycie? jak mozna np 3 czy 5 lat bycia razem do momentu slubu nie uprawiac seksu? po co sie tak meczyc?nie rozumiem:/ seks to wazna czesc zycia, nie chcialbym tak ryzykowac, ze bede miala beznadziejnie w lozku z wlasnymmezem i zacznac seks uprawiac w wieku okolo 25 lat:o podziwiam takie kobiety, ze na wlasne zyczenie tak sobie uprzykrzaja zycie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać można, a co masz z tym jakiś problem? To towje życie? Ty robisz co chcesz ktoś inny robi co innego. Nie wścibiaj nosa do czyjegoś łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna żałosna małolata
włażąca w łóżko innych. Ktoś może, ty nie możesz. Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeraldaa22
nie mam z tym problemu,chce sie po prostu dowiedziec po co tak robia? bo sa wierzace? grozny pan na chmurce im zabronil seksu? a potem cale zycie uprzykrzone albo ciagle zdrady:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna żałosna małolata
ps. Męża nie kupuję jak kota w worku- to po pierwsze. Po drugie sex to nie wszystko moja droga! Liczy się dobre serce i miłość i właśnie dlatego wychodzę za kogoś za mąż a nie dlatego że mam z kimś wspaniały sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań bluźnić taka jesteś pusta? Robią to po to, żeby takie głupitkie dziewczyneczki zachodziły w głowę. I zastanawiały się nad życiem innych ludzi kiedy same nie mają problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha stąd
Czy mam rozumieć, że ty uzależniasz miłość i małżeństwo od tego, jaki mężczyzna jest w łóżku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeraldaa22
nie jest wiele wazniejszych rzeczy niz seks.ale gdy dobrego seksu nie ma, nie ma tez udanego zwiazku.proste. do udanego zwiazku trzeba dopasowac sie we wszystkich dziedzinach w seksie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna żałosna małolata
gdyby tak było jak mówisz to dlaczego takie sexbomby światowego hollywood się non stop rozwodzą? Ich sex jest przecież wspaniały i niby się kochają a tu zdrady????? No właśnie- mają wspaniały sex i prawdopodobnie tak jest ale czy to jest miłość to już raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba. Ty to zrobiłaś przed ślubem, ktoś inny zrobi to po ślubie. Poza tym w pewnym momencie oboje już nie bardzo będziecie mogli i co związek się rozpadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeraldaa22
gwiazdy rozwodza sie zeby robic szum wokol siebie i dostac wiecej kasy.dopoki nie uprawialm seksu z moim narzeczonym ( zaczelismy po okolo pol roku bycia razem) czulam sie jak z kolega a nie z moim mezczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha stąd
"...gdy dobrego seksu nie ma, nie ma tez udanego zwiazku..." - że CO?! Dziewczyno, nie pij zbyt dużo, bo się uzależnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj esmeraldo
Dziecinna jesteś. Nie wiem, czy zauważyłaś, że odsetek rozwodów wśród małżeństw, które odłożyły współżycie na czas po ślubie jest tak niewielki, że niemalże znikomy. Rozwodzą się ludzie, którzy seks stawiają na pierwszym miejscu. A co będzie jak kiedyś okaże się, że np. zachorujesz i nie będziesz ogła uprawiać seksu a mąż Cię z tego powodu zostawi? Taki, który potrafił czekać przed ślubem napewno nie zostawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeraldaa22
a co jesli po slubie sie okaze ze sie w seksie nie dopasowaliscie? rozwod, czy zdrady? gdyby np moj facet mial wypadek i nie mogl uprawiac seksu to bym to zrozumiala i zaakceptowala.on tak samo.ale nie wyobrazam sobie swiadomie wyjsc za maz za kogos kogo nie znamy wcale w seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie pech? To jak się bedziesz czuła gdy jego kolega zacznie odmawiać współpracy a ty już też nie będziesz mogła? Że nie jest mężem a kolegą? Ehhhh Straszne? JA myślałam, że seksualnośc można wyrażać jeszcze w inny sposób niż tylko sex. Widać twoje życie erotyczne jest bardzo ubogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlwlwlwlwl
wspolczuje takiego plytkiego myslenia jak ma autorka topiku,slub to nie tylko sex,totakze pomoc,zrozumienie,wzajemna akceptacja,milosc-podstawa,a sex owszem jest wazny,ale nie najwazniejszy,budowac zwiazek na sexie to glupota i autorce jej nie brakuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeralda przesadza ale ma
troche racji. Myślisz że znasz tego człowieka z którym jestes 3 lata? dopóki nie doszło do pelnego stosunku - nie znasz go. Mogą wyjść potem rózne rzeczy... chcesz cierpieć całe życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to masz pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43902
A co bedzie, jak twoj przyszly maz wyjedzie w delegacje na 3 miesiace? Rozwiedziesz sie z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna żałosna małolata
"dopoki nie uprawialm seksu z moim narzeczonym ( zaczelismy po okolo pol roku bycia razem) czulam sie jak z kolega a nie z moim mezczyzna." To się zastanów czy jest u was miłość czy tylko sex. To z kolegami chodzisz za ręce, całujecie się, przytulacie się, szepczecie sobie czułe słówka? To pozazdrościć kolegów;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to masz pecha
a cóż to za straszne rzeczy- łoooooo matko? Esmeralda widać jakaś rozbuchana erotycznie panna, która wychodzi za mąż dla seksu. Lepiej iść do agencji nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlwlwlwlwl
slub ,a nawet staly zwiazek nie opieraja sie na sexie,no chyba ze tak jest to rozwod czy rozstanie jest juz o krok...autorko topiku chyba nie znasz zycia piszac takie bzdety,zrozumiesz jak dojrzejesz,narazie to mi Cie szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43902
Autorka traktuje seks przedmiotowo, jak sport... moze kiedys wydorosleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj esmeraldo
odnosze wrazenie ze nic nie wiesz o milosci. zal mi cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlwlwlwlwl
kto zmienia facetow jak rekawiczki,najczesciej chodzi w uzywanych:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeralda przesadza ale ma
ale uogólniacie! jaki sport! Ja też uprawiam seks mimo iż nie mam ślubu, ale nie traktuje tego przedmiotowo ani jako sportu! robie to z miłości! nie mamz amiaru czekac 5 lat, to chyba normalne. A teraz już wiem, że pasujemy do siebie pod KAZDYM względem, w łóżku też.... seks jest bardzo ważną cześcią życia, zbyt ważną, by to lekceważyć... to odbije sie kiedyś... ale wam nikt nie broni decyzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna żałosna małolata
bo wiecie dla autorki sex to tylko "pykanie" czyli dosłownie "wkładanie w dziurkę". Sex to coś więcej dziecinko. A możesz odpowiedziec mi na jedno pytanie. Czy jeśli już jako np narzeczeni (bardzo kochający się) zaczniecie uprawiać sex i zauważysz że to nie taki sex jak chciałaś to zerwiesz z narzeczonym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeralda przesadza ale ma
aha, i czy uprawianie seksu przed skubem oznacza ciagłe zmienianie partnerów? i seks z coraz to nowym nieznajomym? bo dla mnie nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×