Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość esmeraldaa22

jak niektore z was moga wziac slub z czlowiekiem z ktorym nie uprawialy seksu?

Polecane posty

oo i znow mamy lincz i wstepne katrupienie.... a czytanie tekstu ze zrozumieniem podobno ucza juz w podstawowce? dlaczego znowu wszystcy...okokko ...pierwsza....naskoczyliscie na autorke??? czy ona wg was komus wlazla w \"lozko\"?bo wg mnie neibardzo...zadala krotkie pytanie....napisala ze nie rozumie jak mozna tak postepowac...i poprosila o odpowiedz dlaczego ktos robi tak a nie inaczej... nie chcecie zeby ktos \"wlazil w wasze lozko\"??nie wlazcie na ten temat i nie odpowiadajcie.... co do tematu: tak i zarowno sex i wspolne mieszkanie i poznanie partnera jest wazne...ktos tu wspomnial-znawca jakis-o gwiazdach hollywood....ze sie rozwodza itd itd choc maja duzo sexu...no moze i maja ale moze nieudany?;) ja i mieszkam z moim narzeczinym i uprawiamy sex ...i uwazam ze jest bzdura gdy ktos mowi ze TO jest wogole niepotrzebne....aha juz to widze...matke terese robiaca TO raz na miesiac po bozemu po ciemnku ....sex nie jest najwazniejszy ale jest wazny..nie zgadzam sie ze slowem \"kupowanie kota w worku\" bo meza sie nie kupuje...ale masz racje nalezy sie poznac przed slubem w kazdej dziedzinie WG MNIE reszta niech robi jak uwaza to ponoc demokratyczny kraj....i kazdy ma prawo do wlasnego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i o czym tu gadac
misia pysia nie unoś się tak. właśnie - mamy demokrację, a dla mnie ocenianie kobiet po błonie miedzy nogami, a nie tym co sobą reprezentują, to głupota i średniowiecze. wiem, cholernie ze mnie nietolerancyjna osoba, wobec osób które myślą inaczej niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia_mary
ale najlepiej według co niektórych poglądów to od razu najpierw do łóżka żeby nie chodzić jak z kolegą, nie kupować później kota w worku, nie tracić miesięcy jak się nie wie czy on lubi orala (bo ja tak uwielbiam). Najlepiej od razu!!!!!!! Żałosne:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia_mary
bo później jak się już chodzi, zdąży się zakochać a tu sie odkryje że nie ta długość co bym chciała to siłą rzeczy TZREBA ZERWAĆ. Nie ma rady. Koniec miłości!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W-F
A co powiecie o ludziach, ktorzy chca seksu, a go nie maja (np. z powodu niesmialosci). Tacy ludzie to maja jeszcze gorzej, bo chca, a nie moga :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, ja tu nie widzę dyskusji, tylko wzajemne obrzucanie się blotem oraz brak umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz dużo uogólnień... Np. jak ktoś się zgodzi z autorką to oznacza, że bzyka się na lewo i prawo. I kto tu jest żałosny? Idę na inny temat, bo dla mnie ten się już wypalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i o czym tu gadac
misiu kochanie, o łażeniu z facetem do łóżka na pierwszej randce napisałaś ty. proszę cię bardzo słodziaku, nie wsadzaj w moje usta słów których nie wypowiedziałam. a jeśli na prawdę sądzisz, że gdzieś napisałam, że z facetem na pierwszym spotkaniu trzeba iść do łóżka to kup sobie kochanie okularki. albo naucz sie rozumieć to co czytasz. ja nie popadam w przesadę. jeśli sie zamierza z kimś spędzić całe życie to czemu nie oddać mu się przed ślubem? co za różnica czy trzy dni przed czy trzy dni po? to niby jakieś zasady? jeśli ustalę sobie, że będę raz na tydzień się myć i to będzie moją zasadą to będę już kobietą z zasadami? no nie rozśmieszaj mnie swoim wątpliwym poczuciem moralności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa Nusia:D Kochana ja uznałam naskoczenie i krytykę. Dokładnie ten cytat. \"nie mam z tym problemu,chce sie po prostu dowiedziec po co tak robia? bo sa wierzace? grozny pan na chmurce im zabronil seksu? a potem cale zycie uprzykrzone albo ciagle zdrady:/\" Co do włażenia do łóżka, niech się wypowie ten co chce. Ale po co wtryniać się bo sąsiadka zdradza, wujek się rozwodzi it akie bla bla bla. \"jak mozna kupic kota w worku na cale zycie? jak mozna np 3 czy 5 lat bycia razem do momentu slubu nie uprawiac seksu? po co sie tak meczyc?nie rozumiem:/ seks to wazna czesc zycia, nie chcialbym tak ryzykowac, ze bede miala beznadziejnie w lozku z wlasnymmezem i zacznac seks uprawiac w wieku okolo 25 lat podziwiam takie kobiety, ze na wlasne zyczenie tak sobie uprzykrzaja zycie\" to też uważam za naskakiwanie, nie za zwykłe pytanie :D JAkie uprzykrzanie sobie życial, męczenie? Heh jak widać nie dla każdego. Oczywiście nusiaaa moje zdanie już poznałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmeraldo dziecko
Wyszłam za mąż trzy lata temu i mój mąż był moim pierwszym mężczyzną. Dla niektórych panów bycie pierwszym dla swojej żony jest powodem do dumy, gdyż ofiarowano mu cenną i wyjątkową rzecz. Mój mąż wprowadził mnie w tajniki sztuki miłosnej, jesteśmy szczęśliwymi ludźmi. Zdrada jest domeną ludzi słabych, słoneczko. Nie tych, których łączy szczere uczucie i prawdziwa miłość. Do tego jednak, by odróżnić miłość od zauroczenia nie jest potrzebne łóżko i nieustanne zmiany partnerów, ale dojrzałość. A tej najwyraźniej tobie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he he_23
Czesiu też idzie na inny temat. Czesiu jeszcze chce pogadać!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh okokoko lubie se z Toba pogadac;) no i wlasnie dobrze ze podalas ten cytat: ona pisze nie chcialabym, nie rozumiem, ze bede maiala bezndziejne zycie, i podziwa takie kobiety ktore wg JEJ przekonania uprzykrzaja sobie zycie gdziez tu naskakiwanie \" lubie topiony ser strasznie i nierozumiem jak mozna nie jesc takiego sera i zyc niezdrowo jedzac inne rzeczy powiedzcie dlaczego nie jecie sera???\" to zdanie tez nikogo nie atakuje;) a wyraza moja tylko i wylacznie moja opinie na temat cholernego sera;) hehe pozdrawiam i spadam do domku....przedemna jeszcze godzina jazdy :( pozdrawiam aaa i oczywiscie szanuje Twoje zdanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię takie dziweczki
naprawdę!!!!!!! - MAŚLANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co z tej milosci pozostanie jak facet w lozku jest bleee porozmawiac nalezy z mezatkami, no chyba ze jest sie zimna ryba i seks raz na 2 miesicace wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Konieczko_
Czesc chopaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu Czesio
ha ha. Czesio lubi pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Anusiak_
cześć chłopacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooonnnaaa
a co ma zrobic kobieta 28-30 letnia, ktora jeszcze nie wyszla za maz...tez czekac z przerwaniem blony do slubu???nie wiem, czy wtedy facet bylby taki dumny..Moze to i dobrze, ze dziewczyny do 23-24 lat czekaja na ten pierwszy raz, bo w mlodym wieku wychodza za maz...zreszta zauwazylam, ze tu prawie same takie wychodza za maz...ale 30 letnia dziewica to juz chyba troche dziwne... I ja tez uwazam, ze sex ma duza znaczenie w malzenstwie, nie wyobrazam sobie przespac sie z facetem pierwszy raz po slubie...bo czasem przez problemy lozkowe rozpada sie malzenstwo..Moja starsza znajoma zwykla mowic" najwiecej problemow malzenskich rozwiazuje sie w lozku" i to jest prawda...nie mowie, ze sex jest najwazniejszy ale wazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooonnnaaa
ja juz mam z kim robic "tego tego" wiec szukaj dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Konieczko_
Wczoraj zrobilem to z panią Frał :o bylem pijany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Konieczko_
po prostu niektore osoby (obu plci!) mysla nie tą czescia ciala co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Czesio_
a co to jest sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _higienistka_
cześć maluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny97
widze, ze temat oblegly malolaty..z glupimii tekstami:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i o czym tu gadac
nie wspominając już o takim drobnym szczególe, że ta błonka uniemożliwia niektóre badania ginekologiczne. dziewicy np. nie można zrobić cytologii, podstawowego badania dorosłej kobiety. a później brzmią statystyki, że tyle kobiet u nas umiera z powodu raka szyjki macicy :( no ale jest wybór. zrobić przyjemność mężulkowi albo własne zdrowie lub nawet życie. wybór należy do nas samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie na raka
szyjki macicy nie umrzesz, póki się nim nie zarazisz - a zarażasz się na drodze współżycia płciowego :P Więc spoko luzik na temat dziewiczego zagrożenia tą chorobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki rak
Co za głupota - poza statystykami!!! Zaszczepic sie na raka szyjki macicy mozesz TYLKO WTEDY, JESLI JESZCZE NIE ZLAPALAS WIRUSA, CZYLI JEZELI JESTES DZIEWICA!!! Co ty chrzanisz, ze dziewica umrze na raka?? To sie nie bierze z powietrza, tylko od partnera!! Jak sie boisz raka, to idz propoaguj dziewictwo, a nie pokazuj, ze masz w glowie sieczke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i o czym tu gadac
wirus jest jednym z wielu czynników, które mogą powodować tego raka. np. nieleczona nadżerka również może przerodzić się w raka. a nadżerkę mogą mieć również dziewicę. najpierw się doucz zanim wypowiesz się w dyskusji i oślepisz ludzi swoją głupotą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki rak
polecam statystyki - doucz sie, dziecko! I o nadzerce tez poczytaj cokolwiek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×