Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość dslkfdlfkjjkdfl
A ty kolejna :D:D, mam dobra fryzjerke ale wam nie powiem nic o niej wiesniary:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela20
Dziewczyna grzecznie zapytała, a życie w Londynie jakie jest każdy wie, poza tym nie trzeba od razu rzucać obelgami i wulgaryzmami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamtamramtammm
Elu,s ale dziewczyna mogla zapytac tam gdzie powinno sie pytac..tzn. zalozyc nowy temat. Wcisnela sie w temat kosmetyczek i fryzjerow, z pytaniem ile my placimy za zarcie..nie jeden taki temat byl..wiec niech sobie zalozy wlasny :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernnnnadka
Mam dobra fryzjerke,jakby co podam namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela20
Podaj koniecznie te namiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernnnnadka
Elu mam dobra fryzerke w Leyton blisko staci pociagowej Midland.Saalon nazywa sie Grajca. Ja jestem bardzo zadowolona z uslug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.mak
Jest rewelacyjny fryzjer Tomek w Wandsworth , ma swoj salon: http://www.tomasbak.com/#!__tomas-bak-hair-spa-salon/team Swietnie dobiera kolor i bardzo dobrze scina ! Ceny sa salonowe, ale naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela20
Kochana, a czy ten salon ma jakąś swoją stronę internetową czy coś w tym stylu? Z chęcią bym zobaczyła ich ofertę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernnnnadka
Elu wszystko o salonie graca znajdziesz na londynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witek28
Salon Gracja 3 metry na 3 ale wielkosc salonu nie swiadczy o doswiadczeniu oby tylko te uslugi nie byly tak chujowe jak jedzenie w polskim barze obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do witek28...
chodzi ci o ten bar U mirka czy tam u Mietka czy jakos tak? chujowe jedzenie? naprawde? bo maialm tam isc. na Stratford w Londku jest dobre jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin88,
jesli ci jedzenie nie smakuje ok..kazdy ma inne smaki tu piszemy o fryzjerach,a nie o jedzeniu,a jesli chodzi o salon,nie pisz nic jesli nie skorzystales.po co juz krytykujesz skoro niewiesz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toszma
kolego napisales mialem pojsc do tego Baru,ale nie poszedles.wiec z kad komentarz?.skoro nie byles?oceniasz,a nie byles.pomysl co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seba 1822
/DO WITKA sluchaj ty glupia palo jak tam nie byles to nie pierdol o zarciu bo ja tam bywam bardzo czesto i wszystko jest ok .jak mniemam ty buraku jadasz wszystko z taniej jadki.niewiesz chyba jak jedzenie wyglada,TY KAPUCHO KISZONA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO SEBA 1822
SKORO PISZE ZE CHUJOWE JEDZENIE TO MUSIALEM TAM JESC, A JAK JESTES TAKI SMAKOSZ TO JEDZ DO LADKA NA STRATFORD LUB DO GROTY NA BLECKHORS BURAKU A NIE WYPISUJESZ GLUPOTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze temat rzeka. Nie tylko dowiesz sie o dobrych i zlych kosmetyczkach/fryzjerach ale takze gdzie dobre jedzenie a gdzie nie... Masakra...:) Ludzie otworzcie sobie nowy watek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seba1822
fiucie bylem w londku i stwierdzam ze tam stoloja sie tylko takie mizerie jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klbjvkljbj
do seba,ale pusty burak jestes :D:D:Dbuhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weytrew
Panowie mam wolna siekiere pozyczyc Wam? hahaha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salon Gracja
,Do Witek28.Masz racje ze wielkosc Salonu nie swiadczy o jakosci uslug i trudno o opinie jesli wogole sie nie bylo w tym Salonie bo tak wynika z Twojej opini ktora zapewne zaczerpnales z powietrza.Ale zawsze mozesz sobie wyrobic wlasciwe zdanie na temat Naszych uslug.Poprostu przyjdz zapraszamy Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania02
w miami maja dobre lampy,bylam na stojacym 10 min ale po 8 zeszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazimierek
widac za mocne skoro za wczesnie wyszlas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin022
bylem w miami na 15 min i wytrzymaem, jak ktos malo sie opala to nieda rady ale potwierdzam ze lampy nowe bo luzka dopiero co przywiezli, zobaczymy za pare miesiecy czy beda dbali o lampy, bo zazwyczaj jest tak ze tylko na poczatku wszyscy dbaja no ale nie oceniam puki sie nie przekonam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55 malgosia
Solarium w Glamour beznadzieja niedosc ze lampy slabe do tego brudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariszszka
bo tak to jest z niektorymi paniami z ogloszen mysla ze my Polki nie znamy sie na tipsach fryzurach i tym podobniem a zalecam odwiedzac jednak salony sa tam ludzie sprawdzeni a w razie czasami zlej uslugi zawsze mozna interweniowac u szefow i nawet odzyskac pieniazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H&MMMM
mariszszka to prawda, ale, żeby być na tyle bezczelną, no z tym to się dawno nie spotkałam...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariszszka
no coz...niektorym pseudo fachowcom wydae sie,ze sa edynymi na wyspie jest to chamstwo mysle,ze dlugo w taki sposob nie popracue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela20
Ja też od jakiegoś czasu próbuję znaleźć osobę, która zajmuje się stylizacją paznokci, wszędzie pełno takich, które pracują na żel, a mnie interesuje akryl, no i jeszcze, żeby mogła do mnie do domu dojechać(wschodni Londyn), ale póki co bezskuteczne te moje poszukiwania:( Może Wy kogoś polecicie albo jakiś salon? No nie wierzę, że żadna pani nie przedłuża sobie w Londynie paznokci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byyysio
a ty Ela niby cooo? chcesz salon otworzyc? czy moze juz masz...i tak wypytujesz co? cos tu krecisz niby o fryzjerki wypytujesz tu o kosmetyczki a tak serio to o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×