Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość ,,,,,,,,,
ja nie konkurencja tylko byla wasza klientka i tyle. Ale to co o was pisza to prawda. No i smiem twierdzic ze to pewnie ktoras z was smaruje tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMA78
Ja bylam na Wansworth u fryzjera i kosmetyczki .Sa naprawde dobrzy .Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaasia
witajcie!!!! Przyznam, ze jestem strasznie rozczarowana wczorajsza wizyta w salonie Malibu. Pani kosmetyczka ,ktora wykonywala mi mikrodermabrazje z oczyszczaniem twarzy okazala sie amatorka. Po pierwsze dzisiaj moja skora wyglada fatalnie z kreskami na jednej stronie. Wyglada to tak jakby ktos mi przejechal po twarzy jakims ostrym przedmiotem i zrobil mi rany. Co do oczyszczenia skory to nie jest oczyszczona nadal sa duze pory, ktore byly wczesniej. Gdy pytalam sie o udzielenie jakies informacji kosmetyczka brala jakis produkt i zaczynala z niego czytac. Hmmmm profesja widac i to golym okiem. Przyznam, ze jestem bardzo rozczarowana i nie wydaje mi sie ze tam jeszcze raz pojde a szkoda bo sadzialm ze tym razem bedzie lepiej. Pytanie jest tylko jedno w Polsce sa tez tak beznadziejne kosmetyczki czy tylko tutaj? Bo z tego co pamietam to jak bylam w Toruniu, Bydgoszczy jakos nigdy tak marnie nie wygladalam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po mikro jak wychodzisz to mozesz miec troche zaczerwieniona skore ale na drugi dzien nie powinno byc juz sladu. Takze albo zlych produktow ta pani uzyla albo poprostu nie ma pojecia jak robic mikro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apartinum
ja kiedys tez bylam na jednym zabiegu mikro w tym malibu, karolina chyba miala na imie ta kosmetyczka, w sumie to ja mam dosc glebokie blizny wiec nie spodziewalam sie nawet ze po jednym zabiegu cos zobacze, skora jednak odzyla, nalozyla mi fajna maseczke na twarz, tylko ze troche to drogi biznes (55 f ) za wizyte, teraz chodze na mikro do japonki, troche daleko dojezdzam ale ma o polowe tansze zabiegi, jestem juz po 5 i widac zmiany wreszcie, skora robi sie gladsza, a blizny plytsze, jeszcze mi 5 sesji zostalo i mam nadzieje ze poprawa bedzie znaczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna dragan make up
Pomiędzy 22.12.2012- 02.01.2013, Anna Dragan https://www.facebook.com/AnnaDraganMakeUp) będzie wykonywać zabiegi mikrodermabrazji na wysokiej jakości sprzęcie 1,7 podciśnienia, kwasy (glikolowy pirogronowy, tca) stężenie do 50% , pedicure, żele, makijaż. Jest kosmetyczka z wykształcenia. Na stałe pracująca przy polskich programach telewizyjnych, pokazach mody, spektaklach teatralnych. Współpracuje z wybitnymi fotografami młodego pokolenia, znanymi modelkami oraz celebrytami. Współtworzy produkcje reklamowe i modowe. Jej doświadczenie potwierdzone jest krajowymi i zagranicznymi certyfikatami. Szczerze polecam macie pytania to piszcie albo dzwońcie 07428814911. A najważniejsze CENY wg cennika polskiego mikrodermabrazja od 20 funtów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia13
A czy ktos moze korzystal z uslug Sylwi kosmetyczki z Afrodyty lub Bozeny w tym samym salonie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO lUSIA 13
TaK Lusiu korzystalam z uslugi Bozenki.Rewelacji nie bylo.Kolor wyszedl mi lekko sprany.Wrazenie nieciekawe Bylam raz i wiecej nie pojde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bylam w afrodycie kilka lat temu pani jeszcze wtedy blondynka spalila mi wlosy, naprawde w calym znaczeniu tego slowa jak mi folie zciagala to razem z wlosami nigdy wiecej normalnie histerii prawie dostalam. Nie wiem czy ona dalej tam jest ale ja juz afrodyte omijam wielkim lukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bylam w afrodycie kilka lat temu pani jeszcze wtedy blondynka spalila mi wlosy, naprawde w calym znaczeniu tego slowa jak mi folie zciagala to razem z wlosami nigdy wiecej normalnie histerii prawie dostalam. Nie wiem czy ona dalej tam jest ale ja juz afrodyte omijam wielkim lukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh.....................
Powiem Wam, że tak naprawdę to nie spotkałam jeszcze ŻADNEGO dobrego polskiego salonu w Londynie, obojętnie czy fryzjerskiego czy kosmetycznego...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia13
Dzieki, dobrze wiedziec opinie innych osob, ktore korzystaly. Mnie co prawda wlosow nie spalila, ale tez rewelacji nie bylo. Raczej juz wiecej nie skorzystam. Zastanawiam sie tylko nad pojsciem do kosmetyczki Sylwii w Afrodycie, bo profesjonalana sie wydawala, ale kto tam wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawostka obserwacyjna
Jak tak czytam te wszystkie posty wniosek nasuwa mi sie jeden, otoz nie ma w Londynie salonu w ktorym pracuja profesjonalisci tylko same sieroty. Czy to oznacza ze wszyscy profesjonalisci pracuja w domach albo jezdza do klienta? Bo z tych opini tak by wynikalo chyba ze te opinie to poprostu zazdrosna konkurencja wypisuje bo nie znalazlam ani jednej informacji o pani fryzjerce ktora przyjechala do domu i spieprzyla sprawe. Tyle w tym temacie ale jest bo bardzo zaskakujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Chce powiedzieć, że byłam u tego Marcina co pisała kasiakasiakasia i powiem wam ,jestem pod wrażeniem nikt jeszcze mnie tak nie obcinał , widać że się zna na tym co robi,z tego co opowiadał to szkolił się u mistrza polski więc się nie ma co dziwić,,zrobiłam sobie piękny kolorek i super mnie obciął w końcu się układają i nie muszę spędzać przy ukladaniu całego ranka, a po świętach idę na keratyne bo po tym nie będę musiała używać prostownicy:) a tak dla przypomnienia to jest na Tottenhamie koło policji jak znacie okolice 2 Somerset road n179ej 07909401025 Pozdrawiam i dziekuje za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdastoklosa
Witam , ja polecam pania Kasie na Wansworth.Bylam juz kilka razy na oczyszczniu twarzy i jestem bardzo zadowolona ;) Obsluga i kosmetyki super.02034170133

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzjer1988
Witam, fryzjer - stylista z 9letnim doswiadczenie pracy w zawodzie oferuje swoje uslugi fryzjerskie ( oraz makijaze dzienne i okolicznosciowe) w okazyjnie niskich cenach. Zapraszam do kontaktu 07450447721

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FFryzjer1988
takis dobry,ze az tutaj musisz sie oglaszac?dziwne.wejdz na londynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhdsuhxusx
Kazda forma reklamy jest dobra jesli jest skuteczna, nie widze w tym nic zlego ze facet sie reklamuje. Nigdzie nie jest napisane ze tutaj tylko mozna rabac dupy innym a reklamowac sie nie wolno. Nie wiem co taka zdziwina/ny jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na przedluzanie rzes. Przedluzam rzesy metoda 1:1, 2:1, 3:1, blink & express, przedluzam rzesy dolne, doklejam rzesy kolorowe, brokatowe, z cyrkoniami. Uzywam rzes jedwabnych i naturalnych rzes z norek. wiecej na : www.kosmetyczkalondyn.co.uk 07990719322

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapka z syemm
W Afrodycie bylam pare razy, z fryzjerki nie jestem zadowlona, ale ta Sylwia spoko robi paznokcie. Bylam tez na pedicure u niej i tez zadowlona jestem, wogole bardzo sympatyczna jest, mozna sobie podczas zabiegu pogadac. Dobra fryzjerka na Leyton jest w salonie Snip and Shape, tym na rogu jak sie do metra idzie. Taka blondyna, nie pamietam imienia niestety. Super obciela mi wlosy, caly czas sie dobrze ukladaja i wydaja sie geste tak mi fajnie sciela. Farbowac tam nie farbowalam wiec sie nie wypowiem. Co do Malibu to bylam tam raz na solarium bo maja dobre lampy i raz u kosmetyczki na oczyszczaniu twarzy, srednio oceniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkanapka z syemm
Ogolnie salon Afrodyta na Leyton do niczego.jeszcze rok temu cos sie tam dzialo teraz pustki.Tak samo jak Miami-Sun.Badziewie Porzadnych fryzjerow tam niema.Jakies wymalowane lale na pokaz.Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kanapka z syemm
Pusta lalo, wiekszosc zabiegow jakie opisalas mozna z powodzeniem wykonac samsmu w domu, a jeszcze to solarium, hahaha. Niemodne, niezdrowe i jeszcze trzeba za to placic - zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kanapka z syemm
*samemu w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi0303
Bylam dziś w salonie Nine Two u Marcina i gorąco polecam. Mały salonik ale pierwszy raz tak dobrze czułam sie u fryzjera. Wyszłam odprezona, zrelaksowana i przedewszystkim zadowolona z koloru i cięcia. W końcu znalazłam świetnego fryzjera w Londynie jupiiiii!!! ;) zostawiam tel do niego 07909 401025, warto sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia13
Jak tak czytam wiekszosc wypowiedzi, dochodze do wniosku,ze w Londynie raczej nie ma dobrego fryzjera lub kosmetyczki. Takze wniosek z tego taki, ze jak chcemy powyzsze slugi polskie otrzymywac, to musimy sie do samej Polski wybrac. Chyba tylko wtedy bedziemy zadowoleni. Chociaz tez pewnosci nie ma sadzac po wypowiedziach niektorych zgorzknialych I wiecznie niezadowolonych osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziooona
bylam swojego czasu klientka salonu Kama na Leytonston,za pierwszym razem fryzjere kolor nie wyszedl,za drugim razem to samo,pani chciala pobrac odemnie oplate za te nieudane kolory,za co mam placic jesli usluga zle wykonana?po drugie za kazdym razem gdy tam byla fryzjeka zamiast sie skupic na klientach rozmawiala beztrosko z kolezankami,zero fachowosci..co mnie obchodza jakies sukieneczki czy szpileczki troche profesjnalizmu panieneczko,nie wspomne,ze ceny pardzo wysokie za usluge,wiec wiecej tam nie pojde a pani zycze bissi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harrow - on -the -Hill
Pozdrawiam Panią Olę z B-beauty Professional na Harrow on the Hill, która przerwała w połowie zabieg depilacji, "bo jej się wosk skończył". Czy tego uczono Panią na rejsach do Miami, którymi się Pani tak obnosi?? Brawo! Oklaski również dla właścicielki, P. Joanny Ciurko, która odbiera tylko pochlebne telefony. Delikatnie mówiąc: NIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hHarrow - on -the -Hill
smiechu warte.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one 2 leytonstone
Wiem ze te posty czytaja fryzjerki a zwlaczcza jedna z malibu Karolina.Musze ci pogratulowac mamy wscipskiej i plotkary.Chodzi i obgaduje wszystkich i o tobie karolina jako corce tez nie ma za dobrego zdania hehe zalosne wlasna matka to mowi:).Prosze upomniec mame aby przestala chodzic po leytonstone i plotkowac i oczerniac ludzi,kiedys za to moze ktos jej sprawe na policje podac za oszczerstwa!Nikogo nie obchodzi co ma do powiedzenia o alicji z wonderlandu itp...tak Alu ona nawet o tobie plotkuje a co mowi to sie mozna tylko domyslec.Ostrzegam przed ta plotkara.A ja jak ja spotkam to jej powiem swoje tez...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w uk
Czy korzystał ktoś z Was ze strzyżenia w salonie Unique na Hounslow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×