Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niksia

Gdzie jest w Londynie dobry fryzjer i kosmetyczka???

Polecane posty

Gość arrrletka
fryzurke robila mi Natalia jest poprawnie zrobiona z kolei paznokcie przemilcze ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zooolwikk
no fakt salonow jest duzo..dla nas klientek to dobrze...bedzie konkurencja tylko,aby byla zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela20
arrrletka oj to aż tak źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela20
zooolwikk no racja, sama myślałam o otworzeniu w tej części Londynu salonu fryzjersko-kosmetycznego, ale to chyba mija się z celem już...za dużo tu tych salonów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LalalaaaSs
Ja chcialam isc do tego zakladu "Adrianna" ale za kazdym razem jak przechodze to jakies menelstwo polskie si tam kreci a pracowniczki blokuja wejsce bo jaraja faje :D i jeszcze łypia złym okiem . To ja podziekuje i obcinam si traz u takiej pani co ma zakład na przeciwko Ladka na stratford.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruszkka
Masz racje patrza na czlowieka jak na intruza tez tam nie chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona212121
Bylam w tym salonie na przeciwko Londka na poznokcach hybrydowych u p. Wiolety. Mila dziewczyna no i wyszlam zadowolona z uslugi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona212121
Co do salonu Malibu na Walthamstow, bylam na balejazu u p. Karola. Wyszlam z salonu zadowolona, ale szalu nie ma. Jak dotad to ten 'szal' mialam po wyjsciu z salonu A&D na Tooting (maja dwoch chlopakow-fryzjerow jeden ma na imie Kuba a drugi nie pamietam). Balejaz byl wzorowy!!! Pewnie dlatego zawsze tam tyle ludzi. Drugie miejsce godne polecenia to p. Ania na Leyton- ma salon w domu, ale trudno sie do niej dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeeerkkka
Jak sie ma dwa wlosy na glowie to z kad szal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziornulqa
Fryzjerka w walthamstow hoe st.13a albo 130a, jest tam tez salon tatoo...na wejsciu szok!! Na kanapie siedza faceci bez podkoszulkow z piwami w rece, co drugie slow kurwa, ja pierdole i takie tam..Odnosnie uslug pani fryzjerki..robi po swojemu, mam wrazenie ze jest to samouk. Nie powiem bo kolorek ladnie zrobiony ,szkoda tylko ze po 2 myciu totalna kklapa , z ciemnego bardzo ciemnego brazu ktory wygladal jak czarny zrobil sie jasny brazik :D:D. Farba miala byc loreal ale to na pudelku tak bylo ,co w srodku kto wie. Osobiscie odradzam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacccus
odczep sie k...a od tego salonu bo z.....e .nie pier..l glupot pusty mozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziornulqa
jacccus jesli ty do mnie piszesz, to prosze opisz ten burdel lepiej? Mi slow brak ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacccus
ani ty nie bylas w tym salonie,a pie......z glupoty przydz to pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela20
Co do salonu Adriana macie racje, przeglądałam na necie i fajna galeria pazurków, naprawdę super zrobione, ale jak przechodzę tam, bo laski takim wzrokiem lookają na ludzi, że zrezygnowałam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziornulkqa
OK PROSZE BARDZO...fryzjerka czarne dlugie wlosy;) imie J.... Reszta burdelu lysy palant ( rozebrany bo miesnie chce pkazac sterydowe), kolega tez w nie lepszy z puszka piwa w rece. Slownictwo ..mimo iz sie niechce sluchac tego bije po uszach. Jest jeszcze mila laska taka blondynka.. powinni tez cos zrobic z kiblem , klijenci tez czasem musza!!!!!!! Nadal nie wierzysz ze tam bylam>> buhah:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziornulkqa
...przydz to pogadamy... ????wtf? Ladna reklama..nie ma co! Co ty kolego przezentujesz soba i swoja postawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajderwa panna
moja znajoma mi kiedys mowila ze poszla do tego salonu wlasnie o ktorym piszecie na walthamstow to jechalo trawa i tez jakis lysy dresik siedzial, moze to ten jacunio caly byl? buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jegowysokosc
nacpany miesniak?to moze i ta J ..byla nacpana w glowie sie nie miesci czlowiek kase jeszcze za usluge placi co za salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Charming g
jaccus - :D wyglada że to ty tym przeklinajacym żulem z tego salonu jestes , niezłe jaja... Myslusz że ktokolwiek czytajacy twoja "zachetę" odwiedzi ten salon? No nie sadze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jegowysokosc
moze teraz tak wyglada reklamowanie sie kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berrrnatka55
No to pieknie sie reklamuja.A noz ktos z ciekawosci przydzie i skorzysta z uslugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziornulqa
Nie wiem nic o tym czy dobrze robia tatoo, , moze niezla robote robia. Tylko sam fakt jakie warunki tam panuja ludzi odstrasza.Jesli maja klientow , to mysle takich samych jak ci panowie ;) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty111111111111111111111111
Odbiegając troszkę od tematu powiedzie mi jak wygląda Wasze życie w UK? Udało Wam tutaj - zostajecie na stałe czy zamierzacie wracać do Polski? Ile miesięcznie wydajcie tu na życie? Ja jestem sama, mieszkam we wschodnim Londynie, wynajmuje pokój za który z rachunkami płacę 400funtów/mc, do tego przejazdy na strefy 1-6 200 funtów miesięcznie, jedzenie, picie, chemia - ok.200f = 800f.mc, jestem ciekawa jak wygląda to u Was, jeśli mieszkacie w Londynie, który jak wiadomo jest drogi, ile wydajecie... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djklfhsdjkfhs
spadaj z tym durnym temcikiem . wpieprzylas sie tam gdzie nie trzeba . kogo to interesuje ile zresz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooami22
...a Ty chyba zresz za malo,bo pierdoly wypisuesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooami22
..ja to chociaz zrem za trzy swinie, i sram po 4 razy dziennie. wiec nie pierdolcie ile zrecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooami22
prostak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka sz
Hey,ja polecam kosmetczke Anie z polnocnego Londynu-Edgware. dojezdza do klientek w okolicy i przyjmuje w domowym saloniku. Bardzo przystepne ceny,profesjonalna obsluga. jestem bardzo zadowolona. mozna u niej kupic kosmetyki,zawsze doradzi. polecam,nr do Ani 07749487476

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooami55
ba....i trzecia sie znalazla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×