Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elisabetta_elisabetta

Nasze małe rodości 2006

Polecane posty

Podszkolcie mnie proszę , jak sie robi takie piękne niezapominajki, albo rączkę, bo ja tylko buźki potrafię :> :] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo NAdusia dziekuje bardzo za zyczonka :) witamy nową mamusie ...fajnie jak nas wiecej :) a co do buziek http://www.forum.o2.pl/emotikony.php sprawdz tutaj :) a skąd jestes? wstaw kilka fotek. My tez juz próbujemy sie strarac o dzidzie ...haha ale te starania ...no coz moze teraz sie uda :) Emciu co do ubierania nad morzem ...oj ciezko ale zazwyczaj koszulke na to bluzka z dł rekawem no i jakąs bluze na wierzch, która w zaleznosci od potrzeby zdejmuje zapinam rozpinam (jest główna zasada ...nie zdejmuj jak juz dziecko jest spocone), na szyje juz dawno nie zakładam nic, no i jeszcze na głowe jakas chustka czapka, Ogólnie to zawsze mam problem bo wiatr rózny wieje nieraz strasznie zimny a z okna ciezko wyczuc ...haha a jak juz zejdziemy z tego 5 pietra to juz sie nie wracam ;) ...no a jeszcze torcika zostało ....zapraszma bo pysznyy :) lece bo padnieta jestem cosik mi ten wyrwany zab daje popalic, myslałam ze dzis padne do tego jeszcze niewyspanie bo po imprezce NAdia zasnac nie chciała :( a wstała normalnie o 6 wiec jestem detka, dzis szukalismy fotelika dla niej i zdecydowalismy sie na baby design od 9 do 36 kg jak myslicie dobry wybór?? Jakie wy macie foleliki? dobta spadam miłej nocki ...przespanej :D Emciu i jak tam zdrowi jestescie?? MAry a jak z katarkiem? jejkus zycze zeby to nie była alergia ...bidulka Nadi ostatnio jakies krostki sie pojawiaja chyba tez cos jej szkodzi :(:( papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzięki :D już umiem :D :D :D !!! Jestem z Śiemianowic Śląskich. Fotki wstawie, ale nie na dniach, bo coś z kompkiem mam nie tak. Poza tym musze sie podszkolić (znowu) :) jak to sie robi. A jak moge Wasze fotki zobaczyć? Hanusia też ma jakieś plamki suche przy ustach. Takie uczuleniowe. Moze na truskawki... hm. Pozdrawiam Was :) 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No niedwno odjechała Misia z Julką hmmm taka dwójka to dopiero by było... Nie mam na więcej siły, a i nic nie wtdarzyło się.Odezwij się Matuniu na moje GG to fotki wyslę linkiem 5357495

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam LidiaM. Już sie odezwałam na GG. Mój nr - 769305 Tak jak pisałam, też pochwalę sie Hancią, ale dopiero po sformatowaniu kompka. Cos tam sie porobiło. Pozdrówki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy chrzestna mojej Hani, a mama mojego chrześniaka moze sie do nas wpisać? Pytam, bo jej mały jest z 2007roku. Ale byłoby fajnie. Niestety są w Irlandii, wiec miałabym dodatkowy kontakt z nimi. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matunia, że małe radości 2006 nie znaczy, że tylko to. Zapraszamy może coś się ruszy. Emcia, a co u Was, mam nadzieję, że ok. My po obiadku zaraz jedziemy do centrum zabaw bo pogoda znowu paskudna, a Dami za dużo energii ma i ta energia nam popalić daje. Jutro wyjatkowy dla nas dzień. Dociu tylko proszę nie smuc się- dobrze Twoja mama by tego nie chciała. Ja kupiłam mamie Rododendronika minjaturkę, zieleń to jej pasja. A może jutro każda z nas napisze najmilsze wspomnienie z mama w tle? Wiecie co mojemu mężowi 2 maluszka się zachciało i to na poważnie. Wystraszyłam sie i biegiem po folik. Póki co wytłumaczyłam trochę pokrętnie, że nie czas itp ale widzę, że jakiś dziwny instynkt mu się załączył. No dobra moje chłopaki kończą oglądać Kubicę i jedziemy. Pa całuski. Matunia ściągnij program picasa jest prosty i o wielu rzeczach decydujesz jeśli chodzi o prywatnośc.Pozdrawiamy i choć Wam SŁOŃCA, a jutro.... A jutro złożę życzenia! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór... witam nową mamusię... koniecznie wstaw zdjęcia.. Julia ma katar i to spory...na szczęscie jest przeżroczysty! ale wiecie co czyściłam jej dzisiaj noska i tak głębokjo dojrzałam coś..myślę co to? czy jakiś skrzep (ale koloru jasny róż) czy narośl w nosku..nie grzebałam patyczkiem bo bałam sie, a ona świetnie wydmuchuje nos więc dmuchała az wydmuchała kuleczkę wielkości orzeszka ziemnego z gumy do żucia! koszmar! byliśmy u Lidii wczoraj..nawet fajnie się maluichy dogadują już..Dami słodki...normalnie super chłopczyk i tak fajnie mówi nio!(jak coś sie zapytałam on zamiast tak - nio) piękne zdjęcia z urodzin...Lidia jutro mam ogrom prania, i strzyrzenie trawy o ile nie będzie padało! jestem po malowaniu pokoju naszego(ale sie namachałam-3 razy ciągnęłam ściany!)i wszystkie pluszaki czekają na kąpanie!oprócz tego ciuszki z całego tygodnia nasze! dzisiaj wreszcie wyszło słoneczko po południu...wyszliśmy na podwórko na dłużej pograć w piłkę ja trochę z mężem w badmintona Juklia w piasku i na rowerku... zasnęla juz o 21...ciekawe o której pobudka!? spokojnej nocki.. a ja mamie już wczoraj dałam prezent..bo byłam w radomiu..(storczyka) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór... witam nową mamusię... koniecznie wstaw zdjęcia.. Julia ma katar i to spory...na szczęscie jest przeżroczysty! ale wiecie co czyściłam jej dzisiaj noska i tak głębokjo dojrzałam coś..myślę co to? czy jakiś skrzep (ale koloru jasny róż) czy narośl w nosku..nie grzebałam patyczkiem bo bałam sie, a ona świetnie wydmuchuje nos więc dmuchała az wydmuchała kuleczkę wielkości orzeszka ziemnego z gumy do żucia! koszmar! byliśmy u Lidii wczoraj..nawet fajnie się maluichy dogadują już..Dami słodki...normalnie super chłopczyk i tak fajnie mówi nio!(jak coś sie zapytałam on zamiast tak - nio) piękne zdjęcia z urodzin...Lidia jutro mam ogrom prania, i strzyrzenie trawy o ile nie będzie padało! jestem po malowaniu pokoju naszego(ale sie namachałam-3 razy ciągnęłam ściany!)i wszystkie pluszaki czekają na kąpanie!oprócz tego ciuszki z całego tygodnia nasze! dzisiaj wreszcie wyszło słoneczko po południu...wyszliśmy na podwórko na dłużej pograć w piłkę ja trochę z mężem w badmintona Juklia w piasku i na rowerku... zasnęla juz o 21...ciekawe o której pobudka!? spokojnej nocki.. a ja mamie już wczoraj dałam prezent..bo byłam w radomiu..(storczyka) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIM MAMUSIOM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI NASZEGO śWIęTA!!!!! 🌻 🌻🌻 Oraz spełnienia najskrytszych marzeń, i oby kolejne święto powitało z nami rodzeństwo Naduski i Damisia :D :D :D :D :D Skieruje w Waszą stronę boćki, bo tu sie kręcą hihi ...niepotrzebnie, bo nic ze mną już nie wskurają hihi :P :P :P :P oraz spóźnione życzenia dla naszej słodkiej Naduśi!!!! Wszystkiego najlepszego kochana!! 🌻 🌻 🌻 Witam nowa mamusię i Hanusię...ooo nawet sie zrymowało :-) To w sumie niedal;eko mnie mieszkasz...no powiedzmy, bo my ze Szczyrku jesteśmy :-) Lidziu dziękuje za zdjęcia z urodzinek :) ślicznie wyglądaliście a Damiś przesliczny :-) My dzisiaj jedziemy załatwiać paszport dla Jasia, bo zmieniły się zasady i musimy być oby dwoje plus dziecko :o :o..ciągle coś wymyślają :-) i starszaki pojadą do babci :) no i dokument z ZUSu muszę odebrać do wychowawczego i jakieś zakupki, bo Jasiu już zupki wcina i deserki :-) do do fotelików to mamy dwa takie http://www.allegro.pl/item363554552_graco_fotelik_rally_sport_logico_l_gizelle_nowy.html a Jasiu jeździ w takim http://www.allegro.pl/item366492949_fotelik_renolux_obrotowy_boris_okazja_ostatni_.html tylko że nie obrotowy, zwykły :) uciekam kochane i wszystkim zdrówka życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek.. my od 4 na nogach...niedawno Julia zasnęła.. miała potwornie męczący kaszel który uniemozliwiał jej spanie.. juz sama nie wiem co z nią..ostatnimi czasy jakoś mi choruje.. teraz śpi i może ze 2 razy zakasłała..iśc z nia do lekarza??!?daje jej syropek i witaminki na razie.. pięknego, słonecznego Dnia Mamy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzieki za zyczonka no i tez wszystkim mamom duuuzo zdrówka i pociechy z naszych pociech WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :D Ja jestem klapieta normalnie nic mi sie nie chce. Nie moge ostatnio cos sie wyspac, a juz od dzis w pracy, nie cierpie spisywania liczników wole przeglądy, no ale cóż... w trzech mieszkaniach myslałam ze sie zrzygam ...syf nie wiem jak lidzie moga tam zyc bleeee az myslec sie nie chce ...najbardziej zal sasiadów. Jutro przyjezdza dziadek ...no ciekawe jak sobie poradzi ...hihi czy Nadia bedzie wołac siusiu na nocnik???? ojej Emciu ten fotel graco masz tez dla KApiego? i przypinasz go normalnie pasami samochodowymi? bo chyba on nie ma swoich co? my własnie dla NAdii taki podobny kupilismy tylko ze z pasami, no ale do spania to lipny on jest, własnie wczoraj wracalismy od bartka babci tylko godzinka drogi, Nadia ledwo zasneła, potem przed domem jak sie obudziła i ryczała i ryczałą az sie zatrzymalismy i wyjełam ja z fotela, przytuliła sie ale cały czas czuwała zeby juz jej tam nie odłozyc, bałam sie czy bedzie mi spac w domu czy juz sie rozbudziła :( No i wogóle juz zaczęłam sie martwic o ten nasz wyjazd w góry ....p[o prostu sie boje ona nie bedzie spac chyba cała noc a w dzien jazda wogóle odpada :( Musze niestety zadzwonic do cioci i chyba odwołac urlop :( szkoda ...no ale cóż jeszcze sie wyurlopujemy jak dzieci beda duże ....hłe hłe chyba ze nie zdązymy ;) No a co do dokumentów ..my tez ostatnio wyrabialismy Nadii dowód ...pogłupieli ...ale to wszystko przez to ze coraz wiecej samotnych rodziców ...ostatnio moja klumpela chciała paszport i strasznie duuuzo problemów miała ze wzgledu na to ze nie jest z ojcem dziecka :( smutne to ...ale z drugiej strony ..... Mary no to miałas przezycia ostatnio ...oj trzeba uwazać ...a i tak sie nie upilnuje ...a z tą chorobą to moze rzeczywiscie jhakas alergia?? a szkoda by było faszerowac lekami jesli tak Lidziu no to moze i tym razem uda nam sie razem hihi ale fajnie by było :) MAtunia oczywiscie zgadzam sie z Lidzia zapraszamy im nas wiecej tym ciekawiej :) JEjkus spadam bo ledwo na oczy widze a jutro tez ciezki dzien pozdrówka i miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziś szczególnie Mamy! Choć posiwiały ciemne jej sploty, chociaż zmarszczkami twarz jej pokryta, chociaż wdzięk lekki straciły kroki, lecz w oczach tenże uśmiech zakwita, ta sama miłość w sercu jej płonie, co wiek swój, słabość, zapomnieć każe, tylko do dzieci wyciąga dłonie, i wszystko oddać gotowa w darze. I choć na nogach ledwo się słania, mnie spocząć każe \"..boś ty zmęczona, ty tyle dzisiaj miałaś biegania...\" i tuli dziecko swoje w ramionach. I zawsze czujna, ciągle gotowa pomagać dzieciom swym do ostatka, Miłość w czyny zdobi, nie słowa- - To ma jedyna, najdroższa Matka! No Misia to chyba gumy w odstawkę. Damik wyszalał się dzisiaj z synem koleżanki padł. Ja bior/e się za pranie no cóż niestety. No spadam bo do jutra się nie wyrobię. Całuski kochane Mamy i maluszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:23 matunia wszystkim przyszłym i obecnym mamom składam ze względu na jutrzejsze święto zyczenia samych udanych, pogodnych dni, uśmiechów bez liku od Waszych pociech i dużo, dużo, duzo zdrówka dla Was, ale przede wszystkim dla Waszych pociech!!! 🌼 Składam życzonka dziś, bo jutro moge nie miec czasu zaglądnac do Was. Pozdrawiam. nasze życie najdrosze- Hanusia -16.01.2006 Ale ja jestem nie w porządku!!! Na innym forum (ciaza za kilka m-cy) złożyłam wszystkim mamusiom zyczenia nawet przedwczesne, a Wam nie!!!! Wybaczycie ? :( Tak mnie jakoś zacmiło!!! Ale naprawiam to i z kolei Wam składam spóźnione, ale tak samo szczere życzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avinia, Elisabetta_Elisabetta, MarySu - wysłałam Wam kilka fotek na e-mail\'a. To taka zbiórka zdjęć . najnowsze to te, na których mam krutkie włosy. Bodajze to ze Stycznia. Mam nadzieją,ze fotki sie Wam spodobają. :) Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matunia dzięki za życzonka 😘 Zaraz sprawdzę skrzynkę :) ależ był dzisiaj upał...wszyscy wymęczeni po tym grillowaniu na tym upale..mnie do teraz głowa boli ze słońca, no i mam spieczone ramiona i kark :O..nie lubię, jak jest tak potwornie gorąco..ale za to młoda już się kąpała na balkonie w dmuchanym baseniku ;) ale miała frajdę :) wiecie co mi Kapi zrobił przed wyjściem? siedzi na łóżku, złapał czarnego mazaka i stawia krechy na prześcieradle....:O:O normalnie aż stanęłam wryta, bo stwierdziłam, że prześcieradło jest do wyrzucenia :o wiecie ile tego było?szok...normalnie go okrzyczała, bo nie wytrzymałam...trochę się biduś mnie bał....., no ale cóż...nastawiłam szybko pranie i wiecie co?zeszło :D:D ALE BYłAM ZDZIWIONA:D Zmykam kochane do łózia miłej nocki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Matunia ja nie mam! lidiamital@onet.eu. Ale pogoda superrrr! Zaraz nastwiamy zupke i napodwórko! Mówię Wam aż zyć się chce, Dami już się ubrał w krótkie spodenki i mówi Mama dziemy NO! Podrawiami i tak samo cudenego dnia jak u nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz będzie problem z fotkami :( Bo mi je maż zgrał na płytki i wyczyścił kompka. Jeszcze cos bedzie robił ii nie moge teraz wgrywc niczego. Ale jeśli dziewczyny nie beda miały nic przeciw, popros je LidiaM,zeby Ci przesłała któras moje fotki na Twoja skrzynke. Sorki za kłopot i dzieki za zrozumienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avinia, Elisabetta_Elisabetta, MarySu , czy mogę którąś poprosić o przesłanie dalej moich fotek na skrzynkę LidiaM? jak wiecie mam teraz z tym maleńki kłopot 😭 Z góry dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do Was pytanko. Co moze byc przyczyną rozdwajania sie Hani paznokci? U stópek i u dłoni. Ale jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.. ładna pogoda...prawda?! my cały dzień na dworku..Julia kaszelek już niewielki, przechodzi po syropku i kupiłam jeszcze tran w syropku..tylko cały czas ma katarek..a w sobote idziemy na wesele...ciekawe... Matunia mam wiadomośc od Ciebie ale zdjęć nie wiedziałam,,system obciążony...czy co? kurcze nie mam siły nic mysleć nad pracą i pisac jej a czas nagli..może rano wstanę.... dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek? No ja właśnie siedzę zami dopiero kompem na chustawce piję piwko i klikam. Dami dopiero padł. No ale w dzień się godzinkę zdrzemnął, więc nic dziwnego. Wprawdzie słonko ale ten wiatr...Mtnia, może częściej przycinaj paznokietki. Pamiętam, że Damikowi tak do roczku się rozdwajały, a potem przeszło. Może kremuj płyki, a witaminki jakieś dosteje? Wprawdzie za niedługo będą owoce ale może jakiś kompleks- cebion multi? Misia nie odkładaj bo potem coraz trudniej się zmobilizować. Emcia, Docia co u Was? Avinia, może jakieś nowe fotki macie? Maja pewnie zarobiona ale pozdrawiamy.Wiecie przed chwilą bylismy w markeci idziemy, a mój mąż przystaje w alejce z niemowlęcymi rzeczmi i wptruje się jak sroka w gnat. Pytam co znowu Ci się załącza? A on ja się Ciebie już nie będę pytał zrobię sobie i koniec- Życzyłam mu powodzenia! Matko co się z nim dzieje!!!????Czy po 30 to jakiś instynkt Samozachowawczy się włącza? No nic musze miec się na baczności. No uciekam czytam fają książkę: żONAPODRÓŻNIKA W CZASIE. mAM na nia czas tylko w nocy więc pod prysznic, pa mamusie i słońca życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Oj coś mam zaległości w pisaniu. Matuniu dziękuję za fotki- fajne z Was dziewczynki. Co do paznokietek to Kubusiowi się też rozdwajają ale tylko u rączek i wydaje mi się, że jest to od piasku bo jak ja się bawię w piaskownicy (w końcu każdy ma coś z dziecka)to też zauważam u siebie rozdwojone. Co do nóżek to nie wiem U nas pogoda też nawet fajna choć oprócz słoneczka to wieje straszny wiatr ale ciepły. Czasami nie wiem jak mam Kubusia na dworek ubierać. Lidziu jakieś nowe fotki mam ale prześlę je dopiero w poniedziałek ponieważ dziś niedługo jadę na 4 dni do rodziców bo mąż wyjeżdża na wyjazd integracyjny ze swoimi współpracownikami. No i miałam dużo zamieszania z pakowaniem ale już prawie się z tym wyrobiłam. Tak poza tym to u nas nic ciekawego. Mąż miał wczoraj urodziny i świętowaliśmy tylko we dwoje. Nie robiłam imprezy bo nie ma gdzie. Mamy tylko 2 pokoiki poza tym On nie chciał. W niedziele byliśmy nad jeziorkiem na grilu. Kubuś moczył sobie nóżki na brzegu i nie chciał z tamtąd wychodzić taką miał dobrą zabawę. Ciekawe co będzie nad morzem (jedziemy 15czerwca) chyba w ogóle nie będzie wychodził z wody. Teraz uciekam dokończyć pakowanie i niedługo jadę. Przez ten czas raczej nie będę zaglądała ale jak wrócę to wszystko nadrobie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×