Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zatrzymana

jak długo może trwać zastój?

Polecane posty

hej widzę że porażki nam się trafiają ja zamiast kolacji skusiłam się na kawałek ciasta z śmietaną ale obiecuję więcej go nie tknę całe szczęście że wieczorkiem zażyłam trocgę ruchu przez dwie godziny przewoziłam drzewo do piwnicy także troszkę się napociłam jak to ciężko uniknąć tych grzechów na ogół dzień pod względem dietki był udany bo w sumie to zjadłam śniadanioobiad czyli kefir jedna kromka chleba wasa i kawałek kiełbaski pomidor w międzyczasie pomarańcz no i to ciacho ale tak o 17 przed pracą to mam nadzieję że go spaliłam myślę że jutro będzie lepiej rano wyruszam na poszukiwanie kapusty na gołąbki farsz już mam gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
za mna tez ciagle slodycze chodza-ja nie wiem co sie dzieje-np zjadlabym ciasto snickers-wiecie takie na kruchym ciescie i z tym mlekiem gotowanym w puszce i orzeszkami-to jest przepyszne no ale sie trzymalm jakos w ciuchy z ubieglego roku wchodze i jest ok ale gdybym tyle nie jadla przez jesien i zime i zastosowala sb to by bylo jeszcze lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale robicie dziewczyny smaki, tola - > nie znam tego ciasta ! brzmi pysznie ! ale my tu nie po to jestesmy zeby o ciastach gadac - cicho sza .... lepiej dajcie przepis na jakas dobra slatke z kurczakiem :) ja ide sie kompac, pozniej jeden rozdzial ksiazka i lulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ ja wczoraj półtora godziny prasowałam wieczore, więc może cos spaliłam :) tyle jeszcze po tym wyjeździe zostało, że strach na razie kawa, w pracy twarożek (fuj :D ) i jakies warzywa, pomidory kupię najlepiej na obiad bigos z młodej kapusty i oby mi sie słodyczy nie chciało :O bo też coś za mną chodzi, no kurde co jest? dzis okazji do grzechu nie będzie raczej, na szóstą po południu na dwie godziny aerobiku pójdę, jak będę o tym mysleć cały dzień, to sie nie najem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
ja dalej 1 faza-poki mi sie chce to ciagne nie wiem co na podwieczorek bo juz nie mam sily na jogurty naturalne i twarozki a tak pomyslalam ze w sobote jest Dzien Matki i ciezko bedzie nie zgrzeszyc bo mam napewno niedietetyczne ciasto upiecze,a nie wypada nie zjesc z takiej okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja myślę że może coś w powietrzu wisi bo wszyscy mają ochotę na słodkości straszne melduję że dzis wskoczyłam na wagę ale całe szczęście ciacho się nie odłożyło spaliłam je wczoraj bo waga nadal ta sama całe szczęście ja raz na tydzień robię sobie przymierzanie ciuchów i jednak tu widać najbardziej różnicę ale jeszcze długa droga przedemną by wyglądać w miarę w sumie jestem zadowolona z tego co mi się udało osiągnąć ale nie umiem się cieszyć ciągle mi mało i chciałoby się mieć super efekty tak na pstryk a tak się nie da ja już po spacerku do miasta dwie godzinki marszu znalazłam ładną młodą kapustkę i biorę się za gołąbki a i kupiłam dużo pomidorków a na śniadanko zjadłam dwie małe parówki i pomidor oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
ja tez wczoraj pezymierzalam ciuchy-wszystkie na mnie leza ok ale jak bym schudla jeszcze 3 kg moze 4 to by lezaly lepiej spacery sa jak najbardziej wskazane przy odchudzaniu ale ja przez te upaly jakos trace ochote poza tym nie mam chetnych na spacery-maz za granica,corka woli siedziec przy kompie ,sredni syn z kolegami biegac a najmlodszy pojdzie ale ciagle sie zatrzymuje przy hustawkach -wiec nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ no to wszystkie jakos tak slodyczowo nastawione jestesmy :) mnie ciagnie na lody :/ o czym juz zreszta pisalam, takie z czekolada najlepiej albo z bita smietana i adwokatem 😭 wymyslilam sobie, ze przypne na lodowke zdjecie jakiej super laski i jak bede tam chciala szperac to mi sie odechce :D ale pozniej pomysl okazal sie glupi, bo maz mnie wysmieje i pomysli, ze juz mi kompletnie odbilo :P --> pozostaja wiec wizualizacje ! na jutrzejszy wieczor mam zaplanowane domowe SPA ! moj maz idzie piwkowac (zegnaja kolege z pracy) a ja bede miala caly wieczor dla siebie :) zaplanowalam nastepujace przyjemnosci : kapiel z pianka + lampka wina, maseczka jakis babski film ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już obiadek zrobiłam gołąbki wyszły super i ja już jednego zjadłam i jestem już po obiadku a najedzona jak bąk kiedyś to bym wszamała jeszcze kopiec ziemniaków do tego a dziś ledwo wcisnęłam jednego teraz chwilka relaksu zanim dzieciaki wrócą ze szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
jedzenie mniejszych porcji i regularnie to wlasnie klucz do sukcesu-ja narazie sie trzymam 1 fazowo Alexandrio-duze masz dzieci? Bo chyba nic o nich nie pisalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jakos leci do tej pory ten twarożek i pomidor, oraz skubnęłam u teściowej coś z obiadu - kilka kawałeczków mięsa z gulaszu, bez sosu i trochę kapusty na krótko, ale coś mi się zdaje że słodzone to było, na pewno nie fruktozą :P na popołudnie mam jeszcze juz nie słodzony niczym bigos z młodej kapusty, a wieczorem nie wiem co :D słodycze mnie jakoś dziś nie wołały, ale nie chwal dnia przed zachodem słońca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam oj oj oj nagrzeszyłam po południu przyszła koleżanka i przyniosła ptasie mleczko do kawy i tak po jednym po jednym nie będę nawet pisac ile za karę na kolację będzie jogurt z pomidorkiem jestem zła sama na siebie ale cóż polak mądry po szkodzie a moje dzieciaki??? w bardzo trudnym wieku synek 15lat a córcia 14 lat kto ma dzieci to rozumie jaką czasami nerwówkę mam w domu a to dopiero się zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
Alexandria tak to jest jak cos do kawy slodkiego stoi to ciezko sie oprzec-w sumie najlepiej miec w domu czekolade gorzka-ale jak mam to czasami mnie napadnie i ja zjem ale co tam-nie mozma sobie wszystkiego odmawiac tez mam corke 14 lat-najchetniej przed komputerem siedzi jak moi symowie beda mieli 15 to juz nie wiem co to bedzie-10 letni tez czasami sie buntuje ,aco dopiero 15 latek Zatrzymana-nie przejmuj sie dodatkiem cukru od razu nie utyjesz jaks zmeczony jestem ta pogoda i glodna bo na deser mialam garsc pestek slonecznika i jogurt naturalny na jutro sprobuje zamrozic taki deser sb-jogurt+slodzik i aromat-ciekawa jestem co wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie duze dzieciaki dziewczyny :D to teraz wyszlo na to ze na topiku tylko ja nie mam ? eeeh... ale chyba mnie nie wykluczycie :p ? jutro mam trudna rozmowe :/ (spr. zawodowe) i juz mnie z nerwow \"nosi\", zawsze w takich chwilach jem, choc nie jestem glodna... kurcze zazdroszcze tym co w stresie chudna, ja odwrotnie ... a wy jecie jak sie stresujecie czy zoladek w gardle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
ja jak mam chandre to mam ochote na slodycze albo alkohol i wlasnie jem sbeach -jesli chodzi o dziecko to wszystko przed toba a co cie tak stresuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, moja mama schudła w ciągu tego niecałego miesiąca przeszło 8 kilo!! nie wierzę 😠 :D ta złość to z zazdrości oczywiście :D ja teraz przy czerwonej herbacie, po kolacji, zjadłam dwa plastry wędliny samorobnej, pychota a do tego sałatkę, którą wczoraj zrobiłam: jaja, groszek konserwowy, szczypiorek i majonez light, zapchała flaki przynajmniej, nie czuje głodu :D zjadłam dzis kosteczkę czekolady, wcale nie gorzkiej 😭 zauważam że powoli wchodzę w etap, kiedy pozwalam sobie na małe grzeszki, istnieje więc niebezpieczeństwo że zaczną sie te duże, nie wiadomo kiedy, więc koniec z tyy Alexandrio jak widzę, Ty masz to samo, uważaj, bo dzis ptasie mleczko, a jutro pączek ja mam tak, że jak raz sie złamię, to potem trudno mi z powrotem wziąć sie w karby a stres odchudzał mnie jak byłam młodsza, teraz wolę go zjeśc z czymś słodkim 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zatrzymana właśnie tego sie obawiam ale już postanowione więcej grzechów nie popełniać na kolację był za to mały jogurt naturalny pomidor i herbatka z cytrynką a jutro do pracy biorę serek wiejski chwila słabości była minęła i już zapominam o niej i dalej trzymam dietkę niestety ja stresy też zajadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis niestety na fitness nie poszłam, dziecko mam chorawe, marudne, zasnęło i bałam się że jak wyjdę a ona sie obudzi, to będzie ryczeć tak Alexandrio, więcej grzechów nie popełniać, to dobre postanowienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powiem Wam, że wiem, że przez dwa zy trzy dni nie można przytyc pięć kilo, ale po tym wyjeździe tak sie właśnie czuję, jakbym urosła do nie wiadomo ilu kilo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
ja tez sie melduje wczoraj grzechow nie bylo-tak to jest jak sie nagrzeszy to sie nam wydaje ze przestalysmy byc szczuple ja wczoraj wyciagnelam corke na spacer kolo 20-chodzilysmy 40 min i zapowiedzialm jej ze tak bedzie codziennie bo ruch to zdrowie spotkalysmy znajoma ,ktora pracowala ze mna w ubieglym roku-terz przeszla na wczeniejszy emeryture-55 lat i stwierdzila ze schudlam -to bardzo mnie ucieszylo-wiecie jak to jest a jeszcze bardziej ze slyszalam to od niej-babka jest juz starsza afigura nastolatki-cwiczy ,chodzi na silownie-tez bym chciala w jej wieku tak wygladac-jeszcze znalazla sobie faceta bo jest rozwodka nie mam dzis pomyslu na obiad a na podwieczorek mam lody: zamrozilam jogurty naturalne-jeden ze slodzikiem i aromatem waniliowym a drugi taki sam tylko jeszcze kako dodalam -sprawdzalam rano-twarde sa ale lody powinny byc miekkie nie wiem co by dodac,no ale zjem po poludniu to co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolu, jak zwykłe lody wsadzisz do zamrażarki to też miekkie nie bedą, tylko z tym jogurtem to nie wiem czy sie najperw nie rozpłynie zanim zmieknie :D naprawdę jestem cięższa chyba 😭 nie wchodzę na wage bo się boję 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
zatrzymana-a moze zrob sobie 2-3 dni 1 fazy to cie oczysci i poczujesz sie lzejsza-ja mam taki sposob na grzeszki ja narazie sie tez nie waze bo to naprawde nie mobilizuje-poza tym zauzawylam ze nie chudne juz tak szybko ,zreszta nie chce duzo zrzucic i nie bede sie zadreczac-ciuchy sa na mnie dobre to nie jest zle teraz mam inny problem-brak stroju kapielowego i brak opalenizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
a wogole jak sie robi buzki? niech mnie ktoras nauczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolu strojów kąpielowych wisi wszędzie masa, różne kroje, przynajmniej u mnie i nawet niedrogo można dostać ja opalona tez nie jestem, nie chodzę na solarium, smaruję się troche balsamem brązującym więc az tak nie straszę bladością, ale z natury mam raczej jasna karnację w sobotę chcemy na plażę pojechać, zabiorę mamę może bo mąż nie lubi ;) może więc trochę się strzaskam ;) właśnie usiłuje pierwszofazowo jeść, wczoraj byłoby ok gdyby nie ta kostka czekolady i cukier w kapuście u teściowej ;) strasznie jestem ociężała wciąz po tym wyjeździe, mam ochotę sie napic jakichs ziół na przeczyszczenie, ale po czymś takim zawsze cierpię męki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
no to bedzie dobrze -najwazniejsza chec do odchudzania a jaki masz stroj kapielowy? jaki fason? masz rozstepy albo cellulit? a ten balsam jaki uzywasz? bo ja juz pisalm ze ja mm Johnsons i jest ladna opalenizna ale zdarzaja sie zacieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz Ci napisze te buźki :D napiszę symbolami - popatrz jakie, tyle że żeby wyszła buźka trzeba nie robic spacji, ja zrobie ze spacjami, żeby było wiadomo jakie znaki sie pisze :D - : D ;) - ; ) :) - : ) :P - : P :O - : O 😭 - [ beksa ] 😴 - [ spioch ] 💤 - [ ziewam ] 🌼 - [ kwiatek ] ❤️ - [ serce ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balsam mam Dove, zacieków jak na razie nie ma, ale bardzo uważam żeby równo smarować cellulit mam a jakże :D rozstępów szczęsliwie udało sie uniknąć strój mam dwuczęściowy, majty takie wyższe biodrówki, dośc wycięte na bokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×