Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzidka24

polki z Norwegii odezwijcie sie.......

Polecane posty

ale luz jakoś bym ten zawał wyleczyła..fervexem czy cóś hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo kinga! też bym chlapnęła co nie co, ale i bez tego póki co mam niezły kołowrotek w głowie:) w pracy dziś jak pijana chodziłam, nogi jak z waty i w ogóle jak upiór w operze się prezentowałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na urlop ala
a ja witam was i mam pytanie gdzie do norwegii na urlop i czy to drogi wypad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia12071984
Witam. BLAGAM POMOZCIE ZNALESC MI JAKAS PRACE W NORWEGII NAJLEPIEJ JAKO SPRZATACZKA W OKOLICACH TRODHEIM. ZA MIESIAC WYJEZDZAM Z CHLOPAKIEM, WLASNIE DO TEGO MIASTA. ON JAKO MALARZ A JA W POSZUKIWANIU PRACY. POWIEM SZCZERZE ANGIELSKI ZNAM MALUTKO, NIEMIECKI DOBRZE I POTZREBUJE PRACY. DZIEWCZYNY JESLI KTORAS MOZE MI POMOC TO BLAGAM!!!!!!!!!!!!! PODAJCIE JAKIS NR ....... LICZE NA WAS .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny🖐️ Co tu taka cisza?Dzisiaj następne emocje bo mecz,ale już pewnie nie takie jak przy tych pierwszych dwóch.No cóż,możemy tylko liczyć na cud:(.Popatrze może chociaż wkońcu porządnie zagrają,chociaż im już pewnie nic nie pomoże:(. Miłego wieczorku. Na urlop do Norwegii.......Pytasz gdzie a ja Ci odpowiem że w Norwegii jest tyle do zobaczenia że naprawdę coś poradzić.Pytasz czy drogo.Zależy jak dla kogo,ale ceny są tu jedne z najwyższych w Europie,w sklepach drożyzna a i za nocleg nawet w hycie trzeba słono płacić.Jest bardzo dużo na ten temat w necie,więc wyszukiwarka i czytaj. Kasiu jesteś tak zdesperowana że aż krzyczysz(duże litery).Ja nic nie wiem o pracy w tamtych okolicach ale podam Ci linki z ogłoszeniami gdzie możesz parcy szukać http://www.nav.no/ http://www.finn.no/ http://www.zett.no/stilling.html?lp=nt http://www.jobzone.no/index_pol.asp Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaboraba
sprostowanie.Ja też chce do Oslo.tam jest mój facet.no tak jakby moj .niewiem jeszcze czy to na serio,no dla mnie tak ,niewiem jak On to widzzi.jak tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia12071984
Witam. BLAGAM POMOZCIE ZNALESC MI JAKAS PRACE W NORWEGII NAJLEPIEJ JAKO SPRZATACZKA W OKOLICACH TRODHEIM. ZA MIESIAC WYJEZDZAM Z CHLOPAKIEM, WLASNIE DO TEGO MIASTA. ON JAKO MALARZ A JA W POSZUKIWANIU PRACY. POWIEM SZCZERZE ANGIELSKI ZNAM MALUTKO, NIEMIECKI DOBRZE I POTZREBUJE PRACY. DZIEWCZYNY JESLI KTORAS MOZE MI POMOC TO BLAGAM!!!!!!!!!!!!! PODAJCIE JAKIS NR ....... LICZE NA WAS .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och jej :D przesylam gorace buziaki dla Was , moze wieczorkiem wiecej napisze, 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenobia iksinska
witam dziewczyny jak tak was sobie oczytalam /raczej tylko kilka ostatnich stron/ to tak sobie pomyslalam ze staracie sie byc bardzo mile dla tych potrzebujacych i pytajacych p pomoc ale zadnych efektow tego nie ma podac strone - fajnie moze sie przyda , powiedziec ze szukaja w norwegii fachowcow - dobra informacja , pocieszyc ,ze nikomu nie jest tu latwo - to moze tez cos, ae tak naprawde to je zbywacie dobrym slowem bez konkretow nie ganie was za to ale ciesze sie ze nie jestem na ich miejscu bo w rzeczywistosci talka pomoc to zadna pomoc byc moze sie myle moze one niczego nie oczekuja byc moze ze wy wiecej nie mozecie nic wiecej ale,...... ciesze sie ze moj maz ma tu prace a ja moge sobie pozwolic na gotowanie mu obiadkow i nie musze sie prosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po
to może ty im mogłabyś im pomóc?co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeobia iksinska
nie, nie moglabym i dlatego nie wychylam sie z dobrymi radami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeobia iksinska
bo co zakazane? na szczescie nie jestes na moim miejscu /albo na nieszczescie - interpretacja dowolna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj aj
zwykła a gdzie twoja miłośc do bliźniego? o ile każdemu wiadomo to forum publiczne i nikomu nie można zabronić wypowiedzi. przepraszam, przeprasza przecież ty jesteś najfajniejsza i tobie wszystko wolno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeobia iksinska
wiecie co ? chyba troche przesadzacie. przeciez ja tylko wyrazilam swoje odczucia po tym co przeczytalam , taka byla moja refleksja na ten temat, nie musicie sie z tym zgadzac ale wy rzeczywiscie nie przyjmujecie zadnej krytyki jezeli wogole moj wpis mozna tak potraktowac a tak naprawde to krytyka nie byla chyba jednak przerost formy nad ambicja dziewczyny wyluzujcie troche , troche dystansu do siebie i tego co was otacza bo troche przeginacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj aj dzieki :) naprawdę uważasz,że jestem fajna.Boshe ale się cieszę.wow chyba dziś nie zasnę. zenobio >>> a któż przesadza bo chyba nie ja !!! nawet się nie wypowiedziałam w tym temacie ale spoko oj aj powiedziała,ze jestem suuuuper więc nic mnie już nie ruszy :) Berenka ty kłamczuszko mała miałaś się odezwać i co ? skrobnij żes kilka słów co tam ciekawego u ciebie bo jak widzisz tutaj bardzo dużo się dzieje. sela wyzdrowiałaś już? czy się jeszcze kurujesz? kinga całuski:) Pozdrowionka dla pozostałych dziewczyn:) no dziewczynki mykam spać.Miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie pomagamy,bo nie jesteśmy wstanie załatwić pracy dla każdej chętnej na wyjazd,no jak wy sobie to wyobrażacie?Nie mam tu pośrednictwa pracy nie pracuję też w NAV aby znać wszystkie oferty pracy w całej Norwegii.Jeżeli norweskie strony ineternetowe z ogłoszeniami to dla kogoś za mało,to trudno ja na to nic nie poradzę i nie jestem wstanie załawtić pracy dla każdej chętnej na wyjazd,jedyne co mogę zrobić to coś komuś poradzić.Ale nie warto i już się zamykam w tej kwesti.Porad nie udziela się. Cześć dziewczyny Zawsze ktoś się doczepi i myślą sobie że tu Norweg na każym rogu czeka na kolanach żeby komuś pracę dać.Nie rozumieją że tu tez nic łatwo nie przychodzi i na wszytko trzeba zapracować,pomignastykować się żeby robota była,że tu też nic na tacy nie jest podawane.Zręsztą co ja Wam tłumaczę My wiemy doskonale o tym. Zwykła chyba wezmę się na Twój sposób na wpisy typu BŁAGAM!!! Sela jak tam zdrówko,mi mineło tak szybko jak mnie wzieło:). A co z resztą.Balujecie na grilach w wolnych chwilach na grilach,co?:) Pozdrowienia dla rzeszty dziewczyn🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczyny! ja powoli żegnam się z choróbskiem, ale mnie wymęczyło oj. czuję się już jednak zdecydowanie lepiej; nawet do pracy wróciłam ochoczo jak nigdy, a to już na cud zakrawa:) dzisiaj wolne, szkoda tylko że bez słońca dzionek bo tak czekałam żeby wygrzać swoje stare kości.. co do zainteresowanych pracą w Norwegii, zapraszam do Aalesund(chociaż pewnie wszędzie sytuacja jest teraz podobna); w tej chwili prawie wszystkie hotele narzekają na brak rąk do pracy; w moim hotelu zaczeli zatrudniac ludzi bez jakiejkolwiek znajomości języka norweskiego, co jeszcze do niedawna było nie do pomyślenia. Przykładem są chociażby dwie Polki, które zaczęły pracować w hotelu w kilka dni po przyjeździe do Alesund. Oczywiscie jest sezon i być może wszystkie te zatrudnienia są tylko na okres wakacji, jednak zauważyłam że kiedy ktoś zyska opinię dobrego, solidnego pracownika, to ma spore szanse żeby zostać na stałe. Doceniają dobrego pracownika i tak łatwo z niego nie rezygnują. tak wygląda to z mojej prerspektywy. pozdrawiam wszystkich serdecznie i miłego dzionka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj aj
zwykła to była ironia!!! sela w tobie odrobina optymizmu!! zeobia iksinska zgadzam się w 100% i dlatego tak mało osób tu bywa!! Dziewczyny dobrze się z tym czuja więc dajmy im sobie w swoim gronie się łudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna pomarańczka mi kogoś przypomina,wiecie kogo ;) Sela to dobrze że już się wychorowałaś.Na weekend dość dobra pogoda się zapowiada:),ma padać ale nie lać,hehehe:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj aj __> no co ty kłamałaś,że jestem fajna kurde a ja myślałam,że to naprawdę.no wiesz ty co takie żarty sobie stroić.To co nie jestem najfajniejsza??? Ida mi też kogoś przypomina chyba każdy wie kogo.A co wyrzucili już ją z tamtego forum czy może jesteśmy takie fajne , że nie może bez nas żyć.Hmm.. sela dobrze,że już zdrówko wróciło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... Wy wyzdrowialyscie to do mnie przyszlo 😭 od soboty nie potrafie dojsc do siebie... a tych słownych przepychanek z pomaranczami to nawet mi sie komentowac nie chce.... szkoda słow Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykła pewnie żyć bez nas nie może.Mi nie napisała że jestem fajna 😭,dlaczeeeeeeego😭.Czyżbym fajna nie była?😭. :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) Belcia wygoń te choróbsko w cholere!Zdrówka życze. No i u mnie nawet słoneczko wyjrzało,uff może z planowanego niedzielnego grila jeszcze coś wyjdzie.Gril u sąsiada,wiecie którego,tego co ma cudowną piwnice;):). Zmykam na spacerek z psem,trzeba kożystać z przebłysków słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykla 🌻 i dla reszty rowniez 🌻 🌻 🌻 :D wpadlam tylko na moment,zaraz biegne na kurs prawka (w Polsce jestem - heeh) a tak w ogole - rzucilam palenie (sie pochwalic chcialam) :) i to nie za pomoca silnej woli czy jakischtam tablet,tylko ot tak po prostu (za pomoca ksiazki - jakkolwiek dziwaczne czy tez i naiwnie to brzmi) i jestem w szoku normalnie (pozytywnym) jakby ktores z palaczek chcialy,to mam ta knige ( e-book) i moge przeslac na maila (to tylko 42strony) musze uciekac,ale niebawem sie pokaze buzi dupci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ida jesteś fajna nie łam się kobieto🌼 tylko trzymaj fason na tym grilu:) Berenka no super gratulacje.A ile już nie palisz? Pewnie cięzko,ja też bym chętnie rzuciła to dziadostwo ale chyba jeszcze nie jestem gotowa ,brak mi silnej woli ale jak się zdecyduję to się zgłoszę do Ciebie po jakąś radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykła mam nadzieję że to nie było z ironią,zresztą i tak bym nie zrozumiała;),hehehehe.Dziękuje dobra kobieto 🌼.Na grilu fason zawsze trzymam i potem muszę za vakt robić i zbierać biesiadnikó z trawy,hehehe.Tym razem będzie lajcik,bo dużo ludzi no i szef męża ma być,więc głupio plame dać.Ale bawić się będziemy napewno super. Berenka gumowych drzew życze:).Podziwiam Cię za te rzucenie palenia.Jak możesz to prześlij mi tą cudowną książeczkę.justis3@tlen.pl.Ja się zbieram żeby rzucić od paru lat i jakoś nie daję rady.Właśnie dzisiaj się zlatałam żeby jakieś fajorki kupić(oczywiście nie w sklepie;)),udało się mam,ale z chęcią bym rzuciła to w diabły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ida udanego grillowania:) w sumie pogoda była dzisiaj całkiem całkiem, jeszcze nie padało.. belcia zdrówka życzę, trzymaj się ciepło! a ja zakupiłam dziś worek kosmetycznych wynalazków, a co! i zamierzam urządzić sobie dzisiaj amatorski domowy gabinet kosmetyczny; trzeba sie jakoś doprowadzić do porządku po chorobie, a wyglądałam jak zombie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jak bernenka się pochwaliła to i ja nie będę gorsza.Zaczełam się trochę odchudzać i udało mi się schudnąc już 6 kilo chyba przez 3 tygodnie:) :) :) :) i nawet zbytnio się nie wysilałam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×