Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nektarynka87

Czerwiec 2008

Polecane posty

Witam, My planujemy ślub na czerwiec 2008 moze jeszcze ktos planuje coś podobnego ? w tym miesiącu ? Jeszczę trochę czasu mamy ale warto juz by sie było powymieniac spostrzezeniami, radami linkami do sukien slubnych, przesądami co musi byc niebieskie a co pozyczone ;) gdzie odbedzie sie slub, jak bedzie wygladał itp. Ja i moje słońce mamy troszke problem z załatwianiem formalności gdyz mieszkamy na ten moment za granicą a ślub chcemy wziasc w Polsce najbardziej zas obawiamy sie tych nauk przedmalzenskich bo nie wiemy jak to wszytko pogodzic bo nie mamy kiedy tego wziasc. sale pomagaja zalatwic rodzice i inne rzeczy ale co z naukami>? moze ktos jest w podobnej sytuacji ? Ok no to kto sie przyłacza do nas czerwcowych slubowiczow ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łolaboga serio
nie kupuj sukien z falbanami i koronkami takich "bez" Bezy sa wielkie i okropnie niemodne, wez lepiej postaw na skromne jednocześciowe w kształcie litery A .Sa przepięne i gustowne i bezpretensjonalne. Będziesz księżniczką. W bezach wygląda się obciachowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie chciałabym mieć cos olsniewajacego (jak kazda panna mloda) , okazalego ale zarazem w dobrym tonie i eleganckiego ;) nie znalazlam jeszcze zadnej sukni na necie o ktorej bym powiedziala ;; o tak to jest to\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łolaboga serio
poszperasz z pół roku to znajdziesz to coś. To potrwa. No ale własnie koncentruj się na tych prostych i eleganckich bez żadncyh koroneczek falbaneczek i podopinanych kwiatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łolaboga serio
nie będzie to satyna z perłami kryształkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezzeli chopdzio kwestie zaproszzen to moi znajomi wydrukowali i przyszykowali je sobie sami w domu(on jest grafikiem komputerowym_) kupili specjalnypaspier ozdoby wstyazki i wuyszlo to tak pieknie i oryginalnie , a wy robicie w jaki sposob? sami czy w firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ja slubuje w czerwcu dokladnie 21. bede czasmi tu zagaldac co tam u was slychac pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 28 tydzien po Tobie słoneczko :) to basrdzo wazna dla nas data (długa historia) a przy okazji bedzie to nasza 3 rocznica :) Poki co zaero stresu, ciekawe jak bedzie miesiac przed :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolaboga serio-->ale o tych bezach to Twoje sugestywne zdanie:) nie kazdy wyglada w tyhc sukienkach co piszesz fajnie a wrecz zcasami tragicznie...mi wlasnie podobaja sie puszyste puchate i falbaniaste... ale nie wiem jak bede w takowej wygladala;) poprostu bede przymierzala... kiecka--kwestia gustu i figury.... pozdrawiam je niestety nie czerwcowa tylko lipcowa;)ale to po sasiedzku;) a co do zaproszen nie mam jeszcze pojecia..ale raczej na pewno kupimy bo nie mamy czasu na \"roboty reczne\";)a wybor teraz jest olbrzymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej zapraszam wszystkich do wypowiadania sie bo w koncu łączy nas tak czy siak jedna rzecz wesele. A apropo wesela to cos z pompa czy raczej obiadek w restauracji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok 70 osob w lokalu....cos pomiedzy pompa a obiadkiem hehe na pewno beta mega tance i balety bo oboje mamy rozrywkowe i lubiace sie bawic rodziny i super znajomych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodziny by chcialy skromny obiad w restauracji ale nie ma takiej opcji dla mnie to jest wydazenie ktorego juz raczej nie powtorze wiecej i chce pamietac to , apozatym tez chce zrobic wrazenie na najblizszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM 2007
CZERWIEC 2007 JUZ ZA MIESIAC I 28 DNI;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) My mamy ślub 21 czerwca 2008r. Wesele na ok 120 osób 60km od stolicy. Sala zarezerowana, fotograf, kamerzysta i zespół też. Za sukniami się nie rozglądam bo nie czuję jeszcze takiej potrzeby. Zacznę jakieś 4 mies przed ślubem. Zaproszenia kupię bo niestety nie mam czasu i talentu żeby robić sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kati24 to my w tym samym dniu slubujemy tylko ja nie zanm jeszcze godziny nie bylam jeszcze u ksiedza wybiore sie pozniej ale chcialabym na 17 do nektarynki to my pododnie z ta data slubu bo dzien przed moim bedziemy mieli rocznice 7 lat mam nadzieje ze ta 7 przyniesie nam szczescie i jeszcze wiecej milosci do niusii my sie znamy z innego forum a wiec ty po mnie slubujesz trzymajcie sie milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łolaboga serio - a co ty mialas bez i masz niemile wspomnienia,czy co? czemu ludzie wciskaja na sile \'\'ubierz to a nie tamto, bo to beee\'\'. o gustach sie nie dyskutuje, a twoje zdanie jest malo wazne w tym przypadku. Dziewczyna zaczela topik, o tym ze slub bierze w czerwcu, a tu sie pomarancza odzywa \'\'nie ubieraj bezy\'\'. A czy ona pytala o zdanie na temat sukni?? Wiekszosc ludzi nie potrafi czytac ze zrozumieniem??A musi wtracic swoje 3 grosze. Poza tym nie wiadomo jeszcze jaka bedzie moda w 2008 - moze i moda \'\'w workach po ziemniakach\'\', to wtedy panny pomarancze bede mowily, ubierz worek?? OMG, bez komentarza:/ ps. ja mam slub cywilny w czerwcu 2008,a koscielny w sierpniu 2008. I tez mieszkam zagranica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze ktoras wie co my mozemuy zrobic w tej sytuacji ze jestesmy za granica i nie mamy mozliwosci wziiasc tych nauk przedmalzenskich ? mozna to pominac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupolek ja też nie mam jeszcze godziny. Mieszkam jednak w mieście, w którym takie rzeczy załatwia się te 3 mies przed ślubem jak wędruje się do księdza z tymi papierami itd. Też chcę w takich godzinach jak Ty. Ja narazie nie szaleję, nic nie załatwiam, nie ekscytuję się itd. Może jestem jakaś dziwna ale uważam, że te rzeczy które zarezerwowałam to po prostu musiałam bo takie są terminy, a z resztą poczekam do lutego przyszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines.ka dziekuje za odpowiedz. Nie denerwuj sie sloneczko nie warto i tak ubierzemy sie wedlug swojego gustu wiec malo istotne top jest :) gdzie mieszkacie jesli moge wiedziec? i jak z tymi przedmalzenskimi zalatwiliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kati24 ja tez tylko mam zalatwione to co najbardziej bylo potrzebne i czym sa najwieksze problemy zalatwienia w miom miescie.wiec sala orkiestre kamerzyste mam a to najwazniejsze. reszte spraw aczne zalatwiac w nowym roku.choc wiem ze tam czas szybko plynie i nim sie obejrzymy bedzie juz 2008 rok.a co do godz wydaje mi sie ze 17 to najbardziej odpowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nektarynka87 mieszkam w Londynie, ale na poczatku lipca przeprowadzam sie pod Walie (swiety spokoj bedzie:D) My w Polsce nie bedziemy miec czasu, wiec zrobimy tutaj w polskim kosciele. Niektore trwaja przez 2 miesiace po 45minut 2 razy w tygodniu,lub przez 2 tygdonie po 2 godziny raz w tygodniu,ale mozna tez sie dogadac i zrobic ze 4 godzinki i that\'s all. Kwestia dogadania. A ty gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez w Anglii na samym poludniu nad morzem Bournemouth dookladnie. Mowisz zeby tu sie wybrac do polskigo kosciola? w tym waszym mowia po Polsku? bo słyszałam ze u nas to anglicy prowadza ten katolicki kosciol ;) A powiedz mi kochana z jakiego miasta w Polsce jestes? ja z Łodzi ;) I jak sukienka juz wybrana ? chociaz wiesz mniej wiecej co chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, bywam czasem w Bournemouth:) Ja pochodze z Pomorza (Lebork, kolo Leby:) ) obok mnie tez sa koscioly prowadzone przez Anglikow, ale w Londynie i niektoryych miastach (kolo ciebie tez powinien byc) sa typowo polskie koscioly, prowadzone przez polskich ksiezy. Zorientuj sie. Juz mam wybrana sukienke:) Zajrzalas nawet na ten topik:D a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A faktycznie nie zwrocilam uwagi wiec Tobie zawrocila w glowie Janessa :) A mnie tak jak napoisalam w tamtym temacie Jackie lub bianca ale wiem ze znajde jeszcze 100 innych :P a w jaich miejscach w polsce mozna z tej firmy kupic sukienke bo nie wiadomo czy na mnie bedzie tak dobrze wygladalo jak na tej modelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny chcialam sie wczesniej zameldowac ale dzis byl problem z ta strona. ale lepiej pozni niz wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×