Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agiko

Wchodzenie drugi raz do tej samej rzeki...

Polecane posty

Ja myslalam ze z każdym dniem bedzie lepiej a widze ze sytuacje tylko sie pogarszaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja odpowiedź udowodnila ze nie doroslas...nie mówiac ze nazwac Ciebie \"kobieta z klasą\" nie da rady...o kulturze nie wspomne;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara psycholog
z kadym dniem jest lepiej gdy sie nie robi tych samych bledwo:) a nie w listopadzie inna, w marcu inna, aby złamac sece, zycie ukochanej.. I sie stara zmyc to słowo cennna a nie ze nic sie nie robi nic mimo upuwy czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikunia wiesz co....potrzebowaly rady i jedna i druga...dostały ja...ale jak gorchem o ściane nic nie dociera...i mnie to juz nie obchodzi czy sobie cos zrobią czy nie...njikt za nich zadnej decyzji podejmowac nie bedzie ,bo za nie tez nikt nie umrze..i koniec!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara psycholog
dla mnie ludzie z klasą to tacy co są sobą anie graja sztuczne relacje nie nie usze tak zrobic bo co ludzie powiedza, co mama powie, a co ex, a jej rodzina, a znajomi, nie chde wyjsc na ciula:P a nie wazne jets dla niego, ze wyszedł na c.. wobec ukochanej? ze złamał tak bez uczuc jej serce? zycie? słowem cenna, koszulką z ex, pokazywaniem sie z innymi? olewką wobec niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara psycholog...ale w Tobie zalu i goryczy...jakis czas temu mialam to samo...czas leczy rany..;) glowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikunia u mnie tez...chociaz p[o tym wczorajszym piciu tego nie da sie zauwazyc...bojku jak mi nie dobrze...nigdy wiecej alko....heh:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara psycholog
czas, ale i czyny drugiej osoby jesli sobie pogrywa, zbudza nadzieje to czas nie ma tu nic do rzeczy bardziej boli, ze nie probuje nawet o to zawalczyc, okdrecic to slowa cenna, olaz kolesi tych skurwysynow z kraka.. tego chama jacka.. jak on mu tak radzi- a radzi bo kto mu radzil by zanetce nie słał zyczen? tylko taki cham jacek:O to do niego podobne.. mądry przyjkaciel radzilby wez ja pomowcie ewidetnie widac, ze zanetka nie jets pewna wtych uczuc dziwisz sie? siedzisz sam na kawie z baba ktorje ona nie zna1 ty bys tak uwierzyl ze to jej przyjaciel i ona z nim na kawei\! robak jak cie znam szlag by cie trafil zaraz bys ja od szmat wyzywał! taki egoista z ciebie:P chlop zes wiec kwiatki i do niej:) alenie oni tak po chamsku nie pisz, olej.. zycze mu zeby zona go kopla w dupe i tez nie pisała do niego.. taki oblesny nie wiem co ona w nim wdziala cham cham jacek fuj:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikunia ty kazalas mi kliknac na gg??.........czy mi sie przewidzialo bo nagle mi zniknal ten twoj post:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
przepraszam...zmienilam sie...juz nie bede taka...wybaczcie mi idiotyzm....ale tanca hula nie zaluje bo zrobilam to z milosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wchodzilam pare razy
ja widze dzisja wszystko w zupelnie innych barwach,boli rozstani,nienawidze mezczyzn wszytskich bez wyjatku (moz epoza tata)i jakos pzrestalm wierzyc w milosc,chyba juz nigdy nie zaufam zadnemu facetowi,jak sie otrzasne z tego bolu to juz znikim nie bede teraz powoli zaczynam zauwazac i dostrzega cjaki ten moj facet byl naprwde,jak to se wolal jechac do kolegii niz z emna weeknd spedzic w domu dodam ze pod nieobecnosc moich rodzicow coz wola kumpla ode mnie wiecie chyab sobie napisze wsztskei rzeczy ktore mi sie w bylyl nie podobaly cos we mnei chce by wrocil by bylo wspaniale ale wiem,ze tak nigdy nie ebdzie za duzo bylo zla:( cos sie skonczylo na zawsze i nigdy juz to nie wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
ale ja nie chce konca na zawsze...za bardzo kocham Wampirka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
oj ja tez juz nie zaufam nikomu tak bardzo :( ale moze sa jeszcze szanse z Wampirkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
znajde :) jutro ide na jakis spacer z kuzynem...ale myslicie ze z Wampirem to koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara psychologi
czy ulala ma zajecie czy nie, wampirek jak kocha ma ją traktowac tak samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
ale mam do niego cos pisac,odzywac sie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara psychologi
ualala tyle pisałaś do niego, tyle pieknych i z serca rzeczy maile, na gg, nie docenił tego.. nie pisz nic, teraz jego kolej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
czemu? mam mu dac adres psychiatry bo rzucil mnie za pierdniecie siarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala kejan
ide sie zarAZ SPOTKAC z Wampirkiem bo mi puscil esa ze chce pogadac....trzymajcie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam ale oczywiscie \"nie na temat\" :P Śmiga, napisalam nawet do Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunike i dwa T-shirty i torebke, ja jestem naprawde bez sensu, wydalam pieniadze przeznaczone na jedzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, znowu cos jest z tym gg...mialam ostatnio to samo, ktos do mnie pisal a ja nic nie dostawalam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhm ja lubie tuniki i dluzsze bluzki :) Ale na ta komunie to ja nic nie widze sensownego, pojde nago :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×