Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poqweur092375

kto chce byc moim kochankiem

Polecane posty

aaaa a boli Cię to co piszę??? Jeśli tak to nie czytaj... proste ;) Każdy jest kowalem swojego losu... i nic Tobie do tego co ja piszę i jak piszę... od tyle... pod Twoim adresem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byloby naprawde czyste szalenstwo :) na 2 dni urlopu pozwolic sobie juz nie moge :) skonczylo sie leniuchowanie :) ale moze jednak ty zmienisz prace i zajedziesz do mnie :) wtedy to dopiero byloby szalenstwo... cial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddalę się na moment do pracy...ale jeszcze tu zajrzę z nowymi myślami:D pewnie że byłoby miło zajechać tak na chwilkę tam do Ciebie i zamiast iść do pokoju hotelowego całą noc od zmierzchu do świtu spędzić na szeptach i wspomianym mruczeniu... przerywanych miłymi akcentami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry!!! zastanawiam się, co zrobić z tak pięknie rozpoczętymi 24-a godzinami dalej? Pomiziałm się już z konikami. (Jakieś niespokojne są dzisiaj). I co dalej, co dalej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez niestety musze leciec do sadu :-o ale zajrze wieczorkiem... Calusek Morfeusz 👄 hej Vanillia :D milego dnia buzka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech....3h gadania....słuchania... a to nie koniec na dzisiejszy dzien :( wpadam przelotem... poqweur092375 - już moje łapcie się wyciągały to mi do biura ludzi naszło - a nie będę przecież tak przy innych macał...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpustnie rozkojarzony bo zaraz dam po łapkach;)hihihi poqweur092375 dziś jest dla mnie;) kusi abym wsiadł w pociąg i heya...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morfi no ja dzisiaj bylem co prawda pierwszy... ale dzien mam zawalony wiec i tak lapki musze schować :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem moje swintuszki :P o matko i jeden i drugi do mnie lapki wyciagal ... ciezkie w zyciu czekaja na nas wybory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale spedzilam dzisiaj godzine chyba w drogerii i kupilam fajny zel pod prysznic Fa... jaka pachnaca jestem mmmmmmmmm :) daj noska to ci dam powachac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZośkaOczywiście
ja chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio...??? to ja jakiś inny jestem....bo wolę jedną... i z jedną przy mojej (i jej fantazji) byśmy się oboje nie zanudzili:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×