Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poqweur092375

kto chce byc moim kochankiem

Polecane posty

ach przepraszam kochani.. tyle pracy :) Morfeusz... szeroki wachlarz uslug hehe :) skoro tak to bede wybierac i przebierac :P a ty bedziesz robic co chce?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złe samopoczucie....
witam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złe samopoczucie....
no dobrze zeby tak było.... czytam sobie was od poczatku:)i powiem nie mówicie mi ze sie nie umówiliscie w koncu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złe samopoczucie....
nie no czy ja zwsze musze miec takiego pecha?:(fgdzie sie pojawiam na topicu to wszyscy znikaja:(jakas odpychajaca jestem?:(zaczynam myslec zeby pod pociag lub traktor.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty piszesz w ogole :) nie wiem jak inni ale ja mocno zapracowana jestem :-o nie rozumiem stwierdzenia \"i powiem nie mówicie mi ze sie nie umówiliscie w koncu\" pytasz czy ktos z nas sie umowil tak?:) hm... nie wiem jak inni :P ale ja jeszcze nie doznalam zadnych pieszczot od Morfeusza ;) tylko duchowo mnie piesci chwilowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złe samopoczucie....
no w koncu jakas odopowiedz:) ludzie do dzielka:) nie zebym namawiała ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po traktor to zły pomysł... ale pod jakiegoś fajnego kogucika... to czemu nie... a później stwierdzenie \"szatan nie kogut\" hehe ;):D poqwer... pewnie że będziesz mogła wybierać... a jak jeszcze pobudzisz moją wyobraźnię... to ten wachlarz będzie jeszcze większy...prawie jak pawi ogon:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co zainteresowany?:) ja jakos bym nie umiala... z natury egoistka jestem :P nie dam tknac swojej zdobyczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to napijmy się...P ten szampan będzie podany w pucharkach...wysokich kieliszkach... a może poqwer... we wgłębieniach na ciele... domniemam że takie masz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam mam :) jak juz pisalam mam troszke ciałka :) hmmmm... polej mnie nim i dzialaj.... :) ale sie rozmarzylam... az mi cisnienie skoczylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maalutka... 🖐️ Ty jesteś jak ten duch... wszędzie mnie dopadniesz... oczywiście ten pozytywny duch:D spokojnie...przyjdzie czas na działanie w rzeczywistości z poqwer... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poqwer... na odległość nie da rady zbić ciśnienia.. no chyba że uwierzę w to że moje duże dłonie to dłonie Kaszpirowskiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"przyjdzie czas na działanie w rzeczywistości z poqwer... \" potaralam raczki :) i oblizalam usteczka :) z niecierpliwosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheheh Morfi zabierasz się widzę jak piesek do jeża :P zdradziłeś swój top? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech... musze isc do szefa on mi zaraz skutecznie pogorszy nastroj i zaraz zapomne o ... Morfeusz, szampan, nagie ciało, jezyczek uch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa a
no tyz mowie, ze Morfi to etatowy marzycielo-gawedziarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak trzymaj :) literatura, poezja to tylko słowa, słowa a jaką mają moc? :) niektórzy wspaniale żonglują słowami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa a
w przypadku Morfiego takze konczy :) zapytaj go o niejaka f.....te :) slinil sie do niej, masazyki robil, na forum i gg ponad pol roku i nic nie wyszlo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×