Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poqweur092375

kto chce byc moim kochankiem

Polecane posty

he he no prawdziwy mezczyzna zawsze pomaga kobiecie w potrzebie :P im wiecej tym lepiej :) robi sie wesolo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poqweur092375 znow jestesmy same....:( czyzbysmy naprawde zawsze musialy pozostawac w duecie same....te fantazje typu one dwie i....zaczynaja dominowac chyba na tym topiku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzała pamiętam....ale nad tłumem też można zapanować :P poqweur092375 - na potrzeby kobiet tym bardziej nie moge pozostac obojetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko silny mezczyzna bez skrupulow przyznaje sie ze lubi wlasne zdanie u kobiety...ale wynika to ze swiadomosci ze zawsze mozna je okielznac prawda...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atenatena
nie tak całkiem sami..... ktoś jednak czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zycie bywa bruutalne i moje teraz zmusza mnie do oderwania sie od ekranu...rozpustny...mam nadzieje ze jeszcze kiedys...gdzies...moze nawet na tym topiku spotkamy sie.... Na razie zegnam wszystkich.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atenatena
ale nie kązdy ma odwage się włączyć do rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atenatena
czytać jest łatwo............................ale nie każdy jest odważny........... choć chęci są.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chęci trzeba szybko przekuć na czyn ... :D prawda dojrzała 🖐️ szkoda życia na wahanie się;) poqwer... oprócz duzych dłoni oferuję szeroki wachlarz usług ... tfu... wróć... miało być doznań, pieszczot itp.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×