Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poqweur092375

kto chce byc moim kochankiem

Polecane posty

:) tule na dzień dobry o poranku... w miękkiej pościeli;) czy to nie odpowiedni moment???;) Dzień dobry🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polip
kurcze jak nikt nie chce się przytulić,to ja chce ,tak bardzo:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ;) oby dzisiaj był chociaż ciut luźniejszy niż wczorajszy... proszę proszę...wczoraj dwie Panie razem tu na forum... ale mnie ominęło..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witam bardzo serdecznie ;) Morfeusz dziekuje za milusie przytulenie... odrazo lepiej ;) na miekka posciel zawsze jest odpowiedni moment :) :) :) rozpustny.. ano ominelo cie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozkosznie... ja o Tobie pamietam:) fajnie nam sie gadało przed długim weekendem;) wiec jak moge nie pamiętać Ty i poqweru - fajne babki jesteście... ;) pewnie i Pieprz i Vanillia jest też podobna do Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie polane czekoladą... i posypane odrobiną chilli ;) hmm... w przypadku Pieprz i Vanillia... ta szczypta musi być bardzo wyważona (no chyba że lubi bardzo ostro) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakim niesamowitym doznaniem musi być uczucie zlizywanej z nagiego kobiecego ciała płynnej czekolady... doznaniem zarówno dla Niego jak i dla Niej... Choć zdecydowana większość facetów na to nie zwraca uwagi i tym się chyba nie podnieca;) Czy są takie kobiety których to by nie podniecało... chyba raczej nie :D Mnie to by cholernie kręciło... i tą chwilę przedłużałbym do granic bólu... (oczywiście bólu kobiecego przed zbliżeniem;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze poqwer... a ja się już wystraszyłem że ze mną coś nie tak;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upewnisz... to znaczy że czekasz aż tam się do Ciebie wybiorę i wszystko co piszę wypraktykuję??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wyczekujesz nie tylko dużych męskich dłoni:D pogoda...czyżby zmiana tematu??? w Wawie pochmurno...ale na razie bez deszczu... a było już tak fajnie... słoneczko z rana muskało buzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna zmiana tematu... :) siedze przy biureczku patrze przez okno i jakos przez chwilke melancholijnie sie zrobilo :-o hmmmmm... a czego moglabym jeszcze sie spodziewac oprocz dloni? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozkojarzona - to Twoje rozpustne przeciąganie się wywołuje u mnie całkiem rozpustne myśli ;) w ogóle to co to za melancholia sie tu wytwarza?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×