Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poqweur092375

kto chce byc moim kochankiem

Polecane posty

aaaa a a choć wiesz z jakich względów nie wyszło??? jeśli nie wiesz to nie zabieraj głosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj aaaa a to stara historia, może nie chcieli mówić ;) a może zwyczajnie nie było chemii, ot i cała bajka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poqwer... wiesz dziwne ale tam gdzie się zaczyna coś fajnego dziać... zawsze znajdzie się ktoś kto lubi tą fajność zmącić... kolejny top który za jakiś moment upadnie... bo są takie złe moce które lubią wkładać przysłowiowy kij w szprychy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa a
choc wiem, "mezczyzno" :O zapytaj go tez o niejaka M. chyba ze bierzesz byle co, byle mialo fiuta. to nie pytaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa a
tak tak Morfi zacznij sie teraz uzalac nad swoim losem, to twoj przewodni number :) sluchamy, powiedz jak to jest ci zle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa a - jesli zamierzasz tu kogokolwiek obrazac to prosze ale nie udzielaj sie, bo do tej pory bylo nam milo i wesolo i nie psuj atmosfery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na forum nie bedę się rozwodził... mogę z Tobą poqwer jesli zechcesz podzielić się tą informacją na priv (adres cały czas w stopce)... maalutka i pomarańczowa aaaa a podążacie nie tym tropem;) zupełnie złym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morfeusz oj daj spokój to tylko forum, nie przejmuj się, powiem Ci , że jeśli jest coś fajnego nikt tego nie może zniszczyć ;) spox ja Wam kibicuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poqwer...:) ja o tym wiem... tak tylko powiedziałem... są takie ciemne siły które sieją wiatry... coś tak jak domniemanie Kaczorów... co do tego kto był Sbekiem a kto nie;) masz jeszcze troszkę tego szampana??? polej tą drugą stronę ciała... bo jeszcze się nie uraczyłem... może jakieś ciekawe wgłębienie się pojawi... co tam Twoja wyobraźnia podpowiada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morfeusz oczywiscie adres widze :) ale nie widze potrzeby bys mi sie musial tlumaczyc z czegokolwiek... :) dobrze jest jak jest :):) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że dobrze kombinujesz... skąd wiedziałaś że oczami wyobraźni widzę akurat TO wgłębienie... pytanie jakie możesz sobie zadać... lub wyobrazić... jak bym się zabrał (od jakiej strony) aby choć troszkę upić z tego kelicha... Myślę że wyobraźnia podpowie te najlepsze i najbardziej ekscytujące rozwiązanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm widze jak plonie ogien w kominku... leze obok na miekkim dywanie... zaczynasz calowac moje stopy, lydki... idziesz wyzej i wyzej... uginasz mi nogi w kolanach... i wlasnie ta drogą dostajesz sie do owego wglebienia :) gdzie czeka pyszny trunek... :) uf :) ale mi sie goraco zrobilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BINGO:) jaki Ty jesteś znak zodiaku??? intrygujesz coraz bardziej... a ta odległość 600 km topnieje coraz bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze gdy Tobie zaśpiewam... Mam tylko jedno skrzydło To prawie tak jak anioł A Ty masz skrzydło drugie Rośnie u Twoich ramion Gdy staniesz przy mnie blisko I mocno mnie przytulisz Bez trudu popłyniemy Prosto w wysokie chmury Szczęśliwe chwile to motyle Miłość wieczna tęsknota Zatrzymamy się w locie Nad szczytem i urwiskiem I będziemy nad Ziemią Nieziemskim zjawiskiem To będzie nasza pierwsza Komunia bez końca Przytul mnie tylko mocno Lecimy do słońca Szczęśliwe chwile to motyle Miłość wieczna tęsknota Poczujesz się jak w niebie:)... odlot...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co mam powiedziec :) chyba dzis nie wsiade do auta a uniose sie nad ziemią... ;) hmmmm... i tak za duzo juz zdradzilam informacji o sobie w takim publicznym miejscu :) wiesz jak jest :) aleeeee :) 10776449 ale pod tym numerem dowiesz sie wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy juz tego nie zrobie
Morfeusz72 chyba cię olał hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...a te owcze skóry ich włosie nie daje wystarczającego ciepła... do tego ogień w kominku i moje gorące dłonie...to mało??? hmm...w takim razie muszę się bardziej przyłożyć...aby rozgrzać Cię do czerowności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa a
czerwonosc to nic, najwiekszy zar i moc ma barwa biala :) ale skad Ty moglbys o tym wiedziec, teoretyku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy juz tego nie zrobie
ale dowaliłaś hahah..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa a
myslisz?.... to rczej on juz sie "dowala" do niej na gg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×