Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poqweur092375

kto chce byc moim kochankiem

Polecane posty

Gość ramzesowa
ja tez szukam moge sie przylaczyc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo wam wszystkim :D no ja bylam zajeta troszke praca ale jestem :D i co? gdzie wy wszyscy sie podzialiscie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samemu też można... ale jakoś tak raźniej w duecie...:) hmmmmm mogę wypuścić dłonie w Twoim kierunku :P za chwilę spotkanie nr 1 na dzisiejszy dzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze w duecie razniej i o wiele przyjemniej :) wypusc... niech zwiedza wszystkie zakatki mojego ciala :) ach.. nic nie mow ja pozniej jade na spotkanie nie mam tak dobrze jak ty :) chcialabym zeby wszyscy przylazili do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj🖐️ Witam Was żeglarskim pozdrowieniem...właśnie wróciłem z Mazur...z otwarcia sezonu żeglarskiego... wiatry wiały sprzyjające...słoneczko świeciło (deszcz popadał tylko wczoraj w nocy)... Patrzę że był mały zastój na topicu...i nie wiele się działo... Czy pojawią się te nowe twarze??? Czy będę miał okazję na wymianę zdań....poglądów... a kto wie, może coś więcej... Acha i przyłączam się do poszukiwań... nadal poszukuję swojej żeglareczki... z okolic Wawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że były pomarańczki... swwety, na przygode sie skusze, ramzesowa, Pieprz i Vanillia... czy już udało się Wam kobietki znaleźć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz... poqweur092375 wyobrażenia... fantazje... przepisy kulinarne... płyny... soki... te miłosne... słowem wszystko bym powymieniał... aby sprawić miłe doznania... dreszczyk emocji... przyśpieszone bicie serca... niesamowite podniecenie ;) I ogólnie... taką wszechogarniającą radość że kogoś takiego trafiłem w swoim zyciu;) czy to zbyt przekonujące???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poqweur092375 a w którym miejscu mieszkasz... hmm... o ile pamiętam z naszych pierwszych rozmów to mieszkasz właśnie na pomorzu (powiedziałaś że mam zbyt daleko do Ciebie) A może muszę odświeżyć pamięć i cofnąć się na topicu do naszych pierwszych rozmów???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he moge ci wiele zaoferowac z tego co napisales :) niestety z niektorymi pozycjami bedzie problem chociazby z wymiana plynow :) chyba ze wysle kurierem ;) jakis plyn do mycia naczyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądząc po odległości to obstawiam okolice Szczecina;) A może bywasz przejazdem w Wawie??? Jeśli tak to daj znać... chętnie Cię ugoszczę (świetnie gotuję)... to na początek ;) Może być naprawdę sympatycznie i miło:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mam duże dłonie... o których piszesz w swoim opisie... a do tego potrafię robić masaż pleców...stóp... to fajna gra wstępna:) płyny...hmm... ja nie chcę płynu do mycia naczyń;) tych płynów ustrojowych nie da się przesłać kurierem... no chyba że na chuteczce...szczelnie opakowane... ale to nie to samo...jak je kosztować z nagiego ciała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety w wawie bywam ... nigdy :) he no bylam raz czy dwa ale w sluzbowych sprawach i na chwilke :) ale jesli bede to z mila checia wpadne sie zrelaksowac ;) i na ta pyszna kolacyjke :) i jeszcze mnie kusisz tymi duzymi lapkami :P moja wyobraznia dziala :) co to masazu... uwielbiaaam, i sama tez mam ogromna przyjemnosc z robienia masazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa a
Ty Morfeusz lepiej sie zajmij swoja rodzinka. bo jak żonka z synkiem "przejazdem" wpadna do Ciebie do Wawy i poznaja "ciocie" to wezmiesz po gebie, a plyny ustrojowe pociekna Ci ale nie z kutasa, tylko z powybijanych zebow :) Nawiasem mowiac, gdybym byla panna poquweur z cyframi, to na Twoje blaganie, wrecz skomlenie, parsknelabym smiechem :D Plec meska wybitnie nam niewiescieje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze bym Tobie pomruczał jak duży Miś...albo wielki kot do uszka;) ale by było fajnie... kuszę Cię...kuszę... a może w czystym szaleństwie wsiądziesz w pociąg i przyjedziesz??? z noclegiem nie będzie problemu(mieszkam w Wawie sam, niczym Pan na włościach)... no chyba że zmienię pracę i dostanę objazdówkę po kraju... wtedy będę niczym żeglarz... w każdym porcie Pani (choć ja wolałbym jedną a konkretnie, bo jesli jest fajnie to nie lubię się dzielić)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×