Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko Magda.

mam ochote z kims pogadac.. jak ktos chce tego samego to niech sie tu wpisze!

Polecane posty

a taki pogmatwany film. gra halle berry i bruce willis. glowna bohaterka jest dziennikarka sledcza i prrpboje dociec kto zamordowal jej kolezanke. podejrzewa bogatego i wplywowego szefa agencji reklamowej i zaczyna go osaczac...oj nie moge tego opowiedziec;) to jeest opis ze stronki internetowej \"Kiedy reporterka śledcza Rowena Price (Halle Berry) dowiaduje się, że za śmiercią jej przyjaciółki może stać jeden z ważnych ludzi świata reklamy, Harrison Hill (Bruce Willis). Rowena decyduje, aby przy pomocy swojego współpracownika Milesa Haleya (Giovanni Ribisi) przeniknąć do świata, w którym obraca się Hill. Udając Katherine, tymczasową pracownicę agencji Hilla oraz Weronikę, z którą Hill flirtuje w sieci, Rowena ze wszystkich stron osacza swoją ofiarę i wkrótce odkrywa, że nie tylko ona zmienia tożsamość. Im bliżej jesteśmy prawdy, tym lepiej rozumiemy, jak daleko bohaterowie filmu są w stanie się posunąć, aby ją chronić. ide spac. Buziaki :* dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejk.a wlasnie skonczylam prasowac...ufff:( zajeta dzis jestem...musze sie uczyc i w ogole...:( Magda jak A.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej madziulka😘 ale z Ciebie pracuśśśśśśśśśśśśśśśśś:) a moj A... jutro sie widzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...czemu juz tak rzadko ktos tu zaglada?? smutno:(...ja juz w szlafroczku jestem i sie szykuje do spania:) PozdrawiamWas dziewczynki...i Ciebie stańczyku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam ze spotkania z A. fajnei bylo siedzielismy przytuleni, nawet zlapal mnie za reke trzymal, dalam mu buzi, on dal mi, i powiedzial no i mialem cos ci powiedziec, a j amowie noto powiedz,a on ze sie wstydzi no i sobie pomyslalam ze juz chce mi powieddziec ze bedziemy raazem a on mowi ze tak lezal sobie osttatnio i myslal ze nie mozna zostawiac wwszytskiego na ostatnia chwile. no i ja mowie, ze ja tez tak mysle, a on do mnie no i , ja mowie co i? a on mowi, no bo ja szaleje za toba, no i ja sie na niego popatrzylam usmiechnelam i powiedzialam fajnie,ciesze sie, no i ? tak spyatalm, a on no co? nic, szaleje za toba, a ja na to tylko tyle aon o co ci chodzi, j a mowie o nic. no i usmeichnelam sie i odbieglam wzrokiem od niego. zaraz spytal sie mnie o czym teraz pomyslalas cos nie jest wporzadku? ja mowie nie, wszytsko ok, on mowi przeciez widze ze cos jest nie tak i sobie nagle pomyslalam (tak, jest wszytsko nie tak!myslalam ze mi powiesz ze bedziemy razem!!) no ale zaczelam cos mowic szyć i powiedzialam ze juz po 5 spotkaniach stwierdzialam ze zalezy mi na nim, to on powiedzial ze cieszy sie i ze jestem pierwsza osoba ktora powiedziala to jemu, w dodatku tak prosto z mostu. no ityle.. swiwetnie bylo i co o tym myslicie? juz ne wiem, co o ty mmyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.a moze on myslize Wy juz jestescie razem, albo, ze to ze powiedzial, że szaleje za Toba to wlasnie to oznacza ze jestescie razem?? nie wiem, moze ta wlasnie jest to... Po prostu go zapytaj przy najblizszej okazji..tylko dyskretnie...:) A gdzie reszta?? Amira, Monika, Stanczyk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja sama nie wiem co ja bym o nim myslala.. on naprawde dziwny jest... teraz to ja bym mu juz powiedziala a wlasciwie to spytala co zamierza dalej... czy zalezy mu na czys glebszym czy tylko bedzie sie z toba spotykal i nic innego procz trzymania za reke i niewinnych buziakow z tego nie wyniknie... mysle ze musisz go poprostu zapytac wprost.... bo incaczej to on sie na nic nie zdecyduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u mnie nic nowego:) chodze na uczelnie, spotykam sie z Tomnkiei jakos tak czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie Ci :) ja dzis sprzatam, a potem ide na ognisko, jak padac nie bedzie.. ale zapowiadali dzis deszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. bylam wczoraj ze znajomymi i tomkiem na piwie i pizzy. bylo tak sobie;/ teraz siedze i jem sniadanie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przedwczoraj byłam na imprezie... matko jedyna cały wczorajszy dzień źle się czułam :O więcej pić nie będe :P Chociaż dziewczyny wyciągają mnie na jakiś koncert: Mandaryny chyba :P no cóz nie jest to moja ulubiona muzyka ale może być śmiesznie :D Oglądałyście wczoraj Eurowizje?? Nie mogę przeżyć tego, że wygrała Serbia :O Było nawet kilka fajnych piosenek ale jak zwykle fajne piosenki nie zachodzą zbyt daleko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam wczoraj na ognisku, swietnie bylo :) stracilam glos, nic nie moge mowic :/ za duzo mieszlaam alkoholu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda to widzę, że Ty tak samo jak i ja zaszalałaś :D Pijaki z nas :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałam bo tak jakoś nie miałam o czym :O i nawet na kafe nie zaglądałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem.. musialam zalatwic pewna sprawe na miescie... wczaraj kolokwium z matmy napisane dobrze :) a dzis wloski sobie odpuscilam bo i tak bym noic nie napisala... wiec za tydzien... beda trzy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...niedobrze sie dzieje...prawie nikt juz tu nie zaglada...smutno:( ja mam jutro kolokwium .troszke umiem tylko...licze na sciagi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nas tu malo odwiedza ludzi... wszysycy o nas zapomniali, a najbardziej chyab stańczyk... gratuluje Monika matematyki :) ja mam nadzieeje ze przezyje jutrzejszy dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Zaraz idę na angielski.... madziula powodzenia na kole!! A z czego masz?? Monika uczysz się w szkole włoskiego?? Fajny język.. mi się marzy kurs z francuskiego :) ale kasy brak no i też troszkę czasu... jak nigdzie nie wyjadę w wakacje to się gdzieś na mały kursik zapiszę :) Magda a co takiego dziś będzie, że mówisz, że może przeżyjesz ?? :D Miłego dnia Wam życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. A mialam kolosa z komunikowania:) ale napislam wszystko... pozdrawiam ide kawy sobie zrobic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie robi te wszystkie obrazki?? typu lapki, kwiatuszki, serduszka, te co Wy umieszczacie:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×