Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tiger Lilly

Zapuszczamy włosy - kto się przyłącza?

Polecane posty

Link nie działa :( Kurde, a teraz się zastanawiam nad przefarbowaniem na taki kolor jakiś czarny z intensywnym połyskiem i do tego sobie te włosięta moje przystrzyc tak na równo, tzn z wyraźnie zarysowaną linią, bo teraz mam tak trochę pocieniowane, że sie podwijają pod spód. :( Tyle dylematów :) A trzeba było nei ścinać i by było fajnie :) Eh człowiek to gupi, nie mogę sobie wydarować! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki, dzięki, już doszłam :) Ale nie napisałaś Agatka jaką długiość włosów masz :) chyba że ja przeoczyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba napisałam w którymś z moich wywodów :P a włoski mam tak do konca szyji z tyłu ale sa mocno pocieniowane, z przodu mam grzyweczke na bok ktora w najkrotszym miejscu siega brwii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak myślałam, bo mówiłaś, że po studniówce obcięłaś... To mierz raz dwa i dołączaj do naszych pomiarów :) kilka stron wcześniej są :) za miesiąc znowu pomiary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 40cm. troche dluzsze ale i nie licze koncow, ktore mam zamiar obciac. gdyby liczyc calosc to jakies 3cm dluzsze. szkoda, ze wlosy nie rosna 10cm na miesiac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi jakies glupoty wyszly w tym typie urody.. tzn zima, ale moim zdaniem z jesienia moze zmieszana, bo wlosy na penwoe mam jasniejsze niz zima, a skore mam ciemna, ale w takim cieplym kolorze brazu, moze nawte trposzke w pomarancz wpadajacy, a w brazie i khaki (ktorych powinnam unikac) wygladam hmm.. no szczerze mowiacv do tej pory uwazalam ze to sa jedne z najlepszych kolorow dla mnie:P hehe i zolty cytrynowy mi akurat srednio pasuje, ale za to we wszystkich zoltych tych cieplych, pomaranczowych ladnie:) a za to jedynym kolorem w ktorym sie sobie na pradwe srednio podobam (no chyab ze jakis specjalny odcien) jest niebieski..:/ dobra nie pisze wiecej, reszte spostrzezen zostawiam dla seibie:P a i ja tez uwieeelbiam brazy:D:D kazdy chyba odcien, lacznie ze zlotem, ktorego teraz duzo jest caly czas jescze:D i nie mam zamiaru z niego zrezygnowac, bo sie w nim swietnie czuje:P a pasteli nie lubie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja hcyba jednak na blond daje:D rewelacja, tak fajnie by nie bylo, bo wyobraz sobie jak juz ci urosna i zrobisz fajna fryzurke, a tu co tydz do fryzjera, bo juz odrasta:D hehe to tak w ramach pocieszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem ale ja juz tak dlugo zapuszczam, ze wydaje mi sie, ze cale zycie nic nie robie tylko zapuszczam wlosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale Cię rozumiem.Ja tez całe życie zapuszczam włosy.No i mam...ze 2 cm za ucho.Zawsze albo kolor spaprany albo za mocno wycieniowane i ścinałam.Ale koniec z tym. Ja też zapuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh niestety tez znam to uczucie:(:/ zapuszczam zapuszcam, a one jakby w miejscu:| no ale jakos pocieszyc sie trzeba:) a w koncu przeciez urosna.. musza:D lece obiad gotowac;) odzywiac tez sie trzeba dla wloskow jakos dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po obiadku:)Teraz czas na dzienną dawkę skrzypu;)Mam taki firmy Colfarm, ale jeszcze nie wiem czy cosik działa bo zjadłam dopiero pół opakowania.Dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kurcze nie zapuszczałam i jakoś same urosły... a teraz ścięłam 2 miesiące temu, nie wiem co mnie napadło- chęć zman w życiu chyba :) A teraz zapuszczam niecały miesiąc i nie mogę nic poweidzieć, bo nie widzę zbytniej różnicy, tylko mogę sobie w kucyka związać :D ale moze to kwestia ułożenia... A dziś spryskałam je tylko na mokre Radicalem i... się skręciły!! Ale tak bardzo bardzo ! Ja mam falowane włosy, ale tego jeszcze nie było. Poczekam ąz wyschną, może coś się da z tego ułożyć :) A jak nie to prostownica do ręki i ziuuu! :P Dziwne jest to, że ja mam te włosy odwrotnie ścięte - bo wszyscy mają dłuższe z tyłu, a ja z przodu a z tyłu takie kikutki :) Kasia, bo może Ty jesteś właśnie jesień :) gdzieś czytałam, że czasem można pomylić intensywną jesień z zimą, a odróżnić można tym, że jesień ma złote piegi, a zima matowe, no i zima się opala dużo łatwiej, i od razu na brązowo, natomiast taka jesień najpierw na czerwonawo, a później dopiero brązowieje i odcień opalenizny ma złocisty, podczas gdy zima ma taki ziemisty. Poza tym tam jest taka trochę ogólnikowa ta analiza a specjalista pewnie w mig rozwiązałby zagadkę Twojego typu :P ale 350 :/ dajcie spokój :P Kasia -> Jak pofarbujesz włoski, to po odrostach będziesz widziała jak Ci szybko rosną :) Szczególnie jak się wyda na balejaż kupę kasy, to zaraz trzeba lecieć i uzupełniać .. tak dziwnie wychodzi :D Złote pióra :) 2 cm za ucho :) a ile masz dokładnie? Jaki masz kolor i jaką fryzurkę? Poopowiadaj nam :) rewelacja. -> co to za tabletki są? z tym koenzymem? gdzie kupiłas, na necie czy w aptece gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se myślę że
Witajcie:-) .Jak nigdy przeczytałam cały Wasz topik od deski do deski i bardzo mnie zainteresowało to co piszecie na temat pielęgnacji włosów . .Przez ostatnie 3 lata nosiłam bardzo jasny bląd , ale dzięki Bogu opamiętałam się w porę i zafarbowałam spowrotem na kolor zbliżony do mojego naturalnego czyli na czekoladowy brązik . Obecnie mam włosy za ramiona a przed łopadki . Kilka tygodni temu zwariowałam i zrobiłam sobię grzywę na prosto ale nie czułam się w niej najlepiej i spowrotem zaczesuję ją na bok( ale płakać mi się chce bo wolę jak jest dłuższa , wygląda bardziej zalotnie ) . Mój główny problem polega na tym że okropnie zniszczyły mi sie włosy od rozjaśniania i pomimo iż robię niemal wszystko by ich stan był lepszy to ostatnio co raz więcej mi się kruszy lub ubywa . Zależy mi na włosach tak za łopadki , do połowy pleców. Tak więc melduję się na waszym topiku i przyłączam się do wielkiego zapuszczania . :-) Ps. Sympatyczny tu klimacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se myślę że
dodam tylko że klikam do Was z pracy i nie długo muszę lecieć więc gdybym się nie odzywała to znaczy że mnie nie ma ale z ranka nadrobię zaległości :-) -obiecuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bita smietana
a ja mam juz cztrdzieche i piekne dlugie wlosy.Problem tylko taki ,ze musze je farbowc ,poniewaz siwieje i szybk widac to na odrostach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zmierzyłam moje włoski i się załamałam.Marne 25cm :( Ale to i tak nieźle bo schodzę z całkiem krótkiej chłopięcej fryzurki.Odbiło mi rok temu.Najpierw skusiłam się na grzywkę, potem sama nożyczkami pocieniowałam całe włosy.Do tego spalone rozjasnianiem.I obciełam.Mam blond włosy chociaz troche żółtawe, ale z pójsciem do fryzjera na zafarbowanie na jakiś ładny blondzik musze poczekac jakies 3 tygodnie.Nie chcę ich znowu wykończyć Jakim szamponem myjecie włosy?Ja ma Herbal Essences. Ale tylko czekam aż mi się skonczy i kupię nowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nam się grono powiększyło. Fajnie. Ja postanowiłam i zdania nie zmieniam póki co. Dzisiaj jak jechałam samochodem to na czerwonym świetle tak popatrzyłam do lusterka, byłam w słonecznych okularach i stwierdziłam, że jednak blondzik jest ok i koniecznie machnę sobie te pasemka. A niech tam wyglądam sztucznie, raz się żyje! Zrobię jakiś jaśniuteńki blond i ciemniejsze pasemka i wogóle zobaczę co jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Tobą Brewko:) Blondzik jest ok.Ja tam z niego nie zrezygnuję.Po prostu w ciemnych włoskach źle się czuję.A wiosną i szczególnie latem włoski rosną szybciej.Paznokcie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Złote Pióra mamy nie lada zadanie. Musimy przekabacić resztę koleżanek , żeby machnęły sobie blond, bo widzę, że są jakieś niezdecydowane a zwłaszcza Tigerka. Oczywiście to do nich należy ostatnie zdanie, ale zawsze z jasnych można powrócić do brązów i innych ciemnych kolorków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolezanki :) ja njednak nie bede blondyna :) bede szatynka;) nie mozemy byc takie same :) tiger, zamowilam sobie kapsulki odzywka keratynowa i odbiore jutro w aptece. a dzisiaj wzielam wiesiolka do paszczy i bede probowac. te z koenzymem, ktore wczoraj kupilam sa super ale tez do paszczy wiec jutro bede probowac te do wlosow. wklejam link zainteresowanym: http://www.nokaut.pl/oferta/gal-odzywka-keratynowa-kapsulki-48-szt.html i uwaga one sa do stosowania zewnetrznego, czego nawet pani w aptece nie wiedziala :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×