Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tiger Lilly

Zapuszczamy włosy - kto się przyłącza?

Polecane posty

Hej Dziewczyny, Melduje sie (gdyby ktoras z Was nie pamietala, jestem ta NOWa, z wczoraj) Jak juz pisalam, po dlugiej przerwie, nalozylam sobie odzywke i dzisiaj widze wielka roznice.Wloski sa lsniace, gladkie..po prostu zdrowe. Jak przyjade do Polski, to kupie sobie dobra odzywke i bede nakladac ja na wloski 2 razy w tyg. Co do koloru, to ja mam taki naturalny braz, ciemny...nie wiem czy go lubie...raz wydaje mi sie, ze za ciemny, innym razem jakis rudawy, a farbowac to nie chce za bardzo...zreszta sama nie wiem. Jakie macie stanowisko w tej sprawie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie malowac wlosy. zawsze pozniej wydaja sie grubsze i ladniej blyszcza. moze to dla nich nie jest dobre ale moje wlosy wygladaja bardzo ladnie jak sa pomalowane. Kiedys eksperymentowalam i mialam rozne kolory na glowie. teraz wybieram farby o ton czy dwa jasniejsze badz ciemniejsze od naturalnych. maluje bo wizyta u fryzjera dobrze wplywa na moj nastroj a poza tym wloski wygladaja swiezo i jakos tak ladniej. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilabong
Hej wszystkim, do niedawna mialam bardzo ale to bardzo zniszczone wlosy ( rozjasniane przez 7 lat na blond do tego suszarka i prostownica- efekt taki ze prawy bok mocno mi sie wykruszyl tragedia) od pol roku wrocilam do naturalnego koloru czyli ciemny braz, nie bylo latwo gdyz z bardzo jasnych moich prawie platynowych wlosow farba szybko sie wymywala. ale od niedawna jest ok kolor sie trzyma bo sie juz wlosy zpigmentowaly . Ale chce napisac o najwazniejszym a mianowicie 2 razy robilam u fryzjera kuracje regenerujaca kosmetykami firmy JOICO i poprostu rewelacja po 2 razie mam wlosy lsniace elastyczne a jak lapie je w reke to jest ich objetosciowo wiecej , naprawde jestem zachycona. Sredn zniszczone mozna odzywiac raz w miesiacu mocno nie czesciej niz co dwa tygodnie kosztuje to u mojego fryzjera 60 zl Polecam wiec dzewczyny szukajcie u siebie w salonach kosmetykow tej firmy. Aha oczywiscie na alegro znajdziecie te kosmetyki i mozecie zamowic ale one beda do stosowania w domu i nie sa tak skuteczne jak te w profesjonalnych salonach do uzytku wylacznie frzjerskiego Kosmetyki nazywaja sie JOICO seria K-PAX ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo ja tez patrze ze nas sporo juz:D:D fajniutko:) i widze ze wiekszosc z nas tak do polowy pleckow wlosy chce:) ja tez jestem jednak za blondem, chociaz ciemne tez mnie troszke kusza.. no i jescze ten argument ze ciemne farby tak nie niszcza wlosow... no ale co ja tu bede pisac, nie o ciemne przeciez nam chodzi tylko blond;) musze chyba koncowki podciac, bo tragedia, a moja fryzjerka gdzies znikla, salonu po prostu juz nie ma i nie wiem co robic:(:(:( tylko jej ufalam, ze jak poprosze o podciecie koncowek to nie opacholi mi 5 czy nie daj Boze 10 cm wlosow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasiiaa ------>tak wlasnie bylo w moim przypadku.Poprosilam fryzjerke, aby podciela nie obciela mi koncowki, ale Ta wybitna istota obciachala mi jakies 6 cm:( bylam zrozpaczona, ale coz...stalo sie.Cale szczescie wlosy rosna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski.Ja też się przyłączyłam wczoraj.Bede za pare dni , bo musze wyjechać.Pilnujcie włosów.Nie obcinać! :)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie, że coraz wiecej kafeterianek-zapuszczaczek się tu zbiera :) Jak to mówią - w kupie raźniej :P Ja do wczoraj byłam kompletnie zacofana, bo nie wiedziałam kiedy nakładac ten jedwab. Zawsze nakładałam już po wszystkim, po prostowaniu, zeby zamknąć łuskę włosa. A wczoraj nałożyłam na te moje loki, bo nie prostowałam wcale, a wieczorem wyskoczyła mi niespodziewana impreza, więc w puklach takich nie mogam pójść i wyprostowałam włosy po tym jedwabiu dopiero... i wiecie co? Super!! Tak się ładnie prostowały, układały, normalnie rewelacyjnie! :) Od tej pory tak będę robić :) A włoski chyba urosły, bo mi powiedziały już to 2 osoby na baletach :) A jak mnie dziś bolą stopy.... :( Co do blondu to ja sama nie wiem, trochę boję sie ich niszczyć tak bardzo, bo dopiero co obcięłam te zniszczone, teraz rosną zdrowiutkie, i jak je znpowu tak wymęcze, to boję się że nie będą chciały rosnąć, w końcu zdrowe szybciej rosną. Ale sama jeszcze nie wiem, wiem, że łatwiej mi będzie z ciemnymi jak wyjadę... no ale :) zobaczymy, może pofarbuję :) Ale nie możemy tu być wzystkie jednakowe dziewczęta, musi być jakieś zróżnicowanie :P oj, sama już nie wiem :) Miss Potter - a gdzie Ty jesteś? :) Nie farbuj może Miss Potter... bo z farbowaniem to jest problem, a jak już to po prostu odżyw kolor, kup jakąs farbę która doda mu nowego wyrazu i jakiejś głębi. Chyba, że chcesz dużej zmiany to wtedy rudy albo blond :D złote pióra - nic nie obcinamy :) wracaj szybko :) Kasia -> nic nie martw - powiedz jej tak - chcę tylko 1 cm. Rozumie Pani? Jak pani podetnie mi więcej to nie zapłacę :) No co :P A propos moja koleżanka tak kiedyś zrobiła. Nie dość że siedziała u fryzjera z godzine czekając na swoją kolejkę, a była umówiona na konkretną godzinę, to jeszcze fecet zrobił jaj całkiem co innego niż koleżanka chciała. Moja kolezanka zapuszczala wlosy. Powiedziala facetowi w salonie Pierre ( niby taki renomowany... ) ze nie chce zadnych dziwactw, tylko zeby jej podcial cm, i zroil ladna grzywke. A ten sie tak zapedzil, ze jej zrobil asymetrie... obcial jej taki ogon z tylu, bo stwierdzil, ze to jej nie pasuje ( a ona z tego ogona byla taka dumna... fakt, moze nie wygladal najlepiej, ale w koncu zapuszczala z krotkich.. ) i ona jak sie zorientowala ze on jej tak tnie to powiedziala zeby ja zostawil, wtedy przyszedl kierownik, a ona powiedziala ze jest strasznie niezadowlona, bo wczesniej byla na tzw konsultacjach i mowila facetowi ze chce zauszczac u niego wlosy i zeby on ja prowadzil a ten tak scial, w dodatku wg swojej wizji, a ona mowila mu calkiem co innego. A to chyba fryzjer ma robic to o co go poprosi klient, ona sie nie poddala jego artystycznej rece, wiec nie mial prawa tak ciac. POiedzial ze zapuszczala te wlosy dlugo i nie zaplaci zlotowki za ta wizyte. A kierownik, zaproponowal jej darmowa nastepa, a ona odmowila, i byl strasznie zly na tego fryzjera... W ogole w Pierre tyle biora za sciecie( przynajmniej u nas w Lublinie ) a te fryzury sa takie zbyt awangardowe... moja druga kolezanka caly tydzien kiedys przeplakala, bo poszla na podciecie wlosow, miala ladna fryzure, dlugie wlosy i chciala po prostu skrocic w takiej samej formie, a oni jej tam zostawili ogon długi, zrobili grzywke i dookola glowy taka dlugos jak grzywka zostawili... okropnie to wygladalo, przyznaje, ale ona nie miala odwagi przyznac, ze jej sie nie podoba... Ale sie rozpisalam :P Pozdrawiam dziewuszki i milego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se myślę że
Tiger Lily - bo tak naprawdę jedwab powinno się kłaść na włosy przed suszeniem czy prostownicą - powiedziała mi o tym moja fryzjerka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se myślę że
A tak w ogóle wszystkim :-) Jeśli chodzi o rozjaśnianie włosów to owszem bląd jest kolorem który szczególnie rzuca się w oczy i przyznam że bardzo dobrze czułam się z tym kolorem na włosach - do chwili w której zrozumiałam że nie sztuką jest mieć 3 piórka ale bląd , lecz piękne zdrowe z naturalnym odcieniem . Zawsze myślałam że mój mąż szalej za mną jako bladynką ale gdy wróciłam od fryzjera w czekoladowym brąziku i zobaczyłam reakcje męża to sama byłam w szoku . Stwierdził że w ciemniejszych włosach wygladam nie tylko naturalniej ale i mam bardziej wyraźną twarz . Dodam że mam śniadą karnację i wielkie zielone oczy.I powiem że sama też bardzo dobrze się czuję w moim naturalnym odcieniu włosów . Spierdzieliłam tylko sprawę z grzywką i teraz muszę zaczekać aż spowrotem będę miała zalotną grzyweczkę opadającą na twarz , bo ta na prosto mimo iz jest długa nie bardzo mi się widzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se myślę że
Wczoraj sprawdzałam i mój luby mierząc mi dł. włosów określił ich stan na jakieś 43 cm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se myślę że
hehehe - no właśnie Agacia BLOND :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a tak se myślę, że -> mnie się wydaje, że faceci w Polsce wolą blondynki... jednak. Nie wiem jak jest w innych zakątkach świata, ale np w Irlandii więcej Irlandczyków oglądało się za mną w ciemnych włosaach niż za mną-blondynką. Wytłumaczył mi to mój współmieszkaniec - oni tam mają niedosyt jeśli chodzi o naturalne brunetki :) Wszędzie wszelkie odcienie blondu, a jak brunetka to farbowana i oczywiście mystic tan - czyli cała wysprejowana tym specyfikiem opalającym na weekend, bo przeciez same by w życiu nie opaliły się na \"czekoladkę\" :) takie już tam mają te karnacje...a u nas nawet blondyneczki opalają się ładnie :) A w Juesej to już w ogóle porażka :) tam to dopiero jest moda na blond włosy ;) Przecież american Dream Girl to blondynka :D Więc brunetki nie mają szans :P bo im się kojarzą z Meksykanami i imigrantami nielegalnymi :P chyba, że taki typ południowy, ewentualnie ;) mi nikt nie wierzył że ja jestem from Poland, bo przeciez from Poland to dziewczyny są blondynkami of kors :) a muszę być Italiana :) A ja Wam powiem, że obojętnie jaki kolor włosów, jeśli dziewczynie pasuje do urody, włosy są zdrowe, długie i ładnie ułożone, daje spektakularny efekt. Dlatego zapuszczajmy i bądźmy dzielne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrząc np na taką Lindsay Lohan - ona chyba miała już wszystkie kolory tęczy na tej swojej bidnej głowinie. I co? I wydaje mi się, że najlepej wygląda w kolorze rudawym, czyli zbliżonym do swojego naturalnego koloru. W ciemnych za blado, w jasnych jakoś tak bez wyrazu. A w takiech rudoblond to wygląda super, podkreśla jej urodę i charakterek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja nie mogę...
Cześć dziewczyny :) A ja podcięłam końcóweczki we wtorek i biorę sie za moje włoski, chcę mieć dłuuuugie, na razie mam do łopatek :) A że nie farbuje i nie robię trwałej, to mam nadzieję, że szybciutko urosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja byłam we Włoszech (ze 4 lata temu) byłam jeszcze blondynką, to wszyscy sie za mną oglądali :P Dla nich to jakaś egzotyka była. A co do sławnych osób to uwzam ze Jesica Simpson brzydko wyglada w ciemnych włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na topik?:> ja sie w sumie obcinam bo chce wyrównać włoski żeby nie były cieniowane i sie nie zakręcały i było proste:) ale zawiła ta moja wypowiedz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja ide w srode do fryzjera. podetne konce i robie sobie kolor :) Kardamon z londa color. ladny :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Wam polecić szampon z Loreala - Intensywne Wygładzanie, w takim przezroczysto-bursztynowym opakowaniu. Od razu widać różnicę i włosy są gładkie. Aż się zdziwiłam, że szampon może tak działać bez nakładania odżywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee tam
drogi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HelpMe
gliss kur tez dobry i maski z rene blanche 40zl kosztuja ale maja 500ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie sie zastanawialam nad tym lorealem. narazie mam troche szamponow i odzywek wiec nie bede kupowac ale dobrze wiedziec, ze fajny, jak podejrzewalam :) gliss kur tez jest fajny :) milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj nie bylam i ile juz brakow hehe:P Tiger, co do obcinania.. ja im zawsze mowie zeby jak najmniej, ale wez i tu zeby to zrozumialo:/ i co mi z tego jesli nawet odmowie zaplacenia i sobie zaoszczedze, jak bede miala z pol roku w plecy z zapuszczaniem:( a moja kolezanka kiedys miala ladne wloski do polowy plecow pocieniowane i tez chcila zeby tylko podciac odrobine i wycieniowac, a to co jej zrobila to normalnie szook:O sciela jej na garnek tak za uszy z przodu i tak beznadziejnie zaokraglone z tylu do konca szyi:O biedna wstydzila sie wychodzic z domu.. a to bylo lato, wiec jedynie czapka z daszkiem mogla sie troche poratowac, ale i to kiepsko wygladalo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasciwie nie mam problemow, ze mi fryzjer za duzo obetnie. wrecz odwrotnie - wie, ze zapuszczam wiec obcina doslownie ze dwa milimetry a ja chce wiecej bo mnie wkurzaja brzydkie konce. i to ja zazwyczaj chce wiecej :) w srode ide malowac ale chyba wlasnie skroce ze 3 -4cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Kasia - koniecznie powiedz mu o tym że nie zapłacisz jak Ci się nie spodoba, ZANIM Cię zetnie :P albo może wytłumacz, że zapuszczasz... oj ja nie wiem sama, bo też tak mam z fryzjerami zawsze, że jakąś lipę odwalą, a potem obiecuję sobie przez pół roku, że NIGDY więcej nie pójdę do fryzjera i zobacz co głupia wyczyniam :) Co do Gliss Kura to dla mnie jest za ciężki, i mi włosy opadają jakoś tak i się szybko przetłuszczają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×