Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

Dzień dobry MAŁA!!! dlaczego tak wcześnie nie śpisz?????? gdzie są wszyscy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam do banku zapłacić wpisowe na uczelnię i babka mnie wkurzyła:( ale co tam już mi minęło:D:D:Dbo nie potrafię długo się złościć;) kurczę obym gdzieś się dostała:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biotechnologia, ale próbuję też na studium farmaceutyczne;) zobaczymy czy się uda - jestem dobrej myśli:) a Ty karolina_21??co porabiasz na codzień??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie mature zdałam ork temu ale teraz dopiero ide na studia ;) zarządzanie ;) co Cię skłoniło do wejścia na to forum? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh no to idziemy na studia:) w sumie co mnie skłoniło?? chyba ten tytuł \"gadu, gadu, gadu, ...\":D:D:D ale cieszę się, że tu trafiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deszczowo, ale postawiliśmy obóz ło matko ile 12 facetów je!!! robiłyście kiedyś jajecznice z 75 jaj, 2 kg kiełbachy i 5 ogromnych cebul??? no.to tak było ale chociaz zmieniłam klimat. a w niedizelę miałam rocznicę- 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfico to był mało rekreacyjny wyjazd, bardziej roboczy. chłopaki przygotowywali bazę obozową dla dzieciaków ( namioty) a ja z 1 dziewczyną gotowałyśmy im no i pomagałyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kilku dni śpią???? no to ładnie. Iwone chyba miała nad morze wybyc, nie? ale co z Karoliną i Asią??? no i z numerzastym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, straszne- nowa strona :D a jak masz na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×