Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

faktycznie- masz rację z ta kase to srare przyzwyczajenie- chodziło NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Say spotkałam się z czymś taki mu rodzinnego że nie wydają wyników ale bez przesady żadam więc powinni dac Ale to bardziej chodzi oto że ten co kierował chce zobaczyc wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Say--- nie wiem , czy uwaga o robieniu z Ciebie głupka była skierowana do mnie, ale ja głupka z Ciebie na pewno nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochany NFZ piguły mają przerypane zasuwają jak mróffffki za to lekarze zbijają bąki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwon--- Ty też nie wiesz, o czym piszesz...... Jeszcze raz powtórzę i zakonotujcie to sobie dobrze - WYNIKI BADAŃ NALEŻĄ DO PŁATNIKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghostek - chcesz? to możemy porozmawiać na ten temat - jestem żywym dowodem że mają burdel! musiałam wynieść się 80 km dalej bo jeszcze 3 miesiące i może by stwierdzili, że martwa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zależy od tego jaki to był wynik Zwykłe badanie krwi i moczu dostaniesz od lekarza, bo on wpisuje tylko w kartę , natomiast jeśli to cos poważniejszego to zostaje dołączone do karty choroby i tu musze się zgodzić z Ghostkiem, ze dostać możesz tylko odpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Say---- uwagi o charakterach nie rozumiem.... natomiast rozumiem, że Ty chcesz złamać prawo.... Jeżeli Twój lekarz da Ci oryginały badań - też złamie prawo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za ta pierwsza str to faktycznie AHA- klapa jak nic- teraz oberwę od Ghostka. ghostek a czemu niby nielegalne?? kurde tu o mój tyłek chodzi a nie NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burdel ? to pewne ale faktycznie koszty wników badan ponosi pacjent wiem...w ciązy byłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Say--- już Ci tłumaczę. Z wszystkich pieniędzy, otrzymanych na świadczenie usłyg medycznych w ramach umowy między oddziałem NFZ a lekarzem, bądź zakładem opieki zdrowotnej - należy się rozliczyć. Rozliczenia następują w formie porad oraz wykonanych badań diagnostycznych i laboratoryjnych. Tak więc - każda wydatkowana złotówka (z umowy !!) musi być rozliczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghostek - to nie na forum, ale jeżeli jesteś lekarzem - przeżegnał byś się 3 razy gdybyś usłyszać co nieco o kolegach po fachu i ich pomocnicach .... całe szczęście, że są jeszcze porządni, ale straty czasu i pieniędzy wydanych na dojazdy nikt mi nie zwróci - co najwyżej jeszcze nasz kochany rząd dowali mi podatkiem od bezdzietnych (nie z wyboru żeby było jasne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghostek--- dlaczego ściemniałeś ,ze nie pracujesz w służie zdrowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skoro zostały wykonane badania, a nie służą one do Twojego bezpośredniego leczenia u lekarza z umową - tylko chcesz je zanieść do prywatnego gabinetu - jest to niezgodne z jednym z paragrafów umowy. Rozumiesz teraz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie \"wyniki badań należą do płatnika\" więc nie do NFZ - dla jaj chyba nam tyle kasy nie odciągają od wynagrodzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Say--- ja nic nie ściemniałem !! To Wy prowadziłyście swoje prywatne śledztwo na mój temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Say--- ja nic nie ściemniałem !! To Wy prowadziłyście swoje prywatne śledztwo na mój temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, AhA pappapapa i buziaki sto- dwa. Ghostek to kim Jesteś? skąd ta zmiana? ile masz jeszcze twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K***---- obecna składka zdrowotna, odprowadzana od pracownika do ZUS - nie pokrywa nawet 30% zapotrzebowania. Czekamy na 29.06. na godzinę 11.00. - to w tym dniu i o tej godzinie min. Religa ma złożyć na biurku premiera ustawę - tzw. koszyk świadczeń gwarantowanych. I wtedy dopiero będzie jasność co do procedur medycznych, świadczonych w ramach składki zdrowotnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×