Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

I znów na mnie wsiadłyście :( Wiedziałem, że tak będzie, jak wejdę na topik......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghostek nie wsiadłyśmy... no co Ty... to czysta babska ciekawość ;) Jestem ciekawa czy Sayuri w jakiś sposób wpadła Ci w oczęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim jak to po premii? ja się niedam ;) nadrobie :) ... chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghostek potrzebujesz ochrony czy jak? :) bo jakby co .. to wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka - osz ty ... a skąd ty wiesz jaka mina moja? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K***---- wiem.... wiem.... będziesz usiłowała mnie walnąć szczepionką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tu próbuje wyciągnać od naszego faceta tyle informacji, ile się da, ale nici dziewczęta- ON mnie nie lubi i basta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, tylko moge sie domyślać jaką masz minę :D mam nadzieję, że uhahaną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to my nawet nie wiemy jak wygladamy. dobra blondynki/blondyni- łapa w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megamysz🖐️ Gostek czy Ty masz jakie ś kompleksy nikt na Ciebie nie siada to Ty siadłeś pewnego razu na Say a ja mówie że to fajna babka więc nie ma to tamto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj potrafię rymować ale nie teraz mi takie figle w zamysle , no nie drocz sie już ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghostek - czy ty jesteś tego pewien? absolutnie pewien? :P ;) sayuri - no coś ty - :D \"kto się lubi ten się czubi\" :) ręka na zgode była co nie? :D a u mnie burza znów się zaczyna - ja wymiękam :( a w domu sama, badziewie ledwo się skończyło a już jest z powrotem :( i .... w dodatku kochani ogłaszam alarm \"zrzuta na telewizor dla Karoliny\" - bo mi właśnie kilka godzin temu wyzionął ducha buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak- reka na zgode była i ja podtrzymuję, słyszysz ghostek? karola- uuu to nie dobrze, niedobrze- już rozbijam świnke ! skoro blondasy się nie przyznają to przywołuje brunetki?tów ok ja pierwsza łapa w górę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Say---- słyszę...... co mam nie słyszeć ??? Głuchy nie jestem...... jeszcze...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pół na pół - ale bardziej w blond mi idzie :) (pasemka) ok - prąd mi siada :( baterii wystarczy mi jeszcze na ok 30 min - żeby było śmieszniej - mam w domu jedną świeczkę :( a coś czuję, że u mnie zaraz zapadnie ciemność - więc .... świece też mile widziane - przytulanki też mile widziane bo się strasznie boję :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina mąż w pracy?, nie dość, że bez światła to jeszcze i ścielenie Cie nie ominie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaak megamysz - a w dodatku jego kolej - nie daruje mu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sayuri :) to chyba ja działam na minus na ghostka - co ja się pojawiam, on znika :( hmmm mam czuć się winna? eeeeee nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×