Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

hej hej :) Basienko już cię mam na liscie nie odpisywałam bo ...czasu mam jak na lekarstwo-sprzatam brrrrr numerzasty to fajny typ - tak mi się wydaję ;) sympatyczniejszy w kontakcie niż meeega tajemniczy ghostek swoją drogą piatek dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no świetne refleksje :D a dziękuję za dodanie mnie do listy :D no to mam juz Was dwie- Ciebie i Kasika :D hahahahah ale mi sie na liście gg rodzinnie robi :D Karolina21 trzeba Ci jakiś skórcik wymyslic bo jest jeszcze druga Karola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie zmieniaj nicku tylko ja sobie coś na Ciebie wymyslę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś Ty ! dzieciata i mężata jest tylko _acha_ Iwone i K**** mężate Megamysz ---Prawie wolny strzelec ja---- od 5 lat w związku ghostek ---- ponoc zonaty a numerzasty---tak skryty, że nie wiadomo :D a co do ksywy to po prostu będę jakoś skótowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz ja jestem w wieku \"oczekującym\" marzy mi się rodzinka, ale na razie musz erealnie mysleć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerzasty
ma zone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerzasty
bo po przestawieniu cyferek w koncowce uzyskacie moj nr gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co mam sobie rozpisać prawdopodobieństo, lub jakies wariacje z powtórzeniami żeby trafic hahahhaha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ta końcówka jakoś długa :D ale tak wogóle to wow, że sie odwazyłes na takie śmiałe wyznania :D a w jakich granicach wiekowych Cię możemy wpisac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerzasty
baska mialas byc inteligentna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
numerzasty, a kto tak powiedzial ? czy to prowokacja aby wypróbować gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeesc !!! co ten temat robił na trzeciej stronie ....??? ;) nie ma nikogo ? hm,to ja starym zwyczajem ....okno uchylę ,przewietrze ... może chętniej ktoś zajrzy ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś o mnie jeszcze pamięta? :D weekend czas zacząć, na razie nie mam planów, chociaż znając życie może coś sie wydarzyć. Witam kogo jeszcze nie znam :D karolina_21 1608314 :D Czyżbyśmy zostały zaszczycone wizytą kolejnego mężczyzny? ;) czytałam sobie o czym wczoraj pisaliście, ale nie było Ghostka... co z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megamysz - aaa ja ja wczoraj o Ciebie pytałam-ktoś tu nie uważnie czyta ;) przewietrzone...posprzątane to przychodzą :D;) ghostek ...któż to wie ? pewnie siedzi w kącie - pewne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pomaranczowy numerzasty to na100% nie kolega z liczbą w nicku ... tania podróba ! jakiś taki inny zupełnie ! zeskrytegow narzucającego się ? Eeee nie kupuję tego :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu sama w domu... Wezmę książkę i pójdę do wanny zrelaksować się w aromatycznej wodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×