Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

krejzolki mówią good night ;D Karola a my to na starosć głupiejemy :D buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ ale wczoraj dałyście czadu jak tak dalej będzie to pogubię sie w sronach nie będę wiedziała którą czytam którą nie Pozatym czasem lepiej tu posiedziec cichutko i poczytac Ghostek uważa sie za gościa którego nie zagniesz a żadnej dziedzinie więc już zupełnie nie ma po się odzywac Nie rozróżnia rozmowy od faktów Ale co tam jak to mówi Sayuri bez lomentarza Zaraz spadam do pracuni znów wieczorkiem będę Was podczytywac a kto wie może włącze się do rozmowy K*** pisz jak tam u Ciebie mamy nadzieje na dobre wieści sama widzisz każdy trzyma za Ciebie kciukasy acha👄 Say👄 megamysz👄 my prawie równolatki ghostek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megamysz Ty pytałaś o prostownice no więc ja prostuje codziennie ponieważ mam tendencje do kręcenia i prostownicę mam zwykła z Lucznika za 30 zł kupioną w markecie oczywiście porcelanowa i powiem że jestem zadowolona mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka cześć no wlasnie no comments :D alez Ty wieczorkami wcześnie wymiekasz hahahaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ghostek
nie jest przypadkowo kupcem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto go tam wie
kim on jest... ale to ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć milutko mineła tzn. że w przypadku naruszenia regulaminu cafe Twoje posty nmogą zostać usuniete, a Twój nr IP ( taki z komputera- każdy komp /net/ ma swój ) zablokowanytak,że nie można pisac postów na cafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo, musialabys poszperać po jakichś forach. A po co Ci swoje IP sprawdzać??? poza tym jeśli masz neostradę to ten numer co jakiś czas sie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam neostrady :) weszłam na jakieś forum i jak się zaczełam udzielać to kolesiany napisały na smietnik żeby mnie zabanowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co??? rzuć link do tamtego forum. nie Jesteś zbanowana, bo piszesz u nas. Nie martw sie, jęsli nie pisałaś nic złego to moderatorzy Cię nie zbanują- sero oni tylko troli i zboków banują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i jeszcze jakies niedowolone linki jesli się wkleja ( czyli jakies obraźliwe itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri ide spać bo muszę rano wstać i się pouczyć... w czartek mam egzamin i jeszcze nic nie umiem :/ Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam. Ej a Ty podajsze się za tsa pomarańcze??? dlaczego Cię osądzily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina 21 jeżeli nic nie zrobiłaś to sie nie martw- moderator porówna sobie IP .Jeśli przskrobałaś to Cię zbanują, jeśli nie to NIC się nie przejmuj, a wtedy olej tamte laski :D dobranoc CI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczęta i chłopcy \"niedzielnego poranka\" ;) dla mnie poranka bo bozinka dała pospać taaaaaaak długo :) sayuri niniejszym proszę o usprawiedliwienie z powodu wczorajszej nieobecności w związku z \"padnięciem do poduchy\" tuż przez 20tą iwone, _acha_, megamysz, numerek, ghostek oraz pozostali - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochani - ale wczoraj to popisu niebyło - oj niebyło :) czyżby wszyscy polegli na ... \"gorączkę sobotniej nocy\"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×