Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

megamysz - no ale teraz pojechałaś, cichutko siedzisz, prawie nic nie mówisz i szybciutko uciekasz :) jak myszka ;) przecież wcześnie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę, w porównaniu z Wami mało mam do powiedzenia, dlatego wolę pomilczeć A mam zostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no baaaaaa - moja składka wystarcza na moje zapotrzebowanie, a to że prowadzony jest zły system wyegzekwowania ich od pozostałych grup tj. \"nie pracujących\" - to sorry - ale co to mnie obchodzi? czy uważasz, że 800 zł brutto to mało na składkę za jedną osobę? nie wydaje mi się i tak muszę leczyć się prywatnie, więc moje idzie ... w przestworza chyba ... bo cały czas nikomu nic nie pasuje - począwszy od podwyżek dla persolelu, a skończywszy na fakcie, że pacjent sam sobie \"co trzeba\" do szpitala kupować musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megamysz - jasne :) rzuć temat może ten uleci ... bo słupek rtęci niebezpiecznie wzrasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri, zakompleksiona nie jestem ;) Po prostu czasem mówię więcej, czasem mniej... dzisiaj akurat mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K***--- nie zapominaj, że w polskiej konstytucji jest zapis o równym dostępie WSZYSTKICH obywateli do świadczeń zdrowotnych. I dopóki nie zmieni się konstytucji - nie ma mowy o jakichkolwiek zmianach w służbie zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko to zostań- pomilczymy razem :D no jak już nawet Cie ghostek prosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten temat jest całkiem w porządku, mam również swoje zdanie na temat dzialania NFZ i lekarzy, uważam, że nrzekać powinni anetezjolodzy, którzy maja małe możliwości, żeby dorobić do pensji szpitalnej czy w przychodni. No bO KTO przyjdzie się uspić na ochotnika?? :D Największy szacunek mam dla \"białego personelu\" to one są pokrzywdzona stroną w całej tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysz---- nad anestezjologami to akurat użalać się nie musisz ;) Mają najlepsze umowy w Polsce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghostek a co ty chcesz w konstytucji zmieniać? skoro teraz niby jest RÓWNY dostęp a nie jest, to co będzie po zmianach? wiesz dlaczego zdecydowałam się na leczenie prywatne? bo \"państwowy\" lekarz mało nie doprowadził do usunięcia mi narządów rodnych - a teraz po wizytach prywatnych jakoś nagle się odmieniło tak? i po prawie rocznej kuracji jestem okazem zdrowia - dziwne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K***---- nie oceniam żadnego lekarza według opinii pacjentów !! I nie wypowiadam się na temat indywidualnych przypadków pacjentów -nie mając kompletu badań i pełnej dokumentacji. Jakakolwiek analiza Twojego stanu zdrowia - musi być poparta powyższymi składnikami. Jeśli nie mam ich przed oczyma - nie wypowiadam się. Jest to niezgodne z etyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghostek nie użalam się nad żadnym lekarzem , akurat o anestezjologach tak pomyślałam, ponieważ o prywatnej praktyce nie mają szansy nawet pomyśleć ;) Ghostek, a Ty nie zmieniaj tematu, pytałam Cię o upierzenie :D zdradź chociaż kolor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupie brunetki dużo wiedzą :D k*** jak pogoda, lepiej? Mysza co zamierzasz czytac prze weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale od ciebie tego nie oczekuję :) mówię Ci tylko co przeszłam i w jaki sposób wyrobiłam sobie zdanie na ten temat, suma sumarum - cieszę się, że trafiłam na obecnego lekarza, nie zamieniłabym go na innego ... no ale fakty faktami - fajnie to jest, póki są pieniądze - mam nadzieje, że nie zabraknie mi ich póki nie osiągne swojego celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a trawa jest niebieska, ptaki w morzach pływają a slonie siedzą w lodówce bo na zewnątrz upał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie kiedys lekarz powiedział,ż sciemniam. oj miałam mu ochote kopnąc w krocze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×