Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

ghostek - niektóre babki liczą to, a niektórzy faceci liczą tamto - na coś w życiu liczyć trzeba hehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdobywać ??? Nadal nie rozumiem..... :( Co ma entuzjazm do rozpoczynania stron ze zdobywaniem ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jestem na chwiluńkę ..... nie wolni sie cieszyc ze się stronę zaczyna! od teraz to bedzie kara:P coby dla ghostka było bardziej \"po domowemu\" - pesymistycznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_acha_----- bo ja nie rozumiem tego aplauzu przy zaczynaniu strony...... dlatego o to pytam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden zdobywca na razie mi wystarczy i tak ciągle Go nie ma... ciekawe jak długo jeszcze tak wytrzymam Gostek kobieta jest zdobywana i zdobywa kiedy tego chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ghostek - licencje to ja mam na ....... :P jakbyś niezauważył próbowałam zmienić temat - bo z tymi stronami to nie zaskoczyłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz misię oberwi .. znowy krzyczy ! ghostek wydzierasz się już 2-gi raz w tym tygodniu ...! co jest? mscisz sie na kobietach w necie za problemy z l\"atającymi talerzami ? \" (po kuchni:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow !! :) Mysz :) Co za dogłębna analiza kobiecości :) Szokujesz mnie, kobieto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak serio to sztuka utrafić w początek stronki, dlatego taka radośc ;D Kochani, a co dizś wogóle robiliście??? a tak wogóle to mam pytanie, czy lekarz ma prawo nie wydac mi moich własnych wyników badań???? chyba nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_acha_----- też jestem pod wrażeniem Twojej analizy mojego prywatnego życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sayuri - musi ci wydać .... niemoże ujawniać osobom postronnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghostek powiedziałam to co wiem o kobiecej osobowości :P Może znasz sie na niej lepiej? jesteś specjalistą od kobiecych myśli? w takim razie daj popis swych umiejętności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghostek--- nie, tepa ze mnie strzała i wogóle to nic nie rozumiem.... K**** kurde kłóciłam sie dziś z pielęniarkami , bo powiedziały,że nie można !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Say---- posłuchaj.... i się tylko nie denerwuj... W myśl obowiązujących w Polsce przepisów - badania należą do PŁĄTNIKA za te badania. Jeżeli miałaś je robione w ramach umowy Twojego lekarza na świadczenie usług medycznych, które podpisał z odpowiednim oddziałem NFZ - to badania należą do NFZ i w ramach rozliczeń muszą znajdować się w karcie historii choroby. Możesz wtedy otrzymać odpis badań - i tutaj nikt łaski Ci nie robi. Natomiast - jeżeli badania wykonałaś na własny koszt - należą one do Ciebie, a odpis badań ma się znaleźć w Twojej karcie choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sayuri? dostałaś skierowanie? no to musi być na nie wynik! a piguły to mają swój świat - u mnie zachowują się tak jakby za karę siedziały :( (ja im może i nawet współczuję odnośnie tych strajków, ale jestem zdania, że jak już coś robić to porządnie, a nie na odpier***, ja się niepodoba to wogóle nie zaczynaj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Kasy Chorych już nie istnieją od czasów min. Łapińskiego. Teraz mamy Narodowy Fundusz Zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za takie wypowiedzi jak ta ostatnia, to ja sie naprawde nie denerwuje, bo sa cenne i szanuję je. Dziękuję..Wkurza mnie tylko, gdy ktos mysli,ż euda sie mu ze mnie głupka zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K***---- nie chcę się kłócić, ale nie masz pojęcia, o czym piszesz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×