Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

dzień dobry😘 i miłej niedzielii ! 😘 wczorajsza abstynecja z mojej strony wywołana była brakiem internetu:O 😘 dla ekipt:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k*** zapomniałabym ... bardzo mi przyskro ,ze rozpoczęłaś stronę ...:( współczuję :( trzymaj się kochana ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam z wrocławia uff ale u nas upał... dzisiaj czeka mnie kolejny wieczór z ksiażkami z rachunkowości... blee już nie moge... w czwartek testy... trzymajcie kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! no już myślalał,że zmienię ekipę do pracy :D hahahhahaha u mnie pracowicie, jak tak dalej pójdzie to jednak będę mieć wakacje- całe 6 dni nad morzem !!!!!! trzymajie kciuki za mój piąty bieg Karolina 21 --- trzymam kciuki za testy :D mocniutko K**** daję rozgrzeszenie i składam kondolencje z powodu rozpoczęcia strony :( aha--- wybaczam . :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobryyyyy ..... czy tutaj ktoś dzisiaj urzęduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, widze,ze sie staje slawny, tak zeby ktos sie probwal podszyc, no no ladnie ladnie, prosze rowno sie ustawiac po autografy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sayuri :) było nie było - nawet gdyby ilość autografów była ograniczona - my się załapałyśmy :) a jak już nabierze wartości to za ewentualną sprzedaż ustawimy się do kooooońca życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam na chwile ale zaraz idę nynac Jutro pierwsza zmiana wiec pobudka 4,45:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwone - oficjalnie witam na topiku :) nieoficjalnie już się przywitałyśmy :D sayuri no baaaaa :D a numerek co? wpada i wypada? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Ł się rozchorował... i do tego ma sesje... a jak ma sesie to dać Mu kij i pozabija wszystkich w koło... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri - i tu się pojawia dylemat? która karola? cześć karolina_21 z tej strony imienniczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Mała tez ma Ł, tak jak AHA :D no dylemat to mamy ale to było for you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to będziesz Mała ( bo tamta \"DUŻA\" jest starsza) :D łoł a co studiuje Ł?????? Karola---- wiec jak \"ZDROWIE\" cos już wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no mam Ł :) jak ja nie lubie niedziel... widuje Go tylko w weekendy póki co... w tygodniu studjuje we wrcławiu i tam mieszka... niech mnie ktoś przytuli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łojejku a ile masz km do Wrocka??? no i co to za cięzki kierunek- cos technicznego??? Wiesz, ja tez zjeżdżałam do domu tylko na weekendy - 1, 2 rok było mi ciężko, potem już przywykłam ( trochę) no i tulę CIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri - stan się utrzymuje bez zmian, a co z tego wyszło będzie wiadomo pod koniec miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×