Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

no bo ghostek sie pytał kiedys czemu sie tak ekscytujemy, więc AHA zarządziła, zę nie wolno sie ekscytowac bo to jest tragedia zaczynać stronę (hahahaha) no i tak zostało teraz to tylko kondolencje z powodu rozpoczynania strony :P ojejejej http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3494307&start=60 dobra narazie mykam bo muszę sie zabrac do roboty :D papapap i buziaki i głowa d góry ps. JUż do nauki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziękuję say :( mam wrażenie, że mój organizm by tego nie wytrzymał ;) karolcia :) dzięki za flowersy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jedną dorobę :d ja tu w sumie w przelocie, bo jeszcze nie czas na nocną zmianę hahahha :D Karol--- tak źle sie czujesz??? Mam nadzieję,że to dobrze !!! Mała, czemu brat taki łaskawy??? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu to faktycznie nałóg, ale przynajmniej pokuć trochę mogłas :D t on jakiś młody ten Twój brat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dwóch braci jeden ma 18 a drugi 16 ten młodszy ty chodzący nałogowiec... ale za to starszy jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia jest ok basia - ja tam niewiem czy dobrze, ale jakoś mi się niepodoba takie samopoczucie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ale plus jest taki, ze Ty w domu rządzisz :D nie doość ,że baba to jeszcze najstarsza : Karol- {kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche siepouczyłam ale mało kapuje... ten test trwa 4 godziny bez możliwoći wychodzenia np żeby zrobić siusiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu gwarantuje Ci że nie chciała byś być na moim miejscu :D fakte Oni są młodsi ale o dwie głwy więksi ode mnie :P a rządy to ich pasja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się marzył zawsze starszy bracik :) ale mamuśka moja słabo się starała i jedna się udała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
say czy mi się wydaje, czy chłopaki się na nas poobrażali? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty- ja Ci dam kujonkę (no fakt ngdy jakoś źle mi nie szło, ale przecież teraz nie ryję tylko piszę- a tak swoją drogą ta moja praca jest mega długaśna :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K**** raczej nie na Ciebie się obrazili tylko na mnie. No i megamysza też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak sie dowiedziałam że będe miała jeszcze jednego brata to tak ryczałam bo ja chciałam mieć siostre :P a tu dupa drugi brat... poźniej chciałam Go sąsiadka mi zapropomowała że Ona sobie Go weźmie a mi da lalke a ja oczywiście chętnie sie zgodziłam:D szkoda że tak sie na serio nie dało bo teraz to masakra taki brat... więcej z nim kłopotów niż pożytku z Niego... no ale może kiedys z tego wyrośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewuszki :) spoko spoko - nie rzucajcie się na mnie z pięściami - tymczasowo jest pod ochroną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
say no tak ... smutne ale prawdziwe ... ale to było zbiorowe a nie solo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1608314 cześć Karolina jestem :P K*** ja się na Ciebie nie rzucam:) prosze w nagrode bukiecik 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 i kwiatuszek dla Basi🌼 albo i dwa 🌼 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uła karolcia - jeszcze oszaleję od nadmiaru kwiatków ;) już dosyć - bo mi się nie mieszczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×