Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boso albo w japonkach

facet w japonkach

Polecane posty

Gość boso albo w japonkach

Wiatm Już kiedyś było o tym na forum ale może od tamtego czasu się coś zmieniło. Sam osobiście chodzę w japonkach i bardzo to lubię ponieważ stopy odpoczywają i nie trzeba się męczyć w normalnych butach. A koło domu i po domu i czasami na spacery z moją narzeczony np. przez pola idziemy sobie na spacer boso. Oczywiście tam gdzie nikt nie widzi. Lubię też patrzeć na mieście na kobiece stopy w japobnkach, bardzo ładnie wyglądają. Mam gdzieś tych co może się krzywo patrzą i obgadują tych co chodzą w japonkach. Chodze w tym w czym mi dobrze. A przecież japonki są też robione dla mężczyzn. Tylko czemu ktoś to japonkami nazwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeee7
Dla mnie facet w japonkach to tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boso albo w japonkach
Tragiczni są Ci co źle muwią o tych co chodzą w czym chcą bo tacy to pewnie sami nie wiedzą w co się ubrać. Tak jak te matoły hip-hopowcy w szerokich szmatach. Pewnie kupują jedne spodnie albo bluzy na wiele lat. Chyba że po ojcu albo dziadku je mają:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boso albo w japonkach
DO WSZYSTKICH CO CHCĄ CHODZIĆ W JAPONKACH A SIĘ WSTYDZĄ; nie patrzcie na innych róbcie to na co macie ochote, wyjdziecie raz na miasto w japonkach a będziecie potem chieli chodzić zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocurzyca.
Faceci w japonkach to cioty i bezguscia totalne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przeszkadza mi facet w japonkach.jakbym byla facetem tezbym nosila a ze jestem kobieta tez chodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byki walisz
do autora: pisze się "mówią"*;) a co do tematu... to na plażę japonki dla faceta mogą być, ale poza plażą już nie bardzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boso albo w japonkach
Sam jesteś ciota. Łatwo kogoś krytykować. A czemu nikt nie napisze dlaczego tak uważa że facet w japonkach to ciota itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boso albo w japonkach
14:01 boso albo w japonkach lubiem terz nosic damskie rajstopki i koronkawa bielizne jak nikt nie widzi Tego ja nie napisałem, ktoś się podszywa pode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byki walisz
btw: z interpunkcją też chyba jesteś na bakier... i to nie ze złośliwości piszę, ale lepiej się czyta, gdy ktoś stosuje przecinki, znaki zapytania czy wykrzykniki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boso albo w japonkach
I znowu to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boso albo w japonkach
dziękuję Ci "ona 82"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz ładne stopy, to chodź. Dla mnie to wygląda normalnie, na pewno lepiej niż adidasy i białe, niedoprane skarpety podciągnięte do kolan:O Poza tym wydaje mi sie nieeleganckie chodzenie po mieście w krótkich spodenkach. Potem np. w autobusie ociera się o mnie jakaś włochata noga:O Dużo lepiej wyglądaja odkryte, ale jakoś tam zadbane stopy i luźne, cienkie spodnie z lnu, niż zakryte stopy i gatki przed kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boso albo w japonkach
I tacy ludzię właśnie mi się podobają na forum. Do japonek noszę przeważnie luźne jeansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boso albo w japonkach
A o stopy pomaga mi dbać moja ukochana:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musi Ci się nic podobać;) Ludzie są różni. Dlatego zamiast się dopasowywać do innych, rób jak sam uważasz. Dla mnie na pewno bardziej eleganckie jest noszenie długich spodni i odkrytych stóp, niz krótkie spodenki. Bo to jest dopiero strój na plażę... Rażą mnie nie tylko faceci w krótkich spodenkach, ale w ogóle ktoś, kto się roznegliżował i obciera się potem o innych ludzi, zwłaszca o mnie. Takie zachowanie wkurza mnie bardzo. Nie znoszę, kiedy obce osoby dotykają do mnie gołym ciałem. Po prostu. Nie życze sobie tego. A jeżeli ktoś wie, że jest gorąco, podróżuje środkami komunikacji miejskiej, żyje w społeczeństwie, to powinien jakichś zasad kultury przestrzegać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boso albo w japonkach
ok przepraszam. Troche się zdenerwowałem. W sumie nie interesuje mnie w czym chodzą. Chcą tak chodzić i dobrze. Na ich temat też było wiele krytyki i też się oni tym nie przejmowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boso albo w japonkach
Krótkie spodenki to są dobre na rower albo na plażę. A na miasto to tylko jeansy albo inne luźne spodnie i do takich można japonki zakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np. nie chodze w japonkach, można mnie zjechać po całości:classic_cool: Również nie chadzam goła, a jak mam gołe plecy czy cuś, to zabieram ze soba koszulę zwykle, taką cienką, żeby ktoś nie musiał się właśnie ocierać o nie, ani mieć ich pod nosem. Również nie chadzam w krótkich spodenkach, ani z półnagim tyłkiem, nigdzie poza plażą, własnym ogródkiem i domem. Bo nie wydaje mi się, żeby środek miasta był miejscem na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boso albo w japonkach
Byłem w wielu krajach i tam więcej mężczyzn chodzi w japonkach niż w normalnych butach (przez lato oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boso albo w japonkach
Na plaży czy nad rzeką można pozwolić sobie na większą swobodę a w mieście trzeba jednak troche lepiej wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boso albo w japonkach
poprzednią odpowiedź nie ja pisałem. Niech ktoś nie podszywa się pod inne osoby. Chyba że jest nienormalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boso albo w japonkach
Co zrobić żeby ktoś nie pisał za mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boso albo w japonkach
chyba Twój chłopak Ci tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam w wielu krajach zagranicznych i wszyscy mezczyzni chodza w klapkach. Nie wstydza sie tak, jak tutaj. Dziwie sie, ze w Polsce stopy mezczyzny musza sie pocic, bo panuje przekonanie, ze japonki to wstyd! To lepiej, zeby stopa smierdziala, niz zebyskora mogla oddychac? Niektorzy czasami zachowuja sie, jak z ciemnogrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boso albo w japonkach
Mam nadzieję że to kiedyś się zmieni i tego typu forum pomoże innym sie przełamać. Ja i tak dalej będę chodził w japonkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo u nas facet ubierający się normalnie, a nie daj bóg modnie, to ciota:) Prawdziwy twardziel zawsze nosi adidasy, zawsze ma nakrochmalone i naciągniete po kolana białe skarpety i chodzi, jakby mu ktoś włożył rzżarzony węgiel w dupsko. I tylko i wyłącznie na tym polega męskość. No i jeszcze na tym, że zamiast sobie wymyślić fryzurę, najlepiej ogolić ise maszynką na 1mm- to jest męskie. Zawsze i wszędzie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×