Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

bylam u tej wróżki, nareszcie sie zdecydowalam skubana, wszystko o mnie wiedziała na szczęscie wszystko pozytywnie widziala jestem zadowolona powiedziala wiele pozytywnych rzeczy na temat męża i juz wiem ze bede miala syna, upragnionego przez męża (jestem w 3 miesiącu). wrażenia ogólnie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam to mial byc topik o wróżce z będzina, sorry że nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoaska07
hay wie ktoś może jak mogę dostać się do pracy w zarze? chciałabym zacząć jakąś pracę a tylko ten sklep wydaje mi sie odpowiedni byłaby to moja pierwsza praca ale nie mam pojęcia zielonego jak mam sie zabrać za dostanie jej:( wie ktoś jakie i gdzie złożyć papiery? z forum wyczytałam że kiedyś był nabór ale tera nigdzie nie ma a na pewno potrzebują pracowników (bynajmniej mam nadzieje) jeśli ktoś coś wie będę max wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoaska07
hay wie ktoś może jak mogę dostać się do pracy w zarze? chciałabym zacząć jakąś pracę a tylko ten sklep wydaje mi sie odpowiedni byłaby to moja pierwsza praca ale nie mam pojęcia zielonego jak mam sie zabrać za dostanie jej:( wie ktoś jakie i gdzie złożyć papiery? z forum wyczytałam że kiedyś był nabór ale tera nigdzie nie ma a na pewno potrzebują pracowników (bynajmniej mam nadzieje) jeśli ktoś coś wie będę max wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerazenie w oczach
Zaczynam wkrótce pracę w zarze na pol etatu w W-wie i trochę mnie opinie z tego forum przerażają... Ponoć od 1 marca jest jakas podwyzka i placa brutto za etat wynosi 1950zl plus premie. Czy to dalej aktualne ze premie są dopiero po okresie probnym? o ile on trwa? Mam rozumieć tez, ze pracujac na te pol etatu dostanę 925 zl brutto? Z fory dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninio
zgadza się .od marca maja byc podwyżki -sama pracuje w zarze ale w katowicach.stawki troche inne -bo w-wa rządzi się swoimi prawami:).premia jest naliczana dopiero jak dostaniesz umowe o prace czyli po 2,5-3 m-cach -zalezy na ile dostaniesz próbną. czyli chyba nie jest źle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia8821
Hej :) Mnie też interesuje praca w Zarze - z tym że chodzi o wakacje. Mam w tym roku maturę więc kupę wolnego czasu, chciałabym wiec to jakoś wykorzystać. Czy w Zarze, lub Bershce, przyjmują do pracy na powiedzmy 2,3 miesiące? Jak jest w ogóle z godzinami pracy? Mówią o tym na rozmowie czy jak? Bo z drugiej strony nie chciałabym wylądować w pracy 7 dni w tygodniu po 12 godzin :) Słyszałam też, że jako że to firma hiszpańska to cenią sobie osoby ze znajomością hiszpańskiego, wiecie coś na ten temat :> Wybaczcie takie pytania, ale to byłaby moja pierwsza praca, nawet nie wiem jak się zabrać do jej szukania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia252_25
Nie wiecie czy bylo by miejsce w Zarze na pol etatu w Katowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninio
misia napisz cv i przynies do kasy głownej do katowickiej zary.ciagle ktos się zwalnia wiec potem dzwonia i zapraszaja na rozmowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatabydg
jest ktoś może z Bydgoszczy, chciałabym pracować w sklepie odzieżowym, ale nie wiem jaka jest sytuacja w bydzi jeśli chodzi o ta kwestje, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatabydg
a może ktoś pracował w orsay?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredkova
hm...sluchajcie,dostalam propozycje pracy w pull&bear...wlasciwie jestem zdecydowana,mam tylko kilka watpliwosci-to jest pierwszy sklep w miescie i w zwiazku z tym wypada 2 tyg szkolenia teoretycznego i tydzien kasy we wroclawiu...z tego co zrozumialam,to podpisanie umowy nastepuej wtedy,gdy zaczyna sie zkolenie teoretyczne i od wtedy placa pieniadze...ale czy na pewno? i w ogole...jak wyglada,tajk od kuchni praca pasjera-sprzedawcy?wiem,ze w zarze jest zarab,ale jak wyglada sprawa z mniejszymi brandami?? prosze o pomoc,bo jestem totalnei zamotana.... aha,zarunia...dzieki za pomoc w moim topicu,juz wczesniej was podczytywalam,ale nie mialam odwagi sie dolaczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninio
kredkova -szkolenia takie robią jak w okolicy nie ma sklepu naszej "marki".tak bedzie u ciebie.z tego co wiem -u nas szkoliły sie chyba przez miesiąc gliwice(przed otwarciem ich sklepu ) to osoby normalnie miały płacone za prace u nas w sklepie -były wciagane w grafik i pracowały na równo z nami.potem jechały na zatowarowanie i otwarcie na swój sklep.oczywisie dla przyjezdnych hotel to firma organizowała,do tego jeszcze jakies tam szkolenia...ale wiem to tylko z obserwacji ludzi przewiających się przez nasz sklep. hmmmm co ci napisac o pracy kasjera -sprzedawcy....do łatwych nie nalezy -w zarze- a jak w mniejszych ...niestety nie wiem....ale zasada działanie kas,raportów i wszystkiego jest taka sama jak u nas. co do znajomosci hiszpanskiego to nie słyszłam .na stanowiska wyższe niż kasjer-sprzedawca wymagaja angielskiego i to dobrej znajomosci.od "zwykłych "kasjerów -przynajmniej podstaw ponieważ dużo pojęc jest po angielsku -ale to łatwo sobie przyswoic.. powodzenia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natii88
a jest w ogole sens starac sie o prace np. tylko na miesiac lub dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninio
na miesiąc lub dwa to chyba lepiej poszukac czegos na um-zlec.wtedy stawiasz sprawe jasno -że pracujesz ten okres i czesc. w takim systemie pracy jak jest np w zarze to nie opłaca się zaczynac wiedzac że za miesiac lub dwa zresygnujesz.... nowa osoba zanim pozna asortyment,zanim bedzie swobodnie poruszała sie na magazynie czy nauczy sie obsługi kasy musi troche czasu upłynac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaya
A ja złożyłam CV do Katowic i dalej czekam:( managerka mi powiedziała, że oni raczej szukają na cały etat a tak chciałam się przyjąć, ale będę jeszcze próbować:) w sumie świetna praca moja sis pracuje ale w UK a ja niestety jeszcze studiuje i nie znam angola aby do niej wyjechać:( Zdziwiła minie wiadomość, że tylko na cały etat potrzebują do zary bo sis mi mówiła, że u nich to łatwo prace dostać w zarze:) ale cóż w PL jesteśmy:) Trza czekać. A może ktoś z was pracuje w Zarze w Kato i wie czy faktycznie studentów nie poszukują???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninio
ja pracuje w zarze w katowicach i nie moge się z tobą zgodzic.nie wiem z kim rozmawiałaś ale cały etet u nas mają jedynie osoby funkcyjne,reszta ma 1/2 lub 3/4.przychodząc na dzien dobry każdy ma 1*/2 etatu...mamy wielu studentów i pewnie dltego teraz raczej wolą kogos nieuczącego się - sesje ,zjazdy w wekendy.cięzko po prostu ułozyc grafik kiedy np 15 opsób chce miec wolne w jeden wekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaya
Właśnie też sie zdziwiłam a powiedziała mi menagerka działu dziecięcego (bo akurat na dziecięcy kogoś potrzebowaliście) ona powiedziała, że ciężko na 1/2 etaty dla studiujących dziennie (tyle, że może zmarałam, że nie powiedziałam,że mam aż tyle wolnego w sumie od pi do nd mam wolne wiec week- praca = happy :) a prócz tego zajęcia kończę max wcześnie wiec byłabym happy dostając ta prace:) hehe cóż muszę poczekać może się odezwą- w co wątpię:( A może ty coś wiesz więcej o przyjęciach nie potrzebujecie kogoś? może natrętniej powinnam składać cv- bo sama już nie wiem co robić:( Tak mi zależy na pracy w zarze bo jakoś inny sklep by mnie nie interesował. Zwłaszcza, że coś nieco zawsze mogę sie wywiedzieć od sis:) będę wdzięczna za odp pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninio
wiesz co tu chodzi chyba o to że jednak cięzko póxniej ustawic grafik dla całego działu skoro jedna osoba chce pracowac zawsze na popołudnia i w wekendy...wydaje się to byc ok ale sa normy doba pracownicza i wszystko musi się godzinowo zgadzac... druga sprawa -u nas pół etatu to nie 4 godz dziennie.mogą byc 4 ale może byc 5,6 lub 8 a potem wolnego wiecej.... cięzko to dostosowac do szkoły.sa u nas ludzie studiujący i jak pisałam wczesniej menagerki muszą się nieźle nagimnastykowac zeby grafik ułozyc żeby każdemu pasowało i żeby osoby niestudiujące nie były pokrzywdzone w czasie sesji kiedy studenci chcą wiecej wolnego. spróbuj jeszcze raz -moze tym razem poprosc innego menagera,przynies znów cv i powiedz ze bardzo ci zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaya
Dzieki Nino za rady miło z twojej str :) pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! mnie nic nie mowili jak skladalam podanie ze na caly etat szukaja:( ja w weekendy bylybym chetna bez problemu:) to w takim razie raczej nie mam juz co liczyc:( w sumie sie tak zastanawialam bo juz ponad 2 tygodnie minely kiedy zlozylam podanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_pani
Witam:) Mam dwa pytanka (Katowice, Zara): - jak z angielskim? tzn. jaka znajomość jest wymagana i czy na rozmowie jest to jakoś sprawdzane (rozmowy, testy, cokolwiek) - czy faktycznie w sklepie będą podwyżki, i czy wtedy za pół etatu można się spodziewać więcej niż 800 zł brutto? - czy jeśli jestem dyspozycyjna tylko 2 weekendy w miesiącu (a 2 nie) to mam szansę na otrzymanie tej pracy? - czy dobrze zrozumiałam, że dostaje się nawet spodnie i buty?:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninio
po kolei: -angielski -podstawy -tak żebys wiedziała co to jest shirt,skirt belt albo socks.na rozmowie nie robią żadnych testów. -sa podwyżki na 1/2 etaty 900 zł -jest szansa na prace bo przewaznie 2 wek sie pracuje a 2 ma wolne ...ale róznie z tym bywa.jak jednak zaznaczysz menagerowi które wek masz szkołe to tak ustawi ci grafik. -dostaje sie buty marynarke koszulki(1 lub 2) i spodnie -taki przydział raz na pół roku.jak jest wymiana to stare mozesz sobie zabrac do domu -lub wyrzucic -twoja sprawa. to tyle pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_pani
Ninio dziękuję! jeszcze jedno pytanko - czy ten strój dostaję dopiero po umowie próbnej czy od razu? byłam wczoraj w Zara i gdybym musiała sama się tak ubrać to bym musiała wszystko kupić, bo nie mam czarnej koszulki i marynarki tylko spodnie. Pani w sklepie powiedziała, że umowa próbna jest na miesiąc, po miesiącu jest prowizja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninio
strój dostajesz po umowie próbnej czyli za ok 1, 2 lub 3 m-ce. nie musisz dużo inwestowac -wystarczy najzwyklejsza czarna koszulka- ja wybrałam sie do lumpeksu i za pare złotych kupiłam sobie kilka koszulek i miałam na ten pierwszy czas i do tego jakies najtańsze czarne buty -bo akurat nie mialam (musza byc na płaskim obcasie zadne paski tylko pełny but (bhp -wchodzenia na drabine itp).najlepiej kupic cos taniego bo łatwo zniszczyc te rzeczy a samo czeste pranie powoduje niszczenie.potem to juz firma bedzie cie ubierała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_pani
Jeszcze jedno:) Zależy mi na tej pracy, mam nadzieję, że Pani zadzwoni do mnie i powie TAK :). Jeśli nie, mówi się trudno, ale będzie mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_pani
Dziękuję Ci za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninio
a byłas dzis na rozmowie?? bo akurat jak konczyłam prace to była jaka dziewczyna i rozmawiała z nasz asystentką......zreszta dzis ma przyjsc kilka dziewczyn na rozmowe....do którejs pewnie los się uśmiechnie -zycze powodzenia.ps.a mozesz mi zdradzic jak masz na imie i skąd jestes -moze coś podpytam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×