Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

Czy ktos może mi wytłumaczyc o co chodzi z nadgodzinami, w przypadku umowy na pól etatu? Są one liczone ponad 39h w tygodniu?czyli ponad pełen etat dopiero czy jak to wygląda? No i faktycznie jak to wygląda,czy na pól etatu wyrabia sie w ciagu miesiąca ok 80h? Jak to wygląda w praktyce? Aaaa i czy kasjerzy mają większa premię niż sprzedawcy>?Cos mi się obiło o uszy,ale nie wiem czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos może mi wytłumaczyc o co chodzi z nadgodzinami, w przypadku umowy na pól etatu? Są one liczone ponad 39h w tygodniu?czyli ponad pełen etat dopiero czy jak to wygląda? No i faktycznie jak to wygląda,czy na pól etatu wyrabia sie w ciagu miesiąca ok 80h? Jak to wygląda w praktyce? Aaaa i czy kasjerzy mają większa premię niż sprzedawcy>?Cos mi się obiło o uszy,ale nie wiem czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga089
ja słyszałam że można wyrobić więcej niż 20godzin tygodniowo. Nadgodzina to jest każda godzina ponad Twój etat, czyli w naszym przypadku ponad 1/2. co do premii kasjerskiej to niestety nie wiem:/ ale jest to możliwe ze względu na odpowiedzialność za pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampolina
a wiec: nadgodziny masz jak np. w marcu jest 22 dni robocze, mnożysz to przez 4 i wychodzi 88- to sa twoje podstawowe godziny, które musisz wyrobic w tym miesiacu. nadgodzina to np jak w miesiacu masz wyrobionych 100 godzin czyli masz 12 nadgodzin. czasami moze byc tak ze w danym tygodniu bedziesz pracowac 10 godzin a w nastepnym 30 lub 40. roznie to bywa. jesli chodzi o premie- wszyscy mamy taka sama premie bo wszyscy rowno na nia pracujemy. nie ma wzgledu czy jestes kasjerem czy sprzedawca czy sprzedawco-kasjerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki!Przynajmniej raz ktos mi to porządnie wytłumaczył:) Czyli generalnie nie ma obowiązku pracowac równo po 20h w tyg? A czy managerowie sa raczej przychylni co do dyspozycyjnosci i uwzgl.jej w grafiku----co jesli np w jednym tyg.mam nagle więcej zajęc na uczelni jakis dodatkowych i moge pracowac 1-2 dni w tyg, a w pozostałe tyg w miesiącu jestem dyspozycyjna nawet tak jak na cały etat powyżej 30h w tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkk
Jak wyglada praca na stanowisku kasjera w Zarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggaa1822
Witam! Czy wie ktos z was gdzie mozna dosta prace na weekendy w okolicach gliwc, knurowa zabrza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggaa18222
Witam! szukam pracy na weekendy w okolicach gliwic,knurowa,zabrza>jesli Wiecie gdzie sa jakies oferty Piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domiiii_
Wiecie czy można pracować w jakimś slepie inditexu w wieku 17 lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferbilicious222
A ja mam pytanko, czy może mi ktoś powiedzieć jak jest zabezpieczany towar w ZARZE? Chodzi mi dokładnie o buty. Mam jedne na oku, ale kompletnie nie wiem jak działa ten SYSTEM ALARM. W jednych moich butach starych był sticker wszyty w podkładkę w bucie. Jak ZARA teraz zabezpiecza buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninio
Ferbilicious222 co to za pytanie .......po co ci wiedza na temat zabezpieczen...nie przyszło ci do głowy ze jesli ktos pracuje w zarze to nie bedzie zdradzał takich tajemnic zawodowych??? moze nawet my pracownicy nie wiemy jak to działa bo do niczego nam ta wiedza nie jest potrzebna. powiem ci tylke ze zabezpieczenia sa dobre......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferbi... Jeśli zamierzasz ukraść buty, to uwierz mi, bez pikania na bramce się nie obejdzie, masz to jak w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferbi... Jeśli zamierzasz ukraść buty, to uwierz mi, bez pikania na bramce się nie obejdzie, masz to jak w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwOo
Czy wiecie może gdzie jest zapotrzebowanie do pracy w Zarze w Warszawie? Chciałabym się dostać na sprzedawcę nie wiem czy czekać na jakieś ogłoszenia czy po prostu zanieść CV na kasę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwOo
Albo do jakiegoś innego sklepu inditexu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwOo
Albo do jakiegoś innego sklepu inditexu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnuLsiA
\" pampolina a wiec: nadgodziny masz jak np. w marcu jest 22 dni robocze, mnożysz to przez 4 i wychodzi 88- to sa twoje podstawowe godziny, które musisz wyrobic w tym miesiacu. nadgodzina to np jak w miesiacu masz wyrobionych 100 godzin czyli masz 12 nadgodzin. czasami moze byc tak ze w danym tygodniu bedziesz pracowac 10 godzin a w nastepnym 30 lub 40. roznie to bywa. jesli chodzi o premie- wszyscy mamy taka sama premie bo wszyscy rowno na nia pracujemy. nie ma wzgledu czy jestes kasjerem czy sprzedawca czy sprzedawco-kasjerem.\" otóż różnica JEST! i uwierzcie, że zauważyłam to na własnym przykładzie a do IwOo - podobno w warszawie w blue city otwierają zarę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kierwonik w Zarze ile moze zarabiac? bo wymagania słyszalam ze niezłe maja:O dlatego jestem ciekawa zarobkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwOo
Udało mi się złożyć CV ponieważ jakoś nie dawno wyskoczyło ogłoszenie:) Mam nadzieję że będę mieć farta i dostanę się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję osób chętnych do pracy , do dorobienia do pensji .Mieszkam na Śląsku z osobami z pobliskich miast spotkam się osobiście . Osoby z innych regionów Polski kontakt telefoniczny , gg , mailowy . Mam prośbę do zainteresowanych PISZCIE na maila w ten sposób będę mogła szybciej z wami się skontaktować . pozdrawiam (może Wasz przyszły pracodawca ):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik Wawa
w Zarze wcale nie jest tak kolorowo... Ogólnie musisz być mniej więcej w trzech miejscach na raz, klienci nie zawsze są uprzejmi i wyżywają się na Tobie. Premia zależna jest od tego kiedy, ile, na jakim stanowisku i dziale pracujesz... Jedynie plusem jest to, że jeżeli trafisz na ludziekiego managera, to grafik jest układany pod Ciebie... Zarobki wcale nie są takie dobre... I polecam meliske, na uspokojenie, po weekendach i wizytacjach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladylelo
cześć. mnie przyjeli do stradivariusa na 1/2 etatu. wolałabym cały etat, ale trudno. czytałam wasze posty i szczerze powiem, że dowiedziałam się z nich wiele więcej niż to co powiedział mi przyszły pracodawca. ciekawi mnie jeszcze wynagrodzenia za nadgodziny. czy jest ono wyższe niz za godziny przepracowane wg przydziału etatowego? wiem, że premia zalezna jest od utargu, ale tak średnio ile wynosi miesiecznie? jak jest z urlopem? ile godz trwa szkolenie na stanowisko? z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana2009
a czy ktoś wie czy Zara będzie w Bielsku-B?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninio
"a czy ktoś wie czy Zara będzie w Bielsku-B?" bedzie ,miała byc otwierana juz w marcu tego roku ale cos się poprzesuwało i mają poslizg.nie wiem kiedy ma byc otwarcie.jakies centrum (chyba sfera) się rozbudowuje i własnie tam ma byc zara.najlepiej poszukac informacji na miejscu lub w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElenRipley
To szczera prawda, że przyjmuja wszystkich gdy otwieraja nową filię, bo na otwarciu sklepu jest tyle roboty, że 12 godzin dziennie siedzi kilkadziesiąt osób w sklepie. Szkoda im kasy na wynajęcie tragarzy, więc dziewczyny muszą wyładowywać tira!! Zenująca firma, która pretenduje na sklep z klasą, ale za grosz jej nie ma. W Zarze nie ma i nie będzie rabatów ani kart stałego klienta, Zara nie reklamuje sie nigdzie, mysli tylko o tym jak za jak najmniejszą kasę wycisnąć pracownika do końca jak cytrynę. Chce Was ostrzec przed tym sklepem..W Zarze nie ma stania i gadania. Jak jesteś 5,5 godziny na sklepie, to nie możesz sie nawet napic się wody przez ten czas, nie jest to mile widziane jak prosisz o wyjście na chwilę. Przerwa jest od 6 godzin. Dlatego pracownicy zazwyczaj przychodzą na 5,5..znaczy muszą przychodzić. Jak masz na 9 do pracy, to o 9 musisz stać juz na sklepie w uniformie i uśmiechnięta. Co oznacza, że przychodzisz 20 min wcześniej, ale nikt Ci za to nie zapłaci. Czas pracy jest wykorzystywany maxymalnie, co znaczy-zawsze musisz cos robic, nawet jak nic nie ma do roboty, rozkładasz złożone bluzki i każą Ci składać od nowa...Nudna i odmózdżajaca praca, dla ludzi bez ambicji, których nie zmęczy skłądanie bluzek pod linijkę, którzy będą z codziennie dziękować kierownikowi, że złapali Pana Boga za nogi i pracuja jako sprzedawca w Zarze-sklepie który w Hiszpanii jest tanim shopem, dla tych którzy za 7, 42 netto za godzinę będą zap...lać i liczyc dziesiątki tysięcy utargu dziennie. W Biedronce zarabia się 1920 zł butto na cały etat- w Zarze 1800 za 160 godzin. Ja pracuje za 18 zł za godzinę brutto w miłej atmosferze, jak ktos ma ochotę na cholernie wyzyskujacą, nisko płatną, urągająca godności pracę-zycze powodzenia. szczególnei odradzam Arkadię-kołchoz, żenada, wyzysk, chamstwo- w skrócie To tyle, sorry za błedy w pisowni. Elen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekiera
No po części muszę się zgodzić z tym co ElenRiplay pisze :-))) Zwolniłam się z Zary i nie było ani sekundy, zebym tego żałowała !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninio
ludzie nie przesadzajcie..... praca nie jest łatwa -nie siedzi się i nie piłuje paznokci -jak to ma miejsce ma niektórych małysh sklepikach ...trzeba zaiwaniac bo sklep duzy a pracy jeszcze więcej.jak ktos lubi byc w ruchu i pracy się nie boi -to nie bedzie narzekac ...dla leni , nierobów i takich co mysla ze za free im kasa poleci z nieba niestety miejsca w zarze nie ma... to bardzo specyficzny sklep i jak komus nie odpowiada to trudno....a takie fatalne opinie tworza własnie ci którzy się do tej pracy nie nadają. nie zawsze jest rózowo ale patrzac na bieżąca sytuacje na rynku pracy to mysle ze i tak nie jest najgorzej,sklep ma ugruntowana sytuacje na rynku i -póki co - nie ma się co martwic o byt...widze po stale zamykających się i plajtujących sklepikach ze kryzys dotknał handlu... pozdrawiam z zary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manager
...Nic dodać nic ująć...w Zarze nigdy nie szanowano pracowników i nigdy nie będzie sie ich szanowano...to firma nastawiona na zatrudnianie studnentów , średnie stawki płacowe dla pracowników i 5krotne stawki dla kierowników ...pomimo , iż kochałem pracę w tej firmie...mega tempo pracy szczególnie w wawce...i cały ten 'living zara' ... to praca dobra na początek ... warto popracować aby poznać czym jest cięzka praca...małe możliwości rozwoju...MANAGER CRO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiloa
A ja mam pytanie dotyczące Massimo Dutti i mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto mi pomoże, mianowicie idę tam na próbę, jakich pytań się spodziewać i przede wszystkim jakich zarobków??? Bardzo proszę o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×