Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

Gość daga089
MissiEm kurcze i widzisz, nie zajrzałam:/ mam nadzieje ze teraz Ty tu zagladniesz i podzielisz sie informacja dokad Cie przyjeli:) też bylam na tym spotkaniu o 14:) ja bede pracowala w Bershka, od 2-13 marca mamy jakies szkolenia, nie wiem na czym maja one polegac.. ogolnie jezeli chodzi o rozmowe to byla bardzo luzna, babka opowiadala o firmie, pozniej kazdy mowil o sobie.. ogolnie bylo duzo osob na tym spotkaniu a polowa odpadla... wiec niestety ale nie przyjmuja wszystkich moje drogie. Nie przygotowujcie sobie calej regulki ktora powiecie o sobie bo to i tak nie wypali (wiem z doswiadczenia;p) powiedzialam zupelnie co innego niz chcialam. jezeli chodzi o massimo to slyszalam ze to sklep dla pedantow;p koszulki przekladane bibulka itd.. nie chcialabym sie w to bawic jako sprzedawca. klient Ci rozwali a Ty znowu zapierdzielasz z bibulkami;p pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"W BSK po okresie próbnym dostaje sie ciuchy (nie wiem jak to teraz bedzie ale kiedys kazdy mógł sobie wybrać jakiś dół i 2 góry).\" Pytałam o to Panie od rekrutacji i mówiły, że dostaniemy od razu ciuchy (ale mówiły to raczej bez przekonania, więc może jeszcze nie wiadomo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanicca
Czy trzeba pisac list motywacyjny bo wyslalam juz maila z cv i dopiero teraz oprzytomnialam. Pracowalam wczesniej w bershce w irlandii i z tego co pamietam to sie nosilo same cvki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissiEm
DAGA odezwij sie na mojego meila sodoma-i-gomora@o2.pl :) to sobie pogadamy o naszej nowej pracy bo ja tez startuje od 3.03 w CH Malta;) buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynka625
hej ja dostalam prace w stradivariusie ale nie wiem którego zaczynam i w ktorym centum handlowym. w malcie tak wczesnie kolezanko prace zaczynasz???????????pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AluA
hej czy ktos z was bedzie pracował w zara ch RENOMA WROCŁAW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Malcie od 2 do 13 marca są SZKOLENIA :) Klaudynka... chyba Cię wzięli do Malty, bo Browar zaczyna szkolenia jutro czy pojutrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do stradivariusa szkolenie zaczyna sie 23 w zarze w browarze, tak mnie poinformowano, ale sie szczerze zastanawiam czy podjac wspolprace jak na pelen etat mozna przejsc po pol roku dopiero?! a te 7 stow to mi najwyzej na waciki wystarczy :/ dodatkowo powiedzieli mi na rozmowie, ze nie moga mi zapewnc wolnego na szkole!! co 4 niedziela jest wolna, a ja potrzebuje 2 weekendy w miesiacu...za szkole place 360 zl na miesiac, wiec byloby to polowa mojej pensji..... Rozmowa wygladala conajmniej dziwnie.... najpierw Pani opowiedziala o firmie, wypelnienie ankiet i potem cos dziwnego - kazala nam sie dobrac w pary pogadac ze soba chwile i potem jeden mial opowiadac o drugim... nastepnie pytala czy chcesz cos dodac i w zasadzie mowilo sie wszystko od poczatku ?! bez sensu.... wyprosila nas na 5 minut po czym podala kto sie dostal a kto nie... spotkanie trwalo prawie 2 godziny! bylo ok 20 osob i z tego ok 15 sie dostalo.... ale podejrzewam, ze polowa i tak zrezygnuje, bo mi juz sie odechcialo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede pracowala w Zarze we Wrocku w CH Renoma, a co ;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AluA
a tak sie pytam bo czytam tu posty i nie przeczytałam ani razu ze ktos idzie do zary w renomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosteczkowa
jak słyszę 1300 na ręke za pełny etat to mnie coś ściska... co prawda zaczyłam od 800 zł w innym sklepie ale to był gówniany sklep a teraz pracuje u prywatnego pracodawcy i mam od 1400 do 1800 zł przy dobrych obrotach wiec chyba bym już się nie zgodziła na takie wynagrodzenie w sklepie w którym trzeba sie uśmiechać i lizać ludzia dupska. A u siebie ubieram sie jak chce byle schludnie i do tego moge olać klienta który się na mnie wyżywa. Szefostwo się wtedy tylko ze mnie śmieje. Szczerze wszystkim handlowcą życze takiej pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pełnym etacie wychodzi więcej na rękę niż 1300 i jeszcze jest co miesiąc premia (gwarantowana, tylko kwoty się zmieniają). Problem w tym, że sprzedawca dostaje tylko 1/2 etatu, ewentualnie po jakimś czasie dopełnienie do 3/4... Ja wolę pracować dla dużych firm, bo one w większości przestrzegają KODEKSU PRACY: doba pracownicza (jeśli pracuję dzisiaj od 15 do 21, to nikt mi nie będzie kazał przyjść jutro na otwarcie od 9 rano, tylko mogę przyjść dopiero na 15 - takie prawo), urlopy, płacenie za nadgodziny itd. Pracowałam już u prywatnych właścicieli sklepów i wiem, co piszę: zamykanie sklepu o 21, sprzątanie i na drugi dzień znowu otwarcie o 9, niejasny system wynagrodzeń itd. Czytałam też na innym forum, że poza premią gwarantowaną zdarzają się w Inditexie inne premie, np. za wynik inwentury, tylko nie wiem jak często jest inwentura robiona w brandach Inditexu, na pewno minimum raz w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suszona
hej!! idzie może ktoś na rozmowę w czwartek do hotelu mercury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Zara zastepca kierownika 20:56 zgrywus87 Witam, aplikowalem moje dokumenty na powyzsze stanowisko... Mam rozmowe w nastepnym tygodniu i tutaj moje pytanie sie nasuwa... Czy ktos moglby mi przyblizyc ta firme ( oczywiscie czysta teorie moge wyciagnac z oficjalnych stron ZARY), pytam tu glownie o wasze spostrzezenia. Chcialbym wiedziec jak firma ma sie do pracownikow(?) Chcialbym sie dowiedziec od was czyli osob praktykujacych w tej firmie jak najwiecej. Moze ktos mi powie cos na temat zastepcy kierownika? Jak przebiega rozmowa? Jakie sa mniej wiecej zarobki? Czego mialbym sie spodziewac na rozmowie? poniewaz nie lubie niespodzianek. Z gory wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga089
hej laseczki:) to jak to jest z tym szkoleniem? bo wiem, ze od 2 mam na kutrzeby. Ale ja i tak nie wiem o co chodzi..? tyle dni mamy sie szkolic z kasy fiskalnej? slyszalam ze pierwsze 3 dni mamy teorie i to ma trwac te 3h, a pozniej do teorii dojdzie praktyka i juz bedziemy siedziec 7h. pytali mnie juz o rozmiar koszulki. aha, no i co bedziemy robic miedzy 13 a 25 kiedy to ma nastapic wielkie otwarcie malty?! podobno 4 dni wczesniej zatowarowywanie,no i jakies spotkanie integracyjne (z tego co powiedziala Hr'ka. no ok, ale to jest od 21.03, w takim razie pozostaje jeszcze 7/8dni.. wiecie cos wiecej ode mnie? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzynastka13
Do Suszona: Ja idę jutro do Hotelu Mercury na 16 :) Mam nadzieję, że będzie fajnie i wszyscy się dostaniemy :D A co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suszona
do trzynastka 13: na mam nadzieję;) a tak w ogóle to jak masz na imie,moze akurat na siebie trafimy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suszona
do Trzynastka13:no mam nadzieje,ze nam sie uda:) a mogłabyś podać swoje imie bo moze gdzies w tlumie sie na Ciebie natkne:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suszona
do Trzynastka13:no mam nadzieje,ze nam sie uda:) a mogłabyś podać swoje imie bo moze gdzies w tlumie sie na Ciebie natkne:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzynastka13
Do Suszona: Mam na imię Magda :) A Ty? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do DAGA089 Mamy (teoretycznie) umowę na 1/2 etatu, nie ma obowiązku pracy codziennie. Będzie najprawdopodobniej ułożone tak, żeby wyszło około 80 h w marcu. P.S. Do którego idziesz sklepu w Malcie? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga089
do asiawoodstock: to ja wiem ze 1/2 tylko nie wiem o co chodzi z tym szkoleniem? ja do BERSHKA sie wybieram, a Ty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlis
Czy ktos byl na tym wczorajszym szkoleniu w mercurym i moglby powiedziec na czym ono mniej wiecej polegalo ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesika
czy jest ktos z pasazu grunwaldzkiego-wroclaw (zara, bershka,stradivarius)??? mam pytanie do wszystkich czy w tych sklepach przyjmuja studentow dziennych? jak tak to jak to wyglada ile godz pracuja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesika
czy jest ktos z pasazu grunwaldzkiego-wroclaw (zara, bershka,stradivarius)??? mam pytanie do wszystkich czy w tych sklepach przyjmuja studentow dziennych? jak tak to jak to wyglada ile godz pracuja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga089
z tego co wiem to przyjmuja bo u nas w poznaniu zatrudnili takie osoby:) najpierw etat jest 1/2 wiec pewnie po 4h dziennie bys pracowala, ale mysle ze to kwestia dogadania sie co do godzin w grafiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesika
a jak moge zalatwic taka prace, jesli nie ma ogloszen? pytac w sklepach czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga089
wiesz co, ja wyslalam cv i list na cv@pl.inditex.com ale mozesz przejsc sie z cv do sklepu i tam po prostu zostawic. Ogloszen juz nie ma, bo pewnie zrekrutowali juz te 200osob, ale sadze ze czesc z tych osob i tak albo zwolnia albo sami sie wykrusza, wiec napisz ladna cv i jazda:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oloha
hej, czy ktos doastal prace w oysho - poznan malta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×