Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

Gość Klaudynka625
KTO CI POWIEDZIAL ZE 200 OSOB POTRZEBUJA??? AZ TYLE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy sprzedawca dostaje na 1/2 etatu, ewentualnie później manager (gdy jest z Ciebie zadowolony) może zrobić dopełnienie do 3/4. Cały etat dostają managerowie i tego typu stanowiska. Nie wiem dokładnie, jak jest gdy się idzie na kasjera w kasie głównej... może też jest cały, ale NA PEWNO KAŻDY sprzedawca dostaje umowę na 1/2 etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
200 osób, bo otwierają 8 sklepów Massimo Dutti, ZARA HOME i Stradivarius - Stary Browar Stradivarius, Bershka, Oysho, Pull&Bear, ZARA - MALTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynka625
NO NO ROZUMIEM DZIEKI ZA INFO. A TY BYLAS NA ROZMOWIE JUZ??? JAKIE SA ZAROBKI NA POL ETATU???? PYTAJA SIE DO KTOREGO SKLEPU DANA OSOBA CHCE ISC I DO JAKIEGO CENTRUM???? POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jestem po rozmowie. 900 brutto + premia (od drugiej wypłaty), która jest zmienna Pytają, który brand Ci najbardziej odpowiada, ale nie pytają o centrum handlowe. P.S. Ten e-mail, który się pojawia przy moim nicku nie jest mój, chyba automatycznie się utworzył adres od mojego nicku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati_86
asiawoodstock ! te 900 zł to za pół etatu? jak wygladała rozmowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, na pół etatu :) Rozmowa odbywała się w grupie (u mnie ok. 20 osób). Trzeba było o sobie opowiedzieć, \"sprzedać się\" jak najlepiej. Panie też dużo opowiedziały na temat grupy Inditex, jak wygląda tam praca i o warunkach zatrudnienia właśnie. Potem kazały wyjść na 5 minut i wyczytały nazwiska osób, które przyjmują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati_86
boże ja mam rozmowę w czwartek i nie wiem jak sie na nią przygotować, co ubrać. mozesz napisać swoje sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynka625
NA ROZMOWE KAZDY WCHODZIL POJEDYNCZO CZY KAZDA SLYSZALA KTO CO MOWIL??? JA TEZ MAM W SRODE ROZMOWE. JAKIE RADY MOGLABYS PRZEKAZAC??? TZN ZE NA ROZMOWIE DUZO O SOBIE OPOWIEDZIEC I O FIRMIE???? A CO ODP NA PYTANIE O ZAROBKACH???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazara
Klaudynka625 w jakim mieście masz rozmowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazara
Klaudynka625a w jakim mieście masz rozmowę? ja w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy razem :) Aha, na początku dali kwestionariusz, żeby wpisać swoje dane i tam było pytanie, ile chcesz zarabiać netto, ale oni wcale się tym nie kierują tak naprawdę. Opowiedzieć o sobie, co Cię interesuje, jakie masz doświadczenie itd. POWODZENIA! ;-) Zdajcie relację jak poszło. TRZYMAM KCIUKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolo5656
no i nie wiem po co udzielacie tylu informacji osobom które pytają \"jak sie ubrac\" czy \"jak powinno wygladac profesjonalne cv\", Bez urazy ale jakoś nie mam ochoty pracowac z kims kto nie zna nawet podstawowych zasad rekrutacji i nie potrafi sie zaprezentowac. Chyba nie wiecie jak to jest pracowac z pasozytami... i pozniej albo bedziecie narzekac jak to sie zle w intitexie pracuje bo ludzie sa beznadziejni albo te pasozyty beda marudzic ze tyle musialy pracowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lolo5656
wydaje mi się ze takie fora są stworzone własnie dla takich informacji. ludzie z zasady sobie powinni pomagać a nie krytykować tak jak ty!!! nie dziwię się osobom które zadają tyle pytań. Dla niektórych jest to pierwsza rozmowa kwalifikacyjna i normalne ze są zestresowani a osoby bardziej doswiadczone powinny pomagac i doradzać. ja osobiście czytam takie fora po to zeby dowiedzieć się czehoś a nie szukać zaczepki. jak masz ochotę sie kłócić to poszukaj innego miejsca !!! ""Bez urazy ale jakoś nie mam ochoty pracowac z kims kto nie zna nawet podstawowych zasad rekrutacji i nie potrafi sie zaprezentowac. "" ------- sory ja osobiscie nie chciałabym pracować z tobą !!!! i wyrazy współczucia dla osób z twojego otoczenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolo5656
jezeli dostałaś sie do inditexu to pewnie sie zobaczymy... Zobaczymy tez jakie zdanie bedziesz miała jak juz troche popracujesz z takimi ludzmi o jakich pisałam... ja tez tu szukam informacji... i też informuję innych o tym co sama już mam za sobą... i z czasem zrozumiałam, że chyba troche niepotrzebnie... bo kiedys wychodzi z jakimi ludzmi pozniej trzeba nam zyc... a czego się można spodziewac po kims kto nie wie jak nalezy sie ubrac na rozmowe i jak napisac cv. tego uczyli mnie w szkole podstawowej a jeżeli wypadłoby mi to z głowy poszukałabym informacji w bardziej kompetentnym miejscu. Ale masz swoje zdanie... i prawo do niego. Przykro mi jeżeli ktoś poczuł się urażony Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decupage
Jutro włąsnie ide na rozmoę w sprawie pracy. Z waszych wypowiedzi wnioskuje ze cały etat to zarobki okolo 1 300 netto. Wsponacie ze są premie... Moje pytanie: ile wyboszą te premie (mogą być widełki) i czy sa co miesiąc czy raz na jikaiś czas? Inne pytanie na jakich działach jest waszym zdaniem najlepiej i dlaczego? Pomoże mi to zadecydowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decupage
Jutro włąsnie ide na rozmoę w sprawie pracy. Z waszych wypowiedzi wnioskuje ze cały etat to zarobki okolo 1 300 netto. Wsponacie ze są premie... Moje pytanie: ile wyboszą te premie (mogą być widełki) i czy sa co miesiąc czy raz na jikaiś czas? Inne pytanie na jakich działach jest waszym zdaniem najlepiej i dlaczego? Pomoże mi to zadecydowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decupage
Jutro włąsnie ide na rozmoę w sprawie pracy. Z waszych wypowiedzi wnioskuje ze cały etat to zarobki okolo 1 300 netto. Wsponacie ze są premie... Moje pytanie: ile wyboszą te premie (mogą być widełki) i czy sa co miesiąc czy raz na jikaiś czas? Inne pytanie na jakich działach jest waszym zdaniem najlepiej i dlaczego? Pomoże mi to zadecydowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlis
czy ktos zaczyna od 25 w stradivariusie na malcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolo5656
szkolenie tak ale galeria malta otwiera sie dopiero pod koniec marca. Jezeli dobrze mnie informowano to stradivarius bedzie tez w browarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o otwarcie CH Malta to słyszałam o dwóch terminach 25 i 28 marca, ale nie wiem, który jest właściwy, może żaden :-) Babki od rekrutacji nie wspominały o tym. A Stradivarius faktycznie będzie w SB i Malcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlis
Chodzi mi o Stradivariusa na Malcie, otwierany jest 25 marca, w Browarze 2, mialam isc, ale niestety termin mi nie pasowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _basia_
hej właśnie jestem po rozmowie kwalifikacyjnej w Opolu. Było bardzo miło i przyjemnie...i przede wszystkim szybko :) poł godzinki i wszytsko było jasne tak jak dziewczyny pisały wcześniej, na początku wypełnia sie ankietę, potem kilka informacji o grupie Inditex i wyniki. też byłam zaskoczona ze jest to rozmowa w sparwie kilku sklepów, nie tylko Zary:) ale ogólnie wrażenia bardzo pozytywne. też się zastanawiamy od kiedy rozpoczyna sie parcę jeśli otwarcie jest 3 marca?? jak długo trwa zatowarowienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jane austen
Czesc dziewczyny, mam do Was gorącą prośbe. Dwa tygodnie temu złożyłam swoje CV w Zarze w Starym Browarze. Nikt się ze mną jednak nie skontaktował. Możecie mi powiedzieć w jaki sposób Wy składałyście swoje podania ? (pytam głównie tych szczęściar którym udało się już dostać posadę). Również zalezy mi na pracy w CH Malta :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _basia_
ja wysyłałam CV w sobotę wieczorem i w pon rano dzwonili do mnie i umawiali mnie na rozmowę na czwartek. a to ogoszenie na które wysyłałaś CV jest od dawnaw internecie? bo moze już od tamtego czasu było kilka rozmów imają już komplet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlis
Hmm.. Z tego co wiem wszystkie dziewczyny wysylaly cv jako odpowiedz z ogloszenia. Tez zanosilam CV bezposrednio do sklepu jednak odzewu nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1991
Hej :) Czy może ktoś z Was orientuje się gdzie mogla bym znaleźć prace na weekendy. Oczywiści podkreślam że dopiero w tym roku skończę 18-naście lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katurliss
BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ witam:) dostalam sie pare dni temu do Bershki... i mam takie pytanie... czy grupa inditex oferuje dla pracownikow Bershki jakies ciuchy robocze?? czy trzeba miec swoje??? jakie sa zniki i zarobki na caly etat?? mozna przepracowac wiec godzin niz na pol etetu?? BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolinua
Witam W BSK po okresie próbnym dostaje sie ciuchy (nie wiem jak to teraz bedzie ale kiedys kazdy mógł sobie wybrać jakiś dół i 2 góry). Zarobki tak jak w każdym brendzie INDITEX 900 btutto na 1/2 etetu po pierwszym miesiacu zaczynaja doliczac premie. U nas kto może to pracuje też troche nadgodzin i pracujemy po 5 ,6 ,7 do 11 godzin sie zadaża:) na poczatku nie ma mowy o czyms wiecej niz 1/2 etetu. gzies po pół roku jak sie bedziesz BARDZO starać przestrzegać wszystkich zasad i dobrze pracować to dostaniesz 3/4 etetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×