Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

i chyba napisze ale jak bede bardzo tesknic :) nie wiem jak mam przekonac rodzicow do niego ... ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
napisz takie neispodzianki sa najfajniejsze, w sumie to facet powinien pisac listy milosne ale oni tacy domyslni czasem sa ze warto zaczac, wiesz madziu jak na swoje lata to jestes naprawde madra dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia jestes mlodziutka, rodzice chca jak najlepiej:) przekonaja sie do niego, zobaczysz:) tez tak kiedys mialam:) teraz akceptuja moje wybory bardziej niz kiedys:) aha ja mam 22 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OleNka mam nadzieje ze masz racje :) chociaz ostatnio jest coraz lepiej w stosunkach miedzy nimi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi rodzice od razu zaakceptowali mój wybór z rodziną M byly pewne problemy trochę przez przeszłość ale ni ebede tego opisywac. Grunt ze wszystko sie ułożyło i juz od długiego czasu jestem traktowana jak rodzina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, ja o swoich rodzicach myslałam tak samo... szczegolnie o tacie, ktory do teraz nie moze sie pogodzic, ze jego ukochana jedynaczka nie jest juz tylko jego... a czego Twoi rodzice nie akceptuja w Twoim chlopaku?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
po Twoich wypowiedziach, sa bardziej dorosle i dojrzale, jak ktorejs z nas jest smutno to nas pocieszasz, mysle ze Twoi rodzice nie maja nic do tego chlopka ale w ogole nie chcieliby zebys sie z kim kolwiek spotykala, i kazdego by tak traktowali, boje sie ze skrzywdzi Ciebie ze bedziesz w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to mi bardzo pomaga teraz, nie ma Go ale mam jakby jego rodznę przy sobie i po swojej stronie. Swoją również. Jakby jakąś głupotę zrobił w tych stanach to miałby przerąbane w domu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie wam pomoc bo wiem ze mi jest ciezko samej z tym :) hmm oni ogolnie jego nie lubia ale nie wiem dlaczego... moze lilia masz racje ze oni sie boja byc dziadkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja juz idę do łózka- im wiecej bede spać tym szybciej minie czas. Buźka:* do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
wiesz madziu rok temu jak chcialam wyjechac z moim nad more to nie powiedzieli wprost ze nie chca zebym jechala bo boja sie ze bede w ciazy, tylko wymyslili ze mozemy isc na basen, albo wyjechac na jeden dzien nad wode, dalej sie boja ze moge zajsc w ciaze a mam 23 lata, moj chlopak 27, wiem ze gdyby sie tak stalo on by mnie nei zostawil, ale ja mam swoj wiek i ciaza w ty wieku to nei jakas wielka tragedia, alwe w twoim wieku to mogloby ci troche zniszczyc plany na przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze troche posiedze ale niedlugo tez ide w kime :) ja chce juz jutro 9 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem...ale nie bałabym sie ze mnie zostawi...on jest bardzo odpowiedzialny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh ja tez:) kurde u mnie jakas wariatka na parterze znow puszcza muze na full;/ znow bede sie w nocu budzila :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
jestem wlasnie wysylam temu mojemu piosenki, wiem co lubi i wiem ze mu to radosc sprawi a on zamist ze mna rozmawiac to sciaga teraz, niedobry, doszlismy do wniosku ze chcemy byc razem bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh tu w mojej kamienicy sa czasami nienormalni;/ i juz sie przymyka oko na nich;/ a ona tylko pilnuje mieszkania matki. tamta gdzies wyjechala fuuuuckkkk. ktos musi obslugiwac mete :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezylam tu takie rzeczy ze glosna muzyka w sumie to normalka:O ale kurde no wkurza mnie to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×