Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

Gość POLUSiA
hej Kobietki! tak czytam Was od jakiegos czasu, a dzis mi tak zle, wiec postanowilam napisać. Lady M- mó tez w stanach- nieznosze tej roznicy czasowej, bo nie ma nawet jak porozmawiac. któres musi zarywac noc i czasem zarywa, ale ciagle nie mozna. tesknie za Nim strasznie, a minely tylko 3 tygodnie. jeszcze 2,5 mca przede mna;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robakowa
moj to nie robaczek a robak i to straszny! karaluch glista jedna!!! mial pojechac na 3 miechy a nie ma go 3 lata! i jak tu z takim zyc?! jak go nie ma? niestety moje serce juz przestalo dla niego bic.. a i tak pewnie bedziemy malzenstwem do us...ej smierci, tak to zwykle w bajkach bywa;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia- witamy! Tak roznica czasowa jest bariera. My raczej stawiamy na pisanie meili a nie na rozmowy. Do tej pory rozmawialismy tylko raz przez telefon. Ale nie jest zle:) Listy tez sa fajne:) I romantyczne. A co do tęsknoty to wiadomo ze ciężko, ale wszystko jest do przezycia. U mnie tez minely 3 tygodnie i jeszcze tyyyyyle przede mną.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc laski
mÓj kotek pojechał do NIemiec na 3 tyg ---> i znowu słomiana wdówka ze mnie:/ co porabiacie bez swoich bąblów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie mojego już miesiąc nie ma i jeszcze 3 miesiące go nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh coraz wiecej nas...jako jedna z tych ktora do zobaczenia faceta ma blizej niz dalej, chce Was pocieszyc ze czas naprawde szybko leci...przekonacie sie same:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobity- ale się wczoraj rozgadałyście ale to dobrze nam robi jak można pogadać i się wyżalić takim jak my bo kazda z nas przeżywa to samo.. a Robakowej współczuje jak czytam takie posty to aż coś mnie bierze .. myśle że żadnej z nas to nie spotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mój wlasnie godzine temu wyjechał do roboty na 3 tyg. szlag mnie juz trafia...bo co ja bede bez niego robila, skoro mam tylko jego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3tyg.. zlecą szybko my czekamy po 3mies.. więc się tym pociesz. .. dasz rade ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze kazda z dziewczyn ktora juz bedzie ze swoim opisze chociaz troszke jak wygladalo to 1-sze spotkanko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom anek ale Ty masz 1 dzien mniej;) bo ja wyjezdzam za 13 ale zobacze go rowno za 14:P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że tak . będe zaglądać pochwale się że przyjechał cały i zdrowy... no a póżniej wybaczycie że was opuszcze na jakeś trzy tyg... wiadomo .... no może zajrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co z resztą dziewczyn opuściły nas czy co????ja też narazie zmykam obiadek gotować ...pozdrowionka dla wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewne że napisze;) bo ja nienawidze tych autostrad, i zawsze boje sie ze cos sie stanie;/ ale widzicie, moj wraca 11 sierpnia, w moje urodziny a ja 12 sierpnia jade z mamą na wczasy na 3 tyg do włoch, wiec jak widzicie, troszke lipka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uciekam laseczki obiadzik gotować.... wpadne kolo 12;) to moze poznamy się bliżej??? to moze napisze ze jestem spod Wrocka, mam 24 latka i juz cholernie tesknie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzynkiwczekoladzie
Witam was miłe panie:) Jedna razem zawsze raźniej. Musimy się wspierać to damy rade:) Ja dziś czeka bo wieczorkiem przez necika z nom pogadam:) juz się doczekać nie mogę:) Obiecał że dziś bedzie. A przede mną dalej 1,5 miesiaca, ok 42 dni:( bo nawet nie znam jeszcze dokłądnej daty albo koniec sierpnia albo początek września.... Ah wiec nawet sobie dni nie moge policzyć doklądnie:( Heh jak ja tesknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzynkiwczekoladzie
Oj madzianietka zabierz go ze sobą do wloch;) zamiast mamy;) nie no zartuje oczywiscie, to też nie zaciekawie, ale macie ten jeden dzionek przynajmniej i ah co to bedzie za dzień, co ja bym dałą za taki jeden dzień...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzynkiwczekoladzie
ile bym dala zeby był w moje urodzinki bo też są w sierpniu no i bez niego niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianietka55 gdzie jedziesz do wloch?? tez tam bede:P rodzynki...glowa do gory:) jestes dzielna dziewczynka i dasz rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co zebralo mnie na placz.. i sobie popłakałam .. tak mi dzisiaj jakoś ciężko.. no i jeszcze ta pogoda jakaś taka.. nie lubie niedziel bo musze sama z dziećmi siedzieć, najgorsze są te pieprz,, niedziele...strasznie ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anek to juz tylko kilkanascie dni:):) madzianietka55 -> niestety nie wiem gdzie to jest dokladniej, wiem gdzie jest Bolonia mniej wiecej. Ale ja bede w oklicach Ravenny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×