Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

🖐️ Aniu biedny ten Twój Michałek :( Co do Sandrusi to żadnych nowych wieści nie ma :( nie pamiętam już co Wam ostatnio pisałam, więc napiszę to jeszcze raz! Guzy jej zniknęły, ale są wielkie zmiany w mózgu :( w główce też zrobiła jej się jakaś dziura :( ponoć wygląda strasznie :( poza tym mała ciągle płacze i podają jej morfinę :( póki jej stan się nie poprawi nie mogą podać jej kolejnej chemii, a czeka ją jeszcze 5 serii, przerwa i znów od nowa :( Boże też zastanawiam się nad tym czemu ona?dlaczego takie maleństwo? Eh Aniu ja w drugiej ciąży też chciałam być od razu, bo myślałam, że pierwsza strata to przypadek, a teraz się boję niestety :( no zobaczymy jak zycie się potoczy!!! Całuje wszystkie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie mam zbytnio czasu tak jakos mi czas leci i jestem w ciągłym biegu ale wszystko przeczytałam co tu naskrobałyście i przesyłam wam buziaki a wszczegolnosci Michałkowi aby mu sie polepszyło👄👄👄 Gosiu przepraszam że nie mam kiedy byc na GG i popisac z Toba wiec tutaj ci napisze: jesli boisz sie acardu to go nie bierz kochanie zwłazcza ze Raaria Ci napisała że jej ginek mowiła ze jesli Ty nie chcesz to nie musisz go brac. Co do mnie ja biore ten acesan i postawiłam na zaufanie do lekarza. Tak jak tu dziewczyny wypisuja to twierdze że co ma byc to będzie, chociaz wiadomo że chce aby było jak najlepiej, ale niestety Gosiu jestesmy bezradne w tej sprawie i możemy jedynie czekać i czekac na finał. Jesli chodzi o objawy ciążowe to juz pisałam że piersi zaczely boleć mnie około tygodnia przed @ której nie dostałam oczywiscie;) i teraz bolą owiele mniej, praktycznie wogole natomiast nad ranem (3-6 godz rano) zaczynaja na chwile bolec jak diabli a potem nim wstane to przechodzi ból, no i mam wzdęcia i przez to boli mnie brzuch i jeszcze dodatkowo boli mnie brzuch tj macica na okres no i oczywiscie mam twardy brzuch przez te wzdęcia. A ostatni nawet zapomniałam że jestem w ciaży bo nic mnie nie bolało i czułam sie świetnie (oczywiscie tylko żatrowałam że zapomniałam o ciązy:D). Gosiu ja w niedziele skoncze 8 tydzien. Acha no i tak jak ci dziewczyny pisały to nie sugeruj sie objawami ciążowymi innych bo kazda przechodzi zawsze inaczej. Ja napisałam ci jakie ja mam dolegliwosci/objawy ale to nie znaczy ze ty musisz mieć takie same. Wierze że sie uspokoisz i twoj dzidziorek bedzie zdrowy i urodzimy w jednakowym czasie bo dzieli nas zaledwie 2 tyg róznicy❤️ Pozdrawiam wszystke dziewczyny Papapapa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Przyznam sie ze nie czytałam wszsytkiego dokładnie Gosiu nie przejmuj się tym co inni piszą, jesteś WSPANIAłA! i trzymam za Ciebie kciuki, jutro będę miała czas ok 20 bo ostatnie spotkanie umówiłam na 19, będę w tej pizzerni w której zwykle sioę spotykamy i czekam na Was, mam nadzieję, że zdążycie przyjechać bo juz sie za Tobą stęskniłam ANiu w Rudzie będe chyba w środę bo muszę zanieść wyniki badań jednej Pani więc może uda nam się sptkać Musze też w przysżłym tygodniu jechać do Krakowa troche interesów pozałatwuiać a nie wybyłam ostatnio nigdzie tylko mam gorsze dni i nie chcę Wam ani nikomu smęcić wiec sie zamykam i staram się doprowadzić siebie do porządku :) Obiecuję że w poniedziałek doczytam dokładnie co pisałyście i napiszę do Was bardzo długi post 👄 Jak ktoś może mnie jutro ok 7-8 obudzić zebym sie spóźniła się na pociąg to bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się wstać i przy kawce udało mi się poczytać co pisałyście: Aniu tak jak TY bardzo boję się o Gosię, że się tak bardzo stresuje, ale skoro nie mamy na to wpływu chyba pozostaje nam tylko trzymać kciuki. Kiedy planujesz chrzest Michałka, bo Ci się wproszę? :) Agata strasznie się cieszę, że u Ciebie wszystko w porządku, bardzo proszę napisz mi jeszcze raz na kiedy masz termin, bo mi gdzieś umknęło. Przytyłaś już coś? Lola a jak u Ciebie? Dobrze się czujesz? Który to już tydzień, bo też próbowałam się doliczyć, ale coś mi to nie szło... Chyba coś koło 8, prawda? Madusia Ty to jesteś pilna uczennica, ja raczej wszystko olewam... Powiedzmy, że tradycyjna edukacja mnie nigdy spoecjalnie nie interesowała, zwłaszcza te bzdety z mikroekonomii i marketingu, które dla mnie są zupełną głupotą, bo jakbym miała to stosować w swojej firmie to już dawno siedziałabym z długi :). A widzę jednak, że TY wszystkiego się uczysz, aż podziwiam... I widzę, że na każdych wykładach jesteś... Meggi kiedy przylatujecie do Polski? Bo już muszę zacząć planować styczeń, gdzie będę i w ogóle bo się nie pozbieram... Wanienke wybrałaś całkiem sympatyczną, nawet nie wiedziałam, że są takie cuda... Ja się zatrzymałam na etapie tradycyjnych wanienek... Na dodatek nie wiem jakie prezenty się teraz dziecią kupuje, troche mnie ratuje moja Tosia, ale... nie mogę jej ciągle zabierać do sklepu bo wydam fortunę i tak już wczoraj zakupiłam jej naklejki do albumu harry potter za 50 zł, bo mnie mordowała przez miesiąc i tak udało mi się z facetem wynegocjować cene 45 zł i dowóz osobisty ale ... jeszcze trzeba kupić jajko niespodzianke, ale takie z wicha czy jak to tam się nazywa i tego nigdzie nie ma... A tak w ogóle to sobie ostatnio zamówiłam w edelikatesach całą spożywkę i mi gratis pampersy przysłali, nie wiem co mam z nimi zrobic, bo to na takie większe dziecko 15-23 kg. I nie pamiętam co jeszcze chciałam pisać... No właśnie co Wy kupujecie na prezenty gwiazdkowe, bo najwyższy czas się za to brać... NIe mam z kim się wyrwać do silesia żeby \"budować marzenia\" więc jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam... Pomału będę kończyć bo 12:02 mam pociąg do Sącza... Aha a ja od wczoraj siedzę w domu z dziećmi, znaczy z moim rodzeństwem bo matka ma dyżur, zrobili takie burdel, że... znaczy się wszędzie pełno brudnych naczyń, ale już nie mam siły, żeby za nimi zmywać i układać, cholery można dostać, niby dzieci w takim wieku, że powinny to zrobić same, ale nie... I nie wytłumaczysz... Ponieważ dzisiaj wyjeżdżam ojciec obiecał że z nimi posiedzi, może on ich doprowadzi do porządku, zapomniałam im tylko przygotować ubrania na imieniny cioci, ale może sobie jakoś poradzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Agatko jescze zaponiałam Ci napisać że jestem z Ciebie strasznie dumna, że podjęłaś decyzję, żeby sluchać się swojego lekarza i mu ufać. GRATULUJĘ! tak mądrej decyzji, całusy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki. czuje się okropnie chyba jakieś chorubsko mnie zaatakowalo . gardło mnie boli katar mam okropny no i jeszcze kaszel mnie męczy. Aniu na pewno Was odwiedzimy ale najpierw się wyleczę. Sara ja tez licze na spotkanie. za ciążonym wysyłam po dwa 😘 😘 dla Was i waszych maluszków. ciesze się bardzo z Waszego szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka szkoda mi malutkiego Michałka ktory musi sie męczyc ale wierze że to juz nie potrwa długo no i śle dla was całuski 👄 ;) Oby Michałek szybko doszedl do siebie🌼 Dziekuje, ja czuje sie dobrze, mam od czasu do czasu mocne wzdęcia i wtedy brzuch robi mi sie duży, twardy i boli ale tak to nie moge za duzo narzekac bo jest OK;) Raaria według moich obliczen (a mogłam sie pomylic o kilka dni) to dzis zaczynam 9 tydzien ciąży i chyba przytyłam bo duzo jem a mało sie ruszam:D i dziekuje że mnie poparłaś w tym że postawiłam na lekarza. Mysle ze moj ginek jest dobry bo jeszcze nikt sie na niego nie użalał w porownaniu do innych lekarzy. Pozdrawiam❤️ malawronka współczuje chorubska👄 ja ostatnio chorowałam tak jak nigdy do tąd i jeszcze nie zapomniałam jakie to wstrętne uczucie. Życze Ci szybkiego powrotu do zdrowia:) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! Co nowego w Naszym klanie? Jak zwykle jak ja jestem to nie ma nikogo. Uciekam w takim razie na kanape. Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z NOwego Sącza o 2 w nocy, jutro rano 7 znów tam wyjeżdżam, Gosiu jakbyś chciała się rano sporkać to zapraszam :) Jakoś się ze mną skontaktujesz mój numer tel. macie :) najwięcej spotkań mam wieczorem więc rano będę dostępna, nie będę dzisiaj już na forum, bo zaraz po poczcie jadę do Tychów i nocuje u Mamy Anielki więc jedyna możliwość porozumienia się ze mną to tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tylko na sekunde Margi nie chodzilo mi o pierwszego lepszego lekarza tylko takiego do którego choidzi ktos z twoich bliskich Zresztą jesli ma to cie uspokoić to idz na wizytę do swojego ginekologa bo przeciez twój spokuj jest najważniejszy.... Sara jesli chodzi o to w którym jestm tygodniu to jesli liczyć od OM to 11tc rozpocznie się jutro a od zaplodnienia to ok 9 :p Ja i tak licze tak jak mój ginek czyli od OM Balbinko przykro mi że Michaśiwoi znowu powrócily wymioty... za co takie maleństwo musi sie tak meczyć??????? Co do mojego brzucha to chyba lekki balonik sie robi ale ja go wiedze caly czas i caly czas się wpatruje więc szybko nie zauważe róznicy chyba że na tych spodniach które musze odstawić bo mnie cisnąl... U mnie bez zmian Dalej mi niedobrze, wymiotuje no i mój M stwierdzil że piersi mi urosly bo przed ciązą mógl je zmieścis w doni a teraz już nie :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane. Sara ucze sie ,bo inaczej nie zdam tych rabanych egzaminow zreszta u nas glupot nie gadaja na szczescie, ale na wyklady wszystkie nie chodze tylko na cwiczenia. Ewuniu jak sie ciesze , ze jestes. Ciezaroweczki super , ze sie dobrze czujecie i z dzidziami jest wszystko oki. Gawit nie dziwie sie ,ze sie boisz, bo ja teraz to tez bym miala pietra, ale jak bedziesz gotowa to bierzcie sie do roboty na nasze wsparcie duchowe zawsze mozesz liczyc. Aniu wspolczuje ci iMichalkowi wierze , ze juz niedlugo przestanie sie meczyc. Caluje Was wszystkie goraco i Misia tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki moj numer telefonu to 606 442 535 Piszcie do nie eski bo chce miec wasze numery a mam tylko do niektórych z Was... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!!! W Krakowie bede 23 grudnia. Moj Maz dzisiaj robi tatuaz, wiec siedze w domu i mu pomagam. Brzuszek mam juz taki smieszny. Zebra mi stercza po bokach a na srodku jak pileczka. Moj slodki Antos, ciekawe jak juz jest duzy. W styczniu chce jechac na USG 3D, juz nie moge sie doczekac. Bola mnie plecki ostatnio. Chyba przez te cycory. Ide dziewczynki do Mezusia!!! Caluje Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane.byłam dzisiaj u lekarza dostałam antybiotyk. mam zwolnienie do 4.12. ale i tak planuje wrócić do pracy już w środę. u mnie w pracy nie ma kto pracować jestem tylko ja i moja koleżanka która teraz jak mnie nie ma musi ciągnąć po 12 godzin. jutro idę do mojej ginekolog zobaczymy jak tam moje ciałko się sprawuje. jak jeszcze nie bede miała owulacji to ma mi dać jakieś leki na wywołanie jej. jestem dobrej myśli i jestem pewna że bede wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka moje drogie! ja tylko na chwilkę! lolu jak połączy mi się gg to swoje oba numery wyślę Ci na gg :) na polski nr możesz ewentualnie do mnie pisać, a ja będę odpisywać z angielskiego nr :D buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Chyba czas , żebym się u was zameldowała:-) Jestem dwa miesiące po zabiegu - serduszko mojego maleństwa przestało bić.Zrobiłam sporo badań,są dobre i lekarz dał mi zielone światełko....więc.....od grudnia zaczynamy staranka....ale mam stracha...!!!! Przypuszczam,że powodem straty mojego maleństwa jest wada budowy macicy - macica dwurożna...Mam już syna więc mam nadzieję,że doczekam się jeszcze pociechy:-) Oczywiście grzecznie łykam folik i tran w kapsułkach na ogólne wzmocnienie organizmu. Jeżeli mój Tomcio przyjedzie na święta to może załapiemy się na owulkę i może coś ślicznego zacznie sobie kiełkować pod moim serduszkiem:-) Pozdrawiam wszystkie kobietki z tego topiku 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga123- bardzo mi sie spodobało to, że nie tracisz nadzieji na kolejnego dzidzia, dobrze, że tak szybko zdecydowaliście sie na kolejne staranka- ja tez po zabiegu długo nie czekałam ze staraniami,) A mnie zdechł stary chomik, biedulek już sie tylko męczył, a ja jestem taka że nie moge jakos tak bez chomika wiec zaraz pojechałam i kupiłam malutkiego aby mi cos w domu skrobalo:D no i małpa jedna wymknęła mi sie z klatki między szczebelkami (chodził po domu kilka godz. zanim sie kaplam że chomika nie ma w klatce), musiałam tego małego wstręciucha dać do akwarium, a jaka swinka morska jest zszczesliwa z nowego przybysza heh!!! Balbinko bardzo sie ciesze, że Michałek juz czuje sie lepiej, na taka dobra wiadomosc czekały wszystkie topikowe ciotki👄 malawronka 3mam kciuki za owulacje i oczywiscie za zafasolkowanie aby sie wam udało👄 meggi to twoj mąż komus tatuaz robił czy sobie? Bo tak zrozumiałam jakbyscie oboje robili komus tatuaz;) madusia kochanie widziałam twoj opis wiec zycze wszystkiego dobrego po wspaniale przebytym półroczu i zycze aby za kolejne pół roku było jeszcze wspanialej i sie wam układało❤️ lola zaraz wysle smska do Ciebie kochanie👄 Jak co to jestem dzis na kompie bo musze przepisywac mężowi jakies głupoty do szkoły bo mu dyrektorka kazala, a on ciągle musi jej jakies papiery składac ufff.... wiecie boje sie bo ostatnio chyba mam za duzo czasu i mysle o głupotach i tak jakos boje sie kolejnej wizyty u ginka zeby sie najgorsze nie okazało:( nawet takie cos: raz boli mnie bardzo podbrzusze a innego dnia nie boli nic a ja głupia nie wiem jak to interpretowac bo lekarzem nie jestem i boje sie ale stersu na dzidzusia nie przenosze broń Panie Boze!!! Staram sie byc wyluzowana i jestem;) Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Balbinko wczoraj nie mogłam wejsc na kafe,ale zostawiłam Ci wiadomosc na gg. To dzięki Bogu,że Misiowi jest już lepiej,ale Celinka się dziwila,że taka była jego reakcja po tej szczepionce-dokladniej opisałam Ci to na gg. A Twoje cyce mogą jak najbardziej swędziec:P-masz skorw wysuszoną i dlatego tak się dzieje. Smaruj własnym pokarmem-to może śmieszne ,ale podobno skutkuje,a jak nie to zapytaj o krem w aptece-Celka mówiła,że są,tylko nie pamięta nazwy,ale przed karmieniem będziesz musiała cyca przemyc,bo wiesz jak to jest po kremie-biedny Misiu:P krem by musial wpulac-fuuuuuuuu Gawit❤️ Jestem Ci ogromnie wdzięczna,że stanełaś w mojej obronie przed pomaranczówką-Ty to wszystko ujełas tak dobitnie-dziękuje Innym pozostałym także Lolu,Meggi,Agatce,Sarze,Balbince,Madzi.Wy przeszlyscie przez to to wiecie najlepiej jak to jest. Gawit wracając jeszcze do Ciebie to musz Ci powiedziec,że strach Cię nigdy w 100% nie zostawi w spokoju.Jeąeli potrzebujesz jeszcze czasu to odczekaj,ale nie odciągaj za długo.To jest nie sposób byc spokojnym na maxa i mówic sobie tak na luzie ;a co ma byc to będzie-ta obawa zawsze pozostanie,a obudzi się to głównie kiedy się ponownie dowiesz,że jesteś w ciąży-tak było i jest w moim przypadku.Straram się uważac jak na jajo na siebie,tłumacze sobie,że co ma byc to będzie,staram się byc spokojna i dosyc mi to wychodzi w porównaniu do drugiej ciąży,ale strach towarzyszy.Okropnie się boje wizyty za tydzien,ale musze to przezwycięzyc i pogodzic się z tym co mi było pisane-tak sobie to tłumacze.To będzie koniec 7 tyg. 1 i 2 ciąża właśnie wtedy u mnie się zakonczyła,tylko,że 1 przenosiłam martwą miesiąc a 2 około 2 tyg.Nie wiem może ja mam taki charakter,ale nie sposob jest przejsc obok tego obojętnie. Ty Gabrysia zobaczysz,że 3 urodzisz-ja jestem tego pewna,że u Ciebie przyczyna była bakterii które Wam się udało uchwycic.Wspomnisz moje słowa-ZOBACZYSZ!!!!!!!!!!!!!! LOLU i AGATKO Jak Wy się czujecie? Mnie troszke pobolewa brzuch,ale nie jest to mocny ból-nie wymaga żadnych lekarstw.Jak sobie poleże to mi mija i tak jest w kołko.Cyce mi troche nabrzmiały w ciągu ostatniego tyg. i troche mnie bolą,troszke mnie mdli no i mam zwdęcia,ale to wina duphastonu.To tyle.W porównaniu do drugiej ciąży to się czuje rewelacyjnie.A! przypomniało mi się,że w1 i 2 ciąży miałam upławy koloru typu pomarancz,krem i było tego sporo,a obecnie mam sucho i miałam dużo skurczów gdzies tam w pochwie a teraz to miałam ich kilka na samym początku a teraz już nie. Madusia trzymam kciuki za Ciebie-jestes zdolna i napewno egzaminy Ci spłyną jak po maśle.Ja osobiście nie cierpiałam historii-zawsze miałam 3. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie-buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki. wróciłam właśnie od lekarza no i zrobiła mi USG i powiedziała że zaczyna mi sie owulacja. mam nadzieje że w tym miesiącu sie uda a jak nie trzeba będzie dalej się starać. dobrze że te staranie jest przyjemne. jutro mnie nie będzie ale za to bede w czwartek to na pewno się odezwę. znowu muszę iść do ginekologa już w czwartek.całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu witam wlasnie myslałam o Tobe👄 Pisałas ze masz wzdęcia i że to przez duphaston. Ja tez mam wzdęcia i nie raz to mnie tak boli brzuch i jest ogromny jakby miał eksplodowac no i tez tak jak Ty biore duphaston wiec to chyba tak ma byc, zwłaszcza ze wyczytalam w necie, że ciązy zazwyczaj towarzyszą wzdęcia. Piersi tez mnie delikatnie pobolewaja ale nie tak bardzo jak na poczatku ciąży, mdłosci powoli przechodza, no i dziwne ale lubie jeść duzo slodkiego na przemian z kwasnym:D i cos czuje ze duzo przytyje jak tak bede jadła te slodycze:P malawronka no to do roboty, starajcie sie dzisiaj ile trzeba i jutro i pojutrze itd hehe masz racje to przynajmniej jest przyjemne 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten zimny dzionek- wczoraj bylo tak fajnie cieplo i wogóle i snieg stopnial a dzis na termometrze -1, water i znowu pada śnieg.... jak ja nie lubie zimy.... :-( Margi ja czuje sie w miare dobrze- chyba mijają mi mdlości i wymioty bo od wczoraj spokój z wymiotami i to jest dziwne ale nie chwale dnia przed zachodem slońca :p a mdlosci sa ale lżejsze!!!! Co do bólu w podbrzuszu to tez mam i iamlam taki tempy ból który nie wymagal tabletek No i chyba urusl mi brzuszek troszke bo Ania prosila o zdjęcie więc jej wyslalam i pisala że \"coś\" rośnie :D Agatha dziękuje ze sie do mnie odezwalaś... Który to u ciebie tydzień od ostatniej @ bo próbowalam sie doliczyc tak jak Sara ostatnio mojego tygodnia i nie wychodzi mi to... Gabrysia nie dostalam żadnej wiadomosci na gg :-( Pozdrawiam i nadal czekam na Wasze sms-ki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....34.........01.06........marzec 07....... Świnoujście Ew............ok.30.........?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06................?... ..........warszawa gawit_27...28............05.06.........wrzesień2008 ....Luton/Łódź malawronka..28.........07.06.......maj2007.......Wrocław zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole Marghi........28-30.......?...........wrzesien07..... ...Nowy Sącz MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Mika23......18.02.06...01.01.2007........10tc;10tc gawit_27...10.03.06 i 23.03.07.............10tc, 11tc malawronka............18.07.2006............9tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc zlosna78...............1.07.2006................8tc Marghi....02.09.2006...22.05.2007......7tc,7tc lola u..................17.04.2006...............12tc megi1982...03.2003...03.2006,03.2006.....ok.10tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Kalinka1985....12............23.11.2007.....2 cykl......Częstochowa Meggi1982.....25tc..........03.03.2008........cykl...... . ...Krakow Daga..............?...............marzec..........?..... ...ok.Częstochowy Agula2121.....5tc.........czrewiec2008....4cykl......... Warszawa Agatha2007....7tc........6 lipiec 2008......4 cykl.......ok.Krosna lola u ............11...........24.06.2008......13cykl.........ok. Rzeszowa MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa Balbinka.....................02.10.2007 NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL .................nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva .......Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3......Magda........05.03.1975...madusia3@ wp.pl...3046584 Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985...Karolina...30.09.1985...ka rolinakrawczyk@inter ia.pl...8689089 Mika23.....Magda.......16.04.84........Roxi 296@wp.pl.......75587 gawit_27...gabrysia......24.03.79.....iskierka1 979@o2.pl...2274584 malawronka..Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007...Agata...06.02.1986....AgathaJanas@i nteria.pl...9302144 zlosna78.......Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl... ...768392 Raaria......Sara Maria....15.05.198!....raaria@abn-mail.pl....4 233094 lola u........Jolanta.......20.12.......staszekma@wp.pl .......991099

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola- u ja tez bym chciała zdjęcie Twojego brzusia, taka jestem ciekawa, prosze przyslij i mi. Ja niestety nie moge swojego pokazac bo jestem osoba z nadmiernym tłuszczykiem wiec pod moimi fałdami tłuzczyku nie bedzie nic widac przez kilka miesiecy pewnie:D Pytalas w ktorym jestem tyg wiec od @ to bedzie 9 tydzien;) wiec chyba 2 tygodnie mniej od Ciebie 👄 No i czekam na e-maila od Ciebie:) Aniu pewnie, że zainwestuj w chomika jak Michalek bedzie wiekszy, to bedzie miał radoche a chomiki nie sa takie groźne, chmmm, chociaz czasami moga ugryźć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez odświerzam tabelke i poprawiam termin porodu z 6 na 7 bo sie ostatnio pomyliłam;) STARAJĄCE SIĘ Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....34.........01.06........marzec 07....... Świnoujście Ew............ok.30.........?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06................?... ..........warszawa gawit_27...28............05.06.........wrzesień2008 ....Luton/Łódź malawronka..28.........07.06.......maj2007.......Wrocław zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole Marghi........28-30.......?...........wrzesien07..... ...Nowy Sącz MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Mika23......18.02.06...01.01.2007........10tc;10tc gawit_27...10.03.06 i 23.03.07.............10tc, 11tc malawronka............18.07.2006............9tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc zlosna78...............1.07.2006................8tc Marghi....02.09.2006...22.05.2007......7tc,7tc lola u..................17.04.2006...............12tc megi1982...03.2003...03.2006,03.2006.....ok.10tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Kalinka1985....12............23.11.2007.....2 cykl......Częstochowa Meggi1982.....25tc..........03.03.2008........cykl...... . ...Krakow Daga..............?...............marzec..........?..... ...ok.Częstochowy Agula2121.....5tc.........czrewiec2008....4cykl......... Warszawa Agatha2007....9tc........7 lipiec 2008......4 cykl.......ok.Krosna lola u ............11...........24.06.2008......13cykl.........ok. Rzeszowa MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa Balbinka.....................02.10.2007 NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL .................nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva .......Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3......Magda........05.03.1975...madusia3@ wp.pl...3046584 Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985...Karolina...30.09.1985...ka rolinakrawczyk@inter ia.pl...8689089 Mika23.....Magda.......16.04.84........Roxi 296@wp.pl.......75587 gawit_27...gabrysia......24.03.79.....iskierka1 979@o2.pl...2274584 malawronka..Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007...Agata...06.02.1986....AgathaJanas@i nteria.pl...9302144 zlosna78.......Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl... ...768392 Raaria......Sara Maria....15.05.198!....raaria@abn-mail.pl....4 233094 lola u........Jolanta.......20.12.......staszekma@wp.pl .......991099

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja! Daga nie ma internetu do czwartku i juz jest po wizycie Prosila przekazać ze z dzieckiem wszystko ok! W 19tc lekarz powiedzial ze bedzie chlopak teraz mowi ze chyba dziewczynka wiec nic pewnego! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie wiem co jest tego powodem,że wiadomosc na gg. nie przeszła-może dlatego,że pisałam z laptopa i nie jestem przyzwyczajona do nowej klawiatury i wogóle.Nie lubie laptopu!!!!!!!!!!!!!! Aniu celinka była zdziwiona dlaczego taka była reakcja Misia po szczepionce.Twierdzi,że to dziwne i tak raczej nie powinno być.Zadała mi pytanie czy Misio był zdrowy jak Go szczepili.Powiedziałam,że nie wiem,ale ona mi mówiła,abym Cię uczuliła,abyś nigdy nie pozwoliła dziecka jak nie będziesz miała pewnosci czy jest zrdowe na 100% .Zero katarku,żadna biegunka itp.Napisałas,że Misiu czuje się lepiej to dobrze,bo Cela mówiła,że gdyby się tak dalej czuł to radzi Ci isc do lekarza.No ale dzięki Bogu jest już lepiej. Nie skontaktowałam się z Sara,bo w niedziele zapomniałam wziąc od tesciowej komórke.Sara o tym wie,bo jej mówiłam.W niedziele jak pisałam do Niej meska przed naszym spotkaniem wyciągłam z torebki i ją zapomniałam zabrać. Pozdrawiam Cię👄👄👄❤️ Widze,że Lolu i Agatka wpisały się do tabelki:P ja ja na dzień dzisiejszy się jeszcze boje:( -zaczekam jeszcze troche Boje się bardzo obecnego tygodnia-na 7 wszystko się kończyło...... Dla Lolu i Agatki🌼🌼🌼🌼🌼 Gabrysia❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sorry za błędy,ale ja nie odnajduje się na tym głupim komputerze-laptopie,a duży jest nie mój tylko siostry z którą ostatnio nie mam wspólnego jezyka.Ania zjadłam slowo pisząc.....chodziło,abyś nie pozwoliła szczepić nigdy Misia jak będzie sprawiał wrażenie,że nie jest zdrowy.Musisz mieć pewność na 100%,że dziecko jest zdrowe i lekarz ma Ci Go wcześniej obsłuchac-tz. zbadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu kochana❤️ nie sugeruj sie tym tygodniem w którym poprzednio straciłas fasolke, bo jesli to ma sie stac to stanie sie kiedy bedzie chciało i czas nie jest tu zalezny. Wiedz ze Twoj dzidzius czuje to co Ty sama odczuwasz i jesli nie bedziesz pewna swojego dzidka to on to zaraz wyczuje wiec staraj sie myslec POZYTYWNIE i nie mysl o tym najgorszym bo byc moze teraz kiedy wszystkie sie zaciążyłyśmy to jest ten dobry czas i szansa jaka dał nam Pan Bóg więc wykozystajmy ja nie stresując sie👄 Pozdrawiam 🌼 lola-u jak chcesz to moge przesłac zdjecie twojego brzusia na komputer i przesłac Ci je na meila abys mogła podzielic sie z innymi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Agatko i Balbinko za miłe przywitanie🌼 Wcześniej pisałam na forum ciąża obumarła...bardzo mocno przeżyłam odejście mojego dziecka.....bardzo się boję,że historia może się powtórzyć....ale z drugiej strony kiedy czytam Was to mam nadzieję,że i mi się uda :-) Podczytuje Was troszkę od jakiegoś czasu i stwierdziłam,że już czas zacząć się starać....wydaje mi się,że odkładając zajście w ciążę na później to .....im później tym gorzej....psychicznie....strach zjadłby mnie do reszty... Bardzo się cieszę,że po stracie dziecka może wyjść jeszcze słoneczko dla kobiet starających się ponownie. Agatko. Lolu u, Marghi 🌼 dla maleńkich fasolek:-) oby zostały bezpiecznie w brzuszkach do końca ciąży! Sorki jeżeli pominęłam jeszcze jakieś zafasolkowane dla Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×