Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

🖐️ co słychać? jak minąl Wam dzień? u nas była brzydka pogoda :( zimno i padał deszcz :( taka kanapowa pogoda. byłam u taty w szpitalu (na szczęście we wtorek już wychodzi). kurczę dziewczyny on w życiu w szpitalu nie był, a teraz leży już ponad 4 tygodnie i pierdolca dostaje ;) wszystko go wkurza :D no, ale już nie długo! widze, że żyje już tym powrotem do domu :) potem byłam u brata w szpitalu :) eh on złamał biodro i teraz ma rehabilitację! lezy od 12 marca, ale też jeszcze tydzień-dwa i do domu! za jakieś pół roku będzie miał operację tego biodra, tzn. będą wstawiać mu sztuczne! no i z mężem sporo porobiliśmy w domu. poprzywieszaliśmy wieszaki, rurę na zasłonę prysznicową, on coś tam akrylem robił :D jeszcze został nam parapet do zrobienie (będzie wyłożony kafelkami), obrazek do przywieszenia i gniazdka prądowe trzeba poprawić :D Pozdrawiam i dobrej nocki życzę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Gawit dobrze że twój tata wychodzi bo nie ma to jak w domu tam się szybciej dochodzi do siebie :) A ja jednak wczoraj wykupiłam antybiotyk bo lekarz kazał go brać gdyby jeszcze przez 3 dni trzymała by się temperatura a ja se go i tak zaczęłam wczoraj brać a tak ogólnie to i tak mam ciągle ok 37 stopni :( Jeżeli to będzie powtórka od zęba to za jakiś tydzień czeka mnie ból zęba przez 2 -3 tyg :( A wyrwać pojadę go dopiero po egzaminie bo póki co to jestem kiepsko z czasem :( Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomniałam dodać, że wczoraj po raz pierwszy byliśmy z młodym w markecie i na początku był w szoku widząc tyle ludzi ale w kolejnym już się rozkręcił i gadał po swojemu :) Ja się bałam z nim tak chodzić ale doszłam do wniosku, że trzymanie pod kloszem wcale nie jest dobre bo on i tak kaszle i tak więc co będę się szczypać a mąż mi powiedział, że myślał, że ja się boję go pokazać ludziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martynkadrobinka bardzo mi przykro ale jednoczesnie i ciesze sie ze jestes bardzo silna w tym co Was spotkało, życze powodzenia za dalsze starania, oby były bardzo owocne👄 gawit szybka ta przeprowadzka była z czego sie ciese bo jestes juz z nami:) Zycze powrotu do zdrowia i kondycji dla taty i brata❤️ Aniu czy Michałkowi już lepiej? Wiesz co było przyczyną? Ciumolki👄 Kamika to może Damianek będzie taka sama duszą towarzystwa co i Gabryś? On to nawet do obcych ludzi idzie na ręce bez skrupułów:D Byliśmy wczoraj na komuni, było świetnie, wszyscy w żalobie ale humoru nie stracili, no i dobrze bo nie wyobrazam sobie tak siedziec w smutku;) Napisałabym wiecej ale czas mnie goni, egzaminy i ta praca, ochhhh byleby do wakacji.... Zmykam sie uczyc, u nas ładna pogoda i aż sie niechce:( PA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Własnie czytałam wypowiedzi na formu w onecie i przeczytałam piękny tekst: Boże, przemów do mnie ! I oto słowik zaśpiewał. Ale człowiek tego nie usłyszał, więc krzyknął: - Boże, przemów do mnie ! - I oto błyskawica przeszyła niebo... Ale człowiek tego nie dostrzegł, rzekł: - Boże, pozwól mi się zobaczyć. - I oto gwiazda zamigotała jaśniej, - Ale człowiek jej nie zauważył więc zawołał: - Boże, uczyń cud ! I oto urodziło się dziecko. Ale człowiek tego nie spostrzegł Płacząc w rozpaczy, powiedział: - Dotknij mnie, Boże, niech wiem, że tu jesteś. Bóg schylił się więc i dotknął człowieka. Ale człowiek strzepnął motyla ze swego ramienia i poszedł dalej. Życze miłego dnia bo pogoda bardzo ładna:)przynajmniej w Warszawie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ja tylko wpadłam powiedzieć, że mój cwany smyk już drugi wieczór zasypiał ze mną w naszym łóżku :) A niech dziecko coś ma z życia :) Dobrej nocki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Aniu to dobrze że Michałek juz wraca do zdrowia:) Kamilko jak juz wczesniej pisałam Wiki tez zasypia u nas w łóżku a potem ja przenosimy do jej łózeczka i śpi ładnie całą noc:D Takze Damianek jest napewno zadowolony ze moze z mamusia zasnąć:D Gabrysiu i Ewa jak u was??jak się czujecie??kiedy idziecie na następne usg???moze pokazecie jakies fotki Waszych maluszków?? A my dzisiaj byłysmy na ważeniu i mierzeniu:) Wikusia ma 81 cm i waży 11 kg:D no i drugi zabek u góry (jedynka) juz tez wyszedł:D no czyli ma już 6 ząbków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula2121 u mnie wszystko dobrze czuje sie dobrze czasami mącza mnie mdlości ale zazwyczaj od 19 do 23 godziny. w tej chwili jestem w 11 tc i 2 dni. na USG ide dopiero 5 czerwca musze jeszcze przed wizytą porobić badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Aniu nie to ze sie przechwalam ale jak jestem na placu zabaw z Wikusia to wszystkie mamy sa w szoku ze Wiki ma dopiero 11 miesiecy bo ich dzieci maja tak zazwyczaj po 1,5- 1,8 roku a ona jest równa z nimi na wysokość:Dno ale jeszcze sama dobrze nie chodzi:)a czasami sa takie małe szkraby, mniejsze od Wiki(chodzi mi o wzrost) a juz tak zasuwają że mi to sie śmiać chce:D Ewa to super ze jest dobrze,no te mdłosci juz niedługo powinny przejsc, ja to pamietam ze zawsze rano miałam mdłosci ale nigdy nie wymiotowałam:Dno ale kazda z nas jest inna. a tak na pocieszenie czytałam że dzieci mam które miały mdłosci lub wymioty są bardziej inteligentne i ze udowodniono to naukowo:) no to w sumie juz niedługo 5 czerwca:)bedziemy trzymac kciuki:)a to usg to to genetyczne tzn badanie pod kontem zespołu Downa i jakis tam jeszcze a przeziernosc karkowa??? Byłam w aptece zapytac sie babki czy jest cos na siniaki bo mi sie strasznie robia na nogach, nigdzie w sumie sie nie obijam bo uwazam a nawet bym nie miała gdzie i powiedziała mi ze mam kruche naczynka i dała mi jakies tabletki na wzmocnienie ich. No zobaczymy czy coś to pomoze bo nawet krótkich spodenek nie moge załozyc bo wstyd:Djeszcze ktos pomysli ze mnie maz bije:Dhehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie też wszystko gra :) czuję się dobrze! wczoraj zaczęłam 15 tc :) a na usg idę 8.06 :) już się doczekać nie mogę, bo jest szansa, że poznam wtedy płeć :) co do zdjęć z usg, to mąż jeszcze nie zeskanował tych ostatnich (a byłam 27.04) muszę go zmoblizować ;) Pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gawit, malawronka ale pędzicie do przodu... :-) Agula ja nie wiem jak to jest ztym sypianiem ze mną w łóżku, bo przy mojej dwójce może ze 4 razy spalam z którymś z nich; po prostu ja sie nie wysypiałam i koniec-dębiec; łóżeczko! martynka przykre to co przeszlaś; ale ja myślę, ze nie wszyscy lekarze są do jednego wora; moja "miejscowa" lekarka (bo w zasadzie ciąże dalej prowadziłam juz u lekarzy z kliniki poznańskiej) jak zobaczyła na usg co się dzieje w mojej 3 ciąży to kategorycznie odmówiła przyjecia pieniędzy za wizytę i sama miała łzy w oczach. aha! Aga nie chcę Cię ząłamywać, ale na te siniaki to chyba za wiele nie zdziałasz, bo mnie już kilku lekarzy powiedziało, że to wzmacnianie naczyń to raczej pic na wode :-( ja moge Ci polecić maść juz na te wylewy; Arnikowa; zalety to cena i to, że pomaga również na ukąszenia owadów pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Damianek kończy dziś 7 miesięcy :) Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32................13.01............ Świnoujście. Ewa............ok.30..............?..............sierpie ń 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27.......30.............05.02........luty2008 .............Łódź. malawronka....28.............30.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa Justynka27....28..........21.03..........05.2009.......T oruń kalpek............28...........?..............listopad20 07...........Końskie KaKru85.............32............07.03........marzec200 8.........Brodnica Nick......................data straty.........................tydzień ciązy nueva....................11.08.1996..................... ..........11 tc Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Kalinka1985 .............6.01.2007.................................8 tc Ew........................30.03.2007.................... ............6 tc minimonia...............30.03.2007...................... ..........6 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_27............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc zlosna78..................1.07.2006..................... .............8tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc olawd................15.05.07,02.11.2007................ ....5tc,11tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06............3*9t, 23tc Koug........................02.00....................... ..... ........25tc Lattina.................20.02.2008...................... ............7 tc ivonka83...............08.12.2007....................... ..........39tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Kait.....................07.04.08....................... ...... ........5 tc Motylek84.............05.12.2007; 19.05.2008..............7tc,10tc gośkaa..................29.08.2007,14.07.2008........... ....7tc,4tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc kalpek....................5.02.2007,02.09.2008.......... .3tc,9tc< br/> KaKru85................03.02.2009....................... .........3tc romkam.............29.08.2005/19.01.2006................ .....13tc/5tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość olawd..........24tc...............23.01.2009......ponad 2 lata....k.olsztyn malawronka...6tc...............07.12.2009......22 cykle gawit_79.....14tc...............12.11-2009......6miesięc y.........Łódź MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............1r7m... Meggi...............04.03.2008................Antoś..... ................... Daga................03.2008................ ...Jasiu.......................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m(wczoraj!) kf26.................07.05.2008................Natala... .................... Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ......11m...... Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... ....10mies1tydz... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel..... ..10mies12dni... Dorcia.............. 01.07.2008...............Izabella.....10mies12dni... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub........10mies5dni.... Koug.................23.08.2008................Emilia... ..................... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...............Damian...........7 m........ romkam..............22.06.2007................Oliwier... ........20mies DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina..0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_27......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06..........an icaop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147 olawd............Ola..........09.11.80......atdebek@ wp.pl. .....9490864 kalpek...........llona............16.08.86.....kalpek2wp .pl....12144019 KaKru85.........Kamila..........21. 12.1985... kamilabrodnica@inter ia.pl romkam.....Romualda........27.02.1984....romkam84@ wp.pl....15746148 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Oliwier/Uriel...... ......Oliwia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............?....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Maciuś............... ...Laura Gośka...........Gosia.................................. ................... Mika............Magda.................................. . ......Maja Aga123.........Agnieszka............................... ................. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Daga_p_11.....Daga...................................... ......Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ..........Karinka Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. Lattina.........Lena..................Tadeusz/Andrzej... ...Ida olawd............Ola...................Tymoteusz........ . ....Zosia krucha.................................................. ..................... Amichasia............................................... .................... kasztanowo-ruda......................................... ................. Koug ............Ania.......................................... ...Asia,Agata kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria Motylek................................................. ..................... romkam.........Romualda......moje aniołeczki..................... MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna.........Toruń................kuj awsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa/Drzewica....mazowieck i/łódzkie lolau.........Jolanta............Przeworsk.............. podkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz z ciekawostek :) Dzisiejsza noc była dla mnie koszmarna a to z tego względu, że dostałam stracha ponieważ spodziewałam się okresu 19 -go a tu wczoraj jeszcze nic no i w końcu jak mąż widział, że coś mnie gnębi to mu powiedziałam no i wiedziałam, że się trochę zmartwi ponieważ nie chodzi o to, że nie chcemy więcej dzieci tylko o to, że w tej chwili poprostu nie mam miejsca na kolejne mebelki:( A do tego tak trochę się sugerowałam kalendarzykiem no i kilka razy było bez gumek ale mąż nie miał co do tego pewności i bałam się, że będzie miał o to do mnie żal :( No ale po prawie nie przespanej nocce rano się zaczęło. Ale niestety zaczęło się też coś innego bo u nas panuje grypa żołądkowa no i poranek spędziłam w objęciach wiaderka :( Czyli podsumowując boli mnie strasznie brzuch i jest mi nie dobrze i moje dziecko marudzi bo wczoraj miał troszkę podwyższoną temp (może od ząbków) i z nosa mu leci nieziemsko :( A jak by mi było mało to jutro rano mam jazdę na 3,5 h a w poniedziałek egzamin :( No to się pożaliłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a może Michałek miał lekką infekcję (przeziębienie), którą nawet gołym okiem nie było po nim widac bo organizm szybko zwalczył zanim sie to w choróbsko przerodziło? Teraz są uapły na przemian z burzami i wiaterkiem a dzieci sie pocą przy zabawie i może go gdzies zawiało? lida, Agula ja tez mam z moja mamą siniaki nie wiadomo skąd:D kamika 3mam kciuki za egzamin, wole już na zaś jakby mnie miało nie byc tu przez weekend, bo mam taki nawał nauki że już mi sie żyg... chce;) Ja mam za to jutro egzamin i aż sie boje bo nic do łepa mi nie wchodzi. Ja tez miałam stracha co do spoźniającego sie okresu, ale juz go obczaiłam i mam tak że raz mam go co 31 dni a na drugi miesiac za 34 dni i tak na przemian:D ale dla pewnoscvi zakupiłam sobie na allegro testy 1szt po 1,35zł i są dobre;) Gabrysiu ale ten czas leci👄 prosze brzuszek pogłaskac od nas❤️ A Ty masz USG w urodziny mojego męża:D Przepraszam że mało co sie tutaj wpisuje ale naprawde nie mam czasu przez to ze czas mnie nagli bo koniec roku szkolnego juz tuż, tuż! Ale codziennie podczytuje o czym piszecie i myśle o Was gorąco👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Rany kobitki odkąd mieszkamy u siebie, to ja na nic czasu nie mam :( a na kompa to już w ogóle :( i brakuje mi tego! mam nadzieję, że przyszły tydzień będzie luźniejszy! brat i tata wyszli już ze szpitala, więc chociaż odpadnie mi jeżdżenie do nich! Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) U mnie dziś tak jakby wczoraj mi nic nie dolegało i jakbym w ogóle nie wymiotowała :) tyle po grypie jelitowej, no ale wczoraj to była prawdziwa masakra bo nie miałam na nic siły ale ustękałam se to, że mąż przewinął młodego :D Ale za to jak mały zjadł przed spaniem to zamiast mu się odbić to chlusnął fontannę na męża :( Dosłownie wszystko się wylało a do tego w nocy bardziej kaszlał :( No więc dziś znów poszłam do lekarza no i jak zwykle ( na szczęście) na oskrzelach nic nie ma no ale tym razem gardełko ma czerwone no i dostaliśmy antybiotyk :( Mam nadzieję, że w końcu wyleczą mu ten kaszel a raczej katar od którego kaszle. Miłego wieczoru dziewczyny :) Gawit ale Ci zazdroszczę, że jesteś na swoim :) Z jednaj strony też bym chciała a z drugiej to tu zawsze ktoś jest :) Fakt że ewentualnie by się nam przydał trochę większy pokój bo my mamy najmniejszy jaki jest w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale wiecie, że taka maść na siniaki to też cudów nie zdziała :-P Balbinka, spokojnie można dzieciakom stosować; a na ukąszenia musi byc skuteczna, bo dzieciaczki same sie dopominały (znaczy Bubu i jego kuzynka zeszlego roku) kamika no to by było :-D ; ale nie gniewaj sie, że zapytam; ale powiedz, to Wy z mężem nie gadacie na bieżąco na takie tematy typu \"chyba dostanę okres; dziś powinnam dostać; kurcze, spóżnia sie..\" bo ja myslałam, że tak jak my gadamy to chyba wszyscy a z Twojego opisu wynika, że jednak nie; poza tym dlaczego myslisz, ze on miałby do Ciebie o to żal? w końcu tak samo jak ty moglabys mieć żal do niego, nie? a tobie i maludkowi zdrówka życzę a mnie dzisiaj Olik wypadł ze spacerówki; moja wina, bo go nie zapięłam; guza na czole ma ogromniastego; dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lida74 łoj to pewnie się przestraszyłaś jak Oli z tej spacerówki wypadł? dobrze, że tylko na guzie się skończyło! Dobrej nocki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lida74 ja jakoś nie lubię o tego typu kobiecych sprawach mówić :( ale jak się mi za długo moim zdaniem spóźnia to mu powiem bo po co tylko ja mam mieć siwe włosy z tego powodu :) A pretensje by miał mieć dlatego, że to ja twierdziłam, że nie trzeba gumek używać bo se tak policzyłam, no bo on to dla bezpieczeństwa na razie by wolał Z. Hej dziewczyny a jak tam Wasze maluszki w brzuszkach??? Ja se ostatnio wspominałam jak to 17-go maja mój smyk po raz pierwszy dał o sobie znać poprzez kopniaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam👄 Kiepsko poszedł mi wczoraj egzxamin i chyba bedzie powtórka za 2 tyg :( lida ja z mężem własnie tak rozmawiam na te tematy:) Więc jest wiecej takich małżeństw;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane:) Juz jestem:D wczoraj i w sobote byłam w szkole i mielismy niezłą przygode a wiec: na ostatnich ćwiczeniach w sobote na treningu aktorskim było nas 11 dziewczyn - reszta jak zwykle nie chodzi na ten przedmiot:D no i przyszła facetka i taka luzna rozmowa na poczatku na temat seksu hehehe no ale cóż mielismy do odegrania scenki w grupach no to facetka mowi\"to wy sobie przez 15 minut poćwiczcie a ja pojde po kawe\" no ok:)poszła i zostałysmy same w sali:). Ćwiczyłysmy te scenki a jedne dzewczyny poszły na taras czy balkon nie wiem jak to nazwac, zreszta to było na pietrze:)i zaczeły sie bardzo śmiac ze swojej scenki i zobaczyły ich jakis chłopak na tym balkonie. po chwili one weszły do sali wcale nie zwracajac uwagi na tego kolesia. no to sobie siedzimy czekamy na facetke i nagle wchodzi ten chłopak co go widzały dziewczyny na dole do nas do sali, zaczełysmy sie śmiac bo on odrazu wyparował na ten balkon i gdzies poszedł a dziewczyny zamkły drzwi od balkonu i w śmiech. Po chwili wraca ten kolo i wali zeby mu otworzyc ale tamte co zamkły te drzwi sie bały mu otworzyc no ale wreszcie jedna sie odwazyła i otworzyła te drzwi:)wszedł i pyta sie nas\"a co wy tu macie??\" no to mowimy ze trening aktorski a on \"acha, a co to za szkoła??\" no to mowimy ze resocjalizacja no i dalej w śmiech. ale wtedy juz zauwazyłismy ze z nim jest cos nie tak tzn był pijany albo cos brał bo wogóle nie miał potem kontaktu z otoczeniem. no i przyszła facetka a on sobie usiadł na krzesle z przodu i siedzi zadowolony. babka sie go pyta czy jest z tej grupy a on ze nie, no to sie pyta z jakiej jest grupy a on mowi ze nie wie, wiec pyta sie go a jak pan sie nazywa a on \"urszula łącka\" no i znowu babka mowi a oprócz tego a on no Urszula łącka:) no to sie pyta ona a co pan tutaj robi a on\"no przeciez siedziałem 4 lata to co nie moge sie tu zapisac??\" a ona do niego to niech pan idzie do dziekanatu i sie zapisze na nowy semestr:) a on no kur....przeciez siedziałem 4 lata to chyba moge? no i wyciaga cos z kieszeni w pospiechu, wyjał...telefon(a ja myslałam ze umre tam ze strachu ba wcale smiesznie to juz nie wygladało)i mowi o szef drzwoni odebrał i po 3 sekundach sie rozłaczył i mowi o kur.... co za ch... nie ma darmowych minut:) na krzesle lezała gazeta \"zycie warszawy z maja tego roku\" wział ja i wyszedł - jak mi ulzyło:) no i co znowu wchodzi i z tekstem do babki\"dlaczego dała mi pani gazete z marca, jak ja teraz kur...prace znajde??\" a babka przeciez ja panu nie dawałam no i wychodzi juz za drzwi a jakas dziewczyna sie cos tam sie odezwała a on do niej \"koniu ryj\" i poszedł. ufff:)zamknełysmy sie na klucz bo było naprawde niebezpiecznie a poza tym w lewej rece chyba cos miał bo bardzo dziwnie ja trzymał, wwrrrr. No i babka dzwoni dodzekanatu ale jak to u nas zawsze nikt nie odbiera to dopiero dodzwoniła sie do takiego pana Andrzeja i mu wszystko zgłosiła, on przyszedł ale juz tamtego goscia nie było. Facetka wyszła na korytarz i pyta sie tamtych ludzi co tam siedzieli czy poszedł juz a oni \"tak poszedł i jeszcze przyrżnął nam gazetą\". ja to miałam takiego stracha ze kazałam babce zamknac te drzwi na klucz bo wiadomo co takiemu strzeli do głowy jeszcze by wrócił i nie wiadomo co by sie stało. Ale na szczescie historia dobrze sie skonczyła, nikomu nic sie nie stało. Mąż po mnie przyjechał do szkoły(zreszta jak zawsze:D) i byłam juz bezpieczna:) ale nigdy w zyciu sie tak nie bałam jak wtedy, no cóz nasza zkoła nie jest ochraniana, nie mamy identyfikatorów i kazdy moze do niej wejsc. mam nadzieje ze zrobia cos w tym kierunku. teraz to sie smiejemy z tego ale przezyc cos takiego to okropne, moze moj opis tego tak nie oddaje jak było w rzeczywistosci, ale mi to serce waliło jak nie wiem co a nogi to miałam z waty. to narazie tyle:)pozniej sie odezwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Agula2121 no to miałaś chwilę grozy ale masz rację, że jednak można było się wszystkiego spodziewać. No a ja już dawno po egzaminie i jeszcze nie wierzę, że zdałam :D Nasze dane sprawdzał taki tam moim zdaniem dziwny egzaminator który jak to ujęłam mężowi dziwnie mi wygląda bo miał takie ciemne dookoła oczu i stwierdziłam, że wygląda jak naćpany. A on po chwili wychodzi z sali i wywołuje panią Okuniewską no i aż nie wiedziałam czy iśc czy nie :) No ale ostatecznie zdałam i bardzo się z tego cieszę bo miałam przerwę prawie 2 lata :) Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika gratuluję zdanego egzaminu! Agulka toś przeżyła chwile grozy! całe szczęście, że tak to się skończyło! Agatko jeszcze nie ma wyników egzaminu a Tyś już taka pewna, że nie zdałaś! a może los szykuje Ci niespodziankę ? U mnie ok! boli mnie coś dziś głowa i spiąca jestem :( a fura prasowania czeka! ale niech se czeka! mi się dziś nie chce ;) Pozdrawiam serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula a ja Cie rozumię, zgroza... Jak na filmach, a teraz sie ciągle slyszy jak to do szkoły z dziecmi czy młodzieża wpadaja tacy i strzelaja do nich, brrrrr!!! Kamika a nie pisałam Ci że zdasz!!!!!!! GRATULUJE BARDZO👄 Sama wiem ile nerwów kosztuje takie prawko;) I do tej pory na samą mysl włosy mi sie jeżą;) Gawit a tak napisałam bo akurat z ta facetka u której pisaliśmy egz to jest tak, że lubi u-dupiać, a teraz za nie długo mamy obronę pracy to ona zrobi wszystko aby nam zająć czas nie na naukę do obrony lecz do niej. Zreszta juz raz u niej byłam na poprawce:P Az sie boje iść do niej drugi raz:( a wiem ile napisałam i nie jest to satysfakcjonujące:( Zakupiałam na allegro dla Gabrysia na urodziny wózek spacerowy i fotelik: http://www.allegro.pl/item638565349_wozek_spacerowy_coneco_joker_spacerowka_gratisy.html Wózek dzis dostałam i jest świetny, leciutki, zobaczymy jak bedzie sie zachowywał po paru miesiacach urzytkowania go. i jeszcze czekamy na fotelik samochodowy: http://www.allegro.pl/item634694391_fotelik_samochodowy_meggy_9_36kg_kolory_gratisy.html Jutro sie pewnie wybiore z Gabciem do dr do kontroli;) A chce iść żeby chciaż go zważyć a że moja siostra idzie z córką do szczepienia to moze razem tam pójdziemy:) Gabryś dzis sie kąpał razem ze mną:D A i kupilismy mu jeszcze taki malutki basenik nadmuchiwany w Carrefour, żeby miał sie gdzie chlupać w wodzie jak beda upały, basen jest świetny, rewelacja i kosztował 8-9zł. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stu234
Witam! Będzie mi miło, i proszę o poparcie i głosik na mój blog ( o porodzie i Prawach Rodzącej na sali porodowej ) http://bobbyy.pl/blog.php?id=195 Serdecznie dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko fajny wózio i fotelik :) ja na razie rozglądam się za wózkiem głębokim i fotelikiem dla malucha :) jest tego mnóstwo na allegro, ale najpierw pojeżdże po hurtowniach, żeby mieć porównanie! i zobaczyć jak wyglądają na żywo! a egzamin mam nadzieję, że zdasz! Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Kamilko GRATULUJE zdanego egzaminu:) Agatko napewno zdasz egzamin:)zwasze jest tak ze jak sie mowi ze nie zalicze to sie zaliczy, przynajmniej ja tak mam:D ostatnio miałam kolosa z pedagogiki resocjalizacyjnej i mowiłam ze nie zalicze bo mało napisałam i wogole tak wode lałam ze szok no i co??zaliczyłam:D a znowu z angielskiego byłam pewna ze dostane chociaz 4(uczyłam sie) no i dostałam 3:)ale wazne ze zaliczyłam:D dziwne bo u jej meza jak chodziłam na angielski to miałam same 4 na poziomie wyzszym a u niej jestem teraz po dziekance na poziomie podstawowaym i mam 3 z kolokwium:) Fajny ten wózek i fotelik:) fotelik tez juz dawno zmienilismy Wiki bo w tamtym sie juz nie miesciła:D Gabrysiu właśnie najlepiej to poogladac w sklepach wózki a potem mozna szukac w necie czy jest taki sam ale tanszy, no na allegro jest tego mnostwo:D my jezdzilismy po sklepach no i upatrzyłam sobie wozek a potem własnie szukałam ww necie gdzie taniej no ale moj tata powiedział ze kupi nam wozek taki jak ma córka Dorna:D w sumie to z tej samej był firmy co ten co patrzyłam w sklepie no i mi sie spodobał:)kupilismy go przez internet, a teraz załuje ze go na oczy najpierw nie widziałam bo taki ciezki do wnoszenia, duzo miejsca zajmuje w bagazniku no i dziwnie sie go prowadziło jak znieniło sie rączke na drugą strone tzn jak Wiki siedziała przodem do kierunku jazdy:)ale teraz juz kupilismy spacerówke normalnie w sklepie i jest git:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJĘ DZIEWCZYNY 🌻 Agatha2007 miałam wielką nadzieję, że Twoje słowa się spełnią :D A fotelik fajny właśnie też za takim się rozglądałam bo już też chcemy zmienić naszemu maluchowi i mam nadzieję, że za tydzień jeszcze te będą bo są z tą wkładką na której mi zależy żeby była no i cena też fajna bo już rozglądałam się u nas po sklepach no i tam dostanę tylko za 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×