Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

malawronka- no nie wszystkie buźki mi wychodza sprobuje jeszcze serduszko zrobic według tego linku od balbinki i gawit. Ale ty tez probuj bo to poprawia humorek takie słodkie buziaczki 👄 Balbinka jaka pogoda u ciebie bo u mnie leje? :(( Napisz mi czy naprawde był taki przypadek że ktos sie podszył pod inną osobe na forum? Bo jesli tak to musiało to byc bardzo chamskie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko-przyślij mi zdjecia brzuszka bo chyba ci sie powiekszył nieco i jestem ciekawa Moj e-mail masz w tabelce 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda ze sie podszyli pod nasz dziewczyny z 2 forum jak ktos chce foty slubne prosze o adres email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia ja chce fotki prosze przyslij mi ;-) Jak chcesz ja ci moge wzamian odesłac kilka swoich. Balbinko i oczywiscie czekam na zdjecia Twojego dzidzia w brzusiu 🌼 Mój adres e-mail: AgathaJanas@interia.pl Z niecierpliwoscią czekam na wasze foty laseczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia ja chce fotki prosze przyslij mi ;-) Jak chcesz ja ci moge wzamian odesłac kilka swoich. Balbinko i oczywiscie czekam na zdjecia Twojego dzidzia w brzusiu 🌼 Mój adres e-mail: AgathaJanas@interia.pl Z niecierpliwoscią czekam na wasze foty laseczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosna
Cześć Kochane dziewczynki! Czytam was od kilku dni i tak się zastanawiam czy dołączyć do Was i czy przyjmiecie mnie do swojego grona .... Straciłam moją dzidzię w lipcu w ubiegłym roku dokładnie tego samego dnia co Balbinka i dokładnie w tym samym tygodniu(zresztą włąśnie dlatego zatrzymałam się na waszym wątku ) Od maja na dobre zaczeliśmy starania ,ale dziś jestem w fatalnym nastroju ,bo już myślałam ,ze jestem w ciaży :((( i przyszła ta okropna @,wiem ,że to pierwszy miesiąc ,że nie powinnam się poddawać ,ale smuci mnie to strasznie ,w poprzednia ciażę zaszłam za pierwszym razem i teraz też się tak nakreciłam ...Już chyba fiksuję ,tyle obaw tyle lęków czy kiedyś będzie lepiej???Bałam sie do Was odezwać bo nie wiem czy podobnie jak Lola u poradzę sobie z obecnością dziewczyn spodziewajacych się dziecka (to nie tak ,że ja się z tego nie ciesze ,wręcz przeciwnie ,bo przeciez każda ciaża po stracie ,każdy szczęśliwy poród to dla mnie znak ,że to jest możliwe ,ale chyba rozumiecie mnie ,ze to nie jest łatwe) ale dam z siebie wszystko jeśli tylko pozwolicie mi tu zagoscić Ściskam mocno całą Waszą ferajnę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne linki znalazłam na tym forum najbardziej to mi sie pajacyk podoba. Dziewczyny zrocie cos uczyc mi sie nie chce a egzaminy coraz bliżej :(( Acha i przepraszam za to co wyzej napisałam bo niechcaca mi sie dwa razy klikłoa chiałam tylko poprawic jakis dziwny nawias koło mojego emaila-sorki 🌼 http://www.okruszek.org.pl/ klik WIELE RAZY!! http://www.habitat.pl/domek.aspx?noban=1 http://www.zmilosciserc.pl/donate.php?action=g http://www.polskieserce.pl/ http://www.pajacyk.pl/ http://www.sadzimynadzieje.pl/index.php?modul= pola http://www.greenpeace.org/poland/wieloryby http://www.procentciebie.pl/ http://www.petycje.pl/indexLista.php?listorder =2 http://www.thechildhealthsite.com/clickToGive/ home.faces?siteId=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko własnie oglądałam Twoje fotki i masz fajny okrągły brzuszek, tez bym taki chciała jak piłeczka Troszke Ci zazdroszcze ale to nie jest zazdrosc zawistna lecz zazdrosc z całkiem innej beczki ale ładnie wygladasz na tych fotkach taka szczesliwa az promieniejesz To zdjecie z Twoim mężem tez jest niczego sobie az sie usmiałam jak biedulek spał na tej ławeczce 🌼 zlosna- super że napisałas do nas bo tutaj nikt nikogo nie zdyskryminuje bezpodstawnie ja tez jestem tutaj od niedawna i dziewczyny mnie przyjeły bardzo zyczliwie Jesli chodzi o Twoje obawy ze nie zniosłabys tutaj ciężarnych to sie mylisz bo jak polubisz dziewczyny to i polubisz ich brzuszki a co innego jak widze nieznajoma na ulicy wtedy tez mi sie az cos dzieje ze ja nie mam brzusia Zlosna a co do staran to sama widzisz ze jednak da sie zajsc w ciaze ale to wymaga czasami czasu Pisałas ze zaszlas odrazu a ja przy pierwszej ciąży starałam sie az pół roku zanim zaszłam i niestety tak jak ty poronilam teraz nie wiem ile czasu minie do nastepnej ciaży ale mam dla ciebie dobra rade abys nie żyła z dnia na dzien i czekała na @ czy przyjdzie czy tez nie Nie mysl o ciąży a dzidzius sam przyjdzie wiem ze to trudne ale psychike tez nalezy przestawic aby cos sie w niej odblokowało i była ciąża Głowa do góry 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko- masz bardzo fajowy brzusiu taki okragły jak piłeczka Bardzo mi sie spodobał Trzoszke Ci zazdroszcze tez taki chce miec a tym czasem mam taki ale dlatego ze przytyłam :D Rozbawiło mnie zdjecie Twojego męża taki biedulek spiący na ławeczce hihi 🌼 Zlosna- fajnie ze do nas zajrzałas ja tez jestem nowa a dziewczyny mnie przyjęły bardzo cieplutko wiec dołącz do nas bez rzadnych obaw. Jesli chodzi o twoje zmartwienie to nie przejmuj sie ze dostałas @ ja to przezywałam przez 6 miesiecy i zawsze miałam ta wstrętna@, wierze ze uda wam sie zajsc w ciaze jak najszybciej ale radze nie myslec o tym i nie życ z miesiaca na miesiąc bo to dobrze nie wróży najlepiej jest nie myslec o dzidzi a zobaczysz ze ona sama przyjdzie wiem to z doswiadczenia. Jesli chodzi o ból na widok ciężarnej to nie zaprzecze ze to boli sama mam duzo kuzynek i znajomych które chodza z brzusiami (zupełnie tak jakby sie na mnie uwzięli hihihi) ale trzeba sie cieszyc z ich szczescia i zeby zdrowe były te dziecięta A ty tym czasem głowe do góry i idź razem z nami do przodu może przyszosc będzie łaskawsza dla nas wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌼 Po Waszych ciepłych i wspierających słowach 🌼 muszę przyznać że już się oswoiłam z myślą, że moja szefowa będzie mieć drugie dzidzi. Teraz się cieszę, będę widzieć jak się Jej brzuszek powiększa (na pewno będę mieć w głowie to że ja też mogłam tak wyglądać bo tylko miesiąc różnicy byłby między nami). Czasami jest mi żal i przykro bo przebywam w gronie ciężarnych (w pracy mama Tosi, w szkole koleżanka, w miejscowości gdzie mam rodziców też jest koleżanka w ciąży ), ale nie będę się załamywać na mnie też przyjdzie czas i na Was dziewczyny też :-) kurczę już nie mogę się doczekać :-) Ale ogólnie to 6 czerwca minie już 3 miesiące bardzo się z tego cieszę ❤️, może jakieś staranka rozpoczniemy, tylko mój M nie bardzo chce, muszę go przekupić hihihi :-) Zlosna Fajnie że wpadłaś do nas na topik ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosna witam serdecznie.Ja w ciazy nie jestem wlasnie zrobilam test jutro ide do gina niech cos zrobi z tymi nieregularnymi @ bo swira idzie dostac.Teraz mi nic nie pozostalo tylko badania krwi zrobic bo jezeli nie jestem w ciazy to mogla mnie anemioa dopasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi sie z kompem dzieje -nie wysyła mi postow wiec pisze drugiego zeby w koncu wysłało a tu masz jaki obciach kilka na raz i to tych samych :D Okropne!!!! Nie czytajcie tego!!!!! Agula- powodzenia słonko Wam życze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wielkie za niesamowite przyjęcie ,od razu lepiej się robi na serduchu jak wiesz ,że gdzies jest ktoś ,kto nie musi używac wielu słów ,a i tak w pewien sposób wspiera Cię samym swym istnieniem ,mam nadzieje ,że tak jak Wy dla mnie jesteście kim ś takim tak ja tez będę mogła dla Was kimś takim być ,bo każdej życzę jak najlepiej. Ja po stracie przeszłam sporo badanek ,w większości były to badania ,kótre sama sobie zleciłam;)) po przeczytaniu wątków min na tym forum kafeterii ,lekarze uwazają ,że pierwsze poronienie to norma ,że co czwarta kobieta to przechodzi ,ale co z tego ,przeciez można wykluczyć pewne ewentualne czynniki u mnie jak narazie te badania nie podały przyczyny ,choć może była nią za wysoka prolaktyna??Nie wiem bo nigdy nikt mi nie zrobił badania na prolaktynę ,a jak poszłam do mojej starej pani g. gdy spoóźniał mi się okres to powiedziała ,że przeciez to nie jest zegarek i odprawiła mnie z kwitkiem . Teraz trafiłam pod skrzydła dużo kompetętniejszej lekarki i czuję ,że może coś być z tego od miesiaca biorę bromergon do tego luteine i czekam....A może by tak jeszcze męża przebadać ?Tyle tu o tym pisałyście ,że na powaznie zaczęłam sie nad tym zastanawiac tylko czy w tym pomoże mi mój ginekolog czy to on musi iść do swojego lekarza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosna i zlosna78 to ja tylko zastrzegłam sobie nick a i chciałabym dopisac się do tabelki myślę ,że nie bedzieice miały nic przeciw??? Chamstwo ze mnie nawet się nie przedstawiłam ,mam na imię Ania ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Balbinko- chyba masz racje jak pisalas do Zlosnej78, że chyba trzeba dotknąć brzusia, żeby sie zarazić. Sprobuje tak zrobic może coś z tego będzie. A co do twojego bólu na ząb,głowe itd to słyszałam, że możesz zażyc Apap, bo to jest jedyny lek dla kobiet w ciąży, który jest bezpieczny wiem, bo moja siostra ma migreny i jak była w ciąży (a urodziła juz trójke przeslicznych dzieciąt) to tylko ten lek zażywała, bo lekarze to polecają 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosna78 witamy Ciebie ja tez stracilam dziecko w lipcu w zeszłym roku. i też tak jak ty zaczełam sie starać od maja o dziecko. za bardzo nie przejmuj się nie powodzeniem ja tez to bardzo przeżywam a byłam wczoraj u mojej doktor i tlumaczyła mi nic nie na siłe że im bardziej sie chce tym trudniej zajść w ciąże. dlatego postaraj się Aniu podejść do tego trosze ze spokojem i nie licz sobie kiedy masz dni plodnie tyko kochaj się wtedy kiedy masz ochote. zabawne jest to co piszę bo jeszcze przed wczoraj kupowałm testy owulacyjne.pozdrowionka dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY KTÓRAŚ TO MIALA
Jestem po kilku poronieniach.... Po ostatnim lekarka pocieszając mnie wspomniała o jakiś zastrzykach w brzuch przez calą ciążę codziennie... mówila, że kobiety które wcześniej nie mogą donosić ciąży dzięki nim rodzą zdrowe dzieci. Wyczytalam że lek ten nie ma wpływu na dziecko a jedynie rozrzedza krew matki przez co lepiej dotlenia płód. Czy ktoraś z Was słyszala coś o CLEXANE lub brala ten lek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Później się odezwę, mam bardzo ciężki dzień. Dosyć ze dostałam dzisiaj @ to jeszcze rozmowa z szefową, nie mogłam się powstrzymać od płaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od.....miejscowość lola u..........28-31.........19.06...........wrzesień \'06......ok. Rzeszowa Madusia_3.....34............01.06..........marzec 07........ Świnoujście Daga_p_11...27- 31............?............ marzec07........ Częstochowa Ew............ok.30..............?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06..................?... ..........warszawa Agatha2007...29-32...........?...........październik2006 ...ok.Krosna Malawronka ...28...........08.06.........maj 2007........ok.Wrocławia MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc lola u...................18.04.2006.............11/12 tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc Malawronka..........18.07.2006..............9 tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy......t. porodu.......dł. starania .....miejscowosć Balbinka........16tc..........20.10.2007.......dluugo... ...Katowice,Ruda Śl. Frania...........11tc...........30.11.2007.... ..cykl.......Oosterhout Kalinka1985....15.............23.11.2007.....2 cykl......Częstochowa NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ..............nr. gg lola u ..........Jolanta......... 20.12 ...... lolau@gazeta.pl. .....9734313 Balbinka-2......Ania...........23.10. 79....balbinka2@tlen.p< /a>< /a>< /a>< /a> l....7456466 nueva .........Violka ............1976 ......violek5@o2.pl .........8554249 Malawronka..Ewa............1984...malawronka1@wp.pl.....10881214 Madusia3......Magda..........05.03.1975...madusia3@ wp.pl...3046584 Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985....Karolina...30.09.85..karolinakrawcyzk@interia.pl..8689089 Agatha2007....Agata..........06.02.1986. ...AgathaJanas@interia.pl...9302144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CLEXANE- Enoksaparyna (Enoxaparin sodium, ATC: B 01 AB 05) – drobnocząsteczkowa heparyna o małej masie cząsteczkowej, wykazująca aktywność wobec czynnika Xa układu krzepnięcia krwi i w mniejszym stopniu wobec czynnika IIa. Wskazania: -profilaktyka żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej -u osób leżących -u chorych na nowotwory -u osób unieruchomionych czasowo po zabiegach operacyjnych lub wskutek powikłań urazów (np. opatrunek gipsowy) -profilaktyka tworzenia skrzepów w krążeniu pozaustrojowym podczas hemodializy. -leczenie zakrzepicy żył głębokich -zatorowość płucna -leczenie niestabilnej choroby niedokrwiennej serca -zawał serca typu NSTEMI (ang.non ST elevation myocardial infraction) - dawna nazwa zawał mięśnia sercowego bez załamka Q. Przeciwwskazania i działania niepożądane: Przeciwskazania: -Nadwrażliwość na lek lub inne składniki preparatu, -nadwrażliwość na heparynę -aktualnie występujące krwawienie -choroby przebiegające z dużym ryzykiem krwawienia -choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy -bakteryjne zapalenie wsierdzia -niedawno przebyty udar krwotoczny mózgu -niedawno przebyty zabieg neurochirurgiczny lub okulistyczny -trombocytopenia Ciąża i okres karmienia piersią-- Stosować jedynie w przypadku zdecydowanej konieczności. U kobiet w ciąży ze sztucznymi zastawkami serca ryzyko wystąpienia zakrzepu z zatorami może być zwiększone. Zaleca się unikania karmienia piersią w czasie stosowania leku. Działanie niepożądane: Krwawienie, łącznie z groźnymi dla życia krwotokami do OUN trombocytopenia krwiak w miejscu wstrzyknięcia Uwagi specjalne: w przypadku przedawkowania postępowaniem neutralizującym podaną enoksaparynę jest dożylne podawanie siarczanu protaminy. w trakcie leczenia należy (poza szczególnymi sytuacjami) odstawić inne leki wpływające na układ krzepnięcia, takie jak: kwas acetylosalicylowy niesterydowe leki przeciwzapalne tiklopidyna klopidogrel antagoniści receptora glikoproteiny IIb/IIIa glikokortykosteroidy Dawkowanie: Lek podaje się podskórnie (w okolicy podbrzusza albo w ramię) lub dotętniczo ściśle według zaleceń lekarskich! Dostępne preparaty: -Clexane -Clexane forte Nie slyszalam o takiej metodzie leczenia ale mysle ze lepiej byloby iść jeszcze do jakiegos innego lekarza i sie go zapytac o co to chodzi. malawronka- 👄 Balbinka 🌼 - bardzo mi przykro z powodu twojego bólu zęba niestety nie moge ci pomoc chociaz bym chciała musisz iść jednak do dentysty nie ma na co czekac bo od takiego zatrutego zęba mogą byc naprawde POWAZNE SKUTKI (oglądałam kiedys o tym program) a w ciąży mozna tez w ostatecznosci skorzystac z usług dentystycznych. Agula212- ❤️ widzisz i wyszedł ci suwaczek! :) file://localhost/D:/obrazki%20kulturalne/16.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po ciężkim dniu w pracy!!I zaczynam od tabelki może się uda??;)) STARAJACE SIE Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od.....miejscowość lola u..........28-31.........19.06...........wrzesień \'06......ok. Rzeszowa Madusia_3.....34............01.06..........marzec 07........ Świnoujście Daga_p_11...27- 31............?............ marzec07........ Częstochowa Ew............ok.30..............?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06..................?... ..........warszawa Agatha2007...29-32...........?...........październik2006 ...ok.Krosna Malawronka ...28...........08.06.........maj 2007........ok.Wrocławia Zlosna78.......28-31.......27.06........maj 2007 ........Opole MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc lola u...................18.04.2006.............11/12 tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc Malawronka..........18.07.2006..............9 tc Zlosna78 .............1.07.2006...............8.tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy......t. porodu.......dł. starania .....miejscowosć Balbinka........16tc..........20.10.2007.......dluugo... ...Katowice,Ruda Śl. Frania...........11tc...........30.11.2007.... ..cykl.......Oosterhout Kalinka1985....15.............23.11.2007.....2 cykl......Częstochowa NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ..............nr. gg lola u ..........Jolanta......... 20.12 ...... lolau@gazeta.pl. .....9734313 Balbinka-2......Ania...........23.10. 79....balbinka2@tlen.p< /a>< /a>< /a>< /a>< /a> l....7456466 nueva .........Violka ............1976 ......violek5@o2.pl .........8554249 Malawronka..Ewa............1984...malawronka1@wp.pl.....10881214 Madusia3......Magda..........05.03.1975...madusia3@ wp.pl...3046584 Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985....Karolina...30.09.85..karoli nakrawcyzk@interia.pl..8689089 Agatha2007....Agata..........06.02.1986. ...AgathaJanas@inter ia.pl...9302144 zlosna78.....Ania.........09.09.1978....zlosna@interia.pl......768392 iiii??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się!!!!Jaka ja jestem zdolna!!!;)))) Jeszcze raz wszystkie Was kochane gorąco witam!!!Wróciłam właśnie z pracy i jak burza przebiegłam przez mieszkanko żeby zajrzeć choc na chwilkę i zobaczyć co u was słychac ,pewnie maż ,który dziwnie na mnie patrzył będzie się dopytywał,ale co tam.... Malawronko ,Balbinko ja o tym doksonale wiem ,że jak się psychocznie nastwaię to nic może z tego nie być ,a wiem ,że mam do tego wybitne zdolności czego dowód był już w tym miesiacu ,jak nic odczuwałam objawy ciąży ,mdliło mnie ,piersi ,które nigdy nie bolą zaczeły a to wszystko zrobiła moja podświadomość więc jak nikt musze na nią uwazać .Tylko rozsądek to jedno ,a mała presja to drugie ,bo ja mam w sobie taką małą presję ,że jestem już starsza i niewiele lat zostało mi na urodzenie dziecka,może nawet nie najbardziej chodzi tu o mnie ,ale tylko się nie smiejcie o moją babcię ,Ona bardzo to wszystko przezywa ,a ja bardzo chciałabym dać jej prawnuka jeszcze za jej życia .Ona przeżywa to bardzo ,bo jej syn ,tez miał taką sytuację ,że jego żona poroniła ,a potem okazało się ,że nie mogą mieć dzieci no i moja babcia przenosi tą całą sytację na nas .Dlatego tak bardzo chciałabym ją uspokić!!To głupie ,bo nic nie da sie w tej kwestii zrobić na siłę ,ale gdzieś to we mnie tkwi... Obiecuję jednak ,że wyluzuję,a jak będę zaczynała znów wracac do presji to czekam od Was na jakąś reprymendę.....;)))) Spokojnego wieczorka Wam drogie życzę i uciekam ,bo dziś mecz moich ukochanych siatkarzy!!! Całuski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko spojrzałam na tabelkę i okazuję się ,ze Ty już sobie sprawiłąś prezent na urodzinki??!!!Spryciara z Ciebie!!!! A może ja tez mogłabym dostać zdjęcia Twojego brzuszka ,żeby się tak wirtualnie zarazić?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dawno nie zaglądałam, ale wszystko przez pracę :( przychodzę tak padnięta, że nie mam siły włączyć kompa :( Lola super, że \"wróciłaś\", a ja oczywiście, że tu zostanę!!! Madusia ja poproszę zdjęcia :) Adres w stopce :) Zlosna78 witaj!Bardzo dobrze, że do nas trafiłaś, bo chyba nikt lepiej Cię nie zrozumie jak kobieta, która przeszła to samo, a nas jest tutaj kilka taklich kobitek i jak trzeba wysłuchamy, pocieszymy, albo same będziemy tego potrzebowały :) Pozdrawiam Was wszystkie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×