Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Aniu czy Twój Michaś też już gada? Ignacemu się buźka nie zamyka. Fakt pojedyncze słowa, ale w szkou jestem, że ponad roczne dziecię tyle słów mówi. Nawet zdanie jedno mu wychodzi daj am:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej poczytałam, ale sie spisałyscie;) Byłam w szkole przez weekend wiec teraz dopiero cos skrobne na szybcika👄 Agula to nasze dzieciaczki są odważne tylko my czasami wyolbrzymiamy ich delikatnosc, ale wydaje mi sie ze to czy zastrzyk zaboli zalezy od tego w jaki sposob wbije sie igłą pielegniarka. Lola no pokazałas sie, ja kopniaka Ci nie dam bo ciesze sie ze nie zapomniałas o starych kolezankach;) Gosiu nie martw sie, zrobisz wyniki i bedzie dobrze a nawet jak by cos nie tak to do wyleczenia. Jak ja sie nasłuchałam historii od mojej mamy czy tez siostry jakie one miały przeboje z dziecmi to wiem ze wszystko jest do przezycia, ale z drugiej strony rozumiem ze sie martwisz bo jestes troskliwą i kochajaca mamą. Gdybys sie nie martwiła to pomyslałabym ze Cie to nie obchodzi. Z Tobą Kubusiowi nic nie grozi🌼 A ja mam od 3 dni biegunke, bleeee:( Juz tak jak Jola martwiłam sie a zarazem cieszyłam sie ze powiekszymy grono rodziny ale dzis przyszła spóźniona @. Kolejnego dzieciaczka chce miec szybko ale musze najpierw troszke schudnąć aby nie miec wiekszej nadwagi w ciązy. Wg BMI w chwili obecnej mam małą nadwage:(:(:( Odniosłam wrzaenie ze mój mąż troszke sie zawiódł że dostałam@. Bardzo mnie to cieszy bo nie bedzie problemu w razie planowanej;) wpadki:D No a co u Gabrysia: z dnia na dzien zaskakuje czyms nowym, ostatnio nauczył sie pokazywac języczek i bawi sie tez swoim głosem- raz po raz zmieniając dźwieki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie nic nowego się nie dzieje. jutro kolejny monitoring, w razie jak pęcherzyk nie urósł to leki na stymulację owulacji! jajniki mnie bolą jak jasna cholera, ale testy owu nie pokazuja drugiej kreski! znaczy pokazują, ale bladą! od piątku cały czas tak samo bladą :( więc ju,ż nie wiem! w każdym bądź razie próbujemy z mężem, bo może się uda ?? :D Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przynajmniej Agatha mnie nie chce kopać ;p Dziewczyny nie mam @ i chyba sie zaczynam stresować!!!!!!! Rok temu skakałam pod samo niebo a teraz sie boje!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola rób test i gadaj co i jak :) eh tak sobie myslę, że o Julcię tak długo się starałaś, a teraz tak szybko by się udało ? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola bo ja tu co chwila zaglądam i czekam na wieści :) no ja bym niewytrzymała i zrobiła testa :) nawet nie z porannego moczu! po terminie @ powinien już pokazać ciąże, jeśli takowa jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola bo ja tu co chwila zaglądam i czekam na wieści no ja bym niewytrzymała i zrobiła testa nawet nie z porannego moczu! po terminie @ powinien już pokazać ciąże, jeśli takowa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolu:D Ja Cię rozumie,że tak szybko jedno po drugim,ale gdybyś faktycznie była w ciąży to nie lamentuj-dziękuj Panu Bogu za to dziecko i proś aby urodziło się całe i zdrowe.Chciałabym byc bardzo na Twoim miejscu,ale nie moge sobie narazie na to pozwolić-nie mam własnego kąta.Jestem zmuszona isc do teściowej na rok/nie wyobrażam sobie tego/Jestem w trakcie budowy domu.Chcielismy robić to powoli o własnych środkach,ale ze względu na sytuacje podjeliśmydecyzje z mężem,że wezmiemy sobie pożyczkę w banku i w ciągu roku skończymy nasz dom.Mam metraż 140m2.Ty w dodatku jesteś taka młoda a ja w przeciwieństwie do Ciebie jestem już stara,a na dzieci tym bardziej.Nie odzywam się tutaj za dużo ostatnio ,ale mam takiego doła,ze momentami to mi się zyć odniechciewa😭 Do tego wszystkiego to jeszcze okropnie martwie się o Kubusia:(jutro rano ide Mu zrobić badania-wieczorem napisze jak wyszły. Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Melduję się. U mnie jak narazie miesiaczki brak,ale termin miałam na wczoraj,więc czekam jak coś do końca tygodnia z testowanie. Czuję się fatalnie:(.Strasznie mi niedobrze,ale myślę,że to może od czegoś innego nie koniecznie od ciaży:) Jak już będę coś wiedziała to napiszę. gawit trzymam kciuki za Ciebie Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dołek już mi przeszedł a był spowodowany tym, że jestem coraz starsza :) bo wtedy miałam urodzinki i pomijając fakt, że rodzina właśnie o tym nie pamiętała to jeszcze tego dnia mąż musiał wyjechać a mi było przykro z tego powodu :( Ale póki co to dalej jestem z małym \"sama\" bo mąż ciągle w delegacjach a ja nawet nie mam czasu na zadbanie o siebie :( prawdopodobnie szwy mi ropieją a nie mam kiedy cokolwiek z tym zrobić bo wieczorami jak Damianek zaśnie to jak wszystko poukładam i się umyję to czasem z godzinkę uda mi się pospać i dalej wstawać i zdarza mi się zasnąć na fotelu z małym przy cycu :( no ale dosyć smutasków Życzę Wam miłej nocki :) i czekam na wieści o dwóch kreseczkach na teścikach :) my na razie nie mamy co się martwić o wpadkę bo z powietrza się nie weźmie a póki nie pójdę do lekarza to chyba z przyjemności nici :( A do gina jeszcze się nie zarejestrowałam bo zapomniałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu jeżeli Pan Bóg da to urodzisz jeszcze nie jedno dziecko! Jeszcze masz na to troszkę czasu! Nie dołuj się kochana! masz Kubusia, męża, masz dla kogo być szczęśliwa! Kubusiowi napewno nic nie jest! ❤️ Justynko no to czekamy z Tobą na testowanko! 😘 Kamilko ❤️ Resztę serdecznie pozdrawiam ❤️ PS. lola co tam u Ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu nie opowiadaj głupot bo wcale nie jestes za stara!!!!!! Justynka no to tzrmam za Ciebie kciukasy! Ja @ nadal nie mam- zero palmień wogóle nic! Objawów ciazy tez nie mam a jak pamiętacie to w ciazy z Julką cały czas wymiotowałam i wogóle fatalnie sie czułam na poczatku! Moje kochanie ma kupic test i zaraz po tym jak wróci do domu to go zrobie! Gawit ja tez mam nadzieje ze tak szybko sie nam nie udało tym razem ale jeśli tak to też bede się cieszyła! Dla mnie to za szybko nie tylko ze wzgledu na Juleczke ale tez na blizne po cc i ogólnie ale dam rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka jak tam ? U mnie w nocy przyszła @ więc drugiego testu już nie robie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja tak nic sie nie odzywam ale z niecierpliwoscia wyczekuję wieści o wynikach? Mam nadzieje że Twoje milczenie jest spowodowane brakiem czasu aby cos napisac. Ucałuj Kubusia i pisz co u was i jak sie Kubulinek czuje??? Gosiu jesli masz dołka to dlaczego nie piszesz do mnie???? Ja zawsze znajde czas👄 Kamika nie smuć sie, mojej siostry mąż tez jest gościem we własnym domu (Tirowiec) i ona samotnie mozna powiedziec ze wychowuje 3 dzieciaczków. lola no i sprawa wyjasniona, dobrze ze masz @. mnie sie juz konczy ale tez miałam mieszane uczucia jak mi sie spozniała:P Justynka kciuki dla Ciebie aby nie przyszła@ MOCNE kciuki!!!!;) A ja szukam stroju mikołaja- śpioszki na allegro dla Gabrysia i jest kilka fajnych ofert:) No musze go jakos fajnie ubrac jak bedziemy rozwozic prezenty:D A na wigilie planuje zalozyc mu jeansowe spodnie które Gabryś dostał od Kubusia, bedzie slicznie wyglądał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ przyszła ,ale nie jestem zla,ani zalamana Chyba dobrze,ze jest,bo w styczniu chce isc do nowego gina.Zobacze co on powie.Akurat na poczatku stycznia mam miec juz wyniki badan genetycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka i lola czyli to po prostu @ zwariowała ! no, ale z tego co widzę, nie jesteście rozczarowane , więc ja się cieszę razem z Wami 😘 Jutro rano lecę do Anglii. nie będzie mnie przez tydzień! obym miała co czytać po powrocie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja jak zwykle się długo nie odzywałam. Ale niestety daje mi w kość to że mąż jest wiecznie w delegacjach i jestem sama z malutką. Niby mieszkam z rodzicami ale mama czasami takie fochy robi że szok. Wcale mi nie jest dzięki niej łatwiej a psychika mi już chwilami siada :( A co u mnie - malutka przez jakiś czas ładniej jadła a od trzech dni znowu jest gorzej :( W dodatku czeka nas wizyta na oddziale zakaźnym w krakowie bo potwierdziło się że Iza ma wirusa cytomegali. W moczu to dziadostwo wyszło, bo we krwi pierwszy wynik był wątpliwy a drugi już ujemny. I mają postprawdzać czy ten wirus nie porobił jej jakiś szkud w organiźmie i co z nim dalej robić. A mnie martwi to że od paru dni znowu nie chce jeść i się straszine marudna zrobiła ostatnio. W dodatku już dwa razy jak zaczeła płakać to wpadła w taką chisterie że ją uspokoić nie można - szok - drze się jak opętana. Gosiu jak trafisz na jakiegoś dobrego pediatre w sączu to daj znać - też chętnie skorzystam. Bo nie mam już siły jeździć ze wszystkim do krakowa a ta nasza to ......nawet komentować nie warto :( I trzymam kciuki żeby z Kubusiem było wszystko o.k. Buziaczki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit❤️ Ale masz fajowo,że sobie lecisz do Anglii:D ja też z chęcią pojechałabym sobie gdzieś,choćby na 2 dni,aby się oderwać od wszystkiego,odpocząc,no ale w tej chwili to jest to niemożliwe-jest Kubuś:D,DZIĘKI BOGU ŻE JEST:D:D:D:D Zrobiłam Mu badania i: -morfologia wyszła bardzo dobrze za wyjątkiem płytek krwi,bo norma jest do 400 a Kubuś ma 580 -żelazo ma 10 norma jest od 6 do 30,a więc nie jest zle:) -wapń całkowity ma 2,59 a norma jest od 2,20 do 2,55.Ma go minimalnie za dużo. -mocz też Mu wyszedł dobrze:D Dzwoniłam do mojej pediatry i kazała mi zwiększyć jeszcze podawanie wit.D3 z 3kropelek na 5,a lekarz u którego byłam prywatnie w minioną sobote kazal przestać podawać wit.D3 i zaobserwować co się będzie działo/przypominam,że mój problem to,że Kubie baaaaaaaaaaaaaaaaardzo poci się główka:(/ za miesiąc mam powtórzyć badania.I KOGO SŁUCHAĆ? Dostosuje się do lekarza prywatnego.Martwie się o Kube:( Napewno idą Mu też ząbki,bo ma dziąsełka rozpulchnione,co ma w polu widzenia to gryzie jak opętany i płacze.Wczoraj wieczór przebudził się 2x z płaczem,posmarowałam dziąsełka i zasnął.Robi mi także po 4 kupki dziennie.To wszystko już trwa drugi tydzień. Dorcia co do pediatry w Nowym to jest MASAKRA! Proponowano mi ordynatora z pediatrii w naszym szpitalu-podobno jest dobra,ale ciocia poleciła mi lekarza z Limanowej-zachwalała mi go ,że jest dobry i spradzony.Byłam u Niego,to on mnie skierował na badania....,powiedział mi nawet,że gdyby się coś działo ,coś mnie niepokoiło,abym do niego dzwoniła.Wizyta kosztuje 40zł-nie zdziera! ijest bardzo miły,tak mi tłumaczył .......widać,że nie chciał mnie zbyć.Jeżeli byś chciała to Ci dam na niego namiary. Lolu i Justyna czyżby Wasze @ umówiły się razem? Lolu która to już @ po porodzie? ja jeszcze okresu nie miałam. Balbinka,Meggi,Agatka,Kamika,Sara,Madzia,Agula,Gawit,MAŁAWRONKA!!!!!!,Dorcia,Lolu,Lidka,Justyna, Mika👄👄👄❤️🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula2121 już zagłosowałam na wszystkie fotki Wiktorii Bardzo śliczna :) i szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margi to maoja 4 @ po porodzie! Pierwszą dostałam Na poczatku września czyli 2,5miesiaca po porodzie i karmiłam wtedy TYLKO piersia bo robiłam to przez 4 miesiące a potem julka cyca sama odrzuciła! Pędze głosowac na wiktorię!!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Lecę i ja zagłosować :) właśnie otwiera mi się strona, a że net tu wolno chodzi ot pewnie trosz\ku potrwa :( jednak jestem wytrwała.poczekam i zagłosuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także głos oddałam ,a nawet trzy:) Nie wiem czy było więcej zdjęć,bo mój net chodzi wolno jak czołg,a to dlatego,że mam ble connect z ery a u nas zasięg jest fatalny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu masz racje odnośnie tych pediatrów w sączu. Ta co mi kiedyś o niej mówiłaś to ona kiedys u nas w ośrodku pracowała i nienajlepszą miała opinie. Dlatego jak narazie trzymam się tego lekarza z prokocimia bo trafiłam naprawde na super faceta. Starszy koleś bo już taki dziadkowaty ale widać że chce pomoc. Może wreszcie jakoś się to skończy dobrze. Teraz zęby jej zaczeły dawać w kość i myśle że dlatego mamy kolejny problem z jedzeniem. Ale i tak nie moge narzekać bo w ciągu miesiąca przybrała mi 530gram - więc jak na nią to sukces. Ale skończy się to, to zacznie sie co innego - tak to już z dziećmi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×