Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość glupia22

przez to ze mam faceta rowiesnika bede czekac kilka lat na slub.

Polecane posty

Gość ewka24
Chyba laska już poszła,ale na pewno zajrzy. Po co te całe nasze wywody,jak ona ma swój pomysł na życie.To ona powinna ze swoim facetem gadać,a nie z nami! Tylko,że na próżno jej zamartwiania się i planowanie,jak on nie chce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfsdsssd
niektórzy mają potrzebę pojeżdżenia po kraju, zwiedzenia czegoś, zobaczenia innych krajów, inni wolą siedzieć cały urlop na plaży i gapić się w morze. skoro takie są jej potrzeby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia22
nie to byli obcy ludzie.tyle ze bylismy nie w sierpniu, tylko na poczatku wrzesnia, juz troche po sezonie i sie dalo taniej ugadac.i przynamnej takich wrzeszczacych tlumow nie bylo na plazy.i nie siedzielismy i nie liczylismy kasy.tylko sie zdenrewowalam, juz wiem teraz skad w polsce jest taka bieda, skoro nic nie umiecie oszczedzic bo przeciez trzaba zyc na dobrym poziomie:O nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie zwiedzanie zamkow czy muzeow to zadna przyjemnosc, kojarzy mi sie z wycieczkami szkolnymi.a parki, plaze, wydmy sa darmowe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieda jest bo jest dużo
ludzi tak samo mało ambitnych jak Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfsdsssd
bo statystyczne dzieciaki z podstawówki jadą na wycieczkę zwiedzać Grecję, Francję czy Egipt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka24
Nie mówię o muzeach,tylko o np. akwarium w Gdyni-polecam, molo w Sopocie! A mogę o coś poprosić?Daj mi namiary na ten domek za 12zł,co? A w jakiej to jest miejscowości?Może też sie wybiorę...Teraz też nie ma rozwrzeszczanych tłumów i będzie taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia22
jesli chodzi o akwarium w gdyni to je zwiedzilam, molo tez- 3 razy.owszem fajne, ale milej wsponinam np siedzienie wieczorem na kocu na pustej plazy, niz te tlumy dzieciakow w akawrium:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże.... zamiasta sie cieszyc ze masz kogos kto podchodzi powaznie do slubu i tych spraw to narzekasz, przynajmniej nie jest jakims podlotkiem co to decyduje sie na slub a za chwile na rozwód. ciesz sie zyciem i mlodoscią, a nie wymyślasz slub, przynjamniej masz wiecej czasu, zeby sprawdzic czy to naprawde ten, jesli macie sie pobrac to i tak to sie stanie, prędzej czy później, moim zdaniem lepiej później, bo do tych spraw sie caliekm inaczej podchodzi. pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namiaru nie da bo taki domek nie istnieje a żal mi ciebie bo takie zycie to ucierani dupu szkłem i omawianie sobie nawet cukierka a co do związku nie wróze dalekiej przszłosci bo wiidze że fac et rozsądny i chce cos w życiu osiągnąc znam taką pare co zyli wedug niej na wszystkim oszczedzali na wszystko szkoda tez on jdała bo nib uwielbiał makarony :D ale to sie rozpadło po 2 latach bo nie dał rady psychicznie facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka24
Tłumaczysz sobie wszystko,żeby wyszło,że masz rację!Wiesz nikt,kto ma niewiele kasy nie rozbija się w luksusach,ale chyba jakiś poziom życia być powinien? Może Twój chłopak woli posiedzieć przy mamusi na wysokim poziomie życia,niż przy Tobie liczyć ciągle kasę???Wiesz,tak jest lepiej.Póki studiuje,może nie chce mieć innych zmartwień poza nauką. Porozmawiaj z nim! I weź pod uwagę również jego zdanie i jego pomysł na życie.Bo to ma być Wasze życie,a nie tylko Twoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie jesteś glupia, skoro wiek mialby decydowac o tym, czy z kims bedziesz i kogos kochasz, czy jest skreslony, masakra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka24
No właśnie ja mam też taki przykład w rodzinie!Mój kuzyn związał się z taką kobietą.Żyli sobie,żyli póki nie zaczęło brakować im kasy.Stale były kłótnie.I teraz zyją jak pies z kotem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupia tak czytam te twoje wypowiedzi i mi sie plakac chce. ty po prostu jestes skąpa na wszystko ci kasy szkoda!!!!!!!!!!!stad takie u ciebie oszczednosci niczego nie lubisz nigdzie nie amsz potzreby hcodzic nawet kosmetyki sama juz tworzysz zeby czasami zbyt duzo nie wydac:O tragedia dziewczyno jakie ty nudne masz zycie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre_sobie
Glupia ma 22 lata. Ja jej wybaczam ze względu na wiek :) Jakby nie bylo, jest ode mnie 10 lat mlodsza. Ja w jej wieku moglam mowic to samo. Nie wiem, nie pamietam i nie chcę pamiętac :) :) :) A bieda jest, bo są ludzie, którzy nie dają zarobić hydraulikom, elektrykom, hotelarzom, czy restauratorom, którzy nie korzystają z dorobku cywilizacji, co, jak wiadomo - napędza gospodarkę, tylko wybierają partyzanckie rozwiązania. Bo zamiast zjeść rybkę i dać zarobić wielu ludziom od rybaka, poprzez kucharza do sprzedawcy, wolą patrzeć w morze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka24
No bo przecież nie trzeba jeść rybki i loda i waty cukrowej. Leć do Biedronki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre_sobie
A może paprykarz z tej Biedronki - przynajmniej rybą zalatuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia22
jestem skapa, bo wiem, ze kasa bedzie mi potrzebna w przyszlosci.jak kupie sobie mieszkanie za nic? czy bede czekac az moj facet sie dorobi i mi kupi? nie chce nic od nikogo i nie bede sie prosila o kase, czy slub.jesli bedzie chcial to bedzie, nie to nie.w kazydm razie ja z nim rozmawiaalm o tych sprawach 2 razy( on rozmowe zaczynal) i wiecej nie bede.to jego decyzja, jego zycie.ale gdyby nie to, ze nie latam po imprezach i nie jem w restauracjach nie mialabym w wieku 22 lat 57 tys na koncie, z czego wiekszosc jest moim zarobkiem, troche tylko dostalam od rodziny.reszta urosla z procentow.zegnam, nie wypowiadam sie wiecej, bo nie ma to najmniejszego sensu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybki trzeba zjeśc
ale można przeciez samemu złowic :-D ona pewnie to tez potrafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia22
a rzeczywiscie, kupienie czegos w biedronce to wstyd:O nie ma sensu taka rozmowa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre_sobie
To u nas już przedszkolaków zatrudniają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu 57 tys jaka wielka Pani i co z tego ze masz ta kase jak jestes beznadziejna i twoje zycie to 1 wielka beznadzieje kup to mieszkanie i siedz tam i nigdzie nie wyłaz bo nuz wydasz o 50 gr za duzo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre_sobie
Wiesz, słyszałam takie powiedzenie, że jak ktoś Ci mowi, że masz ogon, to możesz to potraktowac jako żart. Ale jak mowi Ci to trzecia, czy czwarta osoba, to warto się przynajmniej obejrzeć. Ale widzę Glupia, że Ty należysz do tych osób, ktore uważają, że cały świat się myli... No nie masz ty łatwego życia, bo to trudne tak samej przeciwko wszystkim innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupia22 jestes jednak dziecinna bo czepiasz sie detali Biedronka tesco to nie o to chodzi gdzie kupujesz tylko o tym co piszesz że jedziesz nad morze i nie lubisz zwiedzac nie lubisz lodów ryb itd jestes skąpcem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×