Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remek23

doradzcie

Polecane posty

Nie mój styl,lepiej wygląda ten koleś w japonkach (chodzi mi tylko o garnitur,buty ma fatalne).No cóż to moje subiektywne zdanie,ale oczywiscie kolorystycznie pasuje to co wymieniłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remek23
dziekuje czekam na dalsze opinie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmsldsnfgnfkgfnnf
a mi się to bardzo podoba. Wiele bym dała żeby mój mąż chciał się tak ubrać. Oczywiście to wesel jest w bardzo eleganckim lokalu?? Myslę że będziesz się bardzo wyróżniał i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod warunkiem ze nie jestes maly i chudy. bo jesli jestes to bedziesz wygladal jak do komunii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość next
Fajnie wyglada- mi sie podoba... ale w Nexcie nie kupuj :( kiepska jakosc ..proponuje pojechac do TK Maxa i za ta sama cene znajdziesz cos lepszej jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle wg mnie fajne jest łączenie garnituru np z japonkami, czy butami sportowymi (np z halówkami). Jedno jest w tej kwestii istotne, że wszystkie części ubioru muszą być wysokiej klasy, a nie np adidasy z targu+przeciętnej jakości garnitur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remek23
ok.dzieki za opinie:).niestety nie bylo juz takiego garniaka w next:(,co do tk max to nieznalazlem tego sklepu dzisiaj.rozpoczne poszukiwania od soboty za bialym.pozdro;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik007
popieram wypowiedź cosinusa i dorzuce coś od siebie :)) mam nadzieje ,iż jesteś brunetem :) w przeciwnym razie kiepsko to zestawienie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×