Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinkaaa

CO myślicie o różowym?

Polecane posty

Gość karolinkaaa

Np o jasnej różowej bluzce,apaszce,różowym dodatkom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka789
Szczerze....róż jest bardzo ladnym kolorkiem...ale w tym sezonie goruja przde wszystkim inne kolory np. czerwien,,braz,zielen,zółty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako dodatek jak najbardziej, najlepiej w połączeniu z brązem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie róż ale jeśli jest gustowny. lubie umiar w tym kolorze. podoba mi się różowy sweterek z dżinsami w ciekawych zestawieniach z bialym ale nie lubie przesady dziewczyna ubrana cala na różowo gdzie mam na myśli różowe buty różowa torebka różowy podkoszulek i różowa mini to przesada zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z blond solarowa lala to straszne według mnie.ale przykładowo różowa sukieneczka z ciekawymi białymi dodatkami jest super. delikatny sweterek do białej spódniczki tez super. właśnie w tej chwili spodobały mi sie takie klapki:) http://allegro.pl/item192641098_next_nowe_sliczne_drewniane_klapki_na_obcasie_37.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róż dla mnie
to kolor bazarowy, a ja nie znosze mody bazarowej bo wieje od niej tandetom. Wolę mieć 4 ciuszki a z klasą jak 10 z bazaru. dla mnie wazna jest jakośc a nie ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolor jak kazdy inny chociaz w mojoj garderobie jest tylko jedna tego koloru bluzka (w dodatku to bardziej malinowy, taki cieply roz):) wszystko zalezy od tego co to za rzecz, jak sie ja nosi i jaki to odcien rozu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna-sierpniowa
a ja bardzo lubie roz, nie uwazam, ze to kolor "bazarowy" czy "kiczowaty". wszystko zalezy na ile potraficie dopasowac ciuszek w tym kolorze do ogolnego wizerunku :) Roz jest bardzo kobiecy, dobrze komponuje sie z brazem i zolciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor---
sprzed sezonu, czerwony wygrywa. Ja niszę róż, ale nie niemowlęcy i nie pink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róż jest dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredne_to_jakieś
róż? w małych ilościach i musi być jasny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różowy kojarzy mi się z pustymi panienkami i już tak raczej zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie słyszałam ale
ah te stereotypy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisajj
A mnie sie bardzo podoba kolorek różowy...mam różowy pokój,telefon,piżamke.....ale nie CIUSZKI.Mam styl trochę dziewczęcy i elegancki...żakiecik,pasek,szpilki,błyszczące dodatki...wszystkim podona sie mój sposób ubierania...trochę taki laleczkowaty,ale gdyby tpo byly rozowe ciuchy to mialabym z gory narzucona okreslenie ,,pusta,,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowy jest bardzo fajny
np taki delikatny albo wrzos. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie roz nadaje sie tylko dla lalki barbie i malych dziewczynek dymiony roz jeszce mogl byc ale od kad weszla \'moda\' na roz ala barbie abrzydl mi w kazdym odcieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×