Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość wagina14
cześć laski! thermage to jak focus rf naciąga skóre bo temperatura skraca włókna kolagenowe. nei dajcie się nabrac na promocje w salonie Amaya na Dzielnej w W-wie. Ja się nabrałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Panie oferują promocje, ale skracają zabiegi o 20min Ten zabieg oferuje w W-wie Lawanails 60min=300zł!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. O to mnie Pani wagina zaskoczyła, bo sama jestem klientką Klinika Amaya i miałam serię zabiegów Focus rf ( świetne efekty) i nigdy nie zdarzyło się, aby zabieg został skrócony. Miałam zawsze po 60 min na urządzeniu i 30 min pielęgnacji dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aboramento
a mnie się wydaje że to konkurencja jak zwykle .... ja tez jestem zadowolona robiłam serię u Pani Agaty i efekty są fajne jestem zadowolona a poza tym przeszłam do amay właśnie z powodu bo byli atrakcyjni w przeciwieństwie do kliniki na stawki koło intrako zresztą wcześnie o tej historii pisałam i przestrzegałam inne potencjalne klientki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 wagina
zdrowo przegina. Dziewczyno przestań! Miałam się wybrać do Was , ale wobec tej nachalnej reklamy rezygnuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aboramento
wagina .......świetnie się nazwałaś popatrz na moje wpisy .... ale to musiałabyś trochę poczytać ..... :) a nie wpadać na chwile i robić antyreklamę a poza tym tu wpadają kobiety które potrzebują zorientować się w dzisiejszej kosmetyce a nie słuchać głosu waginy .... jak to mówią sprawdź na własnej skórze a zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aboramento
a poza tym poco się masz wybierać kiedy to dla ciebie codzienność żyjesz z tego .... jak tak dalej będziesz pisać ....to ci ze złości i zazdrości syfy wyskoczą ..... takie których nawet dermatolog nie wyleczy .... zanim zrobisz następny wpis to sie zastanów czy warto ...... nie żartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 wagina
Pisałam do Waginy 14, a nie do Ciebie Aboramento. Chodziło mi o to, że oa nachalnie reklamuje Lawanails a oczernia salon Amaya. Jeśli Cię obraziłam , przepraszam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabi
Dzeiwczyny. Wy tu się spieracie (niektóre), przerzucacie nazwami salonów, jakby jedno forum miało moc nabijania kabzy lub doprowadzania do bankructwa. A wróćmy do zasadniczego tematu wątku! Przypomnę, ze jestem po thermage. Pisałam wyżej. Efekt narasta i jest rewelacyjny, choć jeszcze nie minęły pełne 2 miesiąće nawet. Wyglądam dobre 5 lat mniej. Jestm zachwycona, znajomi (dawno nie widziani) mówią że "wyglądasz jakoś... tak bardzo inaczej, świetnie wyglądasz" itp. I o to chodziło... :PPP. Czyli gorąco polecam, można wrócić do siebie sprzed lat. A jak to fajnie wpływa na facetów, mmm :))))) Żebym nawet miała zatonąc w dlugach, będę sobie ten zabieg co 2 lata powtarzać. Przyjemnośc oglądania siebie młodszej w lustrze rano - bezcenna. Czy kotoś czytał lub wie, gorące pytanie, czy powtórki zabiegu nie są w jakiś sposob niebezpieczne, niekorzystne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz taki zabieg powtarzać co 2 lata?jejku tyle kasy......poza tym myślałam ze taki zabieg starcza na dłużej.....Dać 7 tys.zł na 2 lata to chyba bym wolała sobie lifting strzelić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sz_ara
Ja korzystalam z zabiegow Focus RF na cialo i bardzo jestem zadowolona z efektow. Skora w dotyku jest bardzo jedrna, nad kolankami sie podciagnelo wszystko co wisialo :) Teraz chcialam zrobic sobie twarz, a dokladnie powieki, dlatego czytam o thermage. Widze rozne opinie. Ktos robil sobie z was same powieki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Szarej
Zrob sobie thermage robilam twarz i czesciowo powieki i ewidentnie owieki sie podniosly.Mysle,ze na p[ewno przy thermage powiek efekt bedzie jeszcze wiekszy,Nie daj sie nabrac na fokusa bo to duuuużo slabsze i tak naprawde nie daje efektow robia ten zabieg kosmetyczki a nie lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszula 21
mam 21 lat, połtorej roku temu urodziłam dziecko miałam fajnie napiętą skórę az tu któregoś dnia obudziłam się apojrzałam w lustro a skóra pod oczami zwiotczała zrobiła sięcieniutka i mnustwo cienkich zmarszczek. nie rozumiem czemu tak raptownie to się stało. odtamtego czasu minęły 3 miesiące i skóra coraz bardziej wiotczeje. nie wiem w jaki sposób sobie pomóc. prosze o dobrą radę zważywszy na mój młody wiek nie wiem czy mogę zdecydować się na zabiegi falami radiowymi. bardzo proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONKURS FEELBEAUTY.EU
Konkurs na portalu www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popelinka
Sorry nie dałam rady przeczytaćwszystkiego. robiłam zabieg miesiąc temu u dr Lubelskiej w Skin Laser Studio w Katowicach. I jestem zachwycona, tak naprawdę fekt był widoczny prawie od razu. Najlepszym sprawdzianem były dla mnie miny znajomych, które mnie dawno nie widziały. Wiązały to ze zmianąpracy:)))) To niesamowite uczucie, Mam pytanie, do tcyh co robiły thermage kilka lat temu. Jak często powtarzają? I czy za każdym razem jest tak spektakularny rezultat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A możesz napisać ile masz lat??pytam dlatego że zaskoczyło mnie iż efekt miałaś już od razu po zabiegu ,a przecież ma narastać z czasem....Może to dlatego że masz młodą skórę i na taką działa szybciej.....?Acha jaki był koszt zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1234
Jejku, teraz widzę, ze tyle czasu nie zaglądałam Nadal ponawiam swoje zapytanie- czy któraś z Was miała robiony zabieg pod nazwą ZAFFIRO przymierzam się , dlatego, że podgrzanie skóry następuje do 65 stopni -coś jak thermage, a cena jest nieporównywalnie mniejsza. Znalazłam już gabinety. Podzielę się wrażeniami z innego zabiegu. Miałam robiona mezoterapie igłową pistoletem w całej serii. Powiem tylko, że efekt jest - cera bardzo odżywiona, jędrniejsza. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary 8765
Wiecie co to super,że w ymieniamy opinie miedzy soba ale najgorsze jest to ,ze niektore wypowiedzi są tak tendencyjne,ze od razu nasuwa się podejrzenie,ze to pisze lekarz i w ten sposob chce złapać pacjentów,I przez coś takiego można nieżle sie naciąć,Takie mam wrazenie czytajac Popelinkę,Miałam tez thermage i nie ma takiej opcji żeby efekt był od razu widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popelinka
Właściwie nie dziwię, że ktoś podejrzewa o to, że jest to reklama:)) Ale nic na to nie mogęporadzić, mam 40 lat i efekt widziałam od razu. Teraz natomiast jużnie widzę różnicy, dlatego tak ucieszyła mnie relacja koleżanek, które mnie dawno nie widziały, były naprawdęzdumione. Jestem zachwycona tym zabiegiem i nie będę się z tym kryć:)))) Zresztąmój mąż też widział różnicę. Inna rzecz, że jak szukałam informacji to też chciałam odsiać informacje uczuciwe od nieuczciwych. BTW Zabieg kosztował 6 tys złotych i wolę o tym zapomnieć. Zastanawiałam się nad Zaffiro, ale dermatolożka, która mnie do tego zabiegu przekonywała, robiła mi coś innego, z miernym efektem i dlatego straciłam do nie zaufanie. Lekarka od Zaffiro źle mówiła o thermagu, ale u nich to chyba normalne. Jeszcze nie spotkałam się z dermatologiem, który by chwalił konkurencję. Zdecydowałam się na zabieg bo mam zaufanie do dr Lubelskiej Natomiast wracam do pytania. Jeśli jesteście po zabiegu dłużej niż ja, czy będziecie go powtarzać? I czy też byłyście zadowolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popelinka
Przeczytałam, swój pierwszy post jeszcze raz, rzeczywiście był hmmm entuzjastyczny, ale ja serio chcę o tym pogadać:)) I nie jestem lekarką :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na tym forum jest problem z odsianiem info od ,,reklamodawców,,i osób które naprawdę robiły ten zabieg.Dlatego że np. nie można wstawiać zdjęć.Od kilku lat jestem zalogowana na innym forum i tam zamieszczamy zdjęcia pokazujące rezultaty naszych zabiegów przed i po, dzielimy sie informacjami o lekarzach którzy są dobrzy w swoim fachu,a których omijać szerokim łukiem. Niestety nie ma dużo informacji na temat thermage,za to są na temat liftingu.Ale u nas w kraju lekarze nie bardzo chcą robic lift kobiecie 40letniej.Ja mam 38 lat i na razie chcę robić zabiegi mniej inwazyjne,liftu sie boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woźniakowa
A jakie to forum, o którym piszesz? Bo faktycznie trudno o rzetelne informacje. Thermage nie stosowałam. Zastanawiam się nad ultracontourem. Słyszałam, że daje dobre efekty. Z liposukcją raczej bądź ostrożna, to w końcu operacja, a i skóra może ucierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum beauty (beauty w polsce) Tam jest galeria otwarta ale wiadomo do otwartej może zaglądnąć każdy,i w której są głownie operacje piersi.Po innych zabiegach też są zamieszczane zdjęcia ale jak są w galerii zamkniętej to trzeba najpierw do niej dostać dostęp od moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradzcie mi
w jaki sposob pozbyc sie cellulitu i schudnac.Chodzi mi o ramiona brzuch i posladki.Czy lipoliza iniekcyjna tez usuwa cellulit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wagina 14
nie reklamuje lawanails, ale byłam i przekonałam się na łasnej skórze, że nie oszukują! maja najtańszego focusa w stolicy 300zł za 60min. Tak nie ma żaden salon w Warszawie. W Amaya nie ma takich cen. Reklamują się jako najtańsi a wcale nie są. zabieg kosztuje 359zł, w dodatku ściemniają bo zabieg nie trwa 60min. na brzuch 40min i na twarz 40min a ceny jak za 60min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O, to nie w porządku
A czy w tym Lawanails to chociaż kompetentne osoby pracują? Nie miałaś obaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Chcielibyśmy się odnieść do sztucznej, nieprawdziwej nagonki, która jest uskuteczniana w ostatnim czasie przez naszą konkurencję, czyli salon Lawanails. Na wstępie chciałabym zwrócić uwagę na kilka spraw: - nigdy, nigdzie nie pisaliśmy, że mamy zabiegi najtaniej w Warszawie!!! - wszystkie oczerniające posty są pisane w podobny sposób (zawsze jest to skrócenie o 20 min. Nigdy o 15 czy 10) - zabiegi FOCUS RF wykonujemy już od ponad roku i dopiero w momencie rozpoczęcia kampanii czarnego PR przez ww firmę pojawiły się nieprawdziwe wpisy na temat skracania zabiegów w klinice Amaya - jeśli PRAWDZIWY klient jest niezadowolony (a ma do tego prawo) z jakości wykonania zabiegu czy z czasu jego trwania to zwyczajnie o tym mówi kosmetyczce bądź managerowi a nie wraca do domu i żali się na forum. Nasi PRAWDZIWI klienci o tym wiedzą i wielokrotnie byli świadkami, że wyznajemy zasadę „klient ma zawsze rację - Z resztą kto zapłaciłby za zabieg trwający 40 min????????????????????????? - tu chciałabym podziękować naszym oddanym Klientom, wśród których rozeszła się wiadomość o tych szkalujących wpisach, za prawdziwe posty na nasz temat takie zaufanie buduje się latami. Proszę zauważyć, że większość postów napisanych w obronie dobrego imienia Kliniki Amaya umieszczają osoby, które nie boją się pokazać swojego adresu e-mail oraz znają kosmetyczki z imienia, czego nie można powiedzieć o tych pseudoklientach. Dodam, że konkurencja sama w sobie nie jest zła korzystają na tym nasi klienci. Ale musi być to konkurencja zdrowa a nie wypisywanie nieprawdziwych informacji na temat tego czy innego salonu. Dobra rada - skoro salon LN nie posiada środków na inne formy reklamy, a ma zniżki czy promocje na dany zabieg to niech piszę o tym na forum jest to dozwolone. Ale opieranie swojej reklamy na wypisywaniu nieprawdziwych, szkalujących informacji prędzej czy później się zemści. Za jakiś czas klienci będą kojarzyć salon Lawanails tylko z czarnym PR. Aby udowodnić, iż w Klinice Amaya nie skraca się zabiegów proszę o zgłaszanie się wszystkich osób, którym rzekomo został skrócony zabieg FOCUS RF. W ramach zadośćuczynienia i przeprosin proponujemy darmowy zabieg FOCUS RF (tym razem pełne 60 min ). Gwarantuję Państwu, że nie zgłosi się nikt. Naszej konkurencji życzę wielu tak oddanych i sympatycznych klientów, którzy potrafili stanąć w obronie dobrego imienia Kliniki Amaya. PS. Tak na marginesie: 2-letnie prywatne studium kosmetyczne to jeszcze nie studia wyższe. Pozdrawiamy Klinika Amaya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus Rf
Jesli 300 zł za 60 min to co to za focus mnie powiedziano 3500 za 5 zabiegow.Chyba bazują na naiwnosci klientek zreszta caly ten focus to przereklamowana przez wlascicieli salonow kosmetycznych chinszczyzna Na Zachodzie nikt o tym nie slyszał,ale Polki wierzą we wszystko co sie im powie jeszcze jak jest tanio!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aboramento
bravo dziewczyny z amayi bravo tak apro pos Pani Agato proszę mnie zapisać na zabieg fokus z którego jestem bardzo zadowolona i cała reszta moich koleżanek pozdrawiam bardzo serdecznie ewa b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziabsek 11
nie wiem za co tym paniom bic bravo sciemniary i tyle, szkoda słów! jasne, że Focus rf to chińszczyzna i badziewie, to nie są profesjonalne zabiegi poza tym są niebezpieczne, gdyż ciezko jest okreslic sklad skory , stan i mozna uszkodzic a nie odmlodzic, a Focs w salonie Amaya jest stary są nowsze modele Focus Rf 3d Trio nie dajcie im się nabrać na promocje kochane kafeterianki!!! sprawdziałam i wagina ma racje - lawanails śa najtansi, i nie ściemniaja, byłm ana zabiegu, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak thermage
robiłam na brzuch i baaaardzo polecam. Ale przyznaję. Boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×