Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie
rozumiem, przecież po to są fora żebysmy mogły sobie opisywać, polecać bądz nie jakieś zabiegi. Przecież nie może byc tak że każdy kto poda namiary na jakiś salon bedzie zaraz oskarżony że jest jego właścicielem. Wystarczy że ktoś napisze że z jakiegoś miejsca jest zadowolony, to zaraz jest krytyka tego wpisu, właściciela i konkretnego zabiegu. Mamy przeciez sobie podpowiadać a i tak każda z nas sama zadecyduje czy się wybrać na opisany zabieg. Mnie osobiście ani pozytywne ani negatywne opinie nie zrazają . Sama pójdę do danego salonu i podejme tą decyzje. Drogie Panie bardzo proszę aby unikać takich wpisów, niech to będą " konstruktywne" posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana12 do Gabi
Gabusiu,czemu nic nie piszesz?szukalam dr Szeląga ale nie znalazłam.Czy on jest z Krakowa? Czy tez dobrze robi botoks? Ja miałam kiedys robione kurze Lapki i zero efektu,zmarszczki wogóle nie zniknęły.Jak myslisz dlaczego? Wspominałaś,że jesteś zawiedziona trochę szyją,czy nie myślałaś o thermage na szyje.Jak sądzisz czy dało by to efekty.Ostatnio czytałam na amerykańskich stronach,że szyja jest najlepszym miejscem na thermage. Napisz co u Ciebie iczy wedlug Ciebie najlepszy na botoks jest dr Kasprzyk.Czy dużo u niego zaplaciłaś.Całuski i napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ostanio pytalam
moja pania kosmetolog nota bene moja przyjaciółke ,czy mogłaby mi rfik na szyje zrobic.powiedziała ,że abslutnie bo na szyji jest tarczyca i nie wolno ze wzgledu na mozilowośc powikłań.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem własnie po botoksie u dok.Kasprzyka.Jestem jego pacjętką od 3 lat.Robię botoks i wypełniacze.Mam do niego zaufanie.Botoks musi być otwarty w dniu zabiegu, nie moze być zwietrzały wtedy działa.Doktorek jest uczciwy i zawsze umawia tak pacjętki aby wykorzystac całą fiolkę.Więc z czystym sumieniem mogę go polecić.Za zmarszczki między brwiami płacę 300zł ale myśłę ze cena zależy od ich głębokości,jak wykorzystuję 10 jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianko ile
placisz za wypelniacze czy doktor robi tez volume?Czy przed botoksem trzeba isc do niego na konsultację.Jakie robi jeszcze zabiegi oprocz chirurgii plastycznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Diana
Botox na czoło i wypełnienie bruzdy nosowo wargowe (oczu nigdy nie robiłam) swego czasu robiłam u doktora Kasprzyka, również z czystym sumieniem mogę go polecić. Jak będę miała się ciąć to tylko u niego ;) później jednak przeniosłam się ze wzg. na cenę do gabinetuna ul. Rusznikarskiej do dok. Anny Żurowskiej którą poleciły mi dziewczyny na forum beauty. Jestem bardzo zadowolona. Wiem że robi też volumę. ps. co by uspokoić szalejaca tu frustratkę i zarzuty co do kryptoreklamy gabinetu na Długiej dołanczm się do powyższej wypowiedzi. Gabinet jest jak najbardziej ok, maja dobre ceny, korzystne promocje. tam właśnie robię RF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do Diana
Dzięki za radę.Panią doktor Iskrzycką znam robiłam u niej kilka zabiegów ale właśnie nie byłam pewna co do botoksu.Ja myślę o botoksie na czoło lwia zmarszczka.Ile u niej zapłaciłaś?czy duzo taniej niz u dr Kasprzyka? Najbardziej obawiam się żeby nie opadla mi powieka. A to podobno się zdarza Czy robiłaś może tę zmarszczkę u pani doktor? Jeśli tak ,czy wygładziło Ci się czoło i wszystko jest OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Diana
Tak robiłam, prostuje się. Można troszeczkę wsztrzyknąć też w okolice zew. łuku brwi tak ze się podnoszą. Mnie własnie tak robi. Nie powiem Ci ile dokładnie kosztuje sama bruzda bo ja jeszcze robię zmarszczki poprzeczne. Na botox i restylan mam niezmienną cene od 3 lat. Panietam że róznica ceny pakietu U dok. Kasprzyka a u dok Zurowską była kilku stów. Porozmawiaj z nią, efekty pokaże Ci tez na własnej twarzy. To jest też to co mnie do niej przekonuje - sama z tego korzysta. Robi to naprawde ładnie, cała mimika twarzy jest zachowana. Polecem bo twarz naprawdę wygląda młodziej. Quer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Quer
Dzięki,że szybko odpisałś.Ja trochę ostrożnie podchodze do botoksu bo tak jak pisalam mialam go kiedyś i kompletnie nic a nic efektu kurze lapki jak mialam tak dalej mam.Nie mam pojecia dlaczego czy lekarka podala za mala ilosc botoksu.,mimo,ze robila 2 razy.czy Ty też masz przy botoksie powtorki kilka razy w to samo miejsce?Ciesze sie,ze u Ciebie wszystko w porzadku nie opadla Ci powieka bo nie wyobrazam sobie siebie w takiej sytuacji.Ja tez zastanawialam sie nad fokusem albo thermage ale wybralam thermage bo ponoc mocniejszy,choc u mnie efekty srednie jak do tej pory ale licze,że to nie koniec i jeszcze sie cos ruszy.Napisz!!!! Diana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr.Kasprzyk z tego co wiem nie robi innych zabiegów oprócz wypełniaczy i botoksu,oczywiście poza operacjami.Volumy nie robi bo pytałam.Sama sobie zrobiłam ten zabieg w maju.U dok.Ornatowicz na ul.Axentowicza.Stanowczo odradzam tą Panią.Zamiast całej dawki preparatu dała mi chyba jedną fiolkę(tak mniemam z efektu zabiegu)i reszte wypełniła mi zwykłym wypełniaczem na otarcie łez.Efekt praktycznie znikomy,jak przyszłam po 10 dniach do tzw,,kontroli,, i powiedziałam ze nic nie widzie,zachowała sie skandalicznie i nie chciała ze mną rozmawiać.Za zabieg volumy zapłaciłąm 1900zł.Dla mnie samej efekt zabiegu mało widoczny,dla otoczenia niewidzialny zupełnie.Wiec jeszcze raz przestrzegam przed tą lekarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha przed takimi zabiegami jak botoks czy wypełniacze nie ma raczej konsultacji,poprostu robi je na miejscu przed uprzednim umówieniu sie.Cena wypełniacza ok.1200zł.Nie wiem dokładnie bo ja robie połówkę fiolki i jeszcze botoks wiec płace hurtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Adriana1
Z tego co sie orietuje za 1900 zl powinno byc 2 ml volumy.Ja mialam tezn zabieg kilka lat temu i tez nie widzialam u siebie specjalnych efektow,ale byc moze dlatego,ze zbyt wiele oczekiwalam.Teraz zapadly mi sie troche policzki i dlatego znowu o tym mysle.W internecie jak sie oglada efekty to widac,ze są ale w to chyba nie nalezy zbytnio wierzyc.Z kolei efekt wypelniaczy widze.Czy dr Kasprzyk tak robi czolo botoksem, ze znikaja calkiem zmarszczki i lwia bruzda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię zmarszczki tylko pomiędzy brwiami, botoksem,są ładnie wygładzone i miejsce jest ,,sparaliżowane,,.Te moje zmarszczki nie są głębokie.Myślę ze wygładzenie zależy od stopnia głębokości zmarszczki,że działanie botoksu ma ograniczenia.Tzn.im mniej głęboka zmarszczka tym efekt jest lepszy.Poza tym botoks działa zapobiegawczo,jeżeli robisz go regularnie to zmarszczki sie nie pogłębiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za botox na czoło i 1 ampulkę wypełniacza o ile dobrze pamietam płaciłam 1400 lub 1200zł. ostatni raz byłam chyba w czerwcu i nie bardzo pamiętam kwotę.. Co do RF... hmmm.. niby co raz lepiej , skóra jakby bardziej gęsta, zmarszczka na czole tez się lekko spłyciła ale ona nie była głeboka i wlasciwie mi nie przeszkadza. innych efektow na razie brak. Zaraz po zabiegu tak przez dwa dni jest super, skóra taka napieta i wygładzona. Mogło by tak zostać.. Z jednej strony jest lepiej a z drugiej zdecydowanie za mało.. Gdyby kogoś interesowało miejscowe usunięcie tłuszczyku to poleceam lipomax, robiłam na boczki i widzę różnicę. Nie wyłażą juz ze spodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Quer
napisz cos wiecej o tm lipomax,czy robia to tez na podbrodek? Czy a to drogie zabiegi i bezpiecne? ile zabiegow trzeba robic zeby byl efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipomax jast zabiegiem tylko na ciało, 5 zabiegów kosztuje między 980 a 1250zł w zaleznosci czy tam gdzie ja robię jest promocja. Na podbródek, kolana ( niewielkie partie ciała) bardzo skuteczne są zastrzyki które rozpuszczaja tłuszcz. Nie pamietam jak się ten zabieg nazywa, w kazdym razie robi się taki zastrzyk jeden w miesiacu i powtarza ok trzy razy. Koszt to chyba ok 200zł za zastrzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Quer
Czy ten zabieg likwiduje tez cellulitis? Napisz jakie efekty byly u Ciebie po 3 razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Quer i Adriany
Dzwonilam do dr Kasprzyka powiedzial mi za lwią od 300 do 400 zł,20 zł za jednostkę.Natomiast w gabinecie na Rusznikarskiej 500 zł wynikaloby z tego,że pani doktor jest drozsza.Chyba jednak pojdę do dr Kasprzyka Bardzo go wszyscy chwalą chociaz pani doktor Zurowska tez ma dobrą opinie,chcialabym u niej zrobic volume. Quer,czy nie widzisz absolutnie zadnych efektow po volumie? Ja się trochę boje zeby nie miec poszerzonej twarzy mnie glownie chodzi o lekkie podciagniecie dolu,ciekawa jestem czy rzeczywiscie voluma podciaga owal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi 14
Do Diana 12!Witaj Dianko .Thermage na szyję nie robiłam bo p.lekarka powiedziała ,że tam nie robi.Botoks robię od 3 lat na lwią zmarszczkę i mimiczne - odpukać zawsze jest ok- choć czasami krótko trzyma.Dr Szeląg jest z Krakowa - przyjeżdża do mojego miasta tak jak Kasprzyk jak zbierze się kilka klientek.Pozdrawiam Cię serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mi za pakiet liczy taniej . Wybierz tego lekarza który czujesz że będzie lepszy dla Ciebie. Nie wiem o co pytasz odnosnie cellulitu. czy o lipomax czy zastrzyki... Lipomax "zmniejsza obwód" nie wiem czy likwiduje cellulit bo ja go na boczkach nie miałam. Zastrzyki nie stosuje się na tak duze powierzchnie jak np. uda bo jest duże prawdopodobieństwo zrobienia się sporych nierówności. Swietna jest endermologia - robiłam i jestem bardzo zadowolona, lub na zaawansowane złogi VACU SHAPE - podobno rewelacja. Volumy ja nie robiłam, adriana1 robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam volume i jak wcześniej wspomniałam efekt mało widoczny.Wiec na podciągnięcie owalu raczej bym nie liczyła,jedynie na wypełnienie kości policzkowych co też odmładza.Chyba ze zabieg bedzie rzetelnie przeprowadzony,czyli podane 2 ampułki.Na ulotkach reklamujących zabieg ,takie mam wrażenie, zamiast zastosowania 2 ampułek(jakie są w jednym opakowaniu)jest podane wiecej.Ja zdecydowałam sie na ten zabieg ponieważ znajoma z forum(innego)była bardzo zadowolona z volumy.Niestety ona pochodzi z Warszawy i tam go zrobiła,o ile pamiętam u dok.Langner(być moze pomyliłam trochę nazwisko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna1980
Ja robiłam thermage w Katowicach w Skin Laser Lubeckiej (nawiasem mówiąc niemiła osoba) Efekt 0!!!!!!!!!!! A jak przyszłam na kontrolna wizytę po 3 miesiącach (UMÓWIONĄ wcześniej) to mnie po prostu OLALI. Pani dr przyjmowała innych pacjentów, recepcjonistki udawały, że jestem powietrzem... Bardzo mi BYŁO NIEPRZYJEMNIE. No cóż jak już skasowali pieniądze to CÓŻ IM PO KLIENCIE. Jestem zła. Szkoda kasy :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voluma
powiedzcie mi gdzie w takim razie robic volume zeby czlowieka nie oszukali.Ja tez mialam robiona niedawno zaplacilam troche mniej niz gdzie indziej ale efektu prawie nie widac choc mialo byc 2ml.Wydaje mi sie,ze zostalam oszukana na ilosci.Przeciez nie bede lekarce patrzyc na rece.Doradzcie gdzie jest jakis uczciwy lekarz w Krakowie wykonujacy ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie to jest świństwo,biorą kupe kasy za te zabiegi a potem jak człowiek przychodzi na kontrole i nie ma efektu to jeszcze z mordą wyjeżdżają(na mnie dr.Ornatowska,voluma).Poza tym trochę głupio patrzeć lekarce na ręce czy podaje całą dawke.....Fajnym zabiegiem jest też sculptra,efekty widziałam niestety tylko na ulotkach reklamowych wiec też nie wiadomo czy byłby taki sam efekt na na zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Adriana
Adrianko mialas pecha z ta voluma a to przecez kupa kasy poszla w bloto. Moze czlowieka szlag trafic,naprawde.Ale co zrobic.Ja w tę scalpe nie bardzo wierze,pisza,ze to niezbyt dziala i tez sie puchnie.Trzeba robic kilka razy,dobrym zabiegiem na zasadzie scalptry jest happy lift,robia go tylko w Warszawie w Iq medica.Trzymaj sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana 12
Gabusiu,thermage szyi teraz na pewno sie robi.Nie sadzilam,ze dr Kasrzyk jezdzi poza Krakow.Ja ide do niego wKrakowie na botoks czola,mam nadzieje,ze nie opadnie mi powieka.Ja u siebie teraz juz nie widze poprawy wygladu u mnie to jest juz 9 miesiac,czy sadzisz,ze jeszcze to dziala i moge liczyc na jakies zmiany.Ja nie robilam zdjec wiec tak naprawde to nie jestem pewna na ile to zadzialalo,ale na pewno cos dalo tego jestem pewna.i mysle,ze dobrze zrobilysmy wybierajac thermage a nie fokus,choc go tak tu chwala.ja tez zastanawialam sie nad fokusem ale jak sie dowiedzialam ,ze w Stanach nikt o nim nie slyszal,a thermage jest bardzo popularny to zdecydowalam sie na thermage.Caluski !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi 14
A zdradzilabys do jakiego miasta przyjezdza doktor kasprzyk,bo moze jestem z tego samego miasta,chetnie tez skorzystam z jego uslug.Podobno jest dobry,same pochwaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×