Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość SalenkaKowal
Trudno się w tym wszystkim dobrze rozeznać, tyle sprzecznych czasem opinii o tych laserach i zabiegach nimi wykonywanych. Ciężko wybrać to najlepsze rozwiązanie, ale byłam wcześniej w gabinecie w Warszawie na zabiegu laserem na naczynka. W między czasie rozmawiałam z lekarzem na temat lipolizy laserowej. Ponieważ byłam zadowolona z tego gabinetu wcześniej więc zaufałam i kupiłam pakiet za 1600 zł na uda SlimLipo. Jestem 1 miesiąc po zabiegu i naprawdę zauważyłam po ok. 2 tyg. istotną poprawę. Poza tym uda są szczuplejsze, gładsze i nie mam żadnych obrzęków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thermage
Ten zabieg miałam już kilkukrotnie wykonywany celem podniesienia pośladków, które po ciąży normalnie mi wisiały i przypominały płaskie naleśniki :/ Po kilku zabiegach efekty już są widoczne. Ogólnie polecam, bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaJagielska1
Podczas innego zabiegu wypytałam lekarkę o Thermage, poniewaz chciałam go zastosowac na owal twarzy, czy któras z was robiła na owal? Pani doktor mówiła, ze są bardzo ładne efekty i jest to zabieg jednorazowy, nie trzeba sie kłuc, bo po moim ostatnim zabiegu nie chcę już kłucia. Czy warto? Czy lepiej kłucie? Co myślicie? Tylko prosze nie piszcie o jakiś innych zabiegach typu lasery, bo już miałąm na owal serie frakcyjnego i nie widzę specjalnie róznicy. Teraz albo Thermage albo kłucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
ja robiłam, efekty zadne a cierpienie wielkie. I thermage robi się RAZ a nie kilka razy. No chyba ze za kilka lat mozna powtórkę, ale ja nie zrobię. Forsa (poważna jak dla mnie) w błoto. ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaMikołaj
Na poprawienie owalu twarzy moim zdaniem jest lepszy zabieg Zaffiro. Co ważne zabieg ten jest bezbolesny i nie odczuwa się żadnego dyskomfortu. Skóra po zabiegu wygląda naturalnie. Całkowite bezpieczeństwo zapewnia zaawansowany, dwustopniowy system chłodzący, który w pełni kontroluje przenikanie podczerwieni do wnętrza skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spineczka79
Z zabiegiem thermage nie miam nigdy doczynienia - chociaż wszystko przede mną :-) Za to dwa miesiące temu miałam Palomar SlimLipo 3D - zrobiłam sobie wewnętrzną stronę ud, kosztowało to mojego męża 5 ,5 tysiączka, ale i on i ja jesteśmy z efektu zadowoleni :-) Tyleczek jest ujęrniony i uniesiony :-) było warto. Bałam się najbardziej tego że jak po rozpuszczeniu tuszczyku zostanie mi nadmiar skóry, ale laser i z tym sobie dał radę :-) W końcu będę mogła nosić zajebiście obcisłe jeansy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do DariiMikołaj
Czy możesz szerzej napisać, na czym polega ten zabieg zaffiro? Jak on wygląda? Czy boli? Ile kosztuje? I czy naprawdę warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olea79
Też jestem ciekawa tego zaffiro, zwłaszcza że jest w końcu coś co nie boli, co dla mnie panikary jest bardzo istotne. Też prosze o dokładniejszy opis :-) Może masz namiary na jakiś gabinet który robi takie zabiegi i jest w poznaniu, albo gdzieś w wielkopolsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaJagielska1
Zafiro nie daje tak łądnych efektów jak Thermage. Moja kolezanka robiła Zafiro i stwierdziła, ze wyrzuciłą pieniadze w błoto, dlatego ja zdecydowałam sie na Thermage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuhakkos
Ja jestem po skin masterze w Denique ktory jest ponoc nowoczesniejsza wersja i przyznaje ze bylam w szoku, efekt natychmiastowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to?
czy to jest made in china?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janinkass
Ja robilam sobie sculptre w Keramedzie, no i to moge polecic, faktycznie szybkie i ladne efkety, no i bezbolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokrutucha
Prawdziwy Thermaż jest jeden. Miałam nad kolanami. Efekt jest od razu troche widoczny, a po kilku miesiącach jakbym miała nową skóę w tym miejscu. Drogi jak cho...., ale warto. Zbieram na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekrurka30
Ja robiłam sobie zaffiro i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Przede wszsytkim obyło się bez bólu i to już samo w sobie było zdecydowanym plusem :-) szczególnie dla mnie totalnej panikary. Jak się dowiedziałam że głowica ze szlachetnego kryształu szafirowego podgrzewa promieniami podczerwieniskórę do 65 stopni Celsjusza to powiem wam troszke spanikowałam. Ale obyło się bez bólu no i bez poparzeń ponieważ skóręwcześniej mocno schładzono a potem pokryto żelem ułatwiającym przewodzenie fal. To własnie cała tajemnica zabiegu :-) Ta wysoka temperaturka. Pod jej wpływem włókna kolagenowe zostają pobudzone. Wraca napięcie i elastyczność skóry. Zmarszczki zostają wygładzone, Pełne efekty są widoczne dopiero po kilku miesięcach po zabiegu, ponieważ dopiero wtedy stare włókna kolagenowe zaczną się odnawiać, a dodatkowo przybędzie nowych. Dzięki temu skóra stanie się "gęstsza", a to zapewni efekt odmłodzenia. Po zabiegu - pierwszy moment kiedy spojrzałam w lustro i szko :-) Nie myslałam że już po będę widziec pierwsze pozytywne zmiany :-) A były co nawet mój mało spostrzegawczy mąz zauważył :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HelenKopyt
Ja juz miałam Zaffiro i zero efektów. Zapisałąm sie na Body Jeta do Sulecina i od razu zrobie sobie Thermage. Ramionka. Widziałam zdjecia po tym zabiegu osoby zainteresowanej i cudne. Nie wierzę w inne lasery itd bo już to miałam. I nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaM
Zabieg Zaffiro wykonano u mnie na udach. Jestem bardzo zadowolona z efektu, wręcz oczarowana. Skóra stała się bardziej jędrna, gładka i gęsta. Jednak najwspanialsze jest to, że znacznie zmniejszyły się rozstępy, które miałam od kilku lat. Tego się zupełnie nie spodziewałam. Rozstępy stały się węższe i dużo mniej widoczne. Mój mąż od razu zauważył zmianę! Nie mógł wyjść z podziwu dla skuteczności technologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaffiro
Efektów po zaffiro nie było, bo pewnei poddałaś się jednemu zabiegowi o oczekiwałaś spektakularnych efektów. Niestety, wymagana jest seria zabiegów - wtedy efekty są wyraźnie widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wybieram się na kilka zabiegów na APOLLO TRI POLAR( JAKAŚ NOWOŚĆ )Podobno zabiegi na tym urządzeniu likwidują ,,chomiki '' i poprawiają owal twarzy .Nie wiem na ile są one skuteczne tym bardziej ,że są drogie !Prosze może ktoś z WAS ma juz doświadczenia na tym sprzęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conisca
Ja miałam też robiony pierwszy zabieg Zaffiro, w warszawskiej klinice Amaya. Faktycznie nie jest to najprzyjemniejszy zabieg, szczególnie ten moment, kiedy jest przekazywana wiązka podczerwieni IR. Jednaj dobrzy wykonany przynosi bardzo dobre efekty i warto poddać się chwilowemu nie całkiem przyjemnemu uczuciu :) Nie mogę się doczekać końcowego rezultatu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaffirka
Ja bym tam jednak nie przesadzała z tym dyskomfortem podczas wykonywania zabiegu zaffiro. Tak się składa, że mam już za sobą 2 takie zabiegi i nie ma co siać popłochu. Najważniejsze, że już widać pierwsze efekty :D U mnie na tych 2 zabiegach z pewnością się nie skończy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam 3 lata temu
Dziewczyny, Thermage miałam robiony 3 lata temu , byłam zadowolona ale jakie skutki on odniesie zalezne jest tylko od Waszego progu wytrzymałosci na bół. Stare aparaty ( teraz sa nowsze wersje ) miały skalę od 1 do 10. ja robiłam 5-6. Na oczy i na twarz. Naoczach wyszło ślicznie, bo skóra jest ciensza i ładnie ja podniosło. Z owalu tez byłam zadowolona ale 3 lata mina w lutym 2011 i owal juz mi znów leci. jaezli któras robiła na skali 2-3 to nic mogło nie zadziałać a lekarze, niestety nie informuja o skali na jakiej robią - jak sie nie zapytasz, ( a trzeba pytać ) tylko sciagaja kasę. Gdyby zrobic na 8-9 to byłoby super ale czy da sie wytrzymac, bo to jest bardzo bolesne- jak ukłucia iglą, talie swidrujace. Teraz zrobiłam sobie w odstepach 2 zabiegi lipolizy iniekcyjnej na dól policzków i podbródek, bo miałam za duzo tłuszczu i ide pod koniec listopada znów na Thermage na owal. Ale tam gdzie ide, lekarka daje lekki proszek przeciwbólowy. I jestem dobrej mysli, ze wytrzymam skalę 8-9. niektórzy polecaja lampke koniaku przed zabiegiem ( tylko trzeba chyba ustalic z lekarzem ) i wtedy mniej sie czuje. zaffiro to lipa- robiłam raz. wyszło ładnie ale starczyło na pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja chcę zrobić Zaffiro i mam pytanie do tych którzy mieli ten zabieg zrobiony, czy wiecie jaka temperatura była ustawiona podczas zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somtam
Przeczytam wszystkie posty. Super!. Zdecydowalam sie na zabieg. Mam dwa pytania, gdzie w okolicach Gdanska, robia zabieg Therage i Zaffiro. Mysle , ze potrzebuje wieksza ilosc zabiegow 5-10. Wazne jest dla mnie , zebym nie musiala daleko dojezdzac. Interesuje mnie rowniez w jakich odstepach czasowych powinnam sie podac zabiegom . Bardzo prosze o informacje, dziekuje. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Somtam
Nikt tutaj ci diagnozy nie postawi, ponieważ tak się nie da. Zabiegi zaffiro i thermage są rzeczywiście wysoce skuteczne i tak naprawdę ja bym się zdecydowała na jeden z nich, a nie od razu na 2, bo to według mnie lekka przesada. Poza tym zabieg zaffiro jest na tyle skuteczny, że efekty będą już wyraźnie widoczne po jednym zabiegu. Przede wszystkim zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki, to idź na konsultacje i tam dowiesz się ilu potrzeba będzie zabiegów, bo lekarz oceni stan Twojej skóry. Wcale nie jest powiedziane, że będzie potrzeba ich 5. Jeżeli nie masz więcej niż 30-35 lat, to według mnie w zupełności skóra podniesie się i odmłodzi już po 2 zabiegach (mam na myśli twarz i szyję) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifka333
Dziewczyny ktore robily thermage na trwarzy - powiedzcie prosze czy po zabiegu jest sie zaczerwienionym? Chcialam zrobic sobie ten zabieg miedzy Swietami a Sylwestrem i chcialam zapytac czy nie bede potem wygladac jakis czas jak poparzona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam 3 lata temu
Mozesz być 2-3 dni lekko podpuchnięta, a czerwona nie. Radziłabym zrobic po Sylwku lub 27, 28 grudzień. Bo przedziesz na pierwsze efekty czeka się co najmniej miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifka333
Wiem ze na efekty czeka sie do polr roku ale ja jestem dosyc rzadko w Polsce i w sumie miedzy Swietami a Sylwkiem to taka jedyna okazja. Moja obawa byla wlasnie zwiazana z Sylwestrem...wiem ze po niektorych laserach dziewczyny swiecily na czerwono a ze nie mam doswiadczenia z Thermage to chcialam po prostu zapytac jak to wyglada....dzieki w kazdym razie za odpowiedz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam 3 lata temu
No tak, to mozesz zrobic. tylko weż sobie cos p. bólowego spokojnie. ja byłam teraz t.z 26 listopada, dostałam p. bólowy, tylko taki mocniejszy jak daja na zęby.( ale nie wszędzie dają ). robiłam owal, sa nierówne, więc ten na którym mi najbardziej zależało robiłam pierwszy, na 6, 5+ Drugi na 5, 5+ , bo potem jest sie bardziej zmeczoną. Życze powodenia, skrobnij cos potem, ciekawa jest Twoich wrazeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifka333
Dzieki :-) Skrobne po Nowym Roku - sama jestem nieziemsko ciekawa bo duzo sie naczytalam ale tak do konca to wlasciwie zadnych konkretow... Mozesz mi jeszcze napisac ile placilas i mniej wiecej jak dlugo trwa zabieg na twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam 3 lata temu
na cała twarz 5.300,- zł robiłam owal-3.900 zabieg ma określonailośc impulsównp, 90 i musi Ci lekarz je 'przycisnąc do twarzy' w ciagu 2-3 godzin. głowica jest jednorazowa, jak wytrzymujesz, zabieg trwa krócej, bo szybciej go lekarz robi.np. 1 godz. pozd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×