Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość do Gosi 43
Ja mialam 5 zabiegow fokusem i zero efektu.To kompletnie nie dziala,bo u moich kolezanek jest tak samo.Dziwie sie dlaczego tutaj jest tak wychwalany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1234
Ostatnio wyczytałam w tygodniku dla kobiet, że aby poprawić wygląd twarzy można poddać się zabiegowi zaffiro. Na forach niestety nie znalazłam żadnych konkretnych informacji od pań, które miałyby ten zabieg. Jeśli któraś z pań poddała się dzialaniu zaffiro to prosze o podzielenie się wrażeniami. Ja miałam ostatnio mezoterapię igłową i nie wiem czy zaffiro nie zniweluje efektu. Pozdrawiam wszystkie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kamili 1234
napisz jakie efekty daje mezoterapia iglowa na twarzy i szyi o ile tam mialas ja robiona,Z tego co piszesz efekt jest wiec ciekawe jestesmy bardzo jaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kamili 1234
zapomnialam jeszcze zapytac jak sie wyglada po zabiegu,czy mozna sie pokazac i jak dlugo widac te naklucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia 43
Czy ktos próbował elosa? Bardziej jestem zdecydowana na laser niż focusa. Nie wiem tylko na ile starcza seria zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość APEL DO KOLEŻANEK KAFETERII
Dziewczyny zarejestrujmy się na www.feelbeauty.eu/forum i zacznijmy non stop, nachalnie i namolnie reklamować w każdym ich wątku forum kafeterii. Może jest ktoś władny aby zlikwidować tę reklamę? Czy tu są jacyś moderatorzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fellbeauty
i tak do was nie przyjdziemy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana12
Gabi napisz koniecznie co u Ciebie.Czy nadal widzisz jeszcze jakies zmiany?Czy ogolnie jestes zadowolona po tym czasie,ktory minał?U mnie na pewno efekty sa ale nie spektakularne,podobnie jak ty chcialabym zrobic cos z szyja,napisz co mi radzisz botox?A dlaczego nie chcesz zdecydowac sie na thermage szyi?Moze on bylby skuteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Gabi
Jeszcze chcialam Ci powiedziec,.ze thermage na zmarszczki i bruzdy przynajmniej w moim przypadku kompletnie nie jest skuteczny.Powieki bardzo mi sie poprawily ale tylko gorne z tego najbardziej jestem zadowolona a jesli chodzi o owal to niewiele ale troche na pewno ogolnie jestem pewna,ze jest lepiej,prosze napisz,buziaki Diana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga Lilen
Ja również robiłam termage u doktor Gray. Myślę, że żałosne jest z Twojej strony osądzanie jej o nieprofesjonalizm. Zawsze przed zabiegiem prowadzi dogłębny wywiad, rzetelnie pyta o oczekiwania i mówi o ewentualnych konsekwencjach. Tak robiła też w przypadku wielu moich znajomych, które są bardzo zadowolone z tego zabiegu. Bolało - prawda, ale WARTO! Efekty są zdumiewające. Jeżeli Ty chcesz jej dopiec z zazdrości (pani doktor bardzo młodo wygląda), czy brakuje Ci pieniędzy i chcesz mieć darmowe zabiegi, to zastanów się zanim coś napiszesz, bo tylko ośmieszasz siebie. Dziewczyny! Jeżeli macie możliwość zrobienia sobie thermage'u, nie zastanawiajcie się. Boli i kosztuje, ale będziecie zachwycone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Droga Lilen
Czy dopuszczasz taką ewentualność, że ktoś może być niezadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
Nie będą zachwycone. Gra nie warta świeczki. Ja robilam gdzie indziej i też nie podziałało jak trzeba, a nawet mam wrażenie ze jest gorzej. Tylko powieki faktycznie lepsze, ale za 7tys to mały efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga Lilen - Maria
Oczywiście, że tak - to jest ryzyko, z którym wiąże się ten zabieg i w ogóle wszelkiego rodzaju operacje. Taka jest medycyna. Jestem po prostu zniesmaczona sugerowaniem braku doświadczenia, bo znam wiele osób, które się u Agnieszki Gray leczą. A to, że podobno rozciągnęły się powieki(?)... wydaje mi się, że ta pani naprawdę miała ochotę na darmową dokładkę thermage, co mnie akurat nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to prawda
thermage dziala super na powieki ,ale co z tego jak praktycznie tylko na to,moze lepiej zrobic zabieg chirurgiczny za pol ceny,ktory jest na pewno trwalszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania21sl
witam was:) przez ostatnie 2 tygodnie po 5 h dziennie nic nie robie tylko czytam wszystkie fora na temat nieinwazyjnych zabiegow typu mikrodermabrazja, mezoterapia lasery roznego typu, focus RF i tez thermage! weszlam przez przypadek wczoraj na amerykanskie forum bo szukalam czegos wiecej o focusie no i za wiele nie znalazlam zaraz bede dalej szukac ale co chche powiedziec to to ze na tym amerykanskim forum jest pelno postow dotyczacych Thermage i z ciekawosci poczytalam co tam babki o tym pisza i jesli znacie angielki PROSZE Was poczytajcie bo normalnie szok koszmar porazka niby jest to bardzo szkodliwy zabieg i nieodwracalnie uszkadza kolagen itp. wiec efekt nie jest taki jak obiecuja ale gorszy macie linka na te forum http://www.makemeheal.com/forum/viewForum.jsp?forum=24&start=500&range=100 tam sie odnosi do tego pelno roznych osoobnych pozstow ale budowa forum podobna do naszych polskich wiec sobie poradzicie Nawet pare razy bylo o tym w programie u Ophry i tez ostrzegano lydzi przed Thermage prosze nie piszcie mi tylko ze jakas antyreklame pisze itp bo to nawet nie w moim ineteresie po prostu chce was ostrzec a mysle ze w USA sa juz po takich zabiegach od wielu lat wstecz a u nas dopiero od niedawna i tam juz pisza o skutkach ubocznych po prostu wejdzcie na te forum i poczytajcie a te Panie w Polsce co zrobily tez zabieg z pewnoscia wczesniej czy pozniej tez beda sie skarzyc na forach jak amerykanki;/ po prostu masakra katastrofa pozdro from UK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ania 21
na amerykanskich stronach o fokusie nic nie znajdziesz bo tam wogole o tym nie slyszeli.To jest chinski produkt znany tylko w takich krajach jak nasz o 10 razy tanszy od thermage dlatego maja go u nas kosmetyczki,i jestem pewna,ze jeszcze bardziej szkodliwy od thermage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reamonn
Ja również jestem po zabiegu THERMAGE w gabinecie dr Gray w Poznaniu. W tej chwili minęły ok. 2 miesiące od zabiegu i już zadowolona z efektów. Kiedy patrzę na zdjęcia sprzed i po (musiałam mieć dowód ;)) aż wierzyć mi się nie chce. Faktycznie zabieg do przyjemnych nie należy, ale dla takiego efektu warto. Poza tym atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjemna.. Może to zależy od człowieka i każda skóra przyjmuje ten zabieg inaczej, ale u mnie efekty modelowe. Pozdrawiam Was dziewczyny i życzę powodzenia! r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reamonn
Do ania21sl A w ogóle na THERMAGE zdecydowałam się właśnie za sprawą brytyjskich forów i efektów tam opisywanych.. Więc nie jest chyba tak dramatycznie jak piszesz Aniu, choć jak pisałam wyżej, każdy inaczej zareaguje. Ściskam cieplutko jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGADONATELLO
JA NIE ROBIŁAM THERMAGE ALE W ZESZŁYM ROKU MOJA ZNAJOMA KTÓRA JEST KOSMETYCZKĄ ZACZEŁA PRACOWAĆ NA FOCUSIE I ZROBIŁAM SOBIE PARE ZABIEGÓW NA TWARZ I CIAŁO SKÓRA GŁÓWNIE W WYNIKU TEGO ZABIEGU SIĘ PODCIĄGA NAPINA FAJNIE PODNIOSŁO MI POŚLADKI I SKÓRE NA UDACH DZIEKI CZEMU ZNIKNEŁA MI SKÓRA KTÓRA MI TROCHE MARSZCZYŁA SIE NAD KOLANAMI JEŚLI CHODZI O ZMARSZCZKI TO TYLKO TROCHE SIĘ SPŁYCIŁY ALE KOLEŻANKA OD RAZU MNIE UPRZEDZIŁA ŻE ZABIEG TEN NIE ZNIWELUJE CAŁKOWICIE ZMARSZCZEK PRZY MOIM TYPIE POWINNAM SOBIE ZROBIĆ WYPEŁNIENIA KWASEM HIALURYNOWYM MAM DROBNĄ BUZIE ALE NA RAZIE SIĘ NIE ZDECYDOWAŁAM/MUSZE ZNALEŻĆ DOBREGO LEKARZA ALE NIE ZA DROGIEGO /MAM 40 LAT OGÓLNIE JESTEM ZADOWOLONA ALE MNIE NIE KOSZTOWAŁ AŻ TYLE CO TU PISZE JESTEM ROK PO ZABIEGACH I NA RAZIE JESTEM ZADOWOLONA ALE CUDÓW NIEMA CO SIE SPODZIEWAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOSZALIN Focus RF
drogie Panie!czy ktoras z was robila zabiegi Focusem RF+ w Koszalnie w salonie "Nefretete"? oni tez widnieja na stronie http://www.focusrf.com/ wiec maja oryginalnego focusa.na zdjeciach na stronce tego salonu widac focusa i napis Melody ale z tego co obczytalam juz na wielu forach to czy jest napis Melody czy nie to i tak ta sama maszyna. Obczytalam to forum od 1 str. az to tej i ani jedna osoba nie pisala czy robila gdzies na pomorzu zabiegi focusem? jesli ktos robil w Koszalnie bo tu mam najblizej to prosze o opnie czy sa efekty bo wiem ze oprocz tego ze ma sie supper maszyne to jesczce trzeba ja profesjonalnie umiec obsluzyc. Takze czy Panie kosmetyczki w Nefretete czy gdzie indziej na pomorzu dobrze wykonuja te zabiegi? prosze o odpowiedz bo w przyszlym roku chcialabym wziac miesiac urlopu aby zrobic 5 zabiegow na Focusie, dodam ze mam 26 lat i kiedy sie nie marszczce i nie usmiecham mam skore gladziudka jak u nastolatki, a mam nadzieje ze kolagen tak mi sie odbuduje ze znikna mi zmarszczki mimiczne glownie kurze lapki ktore mam okropne i duze(ale to tylko przy usmiechaniu sie) chcialabym sie tego pozbyc prosze o rade czy Focus by na to pomogl bo robilam juz botox 1raz 6 mies. temu ale nie chce juz wiecej robic a widok kurzych wiekszych z miesiaca na miesiac mnie przeraza;///////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOSZALIN Focus RF
aha a z tego co czytalam na forum i na stronie dystrybutora ale innego chyba niz royal vital to w USA nic nie slyszeli o nazwie "Focus RF+" bo tam po prostu ta sama maszyna ma inna nazwe i nawet chyba kolor inny dlatego na forach amerykanskich nic nie moge znalesc o focus rf ale o innych machinach z falami radiowymi tego pelno pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robilam thermage w USA
mnie zakwalifikowano ale moim dwom znajomym lekarz powiedzial,ze sie nie nadaja i thermage w ich przypadku nie przyniesie efektu.Nie slyszalam zeby taka weryfikacja byla w Polsce i stad moze tyle osob niezadowolonych z tego zabiegu. U mnie zadzialal i jestem zadowolona!Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Polsce weryfikacja
nie istnieje, bo w Polsce chodzi o to, by jak najszybciej zrobić kasę. Klienta wydoić na maksa, a potem mieć go w d... U nas jest tak, że im mniej lekarz umie tym więcej robi. Pytanie tylko czy dobrego, czy złego? Jak długo jeszcze nie będzie na tych partaczy bata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie biorą zadnej odpowiedzialn
Biorą tylko duża kasę,każdemu doradzają żeby się zdecydował.Nie chcę uogólniać,może są wyjątki.jak wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilen
Napisałam bardzo delikatnie, co p.A. Gray zrobiła z moją skórą twarzy. W momencie kiedy przystąpiła do zabiegu mówiła , że ten zabieg zrobiła swojej mamie z powodzeniem, dlatego jej zaufałam.Zabieg był prawie bezbolesny,dlatego należy sądzić, że był nieprawidłowo wykonany. Ja nie poddam się więcej tej Pani. Nie chcę niczego wyłudzać od niej,bowiem straciłam do niej zaufanie.Nie wystawiła rachunku, nie robiła zdjęć,przed i po zabiegu, nie uznaje reklamacji. Co do jej wyglądu, to przeciętna uroda nie ma czego zazdrościć-powiększa sobie za mocno usta,bardzo nienaturalnie to wygląda. Sądzę, że pochwały na swój temat wpisuje sobie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_30
Chcialam miec robiony thermage na powieki w poznaniu, ale nie zsotsalam zakwalifikowana. POwiedziano mi, ze w moim przypadku to by nie pomoglo bo mam taki ksztalt powiek od zawsze, a nie przez starzenie sie. Moze jest to uwarunkowanie genetyczne, bo czesc rodziny tez tak ma. Powieki sa obwisle i nieladanie wygladaja. Macie pomysl, co moglo by mi pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lilien
jezeli cie nie bolalo to musiala robic na tak niskich wartosciach,ze nic dziwnego ze nie ma efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Anka 30
W Kobylnikach pod Poznaniem robi operacyjnie chirurg plastyczny dr Stępniewski. Ma opinie najtańszego i najlepszego, z tego co miałam okazję zobaczyć na żywych istotach, to pochwały słusznie się mu należą. W niektórych przypadkach powieki górne są refundowane przez NFZ. Lilen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×