Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIA

THERMAGE czy ktoś z was jest po tym zabiegu??????

Polecane posty

Gość OTC
Robimy zabiegi RF od prawie 2 lat. W/g naszej wiedzy (a jest ona oparta na setkach wykonanych zabiegów), tak na prawdę to czy maszyna jest mono, bi, tri, czy tam octo polarna :) nie ma większego znaczenia. Opowieści na temat wyjątkowości poszczególnych maszyn traktujemy z rezerwą. Nasza praktyka wykazuje, że naj istotniejsze jest doświadczenie operatora. W naszej firmie stosujemy Lavatron, ponieważ jest to jedyna na rynku maszyna która kontroluje w czasie rzeczywistym temperaturę zabiegu. Naszym zdaniem lepiej zrobić jeden zabieg więcej ale w niższej temperaturze aniżeli przegiąć z temperaturą skracając serię. Ponadto zwracam Waszą uwagę na fakt, że obecnie (w myśl aktualnych publikacji medycznych) za najskuteczniejsze uznaje się programy zabiegów skojarzonych, czyli RF , ultradźwięki, mezoterapię , laser, kosmeceutyki, itp połączone w zgranym programie. I tu również kluczowe znaczenie ma doświadczenie i wiedza, tak aby ułożony program zabiegowy był optymalny. ERGO ! Szukajcie Panie rozwiązań NOWOCZESNYCH opartych o wiedzę usługodawcy ! Maszyny są fajne, ale same maszyny nie gwarantują efektu ! Tak na prawdę, ostatecznie, najważniejszy jest CZŁOWIEK który obsługuje maszynę i jego doświdczenie ! Resztę można włożyć miedzy bajki :) Pozdrawiam i życzę EFEKTÓW !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 43
DO Quer: Mam 43 lata i moje policzki poprostu zwiędły! Od ucha do brody poprostu mi wisiało. Po tych pieciu zabiegach naprawde wyglądają dużo lepiej, powinnam zrobić dziesięć, ale nie mam w tej chiwli tyle kasy. Jak uzbieram to zrobie kolejnych pięć. Kwasy robie raz w roku, kiedyś robiłam takie bardzo delikatne 10-20% chyba owocowe, teraz robie mocne 50% glikolowy albo pirogrnowy jakoś tak. Sa mocne bo łuszcze sie strasznie , ale też sa efekty: pory mam mniejsze, skore jasniejsza, swietlista i wygładzona, stosuje po tym taki preparat z wit.c zeby podtrzymać efekt. Jak efekty u Ciebie? Ja po pierwszym zabiegu mało widziałam, tylko oczy lepiej wygladały, ale po drugim i trzecim coraz lepiej. Do OTC: Nie robie zadnej reklamy fokusa, osoba ktora mi te zabiegi wykonywał ma 2 lenie doswiadczenie ( Zadzwoniłam i z ciekawosci zapytałam) czyli takie jak Pan. Jestem bardzo zadowolona!! I bede tu o tym pisać. A jezeli te maszyny sa takie same to jedna i druga w takim razie jest dobra! Ja korzystam z fokusa!!!! A i najwieksza reklame to robi Pan! a to forum nie jest dla włascicieli salonów! Ja po tej Pana reklamie napewno nie bede Pana klientką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTC
Droga Pani „Aśko 43”, Proszę się tak nie „unosić”. Nie rozumiem Pani wzburzenia. Zawsze kiedy ktoś napisze, że fokus to melody i że jest produkowany masowo w Chinach, odzywają się oburzone klientki. Nie rozumiem skąd ta irytacja :)? Przecież to już wiedza powszechna, że "fockus" nie jest produktem "amerykańskiej technologii kosmicznej" :) (proszę wybaczyć sarkazm) Droga Pani, chyba nie do końca zrozumiała Pani moje intencje, zatem napiszę jeszcze jaśniej. Nikt nie uważa że fokus (czy inny tralalokus) nie daje efektów bo to właśnie fokus. Nigdy i nigdzie nikt tak nie napisał. Cały dowcip polega na tym że to właśnie „klientki” focusa zalewają fora internetowe recenzjami typu „ nic innego nie działa, tylko fokus mi pomógł” czy „inne maszyny nic nie dają”. Proszę wybaczyć, ale to jest zwyczajnie NIE MOŻLIWE ! Otóż droga Pani „Aśko 43” wystarczy znać trochę fizykę i zjawisko diatermii krótkofalowej a sprawa staje się jasna. Każde urządzenie które jest w stanie wywołać w/w zjawisko będzie skuteczne w zakresie obkurczania kolagenu i lipolizy. Podkreślam KAŻDE ! I Opowieści z „kosmosu” o „soczewkach falowych” i innych cudach to za przeproszeniem BZDETY. Podstawowe znaczenie mają wywoływana temperatura, czas oddziaływania na tkanki i umiejętności. Ja nie mam nic przeciwko melody ani żadnej innej maszynie ponieważ mam to „w nosie” (ma takie maszyny jakie mam i jestem zadowolony) , za to niektóre „klientki” sprawiają wrażenie jakby „poślubiły” fokusa i dałyby się za niego pociąć w plasterki :) I to jest dopiero zastawiające ? Rozumiem identyfikowanie się z produktem, ale żeby aż tak .. do krwi ostatniej :):)?? Czasem decyduję się coś napisać ponieważ PR i wciskanie kitu ma swoje granice :) (proszę tylko nie brać tego do siebie, bo akurat nie Panią mam na myśli :) ) Tak jak pisałem wcześniej. W sieci nie ma poza Polską, Chinami i Indiami śladu po melody ani tym bardziej fokusie. Ten „szał” jest sztucznie (moim zdaniem) wywołany lokalnie (w Polsce) przez sprzedawcę (a’poropos, chapeau bas! :) za wyczucie rynku i znakomity PR). Pani zarzut że JA ROBIĘ SOBIE REKLAMĘ jest niezrozumiały, chybiony i niesprawiedliwy ! Proszę mi wierzyć że nie "robię" sobie reklamy na tym forum ponieważ : 1. Nie podaję (w przeciwieństwie do innych „klientek”) namiarów do nas ani nazwy naszego centrum. 2. Mamy wystarczającą liczbę stałych zadowolonych klientek. 3. Panie z Trójmiasta są na tym forum raczej rzadkością, a więc „reklamowanie się tu” byłoby raczej mało skuteczne (przyzna Pani). A tak przy okazji :) proszę „tę osobę z dwuletnim doświadczeniem” zapytać dokładnie, ponieważ melody mógł być legalnie importowany na obszar UE od lutego 2008 (zgodnie z deklaracją CE importera), ale nie czepiajmy się drobnostek :) . REASUMUJĄC : Ważne, że jest Pani zadowolona, tak jak zapewne zadowolone są setki innych klientek innych salonów i maszyn. A niech mi Pani wierzy że jest z czego się cieszyć. Zabieg RF jak każdy inny zabieg kosmetyczny może dawać różny poziom efektu u różnych klientek. Czasem efekt jest spektakularny już po 3-4 zabiegach a czasem trzeba 10 i więcej. Ale to już zupełnie inna historia. Pozdrawiam i życzę mnóstwo radości. OTC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTC
Aaaach skoro już mnie Pani „od czci i wiary odsądziła” za rzekomą reklamę, pozwolę sobie czymś „pochwalić”. Proszę wpisać do Gogola: „Jet-M” . Ten zabieg, zwłaszcza w połączeniu z innymi będzie w najbliższym czasie hitem, jeśli chodzi o trwałą likwidację zmarszczek, zwłaszcza głębokich. Obecnie czekamy na premierę nowej terapii skutecznego TRWAŁEGO (co jak wiadomo jest obecnie niemal niewykonalne) LECZENIA ROZSTĘPÓW ! przy pomocy Jet-M, która ma mieć miejsce na najbliższych tragach kosmetologii w Niemczech. Pozdrawiam i mam nadzieję że wybaczą Panie tę odrobinę „prywaty” OTC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Ja również polecam FOKUS RF miałam 3 zabiegi w kwietniu miałam wrażenie że nie ma różnicy, ale od lipca słucham tyle pochwał, jak dobrze wyglądam co ja robię, że ubywa mi lat w oczach. Teraz znowu biorę 3 zabiegi w poniedziałek biorę ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viloax
A ja chodziłam na FOCUSA w Trójmieście, wydalam czapkę kasy i wynik był mizerny, nawet po 10 ! zabiegach. Pani też mi mówiła że trzeba czekać kilka miesięcy, ale nic z tego ! Odczekałam pół roku, znalazłam inny gabinet z innym urządzeniem (nie pamiętam nazwy, chyba nawet nie pytałam :) ) ale gabinet znany (w Redłowie). Była po pierwsze różnica bo zabieg był ciepły i bardzo miły i Panie dodawały do zabiegu ampułki a cały zabieg był dłuższy. Teraz mam efekt (po 5 zabiegach) znaczne polepszenie skóry. Wzrosło napięcie i zmarszczki się spłyciły. Czyli z mojego doświadczenia zdaje się, że otc ;) ma rację, że to nie maszyna daje efekt tylko umiejętność. No bo przecież nie może być tak że u jednych Focus daje super efekty, jak tu piszą, a u innych, nic!? I podobnie jest przy innych maszynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka 43 U mnie wyglada tak, mam 37 lat, nie mam wiszacych policzków przy brodzie , powoli zaczynają mi zjeżdżać od oczu do lini ust i zaczynaja się robić wory pod oczami. Zwłaszcza mam problem z jedną powieką dolną. Trochę opada co powodowało ciagłe podrażnienie oka i łzawienie oraz opuchliznę. Po trzecim zabiegu worki dalej mam ale mniejsze i oko przestało łzawić, skóra sprawia wrażenie bardziej jędrnej. Jednak podniesienia policzków nie widzę. mam jednak trochę obaw żeby nie było tak jak z maskami - efekt jest super ale tylko na kilka dni po zabiegu :(.Po pierwszym RF wydawało mi się że skóra jest promienista bo znikaja przebarwienia, jednak jak się przygladam to mimo że wydaje się jasniejsza to cholerstwo nie schodzi. jeżeli skóra rzeczywiscie się ujedrni to chciałabym zrobic brzuch bo mam strasznie zjechany po porodzie ale na niego to będę musiała pewnie wziać min 10zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze chciałam zapytać.. czy miałaś program do wyszczuplenia twarzy? bo ja chciałam ale pani w gabinecie mi odradzała. Mówiła że samo ujedrnienie i podniesienie da efekt wyszczuplenia twarzy. czy zauwazyłas cos takiego u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko631
Witam wszystkie panie ja wlasnie czekam na zabiegi Fokus RF+ i jestem bardzo ciekawa czy ta metoda sie sprawdza z tego co przeczytalam na forum malo kto jest zadowolony mam 53 lata mam obawy czy wykonywac ten zabieg pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Serduszka
fokus jest dla osob stosunkowo mlodych,jestem w podobnym wieku i w salonie powiedziano mi,ze fokus jest za slaby (mimo,ze wygladam naprawde mlodo0 najmocniejszy jest thermage ale i tu efektu nikt ci nie zagwarantuje.absolutnie nie rob fokusa bo nie da na pewno efektow,bedziesz zalowac straconej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słyszałyscie o radiage znalazłam taki opis w jednym z gabinetów który ma też Fokusa. czy to moze rodzaj jakiegos "mocniejszego Fokusa"? RADIAGE zabieg powodujący przegrzanie głębokich warstw skóry, co po miesięcznym procesie obkurczania skutkuje wyraźnym napięciem obszarów poddanych zabiegowi. Zabieg wskazany przed liftingami twarzy, obwisłych ud, brzucha czy ramion. Pobudza do produkcji kolagenu, wzmacnia i zagęszcza skórę, przygotowywując ją do zabiegu operacyjnego. W wyniku działania RADIAGU, szczególnie u osób przed 50-tym rokiem życia zabieg operacyjny może okazać się niepotrzebny, a na pewno odsunięty w czasie. Zalecany przed operacją korecji powiek, liftingiem twarzy i szyi oraz zabiegiem redukcji brzucha-abdominoplastyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 43
Quer Ja efekt wyszczuplenia miałam juz po pierwszym zabiegu, pytałam kosmetyczke czy ten zabieg odchudzi mi troche buzie, powiedziała mi , ze przy pierwszym zabiegu dotrze do tkanki tłuszczowej i moj owal sie zmieni. Jestem zadowolona, wiem , ze mam jeszcze 5 zabiegów do zrobienia zeby było lepiej. Na oczy miałam juz 8 zabiegów, zosały mi jeszcze dwa . Najbardziej widac u mnie po oczach, policzkach, owalu i szyi. bardzo fajna dziewczyna mi robi fokusa i naprawde sie stara. Widziałam zdjecia przed fokusem i po pracujacej tam pani, ktora ma kolo 50 lat, miała 10 zabiegów i moim zdaniem efekt ma rewelacyjny ale po 10 zabiegach, wiec 5 to chyba mało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha 43
Czy ktoś korzystał z therma G Plus? W moim miescie jest tylko gabinet z takim urządzeniem.Niestety nie znalazłam forum opisujacym jego działanie.Muszę poprawić owal twarzy i koniecznie szyję. Jeżeli ktoś korzystał z tego urządzenia to bardzo proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia42
Witam forumowiczki Chciałam się podzielić swoimi doświadczeniami na temat zabiegów, probowałam różnych rzeczy min endermologi czy bańki chińskiej, potem trafiłam na focusa, zdecydowałam się na uda i posladki i muszę przyznać że Pani która opowiadała mi o przyszłych efektach nie minęla się z prawdą. Nie pisze gdzie bo zaraz będzie szum. Gdyby ktoś był zainteresowany to oczywiście napisze gdzie, powiem tylko że robiłam na południu Polski. Pozdrawiam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiu
ja jestem zpołudnia Polski i bardzo cie prosze o namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia42
Studio Urody Lorena ul. Długa 62 12 633 99 88 Polecam, zabieg jest ok i bardzo miła obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia42
Aha przeprasza miasto Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do SERDUSZKO 631
mam 46 lat fokusa robiłam w kwietniu tego roku 3 zabiegi choć zalecanych jest 5, Jeśli jesteś cierpliwa to się zdecyduj efekt niby od razu, ale taki prawdziwy jest po 4 lub 5 miesiącach, ale jest. Pisałam wyżej, że tyle pochwał na swój temat co wysłuchałam w ostatnich miesiącach to chyba nigdy nie miałam i to ze strony kobiet jak i mężczyzn. Najwięcej nie mogły się nadziwić osoby, które mnie widziały przed kwietniem. Myślę, że warto spróbować. Thermage podobno można poparzyć twarz i jest to zabieg bolesny. W zamian za to bym poczekała zebrała kasę i zrobiła prawdziwy lifting. Życzę powodzenia (445)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 231465
PANI KOSMETYCZKA Z ULICY DLUGIEJ W KRAKOWIE JUZ NIE WIE JAK REKLAMOWAC SWOJEGO FOKUSA WIEC PODSZYWA SIE POD ZADOWOLONE KLIENTKI,zENADA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 231465
to przykre że juz nie można normalnie podać adresu lub nazwy jakiegoś salonu z którego usług ktoś jest zadowolony. a Pani wypowiedz swiadczy że to Pani jest z jakiegoś salonu i to jest dopiero żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 231465
czy ja cos reklamuje?Powinnam tak robic skoro jestem z jakiegos salonu,natomiast Pani wychodzi z siebie zeby przedstawic watpliwe zalety chinskiego fokusa,szkoda tylko,ze przez to jakas Latwowierna osoba moze sie naciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
Dlaczego uważasz, że komuś nie pomógł FOKUS?, ja naprawdę jestem zadowolona, obrażasz klientkę z Krakowa, tak nie można , a ja jestem z Warszawy i też polecam. Jeśli uważasz, że to naciąganie to widocznie dla ciebie został już tylko lifting. Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 231465
widze,że "zadowolona Małgosia","osoba z południa Polski,zainteresowana fokusem" i 445 to jedna osoba -pani wlascicielka salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ej 231465
daj już spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiście 231465
to jakaś żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do 231465
skoro nie masz nic mądrego do napisania to daruj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 231465 może
idź lepiej na ten lifting bo nikt cie o zdanie nie pytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie ma sensu
czytac tego forum i kierowac sie tym co jest tam napisane.pisza tam tylko ci ktorzy poluja na klienta zachwalaja swoje urzadzenia i podszywaja sie za klientki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem o co tu chodzi
jakis wyścig szczurów?wszyscy sie obrażają. kazdy tu cierpi na manie przesladowcza.sama tu kiedy s pisałałam moich odczuciach na temat rfu.nie podałam nic ttlko jak zadziałało na moja kóre.zostałam oskarżona ,że robie cos anty. naprawę nie da sie podjąc jakies konstruktywnej rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×